• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Λοιπον Λενι μου εγω πηγα στον Α.ΣΚ και ειμαι τρισευτυχισμένη! εχει περιπου 3 εβδομάδες που έκανα την επέμβαση. Θέλω να τονίσω πως ο Σκ οντως δεν γεμιζει το ματι στην αρχη γιατι ειναι ετσι ο χαρακτήρας του και δεν μιλάει πολύ..(και εγω οταν πηγα για επισκεψη σκέφτηκα Θεέ μου που πηγα΄!) αλλα μιλήσαμε για αρκετη ωρα και καταλαβα οτι ο ανθρωπος ειναι απλα τρομερος επαγγελματιας και μιλαει με την δουλεια του! Μην ξεχνας πως άπειρος κοσμος πηγαινει στον ΣΚ για δευτερες επεμβασεις (που ειναι παααρα πολυ δυσκολο και δεν ειναι σαν την πρωτη επεμφαση) επειδη δεν ειναι ικανοποιούμενοι απο το αποτέλεσμα. Αλλα και πάλι είναι εντελώς δικό σου θεμα..απλα προσεχε με την επιλογη σου!

Να σε ρωτησω κατι απο περιεργεια εσυ δηλαδη οτα ν πηγες τι σου ειπε?εμενα δεν μου μιλησε για τιποτα σχετικο με την επεμβαση...μονο για τη δουλεια μου για τις δουλειες αυτων που εχει ενχειρησει.εδειχνε φωτος και ελεγε για τον καθενα μεχρι και προσωπικα σχολεια...μιλησε πολυ ασχημα στις 2βοηθους του δυσανασχετουσε που τον ρωτουσα διαφορα πηγα να του πωτι θα μου αεεσε και τα παιρνε βιαζοταν εδειχνε κουρασμενοε και καμια σχεση με ααυτο που βλεπετε στην τιβι...μου πε οτι η μυτη μου δεν υπαρχει και οταν τον ξαναρωτησα επιμονα γιατι εσκασα και 85 ευρω(τσαμπα τελειως)γιατι βλεπετε .ειχα γραψει και ερωτηαεις μη τις ξεχασω-τρομαρα μου...ουτε καν τολμησα να βγαλω χαρτι
...μου πε λοιπον οτι θα βαλει χονδρο πανω πανω ζτη μυτη εκει που δεν ειχα προβλημα για να στηριχτει η μυτη λεει...τωρα πως στηριζεται που μου την μικρυνε κιαλλο ο π.κ? Οτι να ναι ειναι το ατομο....δεν μου πε τιποτα για τα ρουθουνια που εκει ηθελε χονρους και μου εβαλε τωρα ο αλλος γιατρος...θυμαμαι οτι απ τις φωτο που μου δειχνε τα μεγαλοσρελεχη που εκανε επαμεπεμβαση κανενα αποτελεσμα δεν μαρεσε...ελεγε αυτη ειταν προεδρος εκει αυτος ειναι δικηγορος καο απο μεσα σκεφτομουν εγω που ειμαι ιδιωτικος υπαλληλος θα με χειρουργησει αραγε?ενιωσα ασχημα...και οτι θα μου κανε και χαρη...ειταν πολυ ψευτικο ολο...και θυμαμαι να κατεβαιμω τις σκαλες και να ειμαι χαλια ψυχολογικα γιατι ενιωθα χαρουμενος που βρηκα καποιον καλο στις επανεπεμβααεις κατεβαινα απ το κολωνακι με τα ποδια.στο μετρο και ειμουν αστα...δεν μπορω να καταλαβω πως.μπορει καποιος να επιλεξει καποιον ο.οποιος θα πεοραξει το ποιο κεντρικο σημειπ του προσωπου σουβκαι δεν θα μπορεσεις να ξερεις πως θα ειναι μονο οταν βγεις απ το χειρουργειο....δηλαδη θελω δεν υπαρχει?ποιος αποφασιζει για την αισθητικη σου...επειδη λενε οτι ειναι καλος και πηγαινουν πολλοι?και στον Φ.που εκανα την πρωτη μου ειταν θεος στη φημη ειταν γεματο κοσμο το γραφειο περιμενα 3ωρες!και μου κανε μια μυτη που ντρεπομουν να κοιταω τους ανθρωποους καποιες φορες...δεν ξςρω αν ειναι αληθινες μαρτυριες ολα αυτα που λεγοντε εδω μεσα ειλικρινα ...εγω ειμαι εδω κ υπαρχω και αν θελει κανεις μπορω να με.δει κιολας...οταν ξεπριστω...προσοχη παιδια γιατι κατι τοσο αημαντικο δεν ειναι για να το αφηνεις στους αλλους.....πρεπει να ξερεις τι μπορει και τι θα προσπαθησει νακανει εστω ο χειρουργος και πανω απ ολα να υπαρχει χημεια...η εατω να μη σε κανει να γυρναν τα εντερα σου ο αλλος...η μυτη μου και μικρηνε και δεν εβαλα χονδρο και εγινε καλυτερη και ΔΕΝ κολοσα πηγα σε αλλον οταν ο σκ.μου ειπε ....σε εμενα η στην αμερικη.....τρατζικ φουλ ομως..προσοχη....αλωστε και καλος να ναι με τοσα ψωνια που θα χει καθε μερα να χειροθργησει θα τουε ξεπεταει και θα ναι και λιομα....φιλια σε ολους τσιουου


