Το πρώτο σας φιλί

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δικηγόρος. Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Το πρώτο μου μεγάλο κόλλημα. Δευτέρα γυμνασίου. Φορούσα σιδεράκια.

'Ηταν καλύτερο από πολλά επόμενα που ήρθαν όταν ήμουν μεγαλύτερη.

Σπίτι μου.Ήμουν τρομερά αγχωμένη, αλλά μετά την πρώτη ''επαφή'' όλα ήταν σαν παραμύθι.

:inlove::huglove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Η πρώτη φορά που με φίλησε κάποιος ήταν όταν ήμουν Α λυκείου και αυτός Β .......:loveangel
ωραίες εποχές:panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sev_vo

Νεοφερμένος

Η Sev_vo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Αν και οι περισσότεροι στην ηλικία μου (14-15) έχουν δώσει το πρώτο τους φιλί, εγώ δεν το έχω δώσει ακόμα. :redface: Μερικές φορές πιάνω τον εαυτό μου να νιώθει μειονεκτικά για αυτό.. Ξέρω όμως ότι όλα θα έρθουν στην ώρα τους, και τότε θα είμαι αρκετά ώριμη για να τα αντιμετωπίσω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν και οι περισσότεροι στην ηλικία μου (14-15) έχουν δώσει το πρώτο τους φιλί, εγώ δεν το έχω δώσει ακόμα. :redface: Μερικές φορές πιάνω τον εαυτό μου να νιώθει μειονεκτικά για αυτό.. Ξέρω όμως ότι όλα θα έρθουν στην ώρα τους, και τότε θα είμαι αρκετά ώριμη για να τα αντιμετωπίσω.:P

Έδωσα το πρώτο "κανονικό" φιλί μου φέτος, λίγους μήνες πριν κλείσω τα 16. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
16,5 , βεβαια δεν ξερω γτ το e-steki λεει οτι ειμαι 17. Μαλλον ειχα βαλει fake ημερομηνια γεννησης.

Τελευταιες μερες ειχα τρελαθει tho, δεν ξερω γιατι αλλα απο μεσα ενιωθα οτι πρεπει να το κανω αμεσα. Απεριγραπτη χαρα βεβαια και ψυχικη ηρεμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 387569

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήταν στην δευτέρα λυκείου μπροστά σε φίλες μου και ήταν τόσο ντροπιαστικο Γτ ήρθαμε όλοι σε τρομερή αμηχανία εκτός από το αγόρι μ! Από την μια ήταν όμορφο και τρυφερό από την άλλη ένιωσα λες και είχα έναν γυμνοσάλιαγκα μες το στόμα μου χαχαχα και θυμάμαι ήταν σε καφετέρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
:redface: στα 9 μου με μια κοριτσάκι 3 χρόνια μικρότερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nymphet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nymphet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Στα 17 μου μεθυσμένη και τρελά ερωτευμένη:redface::inlove:
(Λίγο μετά το φιλί ξέρασα όλο τον τόπο και με σύρανε στο νοσοκομείο και ζήσανε αυτοί καλα κι εμείς στην αποτοξίνωση!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πριν 2 μήνες και κάτι (άργησα λίγο :P) , δεν συνεχίστηκε και πολύ η φάση βέβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

μιχαηλ1

Νεοφερμένος

Ο μιχαηλ1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Α λυκειου ηταν,με μια κοπελα που τα ειχα περιπου 5 μηνες.Δυστυχως,εφυγε Γερμανια και απο τοτε δεν την εχω ξαναδει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Καλοκαίρι πρώτης προς δευτέρα γυμνασίου μ ενα παιδί απ το χωριό (δεν το ξέρετε). Δε θα πω πολλά πολλά. Ήμασταν συνομήλικοι κι ήταν το πρώτο φιλί και των δυο μας.. τουλάχιστον καταφέραμε να μείνουμε πολύ καλοί φίλοι, ακόμα και μετά τους εφιάλτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Καλοκαίρι πρώτης προς δευτέρα γυμνασίου μ ενα παιδί απ το χωριό (δεν το ξέρετε). Δε θα πω πολλά πολλά. Ήμασταν συνομήλικοι κι ήταν το πρώτο φιλί και των δυο μας.. τουλάχιστον καταφέραμε να μείνουμε πολύ καλοί φίλοι, ακόμα και μετά τους εφιάλτες.
Ω! Θεέ μου! Νομίζω κατάλαβα ποιον λες.
Έλεος ρε! Δε νομίζω να ήθελε να γράφεις γι' αυτόν σε forums..
Έχεις γράψει κι αλλού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ω! Θεέ μου! Νομίζω κατάλαβα ποιον λες.
Έλεος ρε! Δε νομίζω να ήθελε να γράφεις γι' αυτόν σε forums..
Έχεις γράψει κι αλλού;

