Τι σύνδεση έχετε;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είναι καλή αυτή η ταχύτητα?
Κοίτα, αν πληρώνεις τον ISP σου για 24 Mbps τότε σε κλέβουν. :P


Εξαρτάται από το τι σύνδεση έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.


Υποτίθεται πως πληρώνω για 24...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,498 μηνύματα.
Μου έβγαλε downloading 901.5 kbps και upload 225.6 kbps. Είχα τον υπολογιστή μου διπλα στο modem. Είναι καλή αυτή η ταχύτητα?

Αμ δεν παίζει ρόλο πόσο κοντά είναι το μόντεμ στον υπολογιστή, αλλά πόσο κοντά μένεις στο DSLAM σου κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Αμ δεν παίζει ρόλο πόσο κοντά είναι το μόντεμ στον υπολογιστή, αλλά πόσο κοντά μένεις στο DSLAM σου κλπ.
Έχω laptop.Τι είναι το DSLAM?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
dslam.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Αμ δεν παίζει ρόλο πόσο κοντά είναι το μόντεμ στον υπολογιστή, αλλά πόσο κοντά μένεις στο DSLAM σου κλπ.
Τότε γιατί όταν είμαι πιο κοντά στο μόντεμ η ταχύτητα ανεβαίνει?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicki

Νεοφερμένος

Η Vicki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Εγώ πάντως έχω τη σύνδεση του γείτονα.. :D :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.


:confused: Εμένα αυτό μου έβγαλε, κάποιο λάθος έγινε (αν και με έκανε και γέλασα :P).
Είμαι σίγουρος ότι δε πιάνω ούτε καν διψήφιο στη πραγματικότητα αν και τυπικά έχω "έως 24mbps/1mbps" :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Κι εγώ 8/1 έχω, αλλά download πάνω από ~2mbps δεν έχω πιάσει ποτέ.

Upload μια φορά είχα πιάσει πάνω από 1.5 mbps!!!




Φοίβο δώσε λίγο και σε μας! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
εγώ σαν του Τσίπουρου(8/1), αλλά μου έδειξε download 7.3 mb/s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
εγώ σαν του Τσίπουρου(8/1), αλλά μου έδειξε download 7.3 mb/s
:eek: ...άρα μόνο εμένα κλέβουν!!!

Η πλάκα είναι ότι έχω μιλήσει 5 φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες με τους τεχνικούς και μου λένε ότι π@π@ρι@ τους έρθει εκείνη την ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω εχω 10Mbps:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,774 μηνύματα.
Άλλαξα από wind 50αρα σε οτε 50αρα.

Πριν
33333.jpg
με πολλές αποσυνδέσεις

και μετά
12313.png
. Ως τώρα δεν έχω αποσυνδέσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top