Ξαναγραγω γιατι σεν αντεχω δηλαδη...μαρεσει που λες προσεζε με την επιλογη σου...ποια επιλογη ? Επιλογη ειναι να επιλεξεις κατι που ξερεις και στον σκ....μετα την επισκεψη δεν θα ξερεις τιποτα για την επεμβαση σου....χαχα....τι να πω....επανεπεμβασεις κανουν πολλοι...και πρεπει ο γιατρος να ναι οκ σε ολα γιατι αυτος που θα παει να κανει επανεπεμβαση και θα ναι ποιο δυσκολο και θα ναι και ψυχολογικα καπως...εμενα ο γιατρος μου δεν μου ταξε λαγους με περεαχειλια...μου πε οτι θα την φερει σε καλο σημειο τη μυτη μου...μου πε τι θα κανει...και του πα και γω τι θελω....μου δειξε στο photoshop τι θα διορθωσει του πα κ γω ...και του πηγα στο δευερο ραντεβου λαι γω επεξεργασμενες φωτο μς το πως θελω η θα θελα να γινει....και μου την εκανε καλυτερη απ οτο περιμεναμε και οι δυο..μου πε οτι θα ναι δυακολη η επεμβαση και οτι δεν μπορει μα.μπυ υππσχεθει τιποτα....αλλα το ξερα οτι θα προσπαθησει.και βγηκα τελιλα σωστος....επιλεξτε βαση της διλης σας διαισθησης εγω δεν θελω να επειρεασω κανεναν θελω να βοξθησω να μην παθετε οτι κ γω...γιαι και γω την πρωτη επιλογη την εκανα επιπολαια πολυ....βαση ονοματος...
...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Ελπίζω να πάρεις την σωστή επιλογή..:) εγώ τώρα είμαι 3 εβδομάδες μετά το χειρουργείο και νιώθω σαν να μην χειρουργήθηκα ποτέ. Έχω και 2 φίλες που μόλις είδαν την καινούρια μου μύτη αποφάσισαν πως και αυτές θέλουν καν κάνουν πλαστική (όντως έχουν θέμα με την μύτη και λειτουργικό αλλα και αισθητικο) και θα πάνε στον Α.ΣΚ. Η επιλογή του γιατρού σου είναι καθαρά δικό σου θέμα απλά μην κολλάς στην συμπεριφορά του γιατρού - όπως σου είπα και νωρίτερα και εγω επειδή διάβασα εδώ μέσα τι έλεγαν μερικοί για την συμπεριφορά του ΣΚ είχα φοβηθεί. Πήγα εκεί όμως - όντως ήταν λιγομίλητος στην αρχή αλλά μετά λέγαμε αστεία και μου έλυσε ό τι απορία είχα. Κοίτα την δουλειά του κάθε γιατρού πριν κάνεις την επιλογή σου (και μην διαβάζεις τα αρνητικά σχόλια εδώ μέσα το έχω ψάξει και οι μισοί είναι εδώ και να κάνουν δυσφήμιση (ειδικά στον ΣΚ- αυτό κάτι δείχνει!). Τον ΣΚ τον έχω δει τουλάχιστον 10 φορές από τότε που χειρουργήθηκα και έχω να σας πω πως τον έχω αγαπήσει πραγματικά, είναι χρυσός άνθρωπος που ακόμα και μετά από 3 χειρουργεία (γιατί τόσα έχει την ημέρα) αν τον χρειάζεσαι θα τρέξει να σε βοηθήσει. Μην κολλάτε στις πρώτες εντυπώσεις όταν πρόκειται για ένα τόσο σοβαρό θέμα όπως η λειτουργικη ρινοπλαστικη . Good Luck!

Καθε ποστ σου που διαβαζω εκνευριζομαι ...νομιζω οτι εισαι inside job...πολυ προσπαθεια κανεις να τον βγαλεις χρυσο τον σκ...και επειδη εχω πολυ κακη εμπειρια οτι και να λες μου φαινεται εξοργιστικο....κανενας να μην επειρεαζεται απο κανεναν...παιδια πηγαινεται σε πολλλα ραντεβου και μην ακουτε κανεναν πραγματικα νιωθω ασχημα γιατι ισως καποιοι δεν ειναι εδω για την εμπειρια τους αλλα γιαλλα...το χρημα ειναι ο σκοπος του καθε γιατρου και αυτος που με κανε να νιωσω οτι ειναι απλος ενας ακομη πελατης ειταν ο σκ....τσατιζομαι που ακουω αερολογιες....μια φιλη και μια θεια μου...και ενας μπατζανακης μου...υπαρχουν και λιγοτερο διαφημισμενοι ...δεν ξερω αν υπαρχει και αλλος εκτος απο τον κ.π που επελεξα....ψαξτε το ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ...μην ακουτε κανεναν...και οποιος σας κανει να νιωσετα ανετα και καντε ερωτησεις ...πολλες ερωτησεις....εκει θα δειτε αν ειναι αληθινος ο χειρπυργος και οχι φανφαρας....το μονο που θα λεω ειβαι να επιλεξετε ωρλ...και ας μην ειναι κανενας των καναλιων δεν ειναι αυτπι οι καλυτεροι



Αυτοι ειναι αυτοι που εχουν ακρες και τα σκανε για να βγαινουν...καλο βραδυ



Τα τρια χειρουργια σημαινει λιγοτερη προσοχη.μια επανεπεμβαση θελει πολλες ωρες εμενα εκανε 4 και ειναι αρνητικο να χειροθργει καποιος πολλες ωρες κατα την αποψη μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
παιδιά καμια άποψη για Ε.Χ. ? Και άλλος είχε ρωτήσει για αυτον αλλά δεν έλαβε απάντηση . Αν γνωριζει κάποιος κανέναν χειρουργημένο απο τον γιατρό αυτό ασ ανεβάσει την εμπειρία του - άποψη του .

