• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

fotini75

Νεοφερμένος

Η fotini75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
......................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,382 μηνύματα.
Μην σε τρομάζει το γεγονός οτι πρέπει να μείνεις 1 βράδυ στο νοσοκομείο. Είναι καθαρά θέμα πρόληψης προβλημάτων και ελέγχου της υγείας σου, και πρέπει να το εκτιμάς αυτό γιατί άλλοι στη θέση του θα σε έστελναν κατευθείαν σπίτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

striker

Νεοφερμένος

Ο striker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
σκέφτομαι για ρινοπλαστική (διάφραγμα + αισθητική). είμαι άρρεν άνω των 30.
δεν επισκέφθηκα κανένα γιατρό μέχρι στιγμής διότι μένω μακριά εκτός αθηνών.

διάβασα και τις 215 σελίδες και θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες για την ......
όποιος/α έχει εμπειρία από αυτήν (θετική ή αρνητική) παρακαλώ πολύ να μου στείλει μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kat<3<3<3

Νεοφερμένος

Η kat<3<3<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.

τον πρώτο δεν θα στον συμβούλευα....έχω καεί από δ αυτόν...και ΑΝ κάτι δεν πάει καλά, θα σε αρχίσει στις ειρωνείες και δεν θα βγάλεις άκρη.....εν τω μεταξύ "αιωρείται" ότι δεν κάνει πάντα αυτός όλες τις επεμβάσεις, αλλά οι ειδικευόμενοι του.....γεγονός το οποίο πιστεύω προσωπικά, ειδικά για την ζημιά που μου έκανε στο αυτί (έραψε τον λοβό στο δέρμα)...μόνο ένας αρχάριος θα έκανε κάτι τέτοιο.....οπτ πρόσεχε....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kat<3<3<3

Νεοφερμένος

Η kat<3<3<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τον πρώτο δεν θα στον συμβούλευα....έχω καεί από δ αυτόν...και ΑΝ κάτι δεν πάει καλά, θα σε αρχίσει στις ειρωνείες και δεν θα βγάλεις άκρη.....εν τω μεταξύ "αιωρείται" ότι δεν κάνει πάντα αυτός όλες τις επεμβάσεις, αλλά οι ειδικευόμενοι του.....γεγονός το οποίο πιστεύω προσωπικά, ειδικά για την ζημιά που μου έκανε στο αυτί (έραψε τον λοβό στο δέρμα)...μόνο ένας αρχάριος θα έκανε κάτι τέτοιο.....οπτ πρόσεχε....;)
ναι ειδα και μερικα προηγουμενα posts...για τον αλλον τι λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

usersb

Νεοφερμένος

Η usersb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ερχομαι να συμφωνήσω με τα σχόλια για τον .............. για έναν γιατρό-επιστήμονα που θα συνεργαστείς για μία τόσο σημαντική επέμβαση είναι απαραίτητη η άριστη συνεργασία,η κατανόηση και η αμοιβαία συμπάθεια!Δέχτηκα πολλή ειρωνεία από τον συγκεκριμένο γιατρό.
Χειρουργήθηκα πριν από ένα μήνα από τον κύριο ...........Εξαιρετικός γιατρός,άριστη συνεργασία κ κατανόηση.Είμαι πολυ ευχαριστημένη κ απο το αποτέλεσμα κ απο την διαδικασία δεδομένου ότι η ταλαιπωρία κράτησε μονο μία μέρα.
Επισκέφτηκα περίπου 6 γιατρούς για να σχηματίσω μία γνώμη..σας συνιστώ ο γιατρος που θα αποφασίσετε να σας χειρουργήσει να είναι ωρλ για να έχετε πλ καλά αποτελέσματα ,λειτουργικά κ αισθητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

usersb

Νεοφερμένος

Η usersb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το ρώτησα πριν κάτι μήνες αλλά κανείς δεν απάντησε.
Αν δε τίθεται θέμα υγείας αλλά καθαρά αισθητικής, γιατί δεν αποδέχεστε τον εαυτό σας έτσι όπως είναι, και επιχειρείτε με νυστέρια να τον αλλάξετε;
Ο καθένας μας είναι ξεχωριστός για την εμφάνισή του :)
Και συν οτι μπορεί να πάει κάτι στραβά και να βγείτε εντελώς παραμορφωμένοι :P

