Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;

Κυκλοφορείτε γυμνοί μέσα στο σπίτι;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 174)
  • Ναι

  • Όχι


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

Apep

Νεοφερμένος

Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
α μπα..
αν ειναι το θεμα η ανεση, οκαυ φοραω και φορμα ή κατι ελαφρυ και ειμαι ενταξει..
αν ειναι το θεμα η ελευθερια, ενταξει αισθανομαι και με αλλους τροπους ελευθερη στο χωρο μου (πχ δυνατη μουσικη ξερω γω).. οχι ντε και καλα να κυκλπφορω γυμνη... δεν το χω απωθημενο.. βεβαια εχει τυχει να το κανω αλλα απο βαριεστημαρα να βρω να βαλω ρουχα..
αν ειναι το θεμα η ζεστη, εχουμε φουτζιτσου και ολα καλα..
τι αποψη να χει δλδ η οικογενεια μου για το γυμνισμο; δεν το χω θεσει ποτε σαν κυριο θεμα συζητησης.. οι γονεις μου ειναι μια χαρα ανετοι και τα συζηταμε ολα, αλλα νταξ οχι και να κυκλοφορουμε μεταξυ μας ετσι.. ε οχι ρε παιδια δεν γινεται.. -φιλινκ εμπαρασντ-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλάβω τι ακριβώς φοβάστε στα μικρόβια. Δλδ, σπίτι σας είναι, θεωρείτε ότι δεν το έχετε αρκετά καθαρό; Θεωρώ ότι θα πρέπει να είναι καθαρό το σπίτι για να κάνεις γυμνισμό μεσα άφοβα. Αν σιχενεστε τον χώρο σας δλδ εξω τι κάνετε. Οσο για τους επισκέπτες, νομιζω ότι εστίες μικροβίων υπάρχουν πολύ πολύ χειρότερες απο ένα γυμνό σώμα που μπορεί να ακούμπησε κάπου!
Είναι παντως ένας τρόπος οικονομίας κιόλας, το κλιματιστικό και είναι καριβό το καλοκαίρι και καθόλου υγιεινό (μιας που το αναφέραμε), καθώς αν δεν εχεις λίγο ανοιχτό το παράθυρο ανακλυκλώνει τον ίδιο αέρα. Πάντως το θεωρώ αρκετά κλασσικό αν κάποιος μένει μόνος ως φοιτητής/τρια ή και πιο μεγάλος και πραγματικά σαν περιορισμό αν μένεις με γονεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Επίσης έχει βγει κανείς σας τελείως γυμνός στο μπαλκόνι του σπιτιού του; Αργά το βράδυ φυσικά ή σε μέρος που δεν έχει και πολύ κίνηση απο κάτω! Τον είδε κανείς ή έχει δει κανείς σας κάποιον τελείως γυμνό στο μπαλκόνι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Σιγά το πράμα! Αν δεν έχεις πλυμένες πιτζάμες μείνε με το βρακί/σώβρακο δε χάθηκε και ο κόσμος. Πού χρόνος να ντύνεσαι τώρα :whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
Εγώ είχα δει έναν που βγήκε γυμνός, εντελώς γυμνός όμως, στο μπαλκόνι ακριβώς δίπλα από την πολυκατοικία μου... :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Εγώ είχα δει έναν που βγήκε γυμνός, εντελώς γυμνός όμως, στο μπαλκόνι ακριβώς δίπλα από την πολυκατοικία μου... :look:

Μπορεί να του γυάλισες και είπε να σε ρίξει με τα προσόντα του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ανθοπώλης

Νεοφερμένος

Ο Ανθοπώλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Εγώ είχα δει έναν που βγήκε γυμνός, εντελώς γυμνός όμως, στο μπαλκόνι ακριβώς δίπλα από την πολυκατοικία μου... :look:


:mad: είχα μολις βγει απο το ντους και ειδα κατσαρίδα μεσα στο σπίτι :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πάλι είχα δει έναν να βγαίνει στο μπαλκόνι του αλλά να έχει μπροστά του την κουρτίνα! :hehe: :hehe: Αυτό συνέβη στην πολυκατοικία απέναντι από το παλιό μου φροντιστήριο... :whistle: :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δηλαδή πως ήταν στο μπαλκονι με την κουρτινα μπροστά του;;; Την ξεκρέμασε απλά και την κουβαλούσε;; Και τον ειδατε ολο το φροντηστήριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δηλαδή πως ήταν στο μπαλκονι με την κουρτινα μπροστά του;;; Την ξεκρέμασε απλά και την κουβαλούσε;; Και τον ειδατε ολο το φροντηστήριο;

Καλά μην φανταστείς ότι το μπαλκόνι ήταν τεράστιο. Ενα - δυο βήματα να έκανε, αλλά κρατούσε μπροστά του την κουρτίνα της μπαλκονόπορτας. Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το εξηγήσω... :P Πώς βγαίνετε εσείς τα αγόρια αφού κάνετε μπάνιο; :redface: Τέλεια, αυτό ίσως να ακούστηκε κάπως... χαχα τέλος πάντων!