Εγω ειχα ρωτησει και τον επισκευτηκα.κιολας στη βιοκλινικη στην πανορμου...ειταν οκ..γενικα...αλλα μου φανηκε λιγο.μαζεμενος και δεν ηξερε τι να μου πει για καποια θεματα...δεν μου δινε ξεκαθαρες απαντηαεις. Που να με κανουν να νιωσω σιγουρια...σα να μην ηθελε να με αναλαβει....αλλα πολυ ευγενικα ολα ...ειταν με.μια ακομη μεγαλη σε ηληκια και της ελεγε αυτο εγινε ετσι γιατι ο αλλος γιατρος εκανε αυτο...και δεν μου αρεσε που ειμουν αντικειμενο εκπαιδευσης εστω και αν εγινε πολυ διακριτικα......γενικ πολυ καλη εντυπωση μου κανε...ναι μου αρεσε και το σαιτ του τα αποτελεσματα....αλμα τετ α τετ ειταν πολυ μαζεμενος δεν με κανε να νιωσω οτι μπορει να κανεινσυγκεκριμενα πραγματα...παιδια γενικα να ξερετε οτι υπαρχουν τεχνικες για να αντιμετωποστουν ολα τα προβληματα....και αν καποιος γιατρος δεν σας αναλυει τι μπορει η θα προσπαθησει να κανει για ναλυσει το προβλημα η δεν γνωριζει τεχνικη η δεν θα κανει τιποτα η φοβαται οτι δεν θα πετυχει...αυτο νομιζω....ο ε.χ ειναι ωρλ χειρουργος....και στρατιωτικος κιολας νομοζω οτι θα ναι καλος τον ειχα σαν πρωτη επιλογη αλλα δεν μου δειξε σθενος οτι θα προσπαθησει....ενω ο π.κ παιδια ειναι παθιασμενος με τη δουλεια του....μετα την επεμβαση και οτα εβγαλα ναρθηκα.με πηρε τηλεφωνο.εβλεπε τις πριν και μετα φωτο και λου.λεγε οτι πετυχαμε πολυ περιαοτερα απ οσο ηλπιζε...και τον ακουγα να.μιλαει με παθος για ολο αυτο καο δεν ειχε κανενα κερδος ...τον ειχα πληρωσει ηδη...btw η μυτη παιδια εγινε μυτη ξανα οταν δυγει κιαλλο το πρηξιμο.σας υππσχομαι φωτος...πλως αργει λογω του οτι ειταν ανοιχτη και εγιναν πολλα...σχεδον τα παντα...χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claud

Νεοφερμένος

Ο Claud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μπραβο ρε st33 που πετυχε και πηγαν ολα τελεια..χαιρομαι για σενα!εγω παντως θα παω στον Π.Κ να παρω την γνωμη του...και μακαρι να γινοταν να εβλεπα τα αποτελεσματα της μυτης σου!!και παλι μπραβο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Μπραβο ρε st33 που πετυχε και πηγαν ολα τελεια..χαιρομαι για σενα!εγω παντως θα παω στον Π.Κ να παρω την γνωμη του...και μακαρι να γινοταν να εβλεπα τα αποτελεσματα της μυτης σου!!και παλι μπραβο..

Θα βαλω το υποσχθηκα ανεξαρτητου αποτεμεσματος.

Αν το καναμε.ολοι θα τα τελειο....και δεν θα παιζαμε.ρουλετα με καθε επιλογη μας.
Θα ειμασταν καπως πιο σιγουροι...να ξεπριστει καπως και θα βαλω...κανε υπομονη....και γω κανω...παντως δεν το περιμενα τοσο καλο το αποτελεσμα..ελπιζω να χετε ολοι τετοια αποτελεσματα απ την πρωτη επεμβαση...χτες καθαριζα λιγο τη μυτη με bedadine...και καθως εβλεπα την νεα μυτη καταάβα οτι αν την εβλεπα μετα απο ολο αυτο που ξαναπερασ και δεν μου αρεσε ..θα εκλαιγα καθε φορα που θα κοιταζα στον καθρεπτη....

[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Θα βαλω το υποσχθηκα ανεξαρτητου αποτεμεσματος.

Αν το καναμε.ολοι θα τα τελειο....και δεν θα παιζαμε.ρουλετα με καθε επιλογη μας.
Θα ειμασταν καπως πιο σιγουροι...να ξεπριστει καπως και θα βαλω...κανε υπομονη....και γω κανω...παντως δεν το περιμενα τοσο καλο το αποτελεσμα..ελπιζω να χετε ολοι τετοια αποτελεσματα απ την πρωτη επεμβαση...χτες καθαριζα λιγο τη μυτη με bedadine...και καθως εβλεπα την νεα μυτη καταάβα οτι αν την εβλεπα μετα απο ολο αυτο που ξαναπερασ και δεν μου αρεσε ..θα εκλαιγα καθε φορα που θα κοιταζα στον καθρεπτη....

[...]

Χαίρομαι που μέχρι στιγμής το αποτέλεσμα σου αρέσει. Πάντως αφού θέλεις να βάλεις φωτό και μπράβο σου δηλαδή βάλε και απο τώρα που είναι πρησμένη η μύτη σου για να πάρουμε μια ιδέα πως είναι μετά την εγχείριση η μύτη. Όχι μόνο το τελικό αποτέλεσμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Χαίρομαι που μέχρι στιγμής το αποτέλεσμα σου αρέσει. Πάντως αφού θέλεις να βάλεις φωτό και μπράβο σου δηλαδή βάλε και απο τώρα που είναι πρησμένη η μύτη σου για να πάρουμε μια ιδέα πως είναι μετά την εγχείριση η μύτη. Όχι μόνο το τελικό αποτέλεσμα. :)

καθησα και εκανα ενα ποτ πουριπριν και μετα ..παντως περα απο το πρηξιμο εχω ναπω οτι στον καθρεπτη βλεπω ππολυ πιο ωραια τη μυτη μου...και θυμαμαι οτι στην πρωτη επεμβαση με τον Φ.ειχα δει τ προβληματα μετα που εβγαλα τον γυψο και του το χα πει...αλλα παπαλα...πιστευω πως η νεα μου μυτη θα μαρεσει καθε μερα και πιο πολυ..

