Αναζήτηση ενός ρομάντζου...

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σόρι ρε παιδιά αλλά μου ακούγεται κάπως..desperate..όλο αυτό...το καλό πράγμα δεν το πιέζεις να γίνει :P

Χαιρομαι που υπαρχουν ατομα που δεν υπηρξαν ποτε τοοσο "desperate"ωστε να αισθανθουν μονοι τους και να χουν την αναγκη της συντροφικότητας!!!!
Μπραβο σου σου ευχομαι να σαι παντα τόσο τυχερη στην ζωη σου ωστε το καλο πραγμα να ρχετε ουρονοκατεβατο και συ να μην χρειαζεται καν να ανησυχησεις... Προσεχε μονο μηπως καμια φορα το "καλό πραγμα" χασει το δρομο του και γινεις και συ σαν και εμας τους desperate....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Χαιρομαι που υπαρχουν ατομα που δεν υπηρξαν ποτε τοοσο "desperate"ωστε να αισθανθουν μονοι τους και να χουν την αναγκη της συντροφικότητας!!!!
Μπραβο σου σου ευχομαι να σαι παντα τόσο τυχερη στην ζωη σου ωστε το καλο πραγμα να ρχετε ουρονοκατεβατο και συ να μην χρειαζεται καν να ανησυχησεις... Προσεχε μονο μηπως καμια φορα το "καλό πραγμα" χασει το δρομο του και γινεις και συ σαν και εμας τους desperate....:hmm:


χρυσό μου κορίτσι δεν αναίρεσα την ανάγκη και το δικαίωμά σου για σχέση. μην αφήνεις όμως την αναζήτηση για μία που μπορεί να είναι επιτυχημένη αλλά μπορεί και όχι να σου καθορίζει όλη σου τη ζωή
είπα ακριβώς το ίδιο που έγραψαν και οι από πάνω ("θα σου έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις") απλά πιο ωμά, και σε ενόχλησε. κάποιος ας καλέσει το wambulance
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
She’s the kind of girl a guy meets when he’s too young, and he fucks up because there’s too much living to do. But later he realizes she’s perfect.

['ηθελα κάπου να το γράψω]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

italian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο italian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Που' ναι λοιπόν ο έρωτας
για δεν χτυπά την πόρτα;
Πως να χορτάσω μοναχά
με μια σαλάτα χόρτα;

Σε παραλίες έψαξα, σε μπαρ, βιβλιοθήκες
τα δόντια πήγα κ'έφτιαξα, έβαλα νέες θήκες
Μα αυτός εκεί να μ' αγνοεί
διόλου να μην λυπάται
κι ας έχω μονάχη την καρδιά
ηφαίστειο που βρυχάται

Η λύση λέγεται πυγμή,
να ζήσεις την ζωή σου
μην περιμένεις κείνον για να' ρθει
να φτιάξει το φαΐ σου !

Διώξε τα στερεότυπα
και τις προκαταλήψεις
όταν μια μέρα θα'ρθει να σε βρει
φρόντισε να μην λείψεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Που' ναι λοιπόν ο έρωτας
για δεν χτυπά την πόρτα;
Πως να χορτάσω μοναχά
με μια σαλάτα χόρτα;

Σε παραλίες έψαξα, σε μπαρ, βιβλιοθήκες
τα δόντια πήγα κ'έφτιαξα, έβαλα νέες θήκες
Μα αυτός εκεί να μ' αγνοεί
διόλου να μην λυπάται
κι ας έχω μονάχη την καρδιά
ηφαίστειο που βρυχάται

Η λύση λέγεται πυγμή,
να ζήσεις την ζωή σου
μην περιμένεις κείνον για να' ρθει
να φτιάξει το φαΐ σου !

Διώξε τα στερεότυπα
και τις προκαταλήψεις
όταν μια μέρα θα'ρθει να σε βρει
φρόντισε να μην λείψεις...

Δικό σου δημιούργημα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Που' ναι λοιπόν ο έρωτας
για δεν χτυπά την πόρτα;
Πως να χορτάσω μοναχά
με μια σαλάτα χόρτα;

Σε παραλίες έψαξα, σε μπαρ, βιβλιοθήκες
τα δόντια πήγα κ'έφτιαξα, έβαλα νέες θήκες
Μα αυτός εκεί να μ' αγνοεί
διόλου να μην λυπάται
κι ας έχω μονάχη την καρδιά
ηφαίστειο που βρυχάται

Η λύση λέγεται πυγμή,
να ζήσεις την ζωή σου
μην περιμένεις κείνον για να' ρθει
να φτιάξει το φαΐ σου !

