Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 339)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.2%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 91 26.8%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.2%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.6%

Vicky95

Νεοφερμένος

Η Vicky95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
μελαχρινός με πράσινο μάτι..<3
κόλασηηηη..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Προσωπικά, θεωρώ τα ξανθά άτομα ομορφότερα. ΜΙλώντας πάντα για φυσικό ξανθό που συνοδεύεται από ανοιχτόχρωμα μάτια και λευκή επιδερμίδα.
Αλλά αυτό δεν μπορώ να το στηρίξω κάπου, γούστα είναι αυτά! To each his own! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλίκη Βακ.

Νεοφερμένος

Η Αλίκη Βακ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Μου αρέσουν πολύ οι ξανθοί αλλά αυτη την περίοδο είμαι ερωτευμένη με έναν μελαχρινό άρα μαύρα!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZinaM

Νεοφερμένος

Η Ζήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ίσως να ναι και το τελευταίο που με νοιάζει, αρκεί να υπάρχουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αν και πρεπει να υπερασπιστώ τις ξανθές (καθ ότι ειμαι κι εγώ), θα πω πως κατά τη γνώμη μου το χρώμα των μαλλιών και των ματιών δεν έχει καμία σημασία. Μπορεί ένας άντρας με σκούρα χαρακτηριστικά να είναι πολύ γοητευτικός και ένας ξανθός γαλανομάτης να είναι φλώρος. Και το αντίθετο φυσικά.
Μπορει κάποιος να μην έχει καθόλου μαλλιά και να ειναι πολύ γοητευτικός.
Η γοητεία δεν κρύβεται στο χρώμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nattii

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Nattii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά προτιμώ μελαχρινούς, μεσογειακούς...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Είναι σαν να μου λες

vs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Με ξανθό αλλά πολύ ξανθό δεν είμουν ποτέ..Μόνο με 2 καστανόξανθους και όλοι οι άλλοι ήταν μελαχρινοί...
Δεν θα πω όμως ότι μου αρέσει κάποιος μόνο και μόνο για αυτό το χαρακτηριστηκό..Μάλλον όμως τείνω προς την άποψη της Natti για τους μεσογειακούς..!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
μελαχρινός με πράσινο μάτι..<3
κόλασηηηη..:P

μαυρος με καταγαλανο ματι <3 κολασηηη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
το ξανθος - γαλανομάτης παραπέμπει πιο πολύ σε προτυπο - άντρα της παιδικής μας ηλικίας, καθώς οι πλειοψηφία των παιδικών παραμυθιών περιέχουν ένα ξανθό γαλανομάτη πριγκιπα!!:P και γω έως καποιο διαστημα ηθελα ενα τετοιο αντρα...τα δεδομένα όμως αλλαξαν μαρεσουν πιο πολύ οι μελαχρινοί και πάντα πέφτω πάνω σε μελαχρινους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,792 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι να με έχει ελκύσει σεξουαλικά ποτέ ξανθός με γαλάζια ή πράσινα μάτια και λευκό δέρμα. :redface:
Γενικά κι εγώ βρίσκω πιο ελκυστικούς τους μελαχροινούς ή τους καστανούς. Επίσης δεν μου άρεσε ποτέ ο συνδυασμός μελαχροινής τρίχας και κατάλευκου δέρματος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι να με έχει ελκύσει σεξουαλικά ποτέ ξανθός με γαλάζια ή πράσινα μάτια και λευκό δέρμα. :redface:
Γενικά κι εγώ βρίσκω πιο ελκυστικούς τους μελαχροινούς ή τους καστανούς. Επίσης δεν μου άρεσε ποτέ ο συνδυασμός μελαχροινής τρίχας και κατάλευκου δέρματος!




Άντε γιατί πολύ θηλυκό έπεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Μελαχροινοί και καστανοί με τρέλα! Αv έχουν και πιο σκούρο δερματάκι δε, δεν το συζητώ!!! Κόλαση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Κόκκινο>=μαύρο>ξανθό>καστανό>ότι είναι mix. Λίγο ρόλο παίζει στην συνολική ομορφιά και σπάνια θα δώσω βάση, αλλά αν είχα επιλογή κόκκινο.
Για τον τίτλο του θέματος, μπα... σήμερα είναι τόσο συνηθισμένο που έχει ένα biased να το απορρίψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Όλα ωραια ειναι..............Και ξανθοι μου αρεσαν,και καστανοξανθοι μου αρεσουν:redface::redface::redface::D:whistle:και μελαχρινοι.Οσο για το ξανθο ειναι αναλογα πως του παει του καθενα.Αμα ειναι(σε γυναικα συνηθως)βαμμενο και δεν παει καθολου με το τυπο του δερματος .......:sick::sick::sick::sick:βραστα,ενα ματσο χαλια.Δεν εχω γνωρισει κοκκινομαλληδες.Οσο για τους μελαχρινους,κι αυτο παει αναλογα με το υπολοιπο.Ειναι ενας μελαχρινος γαλανοματης γυμνασμενος και γενικα ωραιος αλλα αν δεν υπαρχει και το απο μεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia.94

Δραστήριο μέλος

Η georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 559 μηνύματα.
μελαχρινοιιιι!!!!!για μενα ειναι πολυ περισσοτερο ελκυστικοι απο τους ξανθους και τους καστανους!βγαζουν ενα μυστηριο...μια αρρενωποτητα αξεπεραστη!!!και ειδικα μελαχρινος με γενια:συνδυασμος που σκοτωνειι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrivi and

Νεοφερμένος

Η akrivi and αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καματερό (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου ο πιο πετυχημένος συνδυασμός είναι καστανός με πράσινα μάτια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Κοκκινομάλλες ρε!!!

Red Alert:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top