ανεβαζω και ενα βιντεακι γιατι μια μυτη σκετη ισως να χχανει...εχω και απο πριν την επεμβαση βιντεακι αλλα πρεπει νατο ψαξω και βασικαδεν θελω να το δω...χαχα θελω να το ξεχασω..

ελπιζω να σας βοηθαω αρκετα καλη επιτυχια σε οσους παρουν την αποφαση το μετα αν ειναι καλο ως αποτελεσμα θα σας ανεβασει πολυ ψυχολογικα

και θα το λεω σε καθε ποστ....ΜΟΝΟ ωρυλα χειρουργο μη κανετε το λαθος που εκανα καιγω και αναγκαστηκα να κανω δευτερη επεμβαση....θα. σας πουν καποιοι για το αισθητικο κομματι οτι ο πλαστικος ειναι καλυτερος γνωριζει τις σωστες αναλογιες του προσωπου...παπαλααα δειτε το πριν του ..ΦΟΥ....καληνυχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Mairoy

Νεοφερμένος

Η Mairoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καθε ποστ σου που διαβαζω εκνευριζομαι ...νομιζω οτι εισαι inside job...πολυ προσπαθεια κανεις να τον βγαλεις χρυσο τον σκ...και επειδη εχω πολυ κακη εμπειρια οτι και να λες μου φαινεται εξοργιστικο....κανενας να μην επειρεαζεται απο κανεναν...παιδια πηγαινεται σε πολλλα ραντεβου και μην ακουτε κανεναν πραγματικα νιωθω ασχημα γιατι ισως καποιοι δεν ειναι εδω για την εμπειρια τους αλλα γιαλλα...το χρημα ειναι ο σκοπος του καθε γιατρου και αυτος που με κανε να νιωσω οτι ειναι απλος ενας ακομη πελατης ειταν ο σκ....τσατιζομαι που ακουω αερολογιες....μια φιλη και μια θεια μου...και ενας μπατζανακης μου...υπαρχουν και λιγοτερο διαφημισμενοι ...δεν ξερω αν υπαρχει και αλλος εκτος απο τον κ.π που επελεξα....ψαξτε το ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ...μην ακουτε κανεναν...και οποιος σας κανει να νιωσετα ανετα και καντε ερωτησεις ...πολλες ερωτησεις....εκει θα δειτε αν ειναι αληθινος ο χειρπυργος και οχι φανφαρας....το μονο που θα λεω ειβαι να επιλεξετε ωρλ...και ας μην ειναι κανενας των καναλιων δεν ειναι αυτπι οι καλυτεροι



