Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 256)
  • Είχα ορμές (sic)

    Ψήφοι: 30 11.7%
  • Ήμουν πολύ ερωτευμένος/η και ήθελα να έρθουμε πιο κοντά

    Ψήφοι: 49 19.1%
  • Από περιέργεια

    Ψήφοι: 16 6.3%
  • Δεν ήθελα να είμαι άλλο παρθένος/α

    Ψήφοι: 16 6.3%
  • Για να μην με παρατήσει/Επειδή με είχε πρήξει

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • Γιατί είχαν κάνει όλοι μου οι φίλοι/Γιατί ήταν cool

    Ψήφοι: 1 0.4%
  • Ήρθε μόνο του, ήταν η στιγμή τέτοια

    Ψήφοι: 71 27.7%
  • Δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία

    Ψήφοι: 5 2.0%
  • Δεν έχω κάνει ακόμα σεξ

    Ψήφοι: 64 25.0%

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Πόσο κυνικό θα θεωρηθεί....:hmm: i know... Δεν υπήρξα όμως ποτέ αναγνώστρια της Σούπερ Κατερίνας και του Cosmopolitan (που μιλάνε για πρώτες φορές με ψαλμωδία αγγέλων), τότε το Nitro περνούσε από χέρι σε χέρι -οκ δεν δικαιολογούμαι-...;)
Τα είχα με την καψούρα την τρελλή της εφηβείας... δεν κάνουμε τίποτα από δικές μου αναστολές, ντροπαλήήήή...τα χαλάμε για άσχετο λόγο...
Τα φτιάχνω με κάποιον για τον οποίο δεν έκοβα και φλέβα. Σκέφτηκα όμως ¨ας κάνω με αυτόν εδώ να μάθω, και όταν μετά τα ξαναφτιάξω με την ¨καψούρα¨, να μην είμαι τελείως άσχετη, να έχω μια άλφα κατάρτιση¨ :pfff:
Έτσι και έγινε, έτσι και έκανα, πραγματοποιήθηκε... εκτενώς η εκμάθηση, και τα ξαναφτιάχνω μετά με την ¨καψούρα¨ έχοντας πλέον γνώση του αντικειμένου...:pfff:
Η ¨καψούρα¨ έπαθε μια παράκρουση γιατί μέσα σε 2 βδομάδες του πήγε άλλη Μαρίνα...;) Η πρώτη έσφιγγε την ζώνη του τζιν να μην μπορεί να βάλει μέσα το χέρι, και η δεύτερη επέστρεψε με στυλ ¨τί θέλεις να σου μάθω¨...:hehe:
(Ο άλλος στο μεταξύ όταν κατάλαβε ότι του ¨χάρισα την παρθενία μου¨ ;) άρχισε να μου λέει ¨σ'ευχαριστώ¨ και ¨σ'ευχαριστώ¨ ... Μάλλον πιο πολύτιμη τη θεωρούσε αυτός από μένα...;) )
Οπότε θα απαντήσω όχι ακριβώς ¨¨περιέργεια¨, αλλά ¨ανάγκη εκμάθησης¨...
Οκ, είναι και τρυφερό αν το σκεφτείς ότι το κάνεις αυτό από ανασφάλεια τελικά, για το πώς θα φανείς σε αυτόν που σε ενδιαφέρει πραγματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Έχεις κάποια αμφιβολία και ρωτάς εμάς?
Η εμπειρία μου με έχει διδάξει ότι αν περιμένεις να πάει στο 3ο-4ο ραντεβού το έχεις χάσει το τραίνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η εμπειρία μου με έχει διδάξει ότι αν περιμένεις να πάει στο 3ο-4ο ραντεβού το έχεις χάσει το τραίνο...

Γιατί??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πλάκα έχουμε εμείς οι άνθρωποι...

  • Πρώτη φορά ήπιαμε νερό επειδή διψούσαμε
  • Πρώτη φορά φάγαμε επειδή πεινούσαμε
  • Πρώτη φορά πήγαμε εκκλησία επειδή μας αναγκάσαν (ας μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλό μας)
  • Πρώτη φορά πήγαμε σινεμά για την παρέα
  • Πρώτη φορά γράψαμε "έκθεση" επειδή φοβόμασταν τον καθηγητή
Αλλά πρώτη φορά κάναμε σεξ για 1002 λόγους!
Εντελώς συμπτωματικά .... όλα την πρώτη φορά τα κάναμε για απλούς λόγους ενώ για το σεξ μπορούμε να γράφουμε τόσες σελίδες όσες είναι και ο προϋπολογισμός του κράτους...

Έλα τώρα!
Τι ερωτήσεις είναι αυτές ...


:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Δεν ξέρω, δεν είμαι γυναίκα...
Ωχ και εσύ τώρα!

Υ.γ.: Τελικά η "μάχη των φύλλων" δεν έχει να κάνει με την διαφορετικότητα, αλλά με την ομοιότητα ... και συγκεκριμένα ότι και οι δυο πλευρές κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η εμπειρία μου με έχει διδάξει ότι αν περιμένεις να πάει στο 3ο-4ο ραντεβού το έχεις χάσει το τραίνο...
Θίγεται ο ανδρισμός σας; :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ηταν το 2ο ραντεβού, ε να μην την πήδαγα;

Έχεις κάποια αμφιβολία και ρωτάς εμάς?

Η εμπειρία μου με έχει διδάξει ότι αν περιμένεις να πάει στο 3ο-4ο ραντεβού το έχεις χάσει το τραίνο...

Μην ανησυχείς
μπορείς πάντα να την γυρίσεις από ευγένεια ως το σπίτι της με τα πόδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αυτό που ήθελα να πω είναι το εξής:

Μπορώ να καταλάβω το "Το έκανα για πρώτη φορά επειδη μου έκατσε ή επειδή είχα κ@#λ€$", αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το ήταν το δεύτερο ραντεβού???

Ε και??

Κι εμένα ήταν το 3216789456125489716575891342059871283503164577218957816στό δευτερόλεπτο της ζωής μου(μην τυχόν και το μετρήσει κανείς, τυχαίο νούμερο είναι), αλλά αυτό δεν είναι λόγος...

That's my point... Αν και συνήθως η απάντηση είναι το απλώς προέκυψε κατα την γνώμη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Δεν ξέρω, δεν είμαι γυναίκα...
Θα επρεπε να ξερεις ...ενας επιτυχημενος εραστης... γνωριζει παντα τι θελει η γυναικα και vise versa...;)....αλλιως αστο καλυτερα....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Προσωπικά δε έχω κάνει σεξ... Δεν ξέρω αν συμφωνείτε αλλά νομίζω πως ο λόγος για τον οποίο κάθε άνθρωπος ολοκληρώνει πρώτη φορά τη σχέση του είναι διαφορετικός... Δεν ισχύουν τα ίδια για τις γυναίκες και για τους άνδρες, επείσης παίζει ρόλο και ο χαρακτήρας και η σχέση και η ηλικία και πολλά άλλα..... Σωστά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Σωστα δεν υπαρχει λογος να βιαζεσαι μικρη εισαι ακομα!
Οταν εισαι ετοιμη καντο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αυτό που ήθελα να πω είναι το εξής:

Μπορώ να καταλάβω το "Το έκανα για πρώτη φορά επειδη μου έκατσε ή επειδή είχα κ@#λ€$", αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το ήταν το δεύτερο ραντεβού???

Ε και??

Κι εμένα ήταν το 3216789456125489716575891342059871283503164577218957816στό δευτερόλεπτο της ζωής μου(μην τυχόν και το μετρήσει κανείς, τυχαίο νούμερο είναι), αλλά αυτό δεν είναι λόγος...

That's my point... Αν και συνήθως η απάντηση είναι το απλώς προέκυψε κατα την γνώμη μου...

Μπορεί να φοβήθηκε ο άνθρωπος ότι δε θα υπάρξει τρίτο. :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τότε είναι το "μάλλον ήταν η τελευταία μου ευκαιρία" ο λόγος, αλλά σε καμία περίπτωση το "ήταν το δεύτερο ραντεβού"...:P


Υγ. Ξέρω ότι σπάω τα νεύρα του κόσμου και τα δικά σου μαζί, :sorry:
Ή μπορει οταν ηταν μικρος να ειχε εναν ανταγωνιστικο πατερα και να επιφορτιστηκε με μεγαλη πιεση.


:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Κι εμένα ήταν το 3216789456125489716575891342059871283503164577218957816στό δευτερόλεπτο της ζωής μου(μην τυχόν και το μετρήσει κανείς, τυχαίο νούμερο είναι)
1.02*10^47 χρόνια.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πόσο κυνικό θα θεωρηθεί....:hmm: i know...
Δεν υπήρξα όμως ποτέ αναγνώστρια της Σούπερ Κατερίνας και του Cosmopolitan (που μιλάνε για πρώτες φορές με ψαλμωδία αγγέλων), τότε το Nitro περνούσε από χέρι σε χέρι -οκ δεν δικαιολογούμαι-...;)
Τα είχα με την καψούρα την τρελλή της εφηβείας... δεν κάνουμε τίποτα από δικές μου αναστολές, ντροπαλήήήή...τα χαλάμε για άσχετο λόγο...
Τα φτιάχνω με κάποιον για τον οποίο δεν έκοβα και φλέβα. Σκέφτηκα όμως ¨ας κάνω με αυτόν εδώ να μάθω, και όταν μετά τα ξαναφτιάξω με την ¨καψούρα¨, να μην είμαι τελείως άσχετη, να έχω μια άλφα κατάρτιση¨ :pfff:
Έτσι και έγινε, έτσι και έκανα, πραγματοποιήθηκε... εκτενώς η εκμάθηση, και τα ξαναφτιάχνω μετά με την ¨καψούρα¨ έχοντας πλέον γνώση του αντικειμένου...:pfff:
Η ¨καψούρα¨ έπαθε μια παράκρουση γιατί μέσα σε 2 βδομάδες του πήγε άλλη Μαρίνα...;) Η πρώτη έσφιγγε την ζώνη του τζιν να μην μπορεί να βάλει μέσα το χέρι, και η δεύτερη επέστρεψε με στυλ ¨τί θέλεις να σου μάθω¨...:hehe:
(Ο άλλος στο μεταξύ όταν κατάλαβε ότι του ¨χάρισα την παρθενία μου¨ ;) άρχισε να μου λέει ¨σ'ευχαριστώ¨ και ¨σ'ευχαριστώ¨ ... Μάλλον πιο πολύτιμη τη θεωρούσε αυτός από μένα...;) )
Οπότε θα απαντήσω όχι ακριβώς ¨¨περιέργεια¨, αλλά ¨ανάγκη εκμάθησης¨...
Οκ, είναι και τρυφερό αν το σκεφτείς ότι το κάνεις αυτό από ανασφάλεια τελικά, για το πώς θα φανείς σε αυτόν που σε ενδιαφέρει πραγματικά...


Τωρα επαθα εγω παρακρουση!
Ουσα ντροπαλη κανεις ερωτα για πρωτη φορα με καποιον που δε σε ενδιαφερει ιδιαιτερα και σε δυο εβδομαδες εχεις καταληξει σεξ εξπερτ! :confused:
Καταλαβαινεις πως οσο και να θελω να τα "κολλησω" μεταξυ τους, αδυνατω! :)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Γιατί μου τά βαλαν άλλοι. (τα λεφτά) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.


Τωρα επαθα εγω παρακρουση!
Ουσα ντροπαλη κανεις ερωτα για πρωτη φορα με καποιον που δε σε ενδιαφερει ιδιαιτερα και σε δυο εβδομαδες εχεις καταληξει σεξ εξπερτ! :confused:
Καταλαβαινεις πως οσο και να θελω να τα "κολλησω" μεταξυ τους, αδυνατω! :)

χα χα χα χα χα χα χα!!! :hehe:
(Τώρα το είδα αυτό!) Δεν ξέρω ρε ΝεραΪδούλα! Είμαι αντιφατική...:redface:
Όντως, ήμουν πολύ ντροπαλή , αφού να σκεφτείς έσφιγγα τόσο σφιχτά τη ζώνη του τζιν , για να μην κάνει καμιά κίνηση και βάλει κανα χέρι από μέσα, που γινόταν κοκκινίλα και έμενε σημάδι για καμιά ώρα αφού έβγαζα το τζιν...;)
(Αντιφατική ...Ή αλλιώς Ζυγός με ωροσκόπο Δίδυμο, Σελήνη στον Τοξότη και Αφροδίτη στον Σκορπιό!)
Με τον άλλο (τον ¨δάσκαλο¨) που ήταν και πιο μπασμένος, το είδα επιμορφωτικά το θέμα...Εκμάθηση... Ταχύρυθμα μαθήματα! Τί να πεις... Άβυσσος....:P
Βασικά βλακώδης ανασφάλεια έπαιζε... (Μην με έβλεπε άσχετη ο πρώτος, η καψούρα μου , και ξενέρωνε... Ήθελα να πάω καταρτισμένη! :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleniav

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
προσωπικα δεν πιστευω οτι εχει σχεση με την ηλικια..
εχει σχεση, το αν εισαι ετοιμος-η, αν εχεις εμπιστοσυνη στο ερωτικο σου συντροφο
και γενικοτερα να νιωθεις καλα με αυτο που κανεις.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
προσωπικα δεν πιστευω οτι εχει σχεση με την ηλικια..
εχει σχεση, το αν εισαι ετοιμος-η, αν εχεις εμπιστοσυνη στο ερωτικο σου συντροφο
και γενικοτερα να νιωθεις καλα με αυτο που κανεις.. ;)

Ξέχασες το αν είσαι στουπί από το ποτό. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top