ειναι προσωπικό ζήτημα του καθενός!Η φύση δε σε έφτιαξε μορφωμένο-τέλειο..παρ όλ αυτά πηγαίνεις σχολείο-το διορθώνεις!ας ξεφύγουμε απο τα στερεότυπα..πόσο μάλλον σε έναν τομέα που δεν αφορά κανέναν άλλο παρά μονο αυτόν που επέλεξε να κάνει μια τέτοια επέμβαση..μη κρίνεις για να μη κριθείς λοιπόν!Έχουν γεννηθεί άτομα με αισθητικό πρόβλημα λόγο ατελούς διάπλασης του προσώπου..πρεπει να το αποδεχτούν επειδή η φύση επέλεξε να είναι έτσι;Διαφωνώ κάθετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brigitte_bardot

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η brigitte_bardot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
1) ..πρεπει να μεινω ενα βραδυ στο νοσοκομειο πραγμα που δεν το ακουσα απο τους υπολοιπους γιατρους. .....

2) ...δεν χρειαζεται να μεινω μεσα ενα βραδυ στο νοσοκομειο την αλλη μερα θα χρειαστει να παω για να βγαλω τα ταμπον απο τη μυτη και ολα μια χαρα.

3)..μετα το περας της επεμβασης μολις συνελθω απο τη ναρκωση θα φυγω για το σπιτι μου.Επισης μου ειπε οτι δεν θα χρειαστει να μπει καθολου γυψος στην μυτη και πιθανον ουτε και ταμπον

1) γιατρος που μετα απο ολικη ναρκωση, διωχνει τον χειρουργημενο, πρεπει να καταγγελεται.

2) επαναληψη του 1 ..plus τα ταμπον τοποθετουνται για να στηριξουν το διαφραγμα μεχρι να "δεσει" λίγο. 1 ημερα ειναι πολυ λιγο. εγω τα ειχα 3. ειναι ΜΑΡΤΥΡΙΟ, δε λεω, αλλα ο ρολος τους ειναι σημαντικος. αξιζει να κανεις λιγη υπομονη.

3) επαναληψη του 1 ..plus...ουτε γυψος ουτε ταμπον..πςς..ρε συ ειναι αυτος ειναι πολυ μπροστα. εγχειρησεις με LOGO στιγμης κανει? κολλαει το κοκαλο με κολλα, το φυσαει, στεγνωνει κ εισαι ετοιμη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
σκέφτομαι για ρινοπλαστική (διάφραγμα + αισθητική). είμαι άρρεν άνω των 30.
δεν επισκέφθηκα κανένα γιατρό μέχρι στιγμής διότι μένω μακριά εκτός αθηνών.

διάβασα και τις 215 σελίδες και θα ήθελα περισσότερες πληροφορίες για την ΚΥΠΡΑΙΟΥ.
όποιος/α έχει εμπειρία από αυτήν (θετική ή αρνητική) παρακαλώ πολύ να μου στείλει μήνυμα.

