Ποιο είναι το πιο άσχημο που σας έχουν κάνει;

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Σαν πρώτη σκέψη θα έγραφα για κάποιον στα 16 μου, που με έβλεπε μόνο σαν ένα κομμάτι κρέας και εγώ ήμουν κάργα ερωτευμένη και "φασωνόμασταν" (ευτυχώς παρά την ελάχιστη αυτοεκτίμηση που είχα τότε, είχα τη στοιχειώδη λογική να μην του κάτσω για σεξ). Όμως δεν είναι αυτό, διότι εκείνος ήταν αρκετά ξεκάθαρος. Δεν φταίει αν εγώ ήμουν ερωτευμένη και έπαιρνα τα ψίχουλα που μου έδινε αντί να κοιτάξω μπροστά.
Οπότε, μάλλον το χειρότερο που μου έχει κάνει σύντροφος είναι να τα "φτιάξουμε", τις πρώτες μέρες να είναι ΜΕΣ τη γλύκα και τη ζουζουνιά, και μετά, στα ξαφνικά, απο τη μία μέρα στην άλλη, να έχει γίνει γουρούνι που δεν μου δίνει σημασία. Η εξήγηση ήρθε την επόμενη μέρα: Ήθελε να χωρίσουμε "για να μην μπει εμπόδιο στο μέλλον μου" (ντοιγκ! μέχρι και μηχανογραφικό είχα καταθέσει!) και μετά απο αρκετή πίεση και η πραγματική εξήγηση "είδα μια που μου άρεσε παλιά στο δρόμο και ξανακόλλησα" (τριπλά εγκεφαλικά εδώ). Πραγματικά μουτζώνω τον εαυτό μου για το κλάμα που είχα ρίξει τότε. Τέτοια ανώριμα αγοράκια δεν αξίζουν ούτε δάκρυ.
αν καταλαβα καλα για ποιον ειναι(καλοκαιρι 2004), οντως δεν αξιζε το κλαμα. δεν πειραζει. σκεψου με ποιον εισαι τωρα και ποσο ωραια περνας μαζι του και ξεχνα τους παλιους βλακες.... φιλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
αν καταλαβα καλα για ποιον ειναι(καλοκαιρι 2004), οντως δεν αξιζε το κλαμα. δεν πειραζει. σκεψου με ποιον εισαι τωρα και ποσο ωραια περνας μαζι του και ξεχνα τους παλιους βλακες.... φιλια

καλοκαιρι 2004 = 2 χρονια πριν, οποτε η Μισελ ηταν 18 και οχι 16, οποτε μαλλον δεν καταλαβες καλα!:P

Σορρυ τα εχω παιξει με το διαβασμα και εχω γινει λιγο stalker :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Αυτό για τα 16 είναι το πρώτο σκέλος μόνο του ποστ της μισέλ νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αυτό για τα 16 είναι το πρώτο σκέλος μόνο του ποστ της μισέλ νομίζω
Αχ ναι καλε σορρυ! Παω που παω να χωσω τη μυτη, δεν καταφερνω να το κανω και σωστα!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Με χωρισε χωρις να μου πει τον λογο. Εκει που ολα ηταν τελεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Με χωρισε χωρις να μου πει τον λογο. Εκει που ολα ηταν τελεια..

:( Καλά και όταν τον ρώτησες(φαντάζομαι ότι πολύ φυσιολογικά θα το έκανες) τι σου απάντησε? Τα είχατε πολύ καιρό?:confused:

Πάρε πολλές αγκαλίτσες από εμένα.....:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
Και μην μου στενοχωριέσαι κ φρόντισε να φας και τίποτα! Ναι???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Τα φτιαξε μαζι μου ενω ειχε 4 χρονια σχεση και δεν ηξερα τιποτα, ουτε εγω, κι εννοειται, ουτε η αλλη.
Χαχαχαα το ωραιο ειναι οτι τοτε ηθελα κατι που να μου αφηνει χρονο για τις φιλες μου, τα ενδιαφεροντα μου κλπ οποτε ΕΓΩ ημουν αυτη που του εδινα αρκετο χρονο και χωρο να μας εχει και τις δυο χωρις να μυριστουμε τιποτα!!!
Κοντα τεσσερις μηνες κρατησε αυτη η ιστορια, τον χωρισα για ασχετο λογο και μετα απο λιγες μερες με πηρε τηλ η κοπελα του που μολις ειχε παρει χαμπαρι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Λοιπόν…το χειρότερο που μου έχουν κάνει: (αποφάσισα να το πω μετά από δέκα χρόνια):)

