Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι τωρα που το θυμηθηκα;

Μονο στην ψηφοφορια μπορει αυτος που φευγει να πει τα τελευταια λογια του ή ισχυει αυτο και για οποιον σκοτωνουν οι δολοφονοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μονο στην ψηφοφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
O Thodoris28 ήταν πολίτης και πλέον δεν μπορεί να γράψει ξανά στο θέμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • dieeee.jpg
    dieeee.jpg
    132 KB · Εμφανίσεις: 76

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ καλε τι φρικιαστικο, πού το βρηκατε;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Περιμένεις να σου απαντήσουν οι δολοφόνοι τώρα ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Περιμένεις να σου απαντήσουν οι δολοφόνοι τώρα ε; :P

:teasing:
βασικα για εσενα πηγαινε η ερωτηση αλλα μετα σκεφτηκα οτι στα στελνουν ετοιμα.. :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:bye::bye::bye::knife:
thodori....

αναμενόμενο though.... [κ ναι μπορώ να το αιτιολογήσω χωρίς μομφή κατά της συντονιστικής :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ο χαντερ χθες ψηφησε thodori κ παει σημερα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χρζ: για λέι, για λέι...

εμενα μου εκανε εντυπωση που χρησιμοποιησαν τη λεξη "καρφωθηκες".. και γενικα ολο το μηνυμα ειναι "καπως".. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ο thodoris28 θα έφευγε ούτως ή άλλως νωρίς...

Αφού έγινε το λάθος και δεν του ήρθε pm ελάχιστοι πολίτες θα πιστεύαν ότι είναι δολοφόνος. Οπότε ήταν θύμα που δεν θα έδινε κανένα στοιχείο για την ταυτότητα των δολοφόνων. Όχι ότι ο hunter είναι υπεράνω υποψίας βέβαια...

Έτσι πιστεύω εγώ τουλ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχαααααααααααααα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι το μύνημα είναι "κάρφωμα" και το κάνουν για ξεκάρφωμα. !!!
Δηλαδή αποκλείεται αν ήταν όντως ο χάντερ δολοφόνος να σκοτώσουν αυτόν που τον κατηγόρησε πρώτος. Θα ήταν πολύ προφανές. Άρα? ελα ντε, άρα τι? Ωχ πονοκεφάλιασα. Αφου επιβίωσα θα επιστρέψω το απόγευμα σπίτι να μελετήσω και θα επανέλθω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
:bye::bye::bye::knife:
thodori....

αναμενόμενο though.... [κ ναι μπορώ να το αιτιολογήσω χωρίς μομφή κατά της συντονιστικής :P]

ωωχχχ.. αγρίεψαν οι δολοφόνοι.. έπιασαν και τα μαχαίρια τώρα..!!! :worry: :rofl:

πάντως, συμφωνώ.. υπεραναμενόμενο θα έλεγα... ;)

αυτό πάντως, μου απενοχοποιεί τον Hunter και μου ενισχύει τις υπόνοιες για μερικούς μερικούς..!:hmm: :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Η Γιούκι έχει δίκιο, δεν πιστεύω οτι οι δολοφόνοι είναι τόσο χαζοί έτσι ώστε να καρφωθούν τόσο εύκολα.... Τι να πω, έχει γίνει και το μυαλό μου πουρές απ'το lineage :P , θα σκεφτώ και θα επανέλθω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
βρε εχετε χαρη που πηζω στην δουλεια και δεν μπορω να υπερασπιστω τον εαυτο μου, ακου εκει εγω δολοφονος!
εχθες ψηφισα τον συνονοματο για τον απλουστατο λογο του ονοματος - ειμαι ενας και μοναδικος εγω ντε!

για σημερα λοιπον θα ριξω την ψηφο μου στην XRZ που μου κανει καργα για δολοφονος! :P αλλα μου κανουν και αλλοι για δολοφονοι εδω μεσα! πολλοι δεν λενε πολλα και αυτο τους προδιδει πιστευω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειμαι αναμεσα σε Νinya και xrz..Η χρζ μπορει να ειναι υπερανω υποψιας αφου κανεις δε θα σκεφτει οτι μπορει να ειναι δευτερη φορα δολοφονα, κι η νινυα μου φαινεται αρκετα ανησυχη, αλλα δεν ξερω μηπως ειναι το αγχος του πρωταρη! Χρζ για την ωρα αλλα θα επανελθω!(αν οχι, ξερετε¨Π)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λοιπόν με το συλλογισμό μου ο ρουφιάνος πιθανόν να είναι ο Hunter άρα δε μας συμφέρει να τον ψηφίσουμε,μπορεί να βοηθήσει;)Θα ψηφίσω niyia,μου φαίνεται ύποπτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
τσουπ τσουπ σαν τα μανιταρακια ξεπεταχτηκατε ολοι μετα τη δολοφονια...

δολοφονοιοιιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
τσουπ τσουπ σαν τα μανιταρακια ξεπεταχτηκατε ολοι μετα τη δολοφονια...

δολοφονοιοιιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοιοι.... :P

:hehe::hehe::hehe:

Χμ, δεν εχεις και αδικο... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέτε,εγώ τώρα γύρισα απ'το σχολείο:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top