την έχω επισκεφτεί για επανορθωτική επέμβαση (3η)....αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι είναι πολύ συνεργάσιμη, σε εξετάζει κανονικά κλπ, και γενικά αφιερώνει χρόνο, διατιθεμένη να συζητήσει, να σε ακούσει....σωστή επαγγελματίας, τουλάχιστον από θέμα συμπεριφοράς.....τώρα ως γιατρός, αυτό που εξέλαβα εγώ είναι ότι ναι, σίγουρα ξέρει την δουλειά της.....αλλά εμένα, επειδή βρίσκομαι σε δύσκολη κατάσταση, δεν με έπεισε πλήρως για επανορθωτική.....κάποιες πρώτες επεμβάσεις που είδα, γυναικών όμως, όχι ανδρών, ήταν πολύ καλές....οι επανορθωτικές της, που εμένα με ενδιαφέρουν, εκτός από μία η οποία ήταν εξαίρετη, οι άλλες δεν μου άρεσαν.....αλλά δεν είδα και πολλές γτ τις είχε ανακατεμένες και βιαζόταν.....επίσης πριν μπω στο κτίριο, είδα μία κοπέλα η οποία έκλαιγε και μιλούσε στο τηλέφωνο, παραπονιόταν ότι η μύτη της δεν ήταν ωραία και δεν της πήγαινε....περιττό να σου πω ότι είχε μία άψογη μύτη.....και μάλιστα σκέφτηκα ότι για να κλαίει έτσι, μάλλον θα είχε μεγάλη μύτη πριν και τώρα η νέα της μύτη της φαίνεται ξένη....μάλλον δεν είχε προετοιμαστεί ψυχολογικά γι αυτό....:hmm::hmm:...πάντως ήταν πλήρως αρμονική με το πρόσωπό της....όμως είναι και λίγο υποκειμενικό αυτό....καλό είναι να πας να δεις και από μόνος σου....όταν πάρεις τηλ να κλείσεις ραντεβού, φρόντισε να ενημερώσεις την γραμματέα της ότι επιθυμείς να δεις φωτο ανδρών από πρώτες επεμβάσεις γτ μένεις μακριά και δεν θα σου είναι εύκολο να ξαναπας μόνο γι αυτό....όχι τπτ άλλο, μη φύγεις με την απορία....;):)...τέσπα, θα ξαναπάω σε αυτήν την τετάρτη, οπτ αν έχω κάτι νέο θα σε ενημερώσω αν θες....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
την έχω επισκεφτεί για επανορθωτική επέμβαση (3η)....αυτό που μπορώ να σου πω είναι ότι είναι πολύ συνεργάσιμη, σε εξετάζει κανονικά κλπ, και γενικά αφιερώνει χρόνο, διατιθεμένη να συζητήσει, να σε ακούσει....σωστή επαγγελματίας, τουλάχιστον από θέμα συμπεριφοράς.....τώρα ως γιατρός, αυτό που εξέλαβα εγώ είναι ότι ναι, σίγουρα ξέρει την δουλειά της.....αλλά εμένα, επειδή βρίσκομαι σε δύσκολη κατάσταση, δεν με έπεισε πλήρως για επανορθωτική.....κάποιες πρώτες επεμβάσεις που είδα, γυναικών όμως, όχι ανδρών, ήταν πολύ καλές....οι επανορθωτικές της, που εμένα με ενδιαφέρουν, εκτός από μία η οποία ήταν εξαίρετη, οι άλλες δεν μου άρεσαν.....αλλά δεν είδα και πολλές γτ τις είχε ανακατεμένες και βιαζόταν.....επίσης πριν μπω στο κτίριο, είδα μία κοπέλα η οποία έκλαιγε και μιλούσε στο τηλέφωνο, παραπονιόταν ότι η μύτη της δεν ήταν ωραία και δεν της πήγαινε....περιττό να σου πω ότι είχε μία άψογη μύτη.....και μάλιστα σκέφτηκα ότι για να κλαίει έτσι, μάλλον θα είχε μεγάλη μύτη πριν και τώρα η νέα της μύτη της φαίνεται ξένη....μάλλον δεν είχε προετοιμαστεί ψυχολογικά γι αυτό....:hmm::hmm:...πάντως ήταν πλήρως αρμονική με το πρόσωπό της....όμως είναι και λίγο υποκειμενικό αυτό....καλό είναι να πας να δεις και από μόνος σου....όταν πάρεις τηλ να κλείσεις ραντεβού, φρόντισε να ενημερώσεις την γραμματέα της ότι επιθυμείς να δεις φωτο ανδρών από πρώτες επεμβάσεις γτ μένεις μακριά και δεν θα σου είναι εύκολο να ξαναπας μόνο γι αυτό....όχι τπτ άλλο, μη φύγεις με την απορία....;):)...τέσπα, θα ξαναπάω σε αυτήν την τετάρτη, οπτ αν έχω κάτι νέο θα σε ενημερώσω αν θες....:)


Με όλα αυτά που διαβάζω για επανορθωτικές, όλο κάνω το σταυρό μου, που είχα αίσιο αποτέλεσμα με την πρώτη επέμβαση.
Σας εύχομαι σε όλους που το ξανακάνετε, να είναι το τέλος της ταλαιπωρίας σας και να αποκτήσετε τη μύτη που ονειρεύεστε.
Στην τελική είναι και ψυχολογικό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
ναι ειδα και μερικα προηγουμενα posts...για τον αλλον τι λες?

