Ρατσισμός κατά των εβραίων

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρειάζεται? είσαι υπερ του ότι σκότωναν εβραίους αλλα πιστεύεις οτι δεν ήταν η μόνη λυση. Η μονη λύση σε τι? ε? Εισαι κατα της τακτικής και των σκέψεων τους... Ποιων, των Εβραίων? Τους γνώρισες όλους? Ποτε θα καταλάβεις ότι είναι παράλογο αυτό? Ποτε θα καταλάβεις ότι το "είναι άσχημη φάρα" είναι μια μαλακία και μισή? Πότε θα σκεφτείς παιδιά στην ηλικία σου και σε όλες τις ηλικίες που σφαγιάστηκαν λόγω καταγωγής? Έστω ότι όλοι οι εβραίοι είναι κωλοάνθρωποι (αστεία σκέψη, αλλά στα μέτρα σου.) Αξίζει να πεθάνουν? Τους αξίζει ένας καιάδας λόγω καταγωγής? [Εδώ υπήρχε κείμενο προσβλητικό για μέλος του e-steki ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Και για να συνεχίσω την ωραία κουβέντα που άνοιξε και πάλι ο exposed να σας ενημερώσω για τα παρακάτω. Υπάρχουν κατηγορίες ατόμων που δεν μας αρέσουν η δςεν γουστάρουμε αυτό δεν σημαίνει ότι εμείς είμαστε οι ιδανικοι οπότε και πρέπει να επιβιώσουμε. Ο κάθένας κρίβει σκοπιμότητες στην κάθε του κίνηση, αυτο δεν σημαίνει ότι εμείς πρέπει να το δεκτούμε. Όσο αφορά τον Χίτλερ υπάρχουν μερικές λεπτομέριες που ίσως σας προβληματίσουν.
1) Ο γιατρός που δεν κατάφερε να βοηθήσει την μάνα του να ζήσει ήταν Εβραίος
2) Ο μέντορας του όσο αφορά τον τρόπο που μίλαγε στις ομηλίες του και τις κινήσεις που χρησιμοποιούσε είχε πατέρα εβραίο.
3) Στην αρχή της δημιουργία του Εθνικοσολιαστικού εργατικού κόμματος (Ναζι) υπήρξαν αρκετές εβραικές οργανώσεις που ενίσχυσαν οικονομικά το κόμμα. (Οι αντισημιτικές απόψεις του κόμματος θεωρήθηκαν, απλά πολιτικό τρικ)
Πέρα απο τα παραπάνω υπάρχουν και χιλιάδες άλλα σημεία που δείχνουν άμεση εμπλοκή του Χιτλερ με εβραίους μήπως το μίσος για τους εβραίους ήταν ένα τέχνασμα αποπροσανατολισμού του λαού άπο άλλα προβλήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Άαααααααααμπα, τι λες καλέ. Ο Χίτλερ να το κάνει αυτό;:whistle: Ο ρατσισμός υποθάλπεται από τις άρχουσες τάξεις για να διχάζει τους καταπιεσμένους. Αυτό γίνεται συστηματικά εδώ και κάτι εκατοντάδες χρόνια, αλλά εμείς μυαλό δε βάλαμε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Άαααααααααμπα, τι λες καλέ. Ο Χίτλερ να το κάνει αυτό;:whistle: Ο ρατσισμός υποθάλπεται από τις άρχουσες τάξεις για να διχάζει τους καταπιεσμένους. Αυτό γίνεται συστηματικά εδώ και κάτι εκατοντάδες χρόνια, αλλά εμείς μυαλό δε βάλαμε...:(