Διώξε τα στερεότυπα
και τις προκαταλήψεις
όταν μια μέρα θα'ρθει να σε βρει
φρόντισε να μην λείψεις...
χαχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πλάκα πλάκα μια χαρα τα λεες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και γω που βρήκα αυτόν τον ωραίο με τα γένια, τον μελαχροινό, τον όμορφο τι κατάλαβα; Ούτε το όνομα του δεν μπορώ να μάθω. Άσχετα που τον βλέπω σχεδόν καθημερινά στο γυμναστήριο. Άντε τώρα να πλησιάσεις κάποιον έτσι στο άκυρο και να του πιάσεις συζήτηση. Δεν είναι και ό,τι πιο εύκολο, θα υπάρχει αμηχανία ανάμεσα και στους δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Και γω που βρήκα αυτόν τον ωραίο με τα γένια, τον μελαχροινό, τον όμορφο τι κατάλαβα; Ούτε το όνομα του δεν μπορώ να μάθω. Άσχετα που τον βλέπω σχεδόν καθημερινά στο γυμναστήριο. Άντε τώρα να πλησιάσεις κάποιον έτσι στο άκυρο και να του πιάσεις συζήτηση. Δεν είναι και ό,τι πιο εύκολο, θα υπάρχει αμηχανία ανάμεσα και στους δυο.

Μπορείς να περάσεις από μπροστά του, να του χαμογελάσεις και να του πεις ένα γεια, για αρχή.
Τουλχ θα καταλάβει ότι υπάρχεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μπορείς να περάσεις από μπροστά του, να του χαμογελάσεις και να του πεις ένα γεια, για αρχή.
Τουλχ θα καταλάβει ότι υπάρχεις.:P

Γενικά όταν τον βλέπω χαμογελάω αυθόρμητα, δύσκολα να μην καταλάβει πως ο λόγος είναι εκείνος. Αλλά "γεια" ακόμα του χω πει είναι η αλήθεια. Ευκαιρία να το πω λοιπόν, και μετά να γνωριστούμε καλύτερα κανένα πρόβλημα εκ μέρους μου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά όταν τον βλέπω χαμογελάω αυθόρμητα, δύσκολα να μην καταλάβει πως ο λόγος είναι εκείνος. Αλλά "γεια" ακόμα του χω πει είναι η αλήθεια. Ευκαιρία να το πω λοιπόν, και μετά να γνωριστούμε καλύτερα κανένα πρόβλημα εκ μέρους μου. :D
όρμα και έλα να μας πεις εντυπώσεις! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
όρμα και έλα να μας πεις εντυπώσεις! :D

Μωρέ εγώ να ορμήξω αλλά δεν θέλω να αλλάζει δρόμο όταν με δει πουθενά τυχαία. Σιγά-σιγά και ας ελπίσω πως θα καταφέρω να με προσέξει. Και εντάξει, εννοείται πως θα σας κραταω ενήμερους. χοχο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μωρέ εγώ να ορμήξω αλλά δεν θέλω να αλλάζει δρόμο όταν με δει πουθενά τυχαία. Σιγά-σιγά και ας ελπίσω πως θα καταφέρω να με προσέξει. Και εντάξει, εννοείται πως θα σας κραταω ενήμερους. χοχο
έλα μωρέ σιγά μην αλλάζει και δρόμο, ίσα ίσα θα κολακευτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
ομως οκ δε γινεται να καθεσαι και σπιτι σου και να σου χτυπησει το κουδουνι για να σου φερει την πιτσα΄
Την πίτσα ή την π...γκουχγκουχ;:lol:
Πειτε μου λοιπον αν η λυση του μπαρ και του κλαμπ σε οδηγει κατευθειαν στο ωμο σεξ (πραγμα που πρεπει να ομολογησω οτι δεν το κατακρινω καθολου), ομως που πρεπει να πας για να βρεις ανθρωπους που κοιταν λιγο πιο περα απο το σεξ?
Ένα είναι το βέβαιο,ότι συνήθως σε οδηγεί σε γνωριμίες με "ελαττωματικούς" άνδρες (χαζοβιόλικα άβγαλτα 18άρια,χαρτζιλικωμένοι κλαρινογαμπροί,fitnessάκηδες κ.α.)...
Αν ψάχνεις ολοκληρωμένο άντρα,ακόμη κι αν τύχει και πέσεις σε κάποιον σε τέτοιο μέρος δεν πρόκειται να σε πάρει στα σοβαρά,το πολύ να σε δει για κάνα πήδημα!Σιγά μην πάει ο άλλος σε τέτοιο μέρος με διάθεση να "ψωνίσει" από εκεί το έτερον του ήμισυ!Θα κάτσει καμιά ωρίτσα ν'ακούσει μουσική,να πιει ένα ποτό,να μπανίσει και κάνα μωρό που ξέρει να επιδεικνύει τα "προσόντα" της και γεια σας...
Όσο για τα μέρη,η απάντηση νομίζω ότι είναι απλή...όπου δεν επικρατούν συνθήκες αποσύνθεσης και κοινωνικής παρακμής!
Π.χ. σε συνέδρια (ειδικά αν μιλάμε για φοιτητές 18-30 summer schools),σε χώρους εργασίας,σε οργανωμένα ταξίδια (π.χ. με group),σε κάποιες καφετέριες (όχι τύπου playhouse ή γενικά μέρη όπου μαζεύονται παρτσακλά) ή σε δραστηριότητες ελεύθερου χρόνου...
Όμως στην τελική το μόνο εύκολο είναι να βρεις το "που"...το δύσκολο είναι να κάτσεις να σκεφτείς αν όντως έχεις καμία σχέση με όλα αυτά!;)