Είχα σχέση «σοβαρή» για 5 χρόνια. Συμφώνησαν οι γονείς μας, θα κατέληγε στο γάμο. Μια όμορφη μέρα, αρχίζει και μου σέρνει κατηγορίες ότι τον απατησα, και ότι πρέπει να χωρίσουμε. Ντροπή μπροστά στους γονείς, κακό, κλάμα…δεν μπορούσα να αποδείξω τίποτα … «μια σοβαρή γυναίκα» με είδε να φιλάω στο στόμα κάποιον.
Το αποτέλεσμα? Χωρίζουμε. Έτοιμη να πάω στους τρελούς…«εγώ δεν έκανα τίποτα!» «εγώ δεν έκανα τίποτα!» … ένιωθα έντονα ότι ζω ένα θέατρο του παραλόγου.
Μετά από δυο μέρες τον βλέπω χέρι χέρι με την καλύτερη μου φίλη, και γειτόνισσα, οποία, αν σήμερα είναι γιατρός, οφείλετε στις δικές μου προσπάθειες και γνωριμίες.(δεν έχει νόημα να σας πω πώς κανονίζονται τα μαθήματα) Έχει βάλει την μάνα της να κάνει κάτι να μας χωρίσει και τα κατάφερε.

Εγώ είμαι κερδισμένη, γιατί γλίτωσα(άθελα μου…αλλά ευτυχώς)
από μια "καλή φίλη" και από ένα φίδι-άντρα, οποίος δεν είχε θάρρος να πει…δεν θέλω γάμο, βαρέθηκα, οτιδήποτε.

Αυτα ειναι. Με απατησε με την φίλη μου και με κατηγορούσε από πάνω για κάτι που δεν έκανα, για να έχει μια καλή δικαιολογία μπροστά στους γονείς του…(και όλα αυτά να σου συμβαίνουν όταν αγαπάς με όλο σου το είναι …)

Άντε πείτε μου εσείς κάτι χειρότερο…:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
:( Καλά και όταν τον ρώτησες(φαντάζομαι ότι πολύ φυσιολογικά θα το έκανες) τι σου απάντησε? Τα είχατε πολύ καιρό?:confused:

Πάρε πολλές αγκαλίτσες από εμένα.....:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
Και μην μου στενοχωριέσαι κ φρόντισε να φας και τίποτα! Ναι???:worry:
Σ'Ευχαριστω απο καρδιας εσενα και ολους τους αλλους για συμπαρασταση.Αγκαλιτσες και απο μενα πολλες! Τα ειχαμε 7 μηνες και ηταν μια ομορφη σχεση..Τον λογο δεν μου ειπε ακομα, το περιμενω ομως πως και πως, για να ησυχασω και εγω επιτελους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Άντε πείτε μου εσείς κάτι χειρότερο…:)

το χω το χω!!!! εχω χειρότερο!!!! lol
όλα όσα είπες στο περίπου.... μονο που είναι 11 τα χρόνια....είναι ήδη άντρας σου.... και σε απατάει με την ξαδέρφη σου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Roumana και Κακη Επιρροη παλευουν για την πρωτη θεση με διαφορα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
το χω το χω!!!! εχω χειρότερο!!!! lol
όλα όσα είπες στο περίπου.... μονο που είναι 11 τα χρόνια....είναι ήδη άντρας σου.... και σε απατάει με την ξαδέρφη σου :hehe:
Κέρδισες…πικρή πρωτιά ε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κέρδισες…πικρή πρωτιά ε?:)