Τα στοιχεία που έβαλα είναι απόσπασμα βιβλίου σε περίπτωση που σας φάινονται τραβηγμένα. Ο ρατσισμός λειτούργησε σαν όπλο προπαγάνδας. Με το "'όνειρο" της καθαρώτητας της Γερμανικής φυλής απο εβραίους,καπιταλιστές, τσιγγάνους, ανάπηρους, κουμουνιστές η Γερμανία του 3ου Ραιχ κατάφερε ένα ολόκληρο λαό να πεθαίνει για τον Φύρερ της. Αν δεν είχαν το πρόσχημα ότι όλοι προσπαθούν να τους εξαφανίσουν και ότι οι ρίζες των πραγματικών Αρείων είναι κάτι ισοδύναμο με Θεούς, σιγά να μην κάναν ότι έκαναν. Όσο αφορά το μυαλό nessa σιγά μην βάλουμε 6-7 φορές έχει γίνει το ίδιο πράγμα και πάντα το αφήνουμε. Η "μεγάλη" Γερμανία έχει επαναληφθεί (με άλλη ονομασια βέβαια) απο τον Ιούλιο Καίσαρα, τον Μέγα Αλέξανδρο, τον Ναπολέοντα, τον τζέκινκς Χαν και τέλος και πιο επιτυχημένα απο την Ευρωπαική Ένωση. Τι να πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ας πω κι εγώ την αποψή μου αν μου επιτρέπεται.....
ΝΑΙ,πιστεύω πως οι Εβραίοι στην πλειοψηφία τους είναι η χειρότερη φάρα του κόσμου.Και μην ακούω αηδίες για τον Χριστό και τέτοια,δεν είναι επιχειρήματα αυτά!Υπάρχουν άλλου είδους επιχειρήματα πιο σημερινά.Όπως για παράδειγμα λοτι η μισή Γερουσία των Αμερικανών αποτελείται από Εβραίους(η Γερουσια στην ουσία παίρνει τις αποφάσεις) ή όπως ότι στο παγκόσμιο εμπόριο όπλων πρώτοι με διαφορά είναι οι Εβραίοι.Αυτό σημαίνει με απλά λόγια...πόλεμος=λεφτά για τους Εβραίους..ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ....Αν γνωρίσω κάποιον Εβραίο θα τον κρίνω ΜΟΝΟ σαν άνθρωπο και ΟΧΙ σαν Εβραίο...Τέλος σαφέστατα ΟΧΙ,δεν είμαι υπέρ της εξόντωσης τους!!!Αηδιάζω με τέτοιες φασιστικές απόψεις πραγματικά,μου έρχεται αναγούλα!!

Τέλος θα ήθελα να προσθέσω ότι βλέποντας αυτά που ισχυρίζεται ο (13 χρονών!!!!) Kronos,ανησυχώ...πολύ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Τέλος θα ήθελα να προσθέσω ότι βλέποντας αυτά που ισχυρίζεται ο (13 χρονών!!!!) Kronos,ανησυχώ...πολύ.....

Πιο πολύ θέλω να πιστέυω για τον kronos ότι δεν έχει καταλάβει καλά το τι πραγματικά λεει και ότι εκφράζει λίγο ακραία κάποια άποψη του, παρά το ότι αυτό πραγματικά σκέφτεται και εννοεί. Αν όντως το εννοεί λυπάμε πάρα πολυ και ειλικρινά ίσως θα έπρεπε να ανοίξει ένα βιβλίο να δει τι πραγματικά σημένει ναζισμός και το λέω για μια ακόμα φορά το τι έχει προκαλέσει ο ναζισμός στην Ελλάδα. Αν τώρα kronos θεωρείς οτι είναι καλό να υποστηρίζεις ενα κίνημα που κατέσφαξε πριν απο μόλις 60 χρόνια χιλιάδες συμπατριώτες μας εβραίους και μη, τότε τα λόγια είναι περιττά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν και οι περισσότεροι με έχετε καλύψει πλήρως, εμένα με ανησυχεί πραγματικά όταν ακούω τέτοιες απόψεις από νεότερα παιδιά...Δεν ξέρω τι σύνδρομα υπήρχαν στο Χίτλερ,γιατί ήθελε αυτή την Άρια φυλή και γιατί είχε τόσο μένος με τους Εβραιους,ξέρω όμως πως η πράξη του αυτή καθ'αυτή-για οποιοδήποτε λόγο- είναι καταδικαστέα...Είναι απλά άδικο να κρίνουμε κάποιον γιατί είναι Εβραίος-Αλβανός-Έλληνας...γιατί ο τάδε και ο παρα δίπλα μας έχει κάνει αυτό και το άλλο και το παρ'άλλο....

