Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
η σχεση ειναι μεσα στο παθος και στον ερωτα.μπορουμε να μιλαμε για πολλα θεματα και εχουμε φοβερη χημεια.αλλα εχουμε εντασεις και εκρηξεις τωρα τελευταια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Άψογη η Κα Νεραϊδα!!!!!!!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
μπορει ας πουμε μια μερα να ειμαστε μεσα στο μελι.και μετα να γινει μια παρανοηση και να γινουμε χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
η σχεση ειναι μεσα στο παθος και στον ερωτα.μπορουμε να μιλαμε για πολλα θεματα και εχουμε φοβερη χημεια.αλλα εχουμε εντασεις και εκρηξεις τωρα τελευταια

Το μηνιαίο ωροσκόπιου του διδύμου λέει ότι Ο Άρης στον τομέα των σχέσεων μέχρι και τις 16 Ιανουαρίου θα έφερνε πολλές εντάσεις στην ερωτική σας ζωή, οι δεσμευμένοι του ζωδίου θα έχουν πολλές διαφωνίες με το ταίρι τους και δύσκολα θα μπορέσουν να εκτονώσουν την ένταση, εκτός κι αν ασχοληθούν με άλλους πιο δημιουργικούς τομείς. Σίγουρα, ο Δίας στον Τοξότη θα φροντίσει να θυμάστε που και που και τα καλά της σχέσης σας.Κρατήστε μακριά από την επαγγελματική σας ζωή, τα ερωτικά σας.

Μήν σε χαλάει άλωστε μετά απο μία έντονη διαφωνία μπορεί να κάνετε τον πιό όμορφο έρωτα.,.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω ειμαι κριαρι (κουτουλαω ενιοτε) και δεν ξερω ωροσκοπο! καποτε μου παν καρκινος (ελεος) καποτε διδυμακι...
14.4.1983, 10.25-10.30 το πρωι.. παιζει να μου το βρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Άψογη η Κα Νεραϊδα!!!!!!!!!!!!!;)

εεε αυτο να λεγεται:P

βασικα, ακομα δεν εχω καταλαβει με τι συνδιασμους ταιριαζω...εσυ τι θα ελεγες?:hmm: ....ο φιλος μου π.χ ειναι λεων με ωροσκοπο παρθενο (παναγια μου!!!) και μετραμε πολλα χρονια μαζι.υποτιθεται οτι ο κριος με τον παρθενο δεν ταπανε καλα καθολου...σημειωσε δε οτι η κολλητη μου(15 χρονια τωρα) ειναι παρθενος ....οσο δεν τους θελω...τοσο γυρω μου βρισκονται:D ...βεβαια σε επαγγελματικο επιπεδο με παρθενους ουτε να συνυπαρξω στον ιδιο χωρο δεν μπορω....τεσταρισμενο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εγω ειμαι κριαρι (κουτουλαω ενιοτε) και δεν ξερω ωροσκοπο! καποτε μου παν καρκινος (ελεος) καποτε διδυμακι...
14.4.1983, 10.25-10.30 το πρωι.. παιζει να μου το βρεις?

Σε ποιά περιοχή γεννήθηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εεε αυτο να λεγεται:P

βασικα, ακομα δεν εχω καταλαβει με τι συνδιασμους ταιριαζω...εσυ τι θα ελεγες?:hmm: ....ο φιλος μου π.χ ειναι λεων με ωροσκοπο παρθενο (παναγια μου!!!) και μετραμε πολλα χρονια μαζι.υποτιθεται οτι ο κριος με τον παρθενο δεν ταπανε καλα καθολου...σημειωσε δε οτι η κολλητη μου(15 χρονια τωρα) ειναι παρθενος ....οσο δεν τους θελω...τοσο γυρω μου βρισκονται:D ...βεβαια σε επαγγελματικο επιπεδο με παρθενους ουτε να συνυπαρξω στον ιδιο χωρο δεν μπορω....τεσταρισμενο:D


Θύμισε μου βρέ νεραϊδα το δικό σου ζώδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εγω ειμαι κριαρι (κουτουλαω ενιοτε) και δεν ξερω ωροσκοπο! καποτε μου παν καρκινος (ελεος) καποτε διδυμακι...
14.4.1983, 10.25-10.30 το πρωι.. παιζει να μου το βρεις?

