Ομοφυλόφιλοι και δίπλωμα οδήγησης

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
οχι δεν παει ετσι, ναι ο στρατος ειναι μια ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ, ενα χασιμο χρονου, αλλα γιατι αυτος να τη γλιτωσει να μην χασει το χρονο απο τη ζωη του και να εχει ακριβος τα ιδια δικαιοματα με εμενα που το εχασα?
Μεγάλη κουβέντα λες αδερφέ.Λογικά σωστή γιαυτό και είπα και Ι5 φύλλου αλλά (για τα πλάισια της Ελλάδας= τι σου παρέχει και πως η Ελλάδα και την Ελληνική θητεία + και -) εγώ επιμένω ότι όποιος τελικά δεν πάει είναι ο πιο έξυπνος άνθρωπος του κόσμου. Και πριν πάω θητεία πίστευα ακριβώς τα λόγια σου. Νομίζω ότι άλλαξα καθολική άποψη σε μόλις μια εβδομάδα νομίζω


Εντάξει, λίγο σκληρό αυτό που λες. Ένας φίλος μου είναι Ι5 (σκλήρυνση κατά πλάκας), αλλά δεν μου αρέσει να το βλέπω όπως λες.:hmm:
Δεν το λέω καταδικαστικά.Απλά λέω ότι σωστά γίνεται. Μάλλον δεν μπορώ να μεταφέρω σωστά.
Να τα πω με άλλα λόγια. Έχω ένα πρόβλημα σοβαρό που παίζει ή θα παίξει καθοριστικό ρόλο στην ζωή, σωματικά και ψυχολογικά.Νομίζω ότι είναι σεβασμός από το κράτος να μην του κάνει θέμα και να σεβαστεί αυτή την ιδιαιτερότητα. Και δυστυχώς τους βγάζουν το λάδι

btw αυτό το Ι5 λόγω φύλλου είναι αυτό για τους ομοφυλόφιλους που λέτε? Η δεν κατάλαβα εγώ καλά?
όχι αναφέρομαι στο φυσικό φύλλο και την ισότητα των δύο φύλλων και τι συνεπάγεται αυτό για μένα δλδ.Αλλά το έχουμε ξανασυζητήσει νομίζω. Κακώς έκανα καν την νίξη μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
μαλακιες ειναι αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Με το δαχτυλο κανουν εξετασεις οι γιατοι για τον προστατη, μιας και μονο ετσι μπορουν να τον πιασουν...δεν βλεπουν αν εισαι gay.
αν αρχίσει και βογγάει από ευχαρίστηση, είναι φως φανάρι πάντως:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
τι σου παρέχει και πως η Ελλάδα και την Ελληνική θητεία + και -

δεν σου παρεχει τιποτα, εγω αν δεν ειχα στρατο θα εβγαζα 3000+ το μηνα και θα ξεκινουσα να τη ψαχνω για παιδακι με τη κοπελια μου.

ο στρατος δεν παρεχει ΤΙΠΟΤΑ ειναι ενας ΑΠΟΛΥΤΑ χαμενος χρονος που σε αναγκαζει να ξεκινησεις τη ζωη σου απο (τουλαχιστον επαγκελματικα) απο το ΜΗΔΕΝ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
ναι αλλα δεν τα βγαζω γιατι εχω να παω στρατο!

(και ναι οι γνωσεις πληρονονται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eseteimar

Νεοφερμένος

Ο eseteimar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
όταν πήρα Ι5 έλεγα ότι το απολυτήριο δεν θα μου χρησιμεύσει ποτέ έκανα λάθος πάω να κάνω τα χαρτιά μου για δίπλωμα επαγγελματικό και δεν μπορώ να το βγάλω και ξέρετε γιατί άκουσον άκουσον δεν έχω απολυτήριο στρατού τα έχω πεξι δεν ξέρω τι να κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top