Υ.Γ. Please προσπαθήστε να συγκρατήσετε ορισμένοι το attentionwhorιλίκι σας και μην κάνετε αναφορές σε προσωπικές σας στιγμές,είναι το λιγότερο αδιάφορο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Γεια σας! :)
Λοιπόν, μου αρέσει πολύ ένας τύπος από πέρισυ..Είχε δείξει κάποια σημάδια και νόμιζα ότι τα αισθήματα ήταν αμοιβαία...Είχα μάθει έμμεσα κι από έναν φίλο του ότι όντως έτσι ήταν και αποφάσισα να του μιλήσω.Μόλις του είπα νιώθω κάποια πράγματα γι'αυτόν άρχισε τα "δεν είναι ότι δεν σε συμπαθώ,ή ότι δεν μου αρέσεις αλλά δεν νιώθω ότι έχω ανάγκη από σχέσεις και τέτοια".Και όταν έληξε η κουβέντα μου είπε "ίσως μετά τις πανελλήνιες"(ναι δίναμε φέτος).Κατά τη διάρκεια της χρονιάς δεν του έδειξα ότι νιώθω κάτι γι'αυτόν ήοτιδήποτε.Προσπαθούσα να το παίξω αδιάφορη και με το διάβασμα δεν το σκεφτόμουν ιδιαίτερα το θεματάκι.Τώρα όμως οι πανελλήνιες τελείωσαν,αυτός περνάει εκεί που θέλει και πάλι δείχνει κάποια σημάδια ενδιαφέροντος.Συνεχίζει να μου αρέσει αλλά απ'την άλλη δεν θέλω πάλι να προσπαθήσω εγώ και να φάω τα μούτρα μου!
Να συμπληρώσω ότι είναι πολύ ντροπαλός και κλειστός άνθρωπος.
Τι γνώμη έχετε για το όλο θέμα; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τότε προσπάθησε να τον φέρεις κοντά σου, σαν φίλο στην αρχή και με τον καιρό θα γίνει κάτι παραπάνω. Εσύ όμως πρέπει να κάνεις την πρώτη κίνηση αφού λες πως είναι ντροπαλός και κλειστός άνθρωπος, προσπάθησε και ό,τι γίνει. Μπορεί να σου βγει και σε καλό. Αν και θα μπορούσε και εκείνος να κάνει την πρώτη κίνηση σαν αγόρι που είναι, αλλά αν την περιμένεις από εκείνον...ζήτω το 2055 ξέρω γω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Η δικη μου εμπειρια με εχει διδαξει πως αν ειναι να ρθει, θαρθει.
Δε μπα να βγαινεις πρωι βραδυ; Αν ειναι να σου τυχει, θα τυχει. Ολα στην ωρα τους. Με την μοιρα να τα βαλεις και να θες, δεν μπορεις.
Στο μεταξυ, μπορεις να κανεις εσυ- το μονο δηλαδη που μπορεις να κανεις- ειναι να εξελισσεσαι, να δημιουργησεισ μια ισχυρη και σταθερη προσωπικοτητα, να επικοινωνεις, να ψαχνεσαι (οπως καλη ωρα τωρα) και να φτιαχνεις τα στανταρντ σου. Για ολα τα υπολοιπα ασε την ζωη να κανει τη δουλεια της!