Σε όσα είπε ο Γιάννης θέλω να προσθέσω ότι ακριβώς πριν ξεσπάσει το τρίτο Ράιχ, πλούσιοι γόνοι των Εβραίων φυγαδεύτηκαν προς την Αμερική και την πλήρωσε "απλός" λαός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Αν και οι περισσότεροι με έχετε καλύψει πλήρως, εμένα με ανησυχεί πραγματικά όταν ακούω τέτοιες απόψεις από νεότερα παιδιά...Δεν ξέρω τι σύνδρομα υπήρχαν στο Χίτλερ,γιατί ήθελε αυτή την Άρια φυλή και γιατί είχε τόσο μένος με τους Εβραιους,ξέρω όμως πως η πράξη του αυτή καθ'αυτή-για οποιοδήποτε λόγο- είναι καταδικαστέα...Είναι απλά άδικο να κρίνουμε κάποιον γιατί είναι Εβραίος-Αλβανός-Έλληνας...γιατί ο τάδε και ο παρα δίπλα μας έχει κάνει αυτό και το άλλο και το παρ'άλλο....

Σε όσα είπε ο Γιάννης θέλω να προσθέσω ότι ακριβώς πριν ξεσπάσει το τρίτο Ράιχ, πλούσιοι γόνοι των Εβραίων φυγαδεύτηκαν προς την Αμερική και την πλήρωσε "απλός" λαός....

Αν ξεχωρίσουμε το κομμάτι της "μαγκιας" του να είσαι νεο-ναζι, χιτλερικός, σατανιστής και δούμε πιος πραγματικά πιστέυει στην ιδεολογια του 3ου Ραιχ σίγουρα το ποσοστό θα είναι πάρα πολύ μικρό. Η Αρία φιλή του Χίτλερ είχε άμεση σχέση με του Τευτονες (Γερμανοι Θεοί κάτι όπως το δικό μας Δωδεκάθεο) και πίστευαν ότι σαν Άριοι ήταν ισοδύναμοι με τους ίδιους τους Θεούς. Η μίξη των Αρίων με λαούς όπως εβραίους, κουμουνιστές, τσιγγάνους κτλ, έκαναν τους Άριους να χάσουν όλες τις δηνάμεις τους (τηλεπάθεια) κτλ και για αυτό έπρεπε να ξεκινήσει η καθαριότητα του Γερμανικού αίματος. Σαν βάση χρησιμοποιήθηκαν χωρια της Νορβηγίας κυρίως γιατι συγκέντρωναν τα χαρακτηριστικά των Αρίων. Με αυτήν την φιλοσοφία ξεκίνησαν οι διώξεις των άλλων λαών, αν σας φαίνετε υπερβολικό φανταστείτε ότι η προπαγάνδα είχε ξεκινήσει απο το 1910 και μετά, σταδιακά κορυφόθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιάννη τα ήξερα αυτά...βαριόμουν να τα γράψω. :redface:..Thanx όμως που τα είπες 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
american history X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Ας πω κι εγώ την αποψή μου αν μου επιτρέπεται.....
ΝΑΙ,πιστεύω πως οι Εβραίοι στην πλειοψηφία τους είναι η χειρότερη φάρα του κόσμου.Και μην ακούω αηδίες για τον Χριστό και τέτοια,δεν είναι επιχειρήματα αυτά!Υπάρχουν άλλου είδους επιχειρήματα πιο σημερινά.Όπως για παράδειγμα λοτι η μισή Γερουσία των Αμερικανών αποτελείται από Εβραίους(η Γερουσια στην ουσία παίρνει τις αποφάσεις) ή όπως ότι στο παγκόσμιο εμπόριο όπλων πρώτοι με διαφορά είναι οι Εβραίοι.Αυτό σημαίνει με απλά λόγια...πόλεμος=λεφτά για τους Εβραίους..ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ....Αν γνωρίσω κάποιον Εβραίο θα τον κρίνω ΜΟΝΟ σαν άνθρωπο και ΟΧΙ σαν Εβραίο...Τέλος σαφέστατα ΟΧΙ,δεν είμαι υπέρ της εξόντωσης τους!!!Αηδιάζω με τέτοιες φασιστικές απόψεις πραγματικά,μου έρχεται αναγούλα!!
Και κρίνεις έναν λάος επειδή αγόραζει οπλά ή όχι... Εγώ θα έκρινα την εξουσία του λάου αυτού....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Ο άνθρωπος το λέει ξεκάθαρα. Εμπόριο...και μετά "πόλεμος=λεφτά". Πουλάνε οι Εβραίοι στους άλλους. Απλό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Προσοχή να μην μπερδέψουμε τους εβραίους με τους μασόνους. Οι εβραίοι διώχθηκαν ενω οι μασσόνοι την σκαπουλάρανε (ότι κάνουν πάντα). Ούτε εγώ τους γουστάρω τους εβραίους κυρίως για τον τρόπο που αντιμετωπήζουν το χρήμα, κάνουν τα πάντα για αυτό και ειδικά όταν έχουν και εταιρίες οι εργαζόμενοι φτήνουν αίμα, καθόλου ανθρωπια κόντρα στα λεφτά τους, και το μόνο που κάνουν είναι. απλά να τα μαζέυουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Και κρίνεις έναν λάος επειδή αγόραζει οπλά ή όχι... Εγώ θα έκρινα την εξουσία του λάου αυτού....;)