:P δε βαριέσαι... καλύτερα εγώ παρά εσύ ή κάποιος άλλος ;)
πάει πέρασε αυτό... εδω λέμε ξαναπαντρεύτηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
:P δε βαριέσαι... καλύτερα εγώ παρά εσύ ή κάποιος άλλος ;)
πάει πέρασε αυτό... εδω λέμε ξαναπαντρεύτηκα :P
και εγω...λοιπον...αφου χαμογελαμε...κερδισαμε!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Εδωσα δευτερη ευκαιρια σε καποιον που με χωρισε και τελικα με τη συμπεριφορα του με εκανε να του πω εγω να χωρισουμε τη δευτερη(και σιγουρα τελευταια!!)φορα για να μη φανει οτι φταιει αυτος για το χωρισμο μας και οτι εμενα μου φαινεται κατι στραβο στη σχεση μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
Εδωσα δευτερη ευκαιρια σε καποιον που με χωρισε και τελικα με τη συμπεριφορα του με εκανε να του πω εγω να χωρισουμε τη δευτερη(και σιγουρα τελευταια!!)φορα για να μη φανει οτι φταιει αυτος για το χωρισμο μας και οτι εμενα μου φαινεται κατι στραβο στη σχεση μας.

:blink::blink::blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Σ'Ευχαριστω απο καρδιας εσενα και ολους τους αλλους για συμπαρασταση.Αγκαλιτσες και απο μενα πολλες! Τα ειχαμε 7 μηνες και ηταν μια ομορφη σχεση..Τον λογο δεν μου ειπε ακομα, το περιμενω ομως πως και πως, για να ησυχασω και εγω επιτελους..

Χμμ! Τουλάχιστον ελπίζω να σε παρηγορεί το γεγονός ότι 7 μήνες δεν είναι δα και ένα τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα, ώστε να πεις ότι ξέρεις τον άλλον τόοοσο καλά σα χαρακτήρα! Ελπίζω να σου εξηγήσει κάποια στιγμή τον πραγματικό λόγο, όποιος και αν είναι αυτός...Αν και πολύ φοβάμαι μην έπαιζε καμία άλλη, για να λες ότι ήταν όλα τέλεια και σε χώρισε...Δεν ξέρω ρε γαμώτο...Ο κόσμος στις μέρες μας έχει καταντήσει αχόρταγος και αχάριστος.....:worry:
Εσύ να κοιτάς να είσαι καλά, ό,τι και να γίνει όμως! Φαντάζομαι τι περνάς τώρα! Το έχω περάσει κι εγώ! Και δεν μου ήταν εύκολο! Να κοιτάς να έχεις την υποστήριξη των φίλων σου αυτό το δύσκολο καιρό! Και ίσως και της μαμάς σου, αν έχετε μία κάποια οικειότητα σε αυτά τα θέματα! ;) Και να μην ξεφύγεις από τους υπόλοιπους στόχους που έχεις βάλει για τη ζωή σου! Δεν χαρίζουμε κάστανα σε κανένα όσον αφορά το μέλλον μας! Ναι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής έχουμε Χρυσό σε ΚΟΥΕ και ασημένιο σε roumana.
Τα υπόλοιπα μέλη συναγωνίζονται για το χάλκινο.
Πικρά βραβεία όντως:(
Αλλά το θέμα είναι πως εν καιρώ όλοι παίρνουν αυτό που τους αξίζει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αλλά το θέμα είναι πως εν καιρώ όλοι παίρνουν αυτό που τους αξίζει;)

Αν μαζέψω τα κακακια του σκύλου μου, τα βάλω σε μια χαρτοσακούλα και μετά ΣΠΛΑΤΣ στη μούρη μιας φίλης μιας πρώην μου... λέτε να της αξίζει (όπως λέει και η φίλη μου η κλέφτρα?) ή θα πρέπει να μαζέψω και άλλες χαρτοσακούλες με κακάκια ??? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
Αν μαζέψω τα κακακια του σκύλου μου, τα βάλω σε μια χαρτοσακούλα και μετά ΣΠΛΑΤΣ στη μούρη μιας φίλης μιας πρώην μου... λέτε να της αξίζει (όπως λέει και η φίλη μου η κλέφτρα?) ή θα πρέπει να μαζέψω και άλλες χαρτοσακούλες με κακάκια ??? :devil:
:rofl::rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top