:hmm::hmm::hmm:....κοίτα, ΣΙΓΟΥΡΑ, ΑΛΑΖΟΝΑΣ όσο δεν πάει!!!! φαντάσου τον ........ χωρίς τόσες πολλές ειρωνείες!...χαχαχ....το κακό με αυτόν τον άνθρωπο είναι ότι δεν εξηγεί τπτ, οπτ αν έχεις απορίες μην περιμένεις να στις λύσει....το πολύ να κάτσεις δέκα λεπτά μέσα, εγώ με νύχια και με δόντια κατάφερα να μείνω τόσο, όλη την ώρα μου έλεγε, συγγνώμη αλλά έχω και δουλειά....χαχαχαχαχ....γτ μάλλον εγώ δεν ήμουν μέρος της δουλειάς του...χαχαχ:hmm::hmm:....tragic...τώρα, όσον αφορά την δουλειά του, εγώ είδα μόνο επανορθωτικές οπτ μάλλον δεν θα σε ενδιαφέρει να σου πω λεπτομέρειες....:P:P...

αααα και η τρομερή ατάκα ήταν, αν πας σε άλλον θα επιστρέψεις σε εμένα για την τέταρτη!!!!!!!!!!!!χαχαχαχ :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Με όλα αυτά που διαβάζω για επανορθωτικές, όλο κάνω το σταυρό μου, που είχα αίσιο αποτέλεσμα με την πρώτη επέμβαση.
Σας εύχομαι σε όλους που το ξανακάνετε, να είναι το τέλος της ταλαιπωρίας σας και να αποκτήσετε τη μύτη που ονειρεύεστε.
Στην τελική είναι και ψυχολογικό το θέμα.

άναβε ένα κεράκι κάθε μέρα!!!:P:P:P...όσο για την μύτη που ονειρευόμαστε, όποιος πάει για επανορθωτική, ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ότι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να έχει την μύτη που ονειρευόταν (μιλάω για τις κατεστραμμένες μύτες)....δεν μπορείς να φτιάξεις το τέλειο από κάτι κατεστραμμένο....απλά ελπίζεις για κάτι κάπως φυσιολογικό....το τέλειο είναι ουτοπικό!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
άναβε ένα κεράκι κάθε μέρα!!!:P:P:P...όσο για την μύτη που ονειρευόμαστε, όποιος πάει για επανορθωτική, ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ότι ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να έχει την μύτη που ονειρευόταν (μιλάω για τις κατεστραμμένες μύτες)....δεν μπορείς να φτιάξεις το τέλειο από κάτι κατεστραμμένο....απλά ελπίζεις για κάτι κάπως φυσιολογικό....το τέλειο είναι ουτοπικό!!!;)

Ούτε η δική μου μύτη δεν βγήκε τέλεια. Σαν να ναι μοντέλου μύτη δηλαδή. Από αυτές τις γαλλικές, τις ανασηκωμένες.
Μου λεγε απ την αρχή ο .... ότι δεν θα μου πηγαίνει μια πολυ μικρή. Και την έκανε.. κανονική.
Να καταλάβεις, οι περισσότεροι φίλοι μου δεν έχουν καταλάβει τί έχω κάνει.
Μόνο αυτοί που τους το είπα, το είδαν.
Κι όμως, είναι συμμετρική, πολύ μικρότερη, μου ταιριάζει.
Μόνο η 7χρονη ανιψιά μου, που φυσικά δεν ήξερε τίποτα, μόλις με είδε, είπε "Μαμά, κοίτα τη μύτη της!!!".
Όταν τη ρώτησα τί έβλεπε, μου είπε ότι η μύτη μου δεν ήταν πια μεγάλη, ότι ήταν μικρή και ότι δεν είχε πια καμπούρα.

Σχετικά με την........, κι εγώ καλά λόγια έχω ακούσει γενικά.
Δεν ξερω, μου βγάζει κάτι, εμπιστοσύνη, ηρεμία.
Δεν χρειάστηκε βέβαια να τη συναντήσω, από ότι έχω ακούσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mallorca1983

Νεοφερμένος

Η mallorca1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
1) γιατρος που μετα απο ολικη ναρκωση, διωχνει τον χειρουργημενο, πρεπει να καταγγελεται.

2) επαναληψη του 1 ..plus τα ταμπον τοποθετουνται για να στηριξουν το διαφραγμα μεχρι να "δεσει" λίγο. 1 ημερα ειναι πολυ λιγο. εγω τα ειχα 3. ειναι ΜΑΡΤΥΡΙΟ, δε λεω, αλλα ο ρολος τους ειναι σημαντικος. αξιζει να κανεις λιγη υπομονη.

