The Sims

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Γειά σας! Έχω το sims2 και αναρωτιόμουν αν μπορώ να παίξω με άλλους παίκτες μέσω ιντερνετ ή μόνο με αυτά που δίνει το παιχνίδι; Αν ξέρει κανείς ας μου απαντήσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
μπορείς να κατεβάσεις αντικείμενα από το νετ, αλλά δε νομίζω να έχει mplayer feature.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tirogaridaki_23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tirogaridaki_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Mάλιστα..δηλ. μόνο αντικείμενα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
φίλοι των sims, πείτε μου σας παρακαλώ, γιατί παθαίνει ντουμπρουτζά ο υπολογιστής μου όταν ξεπερνώ τις 2 ώρες με τους sims? σβήνει χωρίς να αποθηκεύσει :mad: και ζεσταίνεται πάρα πολύ. έχετε τα ίδια προβλήματα κι εσείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λάπτοπ είναι;
Το έχεις δοκιμάσει και με άλλα παιχνίδια;

Σβήσιμο απλά σε πετάει έξω από το παιχνίδι μόνο ε;
Αυτό με την υπερβολική θέρμανση πρέπει να το κοιτάξεις γιατί μπορεί να σηκώνει μεγάλη θερμοκρασία η κάρτα γραφικών σου και αυτή να είναι η αιτία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
είναι laptop ( ή notebook, δεν ξέρω τι διαφορά έχουν) Acer 5920G intel core 2 duo professor T7300. δεν με πετάει απλά από το παιχνίδι, σβήνει εντελώς τον υπολογιστή. ξέρω ότι οι sims είναι βαρύ πρόγραμμα αλλά αυτό δικαιολογεί την υπερθέρμανση του Η/Ρ? το ίδιο πάθαινε όταν είχα κατεβάσει κι ένα παιχνίδι από το internet (rise of atlantics), το οποίο έχω σβήσει. με κανένα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ρε παιδια πηρα σμρ το sims3!!!και μετα απο 10 λεπτα και πολυ λεω με πεταει!!!:(:(:(
μαυριζει η οθόνη και πρεπει να πατησω ctrl alt del για να με βγάλει απο αυτη την μαυρίλα!
αν δεν το υποστήριζε λογικα δεν θα ανοιγέ καθολου έτσι δεν ειναι????
δεν ξερω τι φταιει!!!μηπως εχει συμβεί και σε κανεναν άλλον κατι παρομοιο να μ πει τ γίνετε???

εχω λαπτοπ!!!

τζαμπα 40 ευρω.....:(:(:(:(και μ αρεσουν και τρελα!!!:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δοκίμασε αναβάθμιση (εγκατάσταση νέων) drivers της κάρτας γραφικών; (Τι κάρτα γραφικών έχεις;). Αν δεν διορθωθεί δοκίμασε επανεγκατάσταση του παιχνίδι.

Υ.γ.: Τι υπολογιστή έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
εχω nvidia7300....εχω λαπτοπ!ειναι λιγο παλιό αλλά δεν μ είχε δημιουργήσει πρόβλημα πιο πριν.... ειναι toshiba A200! μάλλον πρεπει να φταιει η ram....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αν δεν έχεις αρκετή ram και δεν θέλεις να κάνεις αναβάθμιση, δοκίμασε, αν έχεις vista, το ReadyBoost ή να αυξήσεις την Virtual Memory στην περίπτωση που έχεις XP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
vista εχω!!!αλλά δεν ξέρω πως γίνετε αυτο π μ λες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βρες ένα usb στικάκι, πάνω από 1GB ελεύθερο χώρο. Συνέδεσε το και στο παράθυρο που θα εμφανιστεί, το autorun, επέλεξε την δεύτερη επιλογή για Readyboost. Μετά τα υπόλοιπα είναι εύκολα αφού τα μηνύματα είναι πολύ περιγραφικά και αναλυτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αχα...θα το ψαξω.........!!!!!!!:D


ευχαριστω πολυ πολυ!!!:)
και σορρυ για την αργοπορεια της απαντησησς μ σμρ τ ειδα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Γεια σε ολους τους φιλους των sims! Πηρα και εγω το sims 3... Υπαρχει κανενα site απο το οποιο μπορω να κατεβασω καινουργια χτενισματα ή ρουχα?? Μπηκα στο peggysims.com αλλα δεν καταφερα τιποτα, δν μπορω ουτε register να κανω γιατι λεει οτι υπαρχει καποιο λαθος στην σελιδα! ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Aμα μπεις στο επισημο site τ sims3 και πας εκει π λεει the exchange σ εχει να κατεβασεις απ'ολα απο χτενισματα μεχρι επιπλα.....!:)
οπως επισης αμα ψαξεις στο google θα βρεις πολλα απο αυτα π ψαχνεις!!!


αααχχχ τυχερηηηη..........εγω αρκεστηκα στο 2 γτ τ 3............δεν μ παιζει........μ τπτ ομως......:wall::wall::wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μικρή γοργόνα

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
δν λεω ωραιο ειναι το sims 3 αλλα ωρες ωρες νοσταλγω το 2 γιατι ειχε καλυτερα επιπλα, ρουχα, μαλλια, ειχα κατεβασει και πολλα απο το thesims2.com...τελος παντων, ευχαριστω για την βοηθεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top