Αυτοι ειναι αυτοι που εχουν ακρες και τα σκανε για να βγαινουν...καλο βραδυ



Τα τρια χειρουργια σημαινει λιγοτερη προσοχη.μια επανεπεμβαση θελει πολλες ωρες εμενα εκανε 4 και ειναι αρνητικο να χειροθργει καποιος πολλες ωρες κατα την αποψη μου....
Γεια σου!λοιπόν αν διάβαζες όλα μου τα μηνύματα ειδικά το πρώτο που γράφω μια τεραστια περιγραφή από την εμπειρία μου θα καταλαβαίνεις ότι δεν πρόκειται για inside job.Από την άλλη ακριβώς επειδή εγώ και μια φιλη μου είχαμε τόσο καλο αποτέλεσμα στον A. Σκ. γράφω τόσο καλά για αυτόν, γιατί ναι, θέλω ο κόσμος που είναι προβληματισμένος εδώ μέσα-όπως ήμουν και εγώ να ξέρει την εμπειρία μου και να μην φοβάται. Τώρα αν κάποιος χειρουργος δεν σας αρέσει μην πάτε σε αυτόν, στην τελική όμως δεν πας να γίνεις φίλος μαζί του αλλα να σου χειρουργήσει την μύτη. Εγώ όταν πήγα εκεί περίμενα ότι θα έβλεπα αυτά που διάβασα εδώ μέσα! έτσι ήταν στην αρχή δεν διαφωνώ, ήταν λιγομίλητος κλπ αλλα ήμουν ευγενική, έδειξα ότι τον εμπιστεύομαι και το σεβάστηκε αυτό.Τα πρώτα 5 λεπτά ήταν τα περίεργα όπως κάθε φορα που γνωρίζεις ένα καινούριο άτομο. Επίσης να φοβάσαι όλους αυτούς που είναι τόσο φιλικοί στην αρχή και ψάχνουν για πελάτες, έχω φίλες που έχουν γίνει Michael Jackson επειδή ο γιατρός ήταν "τελειος" και "φιλικός". Φιλικοί από την αρχή είναι μονο οι παιδίατροι γιατί ΑΥΤΗ είναι η δουλειά τους! Εσένα προφανώς δεν σου άρεσε ο ΣΚ, μην πας σε αυτόν τότε, αλλα μην εμποδίζεις εμάς που έχουμε ευχάριστες εμπειρίες από αυτόν να τις μοιραζόμαστε και μην μειώνεις αυτά που γράφουμε.Ξέρω ότι είσαι πολύ προβληματισμένος, έτσι ήμουν και εγώ στην αρχή αλλα ψάξε πολύ την δουλειά από τους χειρουργούς που σκέφτεσαι να σε χειρουργήσουν, η αν έχεις κάποιον γνωστό σου που έχει κάνει την μύτη του και σου άρεσε το αποτέλεσμα ακόμα καλύτερα. Οποια άλλη απορία για την επέμβαση έχεις η έχει κάποιος άλλος εδώ μέσα ας με ρωτήσει. good luck!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Γεια σου!λοιπόν αν διάβαζες όλα μου τα μηνύματα ειδικά το πρώτο που γράφω μια τεραστια περιγραφή από την εμπειρία μου θα καταλαβαίνεις ότι δεν πρόκειται για inside job.Από την άλλη ακριβώς επειδή εγώ και μια φιλη μου είχαμε τόσο καλο αποτέλεσμα στον A. Σκ. γράφω τόσο καλά για αυτόν, γιατί ναι, θέλω ο κόσμος που είναι προβληματισμένος εδώ μέσα-όπως ήμουν και εγώ να ξέρει την εμπειρία μου και να μην φοβάται. Τώρα αν κάποιος χειρουργος δεν σας αρέσει μην πάτε σε αυτόν, στην τελική όμως δεν πας να γίνεις φίλος μαζί του αλλα να σου χειρουργήσει την μύτη. Εγώ όταν πήγα εκεί περίμενα ότι θα έβλεπα αυτά που διάβασα εδώ μέσα! έτσι ήταν στην αρχή δεν διαφωνώ, ήταν λιγομίλητος κλπ αλλα ήμουν ευγενική, έδειξα ότι τον εμπιστεύομαι και το σεβάστηκε αυτό.Τα πρώτα 5 λεπτά ήταν τα περίεργα όπως κάθε φορα που γνωρίζεις ένα καινούριο άτομο. Επίσης να φοβάσαι όλους αυτούς που είναι τόσο φιλικοί στην αρχή και ψάχνουν για πελάτες, έχω φίλες που έχουν γίνει Michael Jackson επειδή ο γιατρός ήταν "τελειος" και "φιλικός". Φιλικοί από την αρχή είναι μονο οι παιδίατροι γιατί ΑΥΤΗ είναι η δουλειά τους! Εσένα προφανώς δεν σου άρεσε ο ΣΚ, μην πας σε αυτόν τότε, αλλα μην εμποδίζεις εμάς που έχουμε ευχάριστες εμπειρίες από αυτόν να τις μοιραζόμαστε και μην μειώνεις αυτά που γράφουμε.Ξέρω ότι είσαι πολύ προβληματισμένος, έτσι ήμουν και εγώ στην αρχή αλλα ψάξε πολύ την δουλειά από τους χειρουργούς που σκέφτεσαι να σε χειρουργήσουν, η αν έχεις κάποιον γνωστό σου που έχει κάνει την μύτη του και σου άρεσε το αποτέλεσμα ακόμα καλύτερα. Οποια άλλη απορία για την επέμβαση έχεις η έχει κάποιος άλλος εδώ μέσα ας με ρωτήσει. good luck!


Κοιτα περα του οτι καποιοι ειχαν κακη εμπειρια με τον συγκεκριμενο ...χειρουργικη και οχι απλως επισκεψης θα θελα να ρωτησω ...θες να αλαξεις κατι συγκεκριμενο που σε ενοχλει ...γιαυυο αλωστε ψαχνεσαι και ο συγκεκριμενος δεν λεει τιποτα
Μονο κουτσομπολια και ανουσια πραγματα...οταν επεμεινα μου πε θα βαλει χονδρους στην αρχη της μυτης....για δες λιγο τις φωτο ηθελα χονδρους??ο Κολ.μου αφαιρεσε κιολας οχι να μου προσθεσει...αλλα ολ αφου το λενε οι αλλοι...ειναι σουπεεερ εγω δεν παραμυθιαζομαι...παραμυθιαστηκα μια φορα με τον φου
..και εζησα με το.προβλημα 10χρονια...εκανα την επεμβαση και ειμαο ικανοποιημενος....η ψυχολογια μου ειταν οκ απ την πρωτη στιγμη....ο γιατρος μου μου εξηγησε τα παντα...και εστιασε σε οτι ηθελα ν αλαξω...κιας ειταν δυακολη επεμβση μου ολοι μου το λεγανε απο αυτους.που επισκευτηκα και εστειλα και φωτος στο εξωτερικο..αλλα ο κο. Μου κανε και σχεδιο στο photoshop οταν ειπα στο σκ.να κανει σχεδιο να δω πως θα μου την εκανε αφου δεν μου εξηγουσε..στραβωσεπου το ζητησα ...ασε που αμφιβαλω αν ηξερε απο υπολογιστες ποσο μαλλον το photoshop....εγω ποσταρα φωτο μου και βιντεο
..ειμαι ΑΛΗΘΙΝΟΣ...για τον κολ.κανενας δεν εγραφε τιποτα ουτε κανενας μου τον προτεινε αλλα το ενσικτο μου μου λεγε να το κανω και νιωθω δικαιομενος....ο ανθρωπος ειναι ανθρωπος και επαγγελματιας δεν υο παιζει ΜΕΓΑΛΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ...και ειμαο σιγουρος οτι εκανε πολυ καλυτερη δουλεια απο το σκ... και για.να μιλησω και για κατι με ουσια...οι διπρθωσεισ που μου κανε ο χειρουργος ειταν