3) επαναληψη του 1 ..plus...ουτε γυψος ουτε ταμπον..πςς..ρε συ ειναι αυτος ειναι πολυ μπροστα. εγχειρησεις με LOGO στιγμης κανει? κολλαει το κοκαλο με κολλα, το φυσαει, στεγνωνει κ εισαι ετοιμη? :P

brigitte πετάς τρελές ατάκες ώρες ώρες....:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annita123

Νεοφερμένος

Η annita123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ευχομαι να αναψεις gilda παιδι μου μια λαμπαδα ισα με το μποι σου ;) για τη καθεμια απο εμας που χρηζουμε επανορθωτικης επεμβασης κ αν ολα πανε κατ΄ευχην θα φτιαξω τεκνο μου ενα γαλακτομπουρεκο (ταψι) για σενα κ ενα για τη mallorca....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ευχομαι να αναψεις gilda παιδι μου μια λαμπαδα ισα με το μποι σου ;) για τη καθεμια απο εμας που χρηζουμε επανορθωτικης επεμβασης κ αν ολα πανε κατ΄ευχην θα φτιαξω τεκνο μου ενα γαλακτομπουρεκο (ταψι) για σενα κ ενα για τη mallorca....

Εγώ γαλακτομπούρεκο?
Δεν κατάλαβα, χάνω το ταψί επειδή η δική μου επέμβαση πήγε κατ ευχήν?
Α α α θα σε μαλώσω...
(Πλακα πλάκα, μακάρι να σας πάει καλά τώρα η διορθωτική και θα σας φτιάξω ότι θέλετε. Αλήθεια έχω στενοχωρηθεί με τις κοπελιές που απογοητεύτηκαν. Μου φαίνεται εξαιρετικά ψυχοφθόρο, άδικο..)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annita123

Νεοφερμένος

Η annita123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εννοειται καλη μου οτι θα εχεις κ εσυ ενα ταψακι δικο σου γαλακτομπουρεκο ( μιαμ πεινασα τωρα...:)). Ευχομαι να βρουμε ολοι μια ικανοποιητικη λυση στο προβλημα μας, να ηρεμησει η ψυχουλα μας ( η τοσο πονεμενη) κ να τιμωρηθει ο ...........που μας κατεστρεψε με οποιονδηποτε τροπο .... Θεια δικη με ακους??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Εννοειται καλη μου οτι θα εχεις κ εσυ ενα ταψακι δικο σου γαλακτομπουρεκο ( μιαμ πεινασα τωρα...:)). Ευχομαι να βρουμε ολοι μια ικανοποιητικη λυση στο προβλημα μας, να ηρεμησει η ψυχουλα μας ( η τοσο πονεμενη) κ να τιμωρηθει ο .........που μας κατεστρεψε με οποιονδηποτε τροπο .... Θεια δικη με ακους??

Να τιμωρηθεί ο μ... γιατί τον έχω άχτι.
Όποια κοπέλα έχει χειρουργηθεί εκεί, είναι απογοητευμένη.
Αναρρωτιέμαι, πως έγινε γνωστός και πήγαν τόσες κοπέλες εκεί, νομίζοντας ότι πήγαιναν στον καλό γιατρό??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

annita123

Νεοφερμένος

Η annita123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αυτο συμβαινει οταν ο αλλος εχει καλες δημοσιες σχεσεις με τα ΜΜΕ κ τον παρουσιαζουν σα καλο γιατρο (μη χεσω).... την παταμε εμεις οι αφελεις κ αθωες κορασιδες γιατι σκεφτομαστε <ααα αυτος θα ειναι πολυ καλος για να τον εχει η ταδε κλπ) κ αντι να βγει εστω κ ενας που εχει καει απ΄αυτον στα καναλια ή στις εφημεριδες για να ενημερωθουν κ οι υπολοιποι, το θεμα των αποτυχημενων επεμβασεων κουκουλωνεται κ γινεται μονο προσωπικο δραμα του χειρουργημενου..... οχι παρα εξω γιατι υπαρχει ντροπη κ φοβος....
Ελπιζω σ΄αυτο το φορουμ να γραφονται παντα αληθειες ωστε να βοηθηθουμε ολοι μας κ οχι fake μηνυματα απο προσωπικο διαφορων πλαστικων...ασε που αυτα κανουν κ μπαμ απο μακρια αλλά λεμε τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top