Αρχικά τον είδα μόνο εγώ (ασχολίαστο :angelnot: απλά εκείνη την στιγμή θυμάμαι ότι κοιτούσα αυτήν τη μεριά του δρόμου). Μετά όμως αφού στράφηκα προς την υπόλοιπη παρέα, έριξα σε μία ένα βλέμμα και κατάλαβε ότι κάτι συνέβη ή θα είδα κτλ. Ε με ρώτησε, της απάντησα και μετά γύρισαν ΟΛΟΙ και τον είδαν. :hehe: Ενας κιόλας θυμάμαι ότι του είπε κάτι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Καλά μην φανταστείς ότι το μπαλκόνι ήταν τεράστιο. Ενα - δυο βήματα να έκανε, αλλά κρατούσε μπροστά του την κουρτίνα της μπαλκονόπορτας. Δεν ξέρω πώς αλλιώς να το εξηγήσω... :P Πώς βγαίνετε εσείς τα αγόρια αφού κάνετε μπάνιο; :redface: Τέλεια, αυτό ίσως να ακούστηκε κάπως... χαχα τέλος πάντων!

Αρχικά τον είδα μόνο εγώ (ασχολίαστο :angelnot: απλά εκείνη την στιγμή θυμάμαι ότι κοιτούσα αυτήν τη μεριά του δρόμου). Μετά όμως αφού στράφηκα προς την υπόλοιπη παρέα, έριξα σε μία ένα βλέμμα και κατάλαβε ότι κάτι συνέβη ή θα είδα κτλ. Ε με ρώτησε, της απάντησα και μετά γύρισαν ΟΛΟΙ και τον είδαν. :hehe: Ενας κιόλας θυμάμαι ότι του είπε κάτι. :P

ωχ χαχαχ, ελπιζω να μην ειδατε εμενα, γιατι και γω βγαινω μπαλκονι καμμια φορα και ειναι και μικρο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
ωχ χαχαχ, ελπιζω να μιν ειδατε εμενα, γιατι και γω βγαινω μπαλκονι καμμια φορα και ειναι και μικρο! :)


το μπαλκόνι ή...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kastanoksanthos

Νεοφερμένος

Ο kastanoksanthos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Χαχαχα , ε προφανώς το μπαλκόνι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρία Γ.

Νεοφερμένος

Η Σειρήνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Όταν είμαι μόνη μου στο σπίτι μου 'ναι αλλιώς ακόμη και 40 βαθμούς να έχει έξω με το μπλουζάκι και το σορτς..... Είναι πολύ ωραία η αίσθηση του να κοιμάσαι ''ελεύθερη''!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickmouzis

Νεοφερμένος

Ο nickmouzis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 67 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ναι κυκλοφορω τελειωσ γυμνοσ στο σπιτι χειμωνα καλοκαιρι [ειμαι γυμνιστησ απο μικρο παιδι χωρισ εσωρουχα] και στη θαλασσα αποδεκτο απο την οικογενεια μου και την γειτονεια κανω δουλειεσ γυμνοσ και στον κηπο και νοιωθω παρα πολυ ευχαριστα ειναι το κατι αλλο και οποιοι ερχονται σπιτι ειμαι γυμνοσ μπροστα στην οικογενεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ημουν και ειμαι γυμνοσ και στα παιδια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Προφανώς και ναι σαν φοιτητης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι κυκλοφορω τελειωσ γυμνοσ στο σπιτι χειμωνα καλοκαιρι [ειμαι γυμνιστησ απο μικρο παιδι χωρισ εσωρουχα] και στη θαλασσα αποδεκτο απο την οικογενεια μου και την γειτονεια κανω δουλειεσ γυμνοσ και στον κηπο και νοιωθω παρα πολυ ευχαριστα ειναι το κατι αλλο και οποιοι ερχονται σπιτι ειμαι γυμνοσ μπροστα στην οικογενεια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ημουν και ειμαι γυμνοσ και στα παιδια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η κωληλα που θα μυρίζουν οι καναπέδες και τα λοιπά έπιπλα στο σπίτι πρέπει να είναι ανεκδιήγητη.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top