[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σου 'στειλα κι εγώ, Ρεζ. Κι εγώ προτιμώ άντρα. ΜΟΝΟ στο θέμα της αποτρίχωσης θα 'μουν ίσως λίγο πιο *στα τέτοια μου που βλέπετε*.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εχω τον ίδιο γυναικολόγο 20 χρόνια τώρα οπότε δεν με πολυνοιάζει πως θα πάω
όταν πηγαίνω είναι τόσο άνετο και οικείο το συναίσθημα που το θέμα τρίχες δε με απασχολεί
ΟΚ δε θα πάω με θάμνο αλλά αυτό δε θα το κάνω όχι επειδή πάω στο γιατρό αλλά επειδή γενικώς δεν αφήνω να φυτρώσει θάμνος :P (είτε είμαι μόνη μου είτε σε σχέση είτε σε γάμο κλπ)

Ο γιατρός ο οποίος σε έχει ξεγεννήσει, λίγο σε ενδιαφέρει το πως ακριβώς θα σε δει :P
Επιπλέον, κανένας γυναικολόγος δεν βλέπει την ασθενή/πελάτισσα του ως "γυναίκα" ώστε να τον νοιάζουν οι τρίχες (μεταφορικά και κυριολεκτικά)
Για το γιατρό είσαι ένα κομμάτι "κρέας" που πρέπει να τσεκάρει αν τα εσωτερικά σου όργανα είναι όλα οκ! Τώρα αν έχει απ έξω τρίχες ή όχι... δε φαντάζομαι καν να το προσέχουν
Εχουν δει κι έχουν δει τα μάτια τους....


Ρεζουλιν, τον γιατρό μου στον συστήνω ανεπιφύλακτα και είναι ο μοναδικός γιατρός που συστήνω
Τον ίδιο απέκτησε και η dooo αν θες να τσεκάρεις δεύτερη γνώμη :P
Αν θες να σου δώσω στοιχεία του, πες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Επειδή το έχω συζήτηση κ με φίλες, είμαι η μόνη που είμαι ποιο άνετη με άντρα γυναικολόγο?
όχι, κι εγώ με άντρα αισθάνομαι πιο άνετα, και πιο ασφαλής
Ρεζουλιν, τον γιατρό μου στον συστήνω ανεπιφύλακτα και είναι ο μοναδικός γιατρός που συστήνω
Τον ίδιο απέκτησε και η dooo αν θες να τσεκάρεις δεύτερη γνώμη :P
Αν θες να σου δώσω στοιχεία του, πες μου
χμου.
no offence, αλλά αν κατάλαβα καλά από κάτι που είχε πει η dooo την έβαλε για καισαρική χωρίς λόγο; Γιατί θυμάμαι ότι μου είχε κάνει πολύ κακή εντύπωση (αν κατάλαβα καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.



κορίτσια πως σας φένεται το νυφικό που διαλεξα τελικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
κορίτσια πως σας φένεται το νυφικό που διαλεξα τελικα;
Εσύ είσαι; :P
χμμ προσωπικά με χαλάει λίγο ο φιόγκος. Βγαίνει;
Κατά τα άλλα έχει ωραία γραμμή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Εσύ είσαι; :P
χμμ προσωπικά με χαλάει λίγο ο φιόγκος. Βγαίνει;

εγώ είμαι!!!!! :)
Ο φιόγκος;:hmm: μα εμένα αυτό είναι που μου άρεσε στο απο πάνω!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καλά μη με λαμβάνεις υπόψιν, έχω ένα θέμα με τους φιόγκους γενικά.:P

Σου πάει, θα βάλεις κι ένα ψηλό παπούτσι να δείξει, θα βγάλεις το κομποσκοίνι απ΄το χέρι :P, θα φτιάξεις τα μαλλιά σου και θα είσαι κούκλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει.ειναι απλο και ωραιο.ο φιογκος βρε ειναι ολη η τσαχπινια!ελπιζω να το νιωθεις και ανετο επανω σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ναι βρε θα το βγάλω το κομποσκοίνι, σιγουρα θα φτιάξω και το μαλλί.

