Θα αφήνατε το αγόρι/κοπέλα σας να πάει σε στριπτητζάδικο;

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
τώρα γιατί γίνεστε σεξίστρια εσείς; Ούτε που διανοείστε τι εγκεφαλικά μπρίλλιαντ άτομα συχνάζουν εκεί :P

Δεν έχω κάτι με τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί, όλοι πουλάμε αυτό που διαθέτουμε, το καταλαβαίνω όσο πουριτανη κι αν είμαι. Απλά ένας άνθρωπος που πληρώνει για να δει μια γυναίκα γυμνή δεν είναι του γούστου μου κι ας είναι και λέκτορας Πανεπιστημίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν έχω κάτι με τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί, όλοι πουλάμε αυτό που διαθέτουμε, το καταλαβαίνω όσο πουριτανη κι αν είμαι. Απλά ένας άνθρωπος που πληρώνει για να δει μια γυναίκα γυμνή δεν είναι του γούστου μου κι ας είναι και λέκτορας Πανεπιστημίου.

περιέργως πως, στους θαμώνες και μόνο αναφερόμανα kai γω. Οι δε λέκτορες, οι κατώτεροι τη βαθμίδι χαμάληδες πανεπιστημιακοί, από πότε άρχισαν ινδάλματα να αποτελούν; Εκτός κι αν γίνουν στριπτητζούδες οι ίδιοι δλδ, οπότε -και μόνον τότε- ρησπέκτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ε τότε πού κολλάει ο σεξισμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Δεν θα ήμουν με έναν άνθρωπο που θα ήθελε να πάει σε στριπτιτζαδικο εκ των προτέρων.

δεν κολλάει εδώ;;;;;; Θ_0
Παρ' όλο που τώρα που σας ξαναδιαβάζω, μου φαίνεται πως θα ήταν όμορφο να ήταν κάποιος στριπτηζοειδών γούστων εκ των προτέρων και μπλέκοντας με μία κοπέλα να του εξαλειφόταν η όρεξη. Ενώ το αντίθετο, να του έβγαιναν τα γούστα για στριπτηζούδες εκ των υστέρων, μεσούσης της σχέσης, χμμμ

moy επιτρέπετε να κοτσάρω και το -σεξιστικό πάντα- κλιπάκι της ημέρας; Εννοώ πως είναι ίσως οφφ τόπικ μιά και παραπέμπει στον Γιάννη τον όμορφο :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top