Μήνυμα από 1265

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, έχω μια απορία εγώ έχω q δηλαδή wind και χθες έλαβα ένα μήνυμα από τον αριθμό 1265 που λέει: @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .Και δεν καταλαβαίνω τη είναι αυτό, από την άλλη φοβάμαι να πάρω τηλ. γιατί φοβάμαι μήπως είναι καμία παγίδα. Και ο αριθμός που παίρνεις στην q δηλαδή στην wind για να ακούσεις το υπόλοιπο είναι 1225 όχι 1265 .Τι είναι αυτό το μήνυμα ξέρει κάνεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δες εδώ μήπως διαφωτιστείς κλικ

Πάντως κάτι σχετικό με τις ειδοποιήσεις της Wind είναι αν καταλαβαίνω καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
δες εδώ μήπως διαφωτιστείς κλικ

Πάντως κάτι σχετικό με τις ειδοποιήσεις της Wind είναι αν καταλαβαίνω καλά...
1.Και θα μου έγραφαν @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ωραία ειδοποίηση!:P
2. δηλ. να πάρω τηλ. εκεί;;
--------------------------------------------------------------
Πήρα άλλα μου λέει ότι δεν υπάρχει...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
1.Ε μπορεί να μην αποκωδικοποιήθηκαν σωστά οι χαρακτήρες.
2.Όχι καλέ, μην πάρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
1.Ε μπορεί να μην αποκωδικοποιήθηκαν σωστά οι χαρακτήρες.
2.Όχι καλέ, μην πάρεις.
Πήρα άλλα μου λέει ότι δεν υπάρχει...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είσαι περίεργος. :P
Ναι, συνήθως δε λειτουργούν αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Οπότε και σωστά κωδικοποιημένο να μην ήταν αυτό το μήνυμα, αυτοί τη δουλεία έχουν να στέλνουν μηνύματα σε εμένα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εκτός από την αναγνώριση κλήσεων, το 1265 είναι ο αριθμός για την ενεργοποίηση των πακέτων Non Stop. Ισχύει βέβαια για συνδρομητές Wind F2G, κι όχι Q, απλά το αναφέρω για πληροφοριακούς λόγους. :P

Τέλος πάντων, προτείνω να αγνοήσεις το μήνυμα, μάλλον περί λάθους πρόκειται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Οπότε και σωστά κωδικοποιημένο να μην ήταν αυτό το μήνυμα, αυτοί τη δουλεία έχουν να στέλνουν μηνύματα σε εμένα;;
Δεν καταλαβαίνω που ακριβώς κολλάς.
Και εμένα μου στέλνουν κάτι άκυρα για Mercedes, BMW.
Μου θυμίζεις τον μπαμπά μου που όταν του έρχεται μήνυμα μου το φέρνει λέγοντας ''τι θέλουν τώρα και στέλνουν μήνυμα;''. :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
οκ άρα είναι λάθος και ούτε γάτα ούτε ζημιά ..!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top