Αγχώνομαι λίγο από τη μια ελπίζω να είναι τρολλ στο τρολλ από την άλλη μου φαίνεται ότι το πήρες σοβαρά! Εννοούσα Φυσικά τη γνωστή παροιμιακή φράση "είναι απ το χωριό δεν τον/την ξέρεις"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αγχώνομαι λίγο από τη μια ελπίζω να είναι τρολλ στο τρολλ από την άλλη μου φαίνεται ότι το πήρες σοβαρά! Εννοούσα Φυσικά τη γνωστή παροιμιακή φράση "είναι απ το χωριό δεν τον/την ξέρεις"
Που όταν την λέμε συνοδεύει προϊόν φαντασίας. :)
Αν πάλι λες αλήθεια, είναι αυτός που νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που όταν την λέμε συνοδεύει προϊόν φαντασίας. :)
Αν πάλι λες αλήθεια, είναι αυτός που νομίζω.

Το παραδέχομαι εγώ ήμουν.

Αγχώνομαι λίγο από τη μια ελπίζω να είναι τρολλ στο τρολλ από την άλλη μου φαίνεται ότι το πήρες σοβαρά! Εννοούσα Φυσικά τη γνωστή παροιμιακή φράση "είναι απ το χωριό δεν τον/την ξέρεις"

Καλά τόσο άσχημα ήταν που σου προκάλεσα εφιάλτες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Που όταν την λέμε συνοδεύει προϊόν φαντασίας. :)
Αν πάλι λες αλήθεια, είναι αυτός που νομίζω.

Με το που διάβασα αυτό το "είναι αυτός που νομίζω" με έστειλες, γιατί έχω και πολύ καλή φίλη που τη λένε έρις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
4 χρονων οταν ημουν νηπιαγωγειο :P Ειχα δει μια ταινια που ενας εκανε προταση γαμου σε μια κοπελα και το εκανα και γω με μεγαλη επιτυχια! Μπροστα σε ολα τα παιδια εσκυψα και της εδωσα ενα απο αυτα τα πλαστικα δαχτυλιδια και την φιλησα. Ακομα θυμαμαι τις νηπιαγωγους μου που ηταν σε φαση "γουτσου" :P
Με το που είδα το θέμα στις τελευταίες συζητήσεις, έσπευσα να γράψω το story αλλά απ'όσο βλέπω το είχα γράψει παλιά
Btw είχα τις προάλλες συζήτηση με αυτή την κοπέλα, και έχει κρατήσει το δαχτυλίδι. :P
Όσο βλέπω το πριν και το μετά, συνειδητοποιώ το πόσο σαχλαμπούχλας κατήντησα εν έτει 2017 αλλά ένιγουει
Όσον αφορά το πρώτο φιλί που είχε αξία για μένα, έγινε όταν ήμουν 16 από μια σχέση που κράτησε σχεδόν δύο χρόνια. Ιδρώνουν τα δάχτυλα μου τώρα που το γράφω, πόσο αμήχανη στιγμή ήταν, νόμιζα ότι θα φτερνιστώ/θα με πιάσει λόξυγκας/θα ρευτώ/οτιδήποτε που θα κατέστρεφε την στιγμή ξερωγω. Εν τέλει όλα πήγαν καλά και θα θυμάμαι την στιγμή αυτή - η οποία διήρκησε αρκετή ώρα- με πολύ όμορφες αναμνήσεις και ανάμεικτα συναισθήματα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Με το που διάβασα αυτό το "είναι αυτός που νομίζω" με έστειλες, γιατί έχω και πολύ καλή φίλη που τη λένε έρις.

Εγώ ξέρω ποιον λες, εντάξει δε θα του το πω ότι το έγραψες δημόσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top