Τωρα ειδα πως απαντησα στο αρχικο θεμα.

Στο τελ ερωτημα θα ελεγα να μην κανεις τιποτα, δεν κυνηγαμε εμεις τους αντρες, δεν ειναι ωραιο αυτο. Τωρα αν θελεις να ξαναδοκιμασεις...
Παντως ενας αντρας που θελει κι εχει ηδη παρει το οκ, τραβαει κουπι μπρος. Δεν θελει κατα τη γνωμη μου ή δεν τον νοιαζει, δεν ειναι προτεραιοτητα του κατι τετοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Mindcircus διαφωνουμε τελειως σε ολα.Οτι ειπε η mindcircus το αντιθετο κανε!
Αλλιως θα το μετανοιωσεις.Επειδη βαριεμαι να γραφω τωρα οτι κανεις σκεψου οτι το κανεις σε χρονο παντοτινο.Δηλαδη μια αιωνια επιστροφη στις πραξεις σου στο παρον.Θα ηθελες να κανεις αυτα που λεει η mindcircus δεν το νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Mindcircus διαφωνουμε τελειως σε ολα.Οτι ειπε η mindcircus το αντιθετο κανε!
Αλλιως θα το μετανοιωσεις.Επειδη βαριεμαι να γραφω τωρα οτι κανεις σκεψου οτι το κανεις σε χρονο παντοτινο.Δηλαδη μια αιωνια επιστροφη στις πραξεις σου στο παρον.Θα ηθελες να κανεις αυτα που λεει η mindcircus δεν το νομιζω


Σιγα Bρε Γιωργο. Να το κρεμασεις το κοριτσι θες? Κι αν οχι, ελα με επιχειρηματα αλλιως τα βαριεμαι να γραψω τα ακουμε βερεσε.
Οποια το κανει αυτο και γενικα αλλα ειδικα στην αρχη, της εχει παρει τον αερα και μετα αντε να το στρωσεις. Δε στρωνεται. Θα την κανει οτι θελει το παλικαρακι μετα. Και μετα θαρχεται να κλαψουριζει εδω ''μα γιατι δε μου απανταει στα μηνυματα?''

Κυνηγι μετα-σε νορμαλ πλαισια- ναι, κυνηγι πριν κατηγορηματικα οχι.
Ασε που ηδη του το κανε το πεσιμο. Μηπως θελει να του φιλησουμε και την (βρωμο)πατουσα? :P

Φτυστον πια κουκλα μου και θα με θυμηθεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Γεια σας! :)
Λοιπόν, μου αρέσει πολύ ένας τύπος από πέρισυ..Είχε δείξει κάποια σημάδια και νόμιζα ότι τα αισθήματα ήταν αμοιβαία...Είχα μάθει έμμεσα κι από έναν φίλο του ότι όντως έτσι ήταν και αποφάσισα να του μιλήσω.Μόλις του είπα νιώθω κάποια πράγματα γι'αυτόν άρχισε τα "δεν είναι ότι δεν σε συμπαθώ,ή ότι δεν μου αρέσεις αλλά δεν νιώθω ότι έχω ανάγκη από σχέσεις και τέτοια".Και όταν έληξε η κουβέντα μου είπε "ίσως μετά τις πανελλήνιες"(ναι δίναμε φέτος).Κατά τη διάρκεια της χρονιάς δεν του έδειξα ότι νιώθω κάτι γι'αυτόν ήοτιδήποτε.Προσπαθούσα να το παίξω αδιάφορη και με το διάβασμα δεν το σκεφτόμουν ιδιαίτερα το θεματάκι.Τώρα όμως οι πανελλήνιες τελείωσαν,αυτός περνάει εκεί που θέλει και πάλι δείχνει κάποια σημάδια ενδιαφέροντος.Συνεχίζει να μου αρέσει αλλά απ'την άλλη δεν θέλω πάλι να προσπαθήσω εγώ και να φάω τα μούτρα μου!
Να συμπληρώσω ότι είναι πολύ ντροπαλός και κλειστός άνθρωπος.
Τι γνώμη έχετε για το όλο θέμα; :confused:

Τελικα εγινε κατι? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τελικα εγινε κατι? :P

Μπα...Δεν το επιδιώξα κιόλας δηλαδή! :P
Σήμερα το βράδυ θα είμαστε σε κοινή παρέα αλλά πάλι θα κάθεται στην γωνιά του και δεν θα βγάζει άχνα!Οπότε...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top