Ευθιασμος διαφραγματος αναπνεω οπως ποτε ...τελεια
Open roof deformith.διορθωσε το οστεινο.τμημα τηνς μυτης στην αρχη της διοτι ο φ.το αφησε ανοιχτο.μετα τις οστεοτομες δεν ενωσε τα κοκκαλα...ο κολ
Μου πε οτι οι πλαστικοι καποιοι φοβουντε και δεν κλεινουν σωστα τα κοκκαλα...επισης μου εφαγε και λιγο παραπανω τα κοκκαλα μετα απο δικη μου επιθυμια..ο σκ.ηθελε να βαλει επιπλεον χονδρους εκει...
Χονδρους στα ρουθουνια
Αλλαγη κοτυφης μυτης
καυτηριασμος κονχων
Με ανοιχτη ρινοπλαστικη

Λενε οτι ο πελατης ειναι η καλυτερη διαφημιση...εγω αισθανομαι ευγνωμοσυνη για τον γιατρο μου....και με καλυψε και απο αποψη ασφαλειασ διοτι καλυπτει το μερος του διαφραγματος ο εοπυ με περιπου 450ευρω και αν εχεται ιδ ασφαλει καλυπτει και αυτη...αλλα ο σκ τα θελε κασ...οτα ρωτησα αν καλυπτει η ασφαλεια...ουτε κουβεντα...ηθελε να μου κανει διακνονισμο...και απο 5000 ευρω μογ το κανε 4750... .και οταν ειδε οτι ετπιμαζομουν να φυγω μου κανε και δοσεις...τ ρ α γ ι κ ο ς...θα το λεω για παντα...πληρωσα πολυυυυ λιγοτερααα...καλη επιτυχια παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria555

Νεοφερμένος

Η maria555 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας ..Εχω κάνει και εγώ ρινοπλαστική πριν 2 χρόνια εδω στη Θεσσαλονίκη και δεν είμαι καθόλου μα καθόλου ευχαριστημένη ...Επισκέφτηκα κάποιους γιατρούς και μου είπαν πως για να διορθωθεί η δύσκολη περίπτωση μου χρειάζεται να παρθεί μόσχευμα απο την κογχη του ωτός και να γίνει ανοικτή ρινοπλαστική...Κανείς από τους γιατρούς δεν τολμά να πειράξει το διάφραγμα και να πάρει μόσχευμα από αυτό, διότι υπάρχει κίνδυνος να καταρρεύσει η μύτη μετά ..Υπάρχει κανείς που να έχει κάνει παρόμοια εγχείρηση ; Στείλτε μου ΠΜ ή απαντείστε εδώ γράφοντας την εμπειρία σας..
Προς το παρόν ψάχνω να βρω πληροφορίες στο Google όσον αφορά την επανορθωτική ρινοπλαστική με μόσχευμα από την κόγχη του ωτός ....

καθησα και εκανα ενα ποτ πουριπριν και μετα ..παντως περα απο το πρηξιμο εχω ναπω οτι στον καθρεπτη βλεπω ππολυ πιο ωραια τη μυτη μου...και θυμαμαι οτι στην πρωτη επεμβαση με τον Φ.ειχα δει τ προβληματα μετα που εβγαλα τον γυψο και του το χα πει...αλλα παπαλα...πιστευω πως η νεα μου μυτη θα μαρεσει καθε μερα και πιο πολυ..

ανεβαζω και ενα βιντεακι γιατι μια μυτη σκετη ισως να χχανει...εχω και απο πριν την επεμβαση βιντεακι αλλα πρεπει νατο ψαξω και βασικαδεν θελω να το δω...χαχα θελω να το ξεχασω..

ελπιζω να σας βοηθαω αρκετα καλη επιτυχια σε οσους παρουν την αποφαση το μετα αν ειναι καλο ως αποτελεσμα θα σας ανεβασει πολυ ψυχολογικα

και θα το λεω σε καθε ποστ....ΜΟΝΟ ωρυλα χειρουργο μη κανετε το λαθος που εκανα καιγω και αναγκαστηκα να κανω δευτερη επεμβαση....θα. σας πουν καποιοι για το αισθητικο κομματι οτι ο πλαστικος ειναι καλυτερος γνωριζει τις σωστες αναλογιες του προσωπου...παπαλααα δειτε το πριν του ..ΦΟΥ....καληνυχτα

Τί χόνδρινα μοσχεύματα σου έβαλε εσένα; Από το διάφραγμα ή από την κόγχη του αυτιού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
έκανες και λίγο υαλουρονικο στα χείλη? Αν ναι σου παει πολύ πάντως...

Καλησπερα Techgirl σ΄ευχαριστω πολυ για το σχολιο σου! (τωωωωρα ειδα το σχολιο εγω μετα απο κατι μηνες :P) οχι δεν εχω πειραξει χειλια απλα εχω ενα κακο συνηθειο να τα 'ρουφαω' καπως προς τα μεσα με αποτελεσμα σε καποιες φωτο να βγαινουν...ρουφηγμενα κ να φαινονται πολυ λεπτα (οπως στις πρωτες) αλλα αλλες φορες το αντιλαμβανομαι και τα αφηνω χαλαρα ωστε να βγουν στο φυσικο τους μεγεθος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raniouli!

Νεοφερμένος

Η raniouli! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
καθησα και εκανα ενα ποτ πουριπριν και μετα ..παντως περα απο το πρηξιμο εχω ναπω οτι στον καθρεπτη βλεπω ππολυ πιο ωραια τη μυτη μου...και θυμαμαι οτι στην πρωτη επεμβαση με τον Φ.ειχα δει τ προβληματα μετα που εβγαλα τον γυψο και του το χα πει...αλλα παπαλα...πιστευω πως η νεα μου μυτη θα μαρεσει καθε μερα και πιο πολυ..

ανεβαζω και ενα βιντεακι γιατι μια μυτη σκετη ισως να χχανει...εχω και απο πριν την επεμβαση βιντεακι αλλα πρεπει νατο ψαξω και βασικαδεν θελω να το δω...χαχα θελω να το ξεχασω..