Βone δεν μπορώ να κρίνω την εξουσία του λαού αυτού για τον απλά λόγο ότι Εβραίος δεν είναι κάτοικος χώρας αλλά θρήσκευμα.Μην τα μπερδεύουμε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Ο άνθρωπος το λέει ξεκάθαρα. Εμπόριο...και μετά "πόλεμος=λεφτά". Πουλάνε οι Εβραίοι στους άλλους. Απλό! :)

Χαίρομαι που συμφωνήσαμε επιτέλους!!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Α και "πονάει χέρι, κόψει χέρι" δηλαδή ε?
όταν το χέρι ειναι σάπιο, ναι! κόψει χέρι για να μην βλέπει τα ραπανάκια ανάποδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,502 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ALEX_:
Χαίρομαι που συμφωνήσαμε επιτέλους!!:):):)

ε; :confused: Δε θα έπρεπε; Αφου έγραψες κάτι σωστό κατα τη γνώμη μου... Πολύ παράξενα μου τα λες σήμερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
ε; :confused: Δε θα έπρεπε; Αφου έγραψες κάτι σωστό κατα τη γνώμη μου... Πολύ παράξενα μου τα λες σήμερα :P

Ναι ρε,πλάκα κάνω!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Werther

Νεοφερμένος

Ο Werther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Έμπορος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis:
Προσοχή να μην μπερδέψουμε τους εβραίους με τους μασόνους. Οι εβραίοι διώχθηκαν ενω οι μασσόνοι την σκαπουλάρανε (ότι κάνουν πάντα). Ούτε εγώ τους γουστάρω τους εβραίους κυρίως για τον τρόπο που αντιμετωπήζουν το χρήμα, κάνουν τα πάντα για αυτό και ειδικά όταν έχουν και εταιρίες οι εργαζόμενοι φτήνουν αίμα, καθόλου ανθρωπια κόντρα στα λεφτά τους, και το μόνο που κάνουν είναι. απλά να τα μαζέυουν.

Δεν μπορώ βέβαια να διακρίνω την διαφορά ανάμεσα σε ένα κακό έλληνα εργοδότη και σε ένα κακό εβραίο εργοδότη. Ο έλλην παίρνει λιγότερους βαθμούς κόλασης (EP - Evil Points) λόγω καταγωγής; Ο έλλην είναι πιο πονετικός κατά την κλωτσιά που δίνει στην απόλυση;
Όσο για την τσιγκουνιά τους, υπάρχουν και έλληνες πολύ πιο τσιγκούνηδες από τους Εβραίους (σύμφωνα με τα μέτρα και τα σταθμά) - αν δεν γνωρίζετε τους Κοζανίτες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα. Άλλωστε εγώ σε όσους Εβραίους γνωρίζω δεν έχω παρατηρήσει καμιά τσιγκουνιά. :)

Παρεπιπτόντως καλωσόρισες Werther! :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top