όσο για το τακούνι:( φοράω....απλά είμαι αρκετά κοντή... το νυφικό θα φτιάχτεί στα μέτρα μου...
κάτσε γιατι θα το ξαναβάλω τις τελευταίες μέρες γιατί η κοιλιά μεγαλώνει επικίνδυνα!!!!!:eek:

Και είμαι μια κούκλα έτσι και αλλιώς....
Πως να φτιάξω τα μαλλιά λέτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αφού το νυφικό είναι στραπλες πιάσ΄τα ψηλά σε έναν ωραίο κότσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Αν θες να σου δώσω στοιχεία του, πες μου

καλημέρα θα με ενδιέφερε θέλω να αλλάξω γιατρό στείλε αν θες πμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
ψηφιζω κοτσο κι εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Κότσο λέτε ε;
Ελεγα κάτι σε να τα αφήσω ανεμελα και ποιασμένα από την μία πλευρά- έτσι ώστε να κυλάει το μαλλί από την άλλη.. πέπλο δεν θα βάλω.
Κάτι σαν λουλουδι εκεί που θα ποιαστουνε τα μαλλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, εγώ δεν είμαι απόλυτα υπέρ του κότσου... Ίσως ένα ωραίο μισά-μισά; Άλλωστε το φόρεμα δεν είναι φορτωμένο, αν βλέπω καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πολύ ο κότσος με το στραπλες. Θεωρώ ότι έτσι δείχνει καλύτερα το νυφικό. Έχεις και μακριά μαλλιά άρα θα γίνει πολύ ωραίος. Κοίτα τι επιλογές εχεις βέβαια, πάρε κάποια περιοδικά με νύφες για να δεις τι άλλο χτένισμα μπορείς να κάνεις. Πάντως με αυτο το νυφικό θα μου άρεσε πολύ ένας κότσος αλλά το θέμα είναι τι αρέσει σε σένα, εσύ είσαι η νύφη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ελα ντε εγώ είμαι η νύφη... χιχιι:)

Θα δω και με την κομμώτρια τι θα κάνουμε... είναι και φίλη μου... μια χαρά/
Τωρα έμεινε να πάρω τα παπούτσια.. ακομα δεν είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Όταν πας να ψάξεις για παπούτσια καλύτερα να μη λες ότι θέλεις νυφικά γιατί τα χρεώνουν διπλάσια και τριπλάσια από το κανονικό ενώ θα μπορούσαν να είναι ένα απλό ζευγάρι παπούτσια. Επίσης κοίτα να είναι άνετα γιατί θα τα φοράς πολλές ώρες και θα κουραστείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
@παλλαντίνι
δεν νομίζω να την έβαλε τσάμπα για καισαρική.... δεν κάνει τέτοια :hmm:
δεν ξέρω κι όλας αλλά ξέρω καλά ότι δεν είναι το στυλ του αυτό
απλά, δεν διακινδυνεύει ΤΙΠΟΤΑ και δεν αφήνει ΤΙΠΟΤΑ στον αέρα και στην τύχη του
είναι πολύ αυστηρός και σίγουρος για ότι κάνει



@Σοφία
ωραίο το νυφικό σου! με το καλό νυφούλα! θα συμφωνήσω ότι το στράπλες νυφικό θέλει ψηλά τα μαλλιά για να δείξει ο λαιμός και να μη φαίνεσαι "κοντή"
Ενα όμορφο κόσμημα στο λαιμό (αγορασμένο απ την πεθερά κατα το έθιμο) θα είναι τέλειο συμπλήρωμα με δύο σκουλαρικάκια μικρά και διακριτικά
επίσης δεν υπάρχουν άσχημες νύφες! κούκλα θα είσαι! το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι να μη σε βάψουν έντονα λες και πας για τραγούδι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σοφάκι κάνε τα μπούκλες και πιάσε τα πάνω, και άφησε δυο τρεις τούφες να πέφτουν να δίνουν χάρη. Μπορείς να κάνεις και λίγες ανταύγειες πιο ανοιχτές να φωτίσεις το πρόσωπό σου- δεν είναι μαύρο το μαλλί σου έτσι; Καστανό με φαίνεται στη φωτογραφία :)
Μη βάλεις κάτι στο λαιμό σου επειδή θα είναι νομίζω πολύ σε συνδυασμό με τον φιόγκο του φορέματος, βάλε όμορφα σκουλαρίκια- διακριτικά
και βάλε και ένα ωραίο βραχιόλι (στο χέρι που δεν θα κρατάει την ανθοδέσμη), να ταιριάζει με τα σκουλαρίκια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.

[/img]

κορίτσια πως σας φένεται το νυφικό που διαλεξα τελικα;

παρα πολυ ωραίο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top