ελπιζω να σας βοηθαω αρκετα καλη επιτυχια σε οσους παρουν την αποφαση το μετα αν ειναι καλο ως αποτελεσμα θα σας ανεβασει πολυ ψυχολογικα

και θα το λεω σε καθε ποστ....ΜΟΝΟ ωρυλα χειρουργο μη κανετε το λαθος που εκανα καιγω και αναγκαστηκα να κανω δευτερη επεμβαση....θα. σας πουν καποιοι για το αισθητικο κομματι οτι ο πλαστικος ειναι καλυτερος γνωριζει τις σωστες αναλογιες του προσωπου...παπαλααα δειτε το πριν του ..ΦΟΥ....καληνυχτα

!!!!παρα πολυ καλη στην εκανε ο 2ος γιατρος τη μυτη!!!! συγχαρητηρια :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδιά γεια σας ..Εχω κάνει και εγώ ρινοπλαστική πριν 2 χρόνια εδω στη Θεσσαλονίκη και δεν είμαι καθόλου μα καθόλου ευχαριστημένη ...Επισκέφτηκα κάποιους γιατρούς και μου είπαν πως για να διορθωθεί η δύσκολη περίπτωση μου χρειάζεται να παρθεί μόσχευμα απο την κογχη του ωτός και να γίνει ανοικτή ρινοπλαστική...Κανείς από τους γιατρούς δεν τολμά να πειράξει το διάφραγμα και να πάρει μόσχευμα από αυτό, διότι υπάρχει κίνδυνος να καταρρεύσει η μύτη μετά ..Υπάρχει κανείς που να έχει κάνει παρόμοια εγχείρηση ; Στείλτε μου ΠΜ ή απαντείστε εδώ γράφοντας την εμπειρία σας..
Προς το παρόν ψάχνω να βρω πληροφορίες στο Google όσον αφορά την επανορθωτική ρινοπλαστική με μόσχευμα από την κόγχη του ωτός ....

Σε ποιον έκανες εσύ ρινοπλαστική? Εγώ έκανα στην Θεσσαλονίκη πριν απο 2 χρόνια στον Αν. Καραμ. Δεν μου αρέσει καθόλου το αποτέλεσμα και όλο αυτόν τον καιρό ψάχνω να κάνω επανορθωτική αλλά στην Θεσσαλονίκη δεν βρήκα κάποιον καλό μέχρι στιγμής.

Ήθελα να σε στείλω ΠΜ αλλά λέει ότι το έχεις ρυθμίσει να μην λαμβάνεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Τί χόνδρινα μοσχεύματα σου έβαλε εσένα; Από το διάφραγμα ή από την κόγχη του αυτιού;

απο διαφραγμα γιατι μου πε οτι δεν το χε πειραξει το διαφραγμα(ευτυχως ο boutcher ΦΟΥ)μου πε ο γιατρος οτι οταν πειραζεται μια φορα το διαφραγμα μετα ειναι ππολυ δυσκολα τα πραγματα...παντως εχω ναπω οτι οι γιατροι δεν ειναι μαγοι κ με μενα δεν ειναι τελεια η μυτη βλεπω ατελειεσ αρκετες αλλα ειναι καλυερη απο πριν(νομιζω)...παλί καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
καθησα και εκανα ενα ποτ πουριπριν και μετα ..παντως περα απο το πρηξιμο εχω ναπω οτι στον καθρεπτη βλεπω ππολυ πιο ωραια τη μυτη μου...και θυμαμαι οτι στην πρωτη επεμβαση με τον Φ.ειχα δει τ προβληματα μετα που εβγαλα τον γυψο και του το χα πει...αλλα παπαλα...πιστευω πως η νεα μου μυτη θα μαρεσει καθε μερα και πιο πολυ..

ανεβαζω και ενα βιντεακι γιατι μια μυτη σκετη ισως να χχανει...εχω και απο πριν την επεμβαση βιντεακι αλλα πρεπει νατο ψαξω και βασικαδεν θελω να το δω...χαχα θελω να το ξεχασω..

ελπιζω να σας βοηθαω αρκετα καλη επιτυχια σε οσους παρουν την αποφαση το μετα αν ειναι καλο ως αποτελεσμα θα σας ανεβασει πολυ ψυχολογικα

και θα το λεω σε καθε ποστ....ΜΟΝΟ ωρυλα χειρουργο μη κανετε το λαθος που εκανα καιγω και αναγκαστηκα να κανω δευτερη επεμβαση....θα. σας πουν καποιοι για το αισθητικο κομματι οτι ο πλαστικος ειναι καλυτερος γνωριζει τις σωστες αναλογιες του προσωπου...παπαλααα δειτε το πριν του ..ΦΟΥ....καληνυχτα

Το προφίλ τέλειο. Και το ανφάς φαίνεται καλύτερο αλλά εσύ που βλέπεις την μύτη σε ολόκληρο το πρόσωπο καταλαβαίνεις καλύτερα αν πλέον ταιριάζει. Πάντως μέχρι να ξεπριστεί θα αλλάξει κιάλλο. Thanks for the photos!!!! :D

Και στην δικιά μου την μύτη άφησε ο βλάκας open roof και είναι σκατά τώρα. Και δεν είχα πάει σε πλαστικό απλά σε ΩΡΛ στην Θεσσαλονίκη...:/:

Ήταν να πάω στον Κολλ. πάντως αλλά δεν κατέβηκα Αθήνα και έτσι το ακύρωσα το ραντεβού...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st33

Νεοφερμένος

Ο st33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Το προφίλ τέλειο. Και το ανφάς φαίνεται καλύτερο αλλά εσύ που βλέπεις την μύτη σε ολόκληρο το πρόσωπο καταλαβαίνεις καλύτερα αν πλέον ταιριάζει. Πάντως μέχρι να ξεπριστεί θα αλλάξει κιάλλο. Thanks for the photos!!!! :D

Και στην δικιά μου την μύτη άφησε ο βλάκας open roof και είναι σκατά τώρα. Και δεν είχα πάει σε πλαστικό απλά σε ΩΡΛ στην Θεσσαλονίκη...:/:

Ήταν να πάω στον Κολλ. πάντως αλλά δεν κατέβηκα Αθήνα και έτσι το ακύρωσα το ραντεβού...