διδυμακι εχεις για ωροσκοπο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Κριαράκι άσε το θυμήθηκα απλά μου ρίξατε μπόλικες ερωτήσεις και τάφτησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κριαράκι άσε το θυμήθηκα απλά μου ρίξατε μπόλικες ερωτήσεις και τάφτησα

ε μα και εσυ!!! δεν ηξερες..δεν ρωταγες?!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Κριός & Λέων

Αγαπάτε εξίσου και οι δυο σας την ανεξαρτησία και ασχολείστε πολύ με τα δημιουργικά ενδιαφέροντα και την εργασία σας. Προτιμάτε να μην αισθάνεται ο καθένας σας κτήμα του άλλου, αν και οι λειτουργίες σας έχουν κάποιες διαφορές. Εσύ συχνά ενεργείς μ' έναν τρόπο κοινωνικά ανάρμοστο, ενώ αυτός κρατά περισσότερο τα προσχήματα και ενδιαφέρεται για τις αντιδράσεις των άλλων. Σ’ εσάς είναι κάπως αδιάφορες οι απόψεις των άλλων, ενώ εκείνος ποθεί την επιδοκιμασία και την έγκριση των άλλων. Αν περιορίσεις τον αυθορμητισμό σου και σεβαστείς τις αδυναμίες του, μπορείτε να απολαύσετε μαζί εμπειρίες, ταξίδια και διασκεδάσεις που θα σας μείνουν αξέχαστες. Είστε και οι δυο πάρα πολύ υπερήφανοι και κανείς σας δεν θέλει να βρίσκεται πίσω, μέσα σ' αυτήν την σχέση. Υπάρχει τελικά μεγάλος βαθμός αρμονίας ανάμεσά σας, αλλά επειδή είστε πολύ ζωηρά και ίσως μερικές φορές ονειροπαρμένα άτομα, κάθε σας καυγάς τείνει να είναι δραματικός και γεμάτος μανία, με απροσδόκητη κατάληξη πολλές φορές.Αυτό που σώζει λίγο την κατάσταση είναι ο παρθένος που έχει ο δικός σου μέσα του γιατί του ηρεμεί λίγο τον εγωϊσμο του λιονταριού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Σε ποιά περιοχή γεννήθηκες?

Giovanna Ξύπνα παιδί μου θα μου πείς σε ποιά περιοχή γεννήθηκες για να σου βγάλω τον ωροσκόπο σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κριός & Λέων

.Αυτό που σώζει λίγο την κατάσταση είναι ο παρθένος που έχει ο δικός σου μέσα του γιατί του ηρεμεί λίγο τον εγωϊσμο του λιονταριού

μεσα επεσες...μονο που το θεμα ειναι οτι ο παρθενος δεν ηρεμει μονο τον εγωισμο του!!!!αλλα γενικως τον εχει σε καταστολη:D ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mikikikou

Νεοφερμένος

Η Mikikikou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
μεσα επεσες...μονο που το θεμα ειναι οτι ο παρθενος δεν ηρεμει μονο τον εγωισμο του!!!!αλλα γενικως τον εχει σε καταστολη:D ...

Αναρωτιέμαι γιατί συνήθως ο παρθένος σαν ωροσκόπος κάνει τους άντρες πιό δυναμικούς στο sex, τους δίνει απίθανο βλέμα, χιούμορ. Μήπως ο δικός σου έχει οικονομικά προβλήματα αυτή την εποχή και τον έχει αποδιοργανώσει εντελώς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
οχι απεναντιας....απλα γενικως τα τελευταια χρονια εχει ηρεμησει κατα πολυ...ενω εγω ειναι σαν να περναω τη δευτερη και τριτη μπορω να σου πω εφηβεια μου....εχει παρει ολα τα "ασχημα" απο τον παρθενο.....π.χ ειναι τρομερα ακαταστατος...και καθολου της οργανωσης.....στην τραπεζα να φανταστεις του εχουν κολλησει το παρατσουκλι "ο παραλιας"...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
παρθενος με κριο ταιριαζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για πες και σε μένα, αν και δεν πιστευω σε ζώδια, έχει ενδιαφέρον!! :D

Εγώ είμαι δίδυμοι με ωροσκόπο καρκίνο νομίζω (κάπου 6-8 το πρωί γεννήθηκα) και ο σύντροφος μου Λέων με ωροσκόπο άγνωστο. Τι έχεις να σχολιάσεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top