Εργασία σε τράπεζες

taketrance

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο taketrance αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Οπως ευστοχα ρωτησες @taketrance,και εγω αμφιβαλω αν προσλαμβνουν αυτη την περιοδο.
Επειτα απο google,ειδα οτι η Alpha Bank cyprus ζηταει γραπτες εξετασεις,ισως εκει να αναφερεται η sun8858.

Aλλα να σας ρωτησω αν ξερετε περιπου τι πτυχια παιζουν για προσληψη σε Τραπεζα.Εχω τελειωσει ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ.
Μετραει το αντικειμενο του πτυχιου αραγε?

να ειναι συναφες προφανως και οχι. Γενικα ομως δε ξερω αν δινουν πολυ βαση στο ειδος του πτυχιου ή αν απλα θελουν να εχεις ενα οποιοδηποτε πτυχιο. Για ταμιας η απλος υπαλληλος γραφειου δε χρειαζεται να εχεις τελειωσει μαθηματικα η οικονομικα απαραιτητα αλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dritan90

Νεοφερμένος

Ο dritan90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παντως στην προκυρυξη για προσληψεις στην Εθνικη Τραπεζα, που βρηκε περισυ,ειχε κατηγοριες πτυχιων σχετικων με οικονομικες σπουδες και Μαθηματικο.

Τελως παντων εγω πιστευω ειναι ενα καλο εργασιακο περιβαλλον.Τωρα η συναστραφη με κοσμο ισως σε τρελανει και παραιτηθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

einhell

Νεοφερμένος

Ο einhell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
ειναι ενα καλο εργασιακο περιβαλλον
Ναι, κατά παράδοξο τρόπο υποθάλπει στους κόλπους του τους κορυφαίους ιντερνετικούς ...φιλόσοφους!

Υγ θυμήθηκα τον....ateman :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top