εβαλα και βιντεακι αλλα το βγσλσ..θσ βαλω φωτο κ βιντεο οταν ξεπριστει τελειως γιατι τωρα καθε μερα αλλαζει καιβλεπω αλλιως τη μυτη...οποτε πριν δωσω ευσημα η θαψω τον γιατρο...διοτι αν δω οτι μου κανε μαμακια θα τον θαψω δεν κολαω,,,προς το παρον ειναι πολυ νωρις για κρισεισ... και δεν θελω ναλεω πολλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εβαλα και βιντεακι αλλα το βγσλσ..θσ βαλω φωτο κ βιντεο οταν ξεπριστει τελειως γιατι τωρα καθε μερα αλλαζει καιβλεπω αλλιως τη μυτη...οποτε πριν δωσω ευσημα η θαψω τον γιατρο...διοτι αν δω οτι μου κανε μαμακια θα τον θαψω δεν κολαω,,,προς το παρον ειναι πολυ νωρις για κρισεισ... και δεν θελω ναλεω πολλα...


Μακάρι να πήγαν όλα καλά γιατί ξέρω τι ταλαιπωρία πέρασες. Τα ίδια περνάω και εγώ τώρα. Σε σχέση με πριν φαίνεται καλύτερα και ξέρεις ότι είναι ανάλογα και με τον οργανισμό του καθένα πως θα διαμορφωθεί η μύτη...

Good luck and don't give up your hopes!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e.la

Νεοφερμένος

Η e.la αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
έκανα επέμβαση πριν από λίγο καιρό στον ΒΠ που έχει γραφείο στο Μαρούσι, δυστυχώς τον εμπιστεύτηκα, αν και δεν μου είχε δείξει το αποτέλεσμα όπως είχαν κάνει άλλοι που είχα επισκεφτεί. το αισθητικό μέρος της μύτης είναι απαράδεκτο και προσπαθεί να μου πει ότι όλα πήγαν καλά. επειδή κάποιοι ρωτούσαν σχετικά με τον συγκεκριμένο γιατρό, εμένα μου είχε κάνει από την αρχή πολύ κακή εντύπωση αλλά και οι υπόλοιποι που είχα επισκεφθεί δεν ήταν καλύτεροι. το μόνο που τους νοιάζει είναι το χρήμα...και το αποτέλεσμα είναι θέμα τύχης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ13175

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
εβαλα και βιντεακι αλλα το βγσλσ..θσ βαλω φωτο κ βιντεο οταν ξεπριστει τελειως γιατι τωρα καθε μερα αλλαζει καιβλεπω αλλιως τη μυτη...οποτε πριν δωσω ευσημα η θαψω τον γιατρο...διοτι αν δω οτι μου κανε μαμακια θα τον θαψω δεν κολαω,,,προς το παρον ειναι πολυ νωρις για κρισεισ... και δεν θελω ναλεω πολλα...
Καλή σου ημέρα!¨Κι εγώ στον Π.Κ. στην Γλυφάδα σκέφτομαι να κάνω την επέμβαση, έχω δυστυχώς εντελώς στραβό διάφραγμα,από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου δεν έχω αναπνεύει ποτέ καλά.. Το σκέφτομαι πολλά χρόνια να κάνω την εγχείριση, αλλά φοβάμαι αρκετά.. ¨Εχω πάει στον Σκ. ο οποίος δεν μου έκανε καθόλου θετική εντύπωση, βαριόταν να μιλήσει, στην Κυπ.στον Πειραιά, η οποία μου φάνηκε συμπαθέστατη αλλά βιαζόταν να πάει στον επόμενο & στον Π.Κ. ο οποίος ήταν ο μαναδικός που αφιέρωσε τόσο χρόνο για να μου εξηγήσει ο,τι ήθελα. Έχει κάνει και μία γνωστή μου στον ίδιο επέμβαση, ο προηγούμενος της είχε καταστρέψει την μύτη εσωτερικά & αυτή μου τον σύστησε με τα καλύτερα λόγια, είχε μείνει απόλυτα ευχαριστημένη. Θα κάνω βέβαια και πλαστική,γιατί το χρειάζεται η μύτη μου!Αυτά που διάβασα από σένα με έκαναν να πάρω νομίζω την τελική απόφασή μου και να την κάνω μετά το Πάσχα, ας ελπίζουμε πως θα πάνε όλα καλά!Συμφωνώ πως είναι ένας άνθρωπος συμπαθέστατος, χωρίς να το παίζει μεγαλογιατρός, το ιατρείο του είναι απλό, χωρίς χλιδή, και πρόθυμος πάνω από όλα να απαντήσει σε όλες τις απορίες του καθενός, νομίζω πως αυτό μετράει πάνω από όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e.la

Νεοφερμένος

Η e.la αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
από τον μόνο γιατρό που έχω δει αποτέλεσμα ικανοποιητικό σε άλλους είναι ο Φ, και μετανιώνω που δεν πήγα και εγώ εκεί. ψάξτε το πολύ και αναγκάστε τον γιατρό να εγγυηθεί το αποτέλεσμα, με κάποιο τρόπο. οι περισσότεροι είναι χασάπηδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top