Ποια εταιρεία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;

Ποια εταιρία σταθερής τηλεφωνίας-internet έχετε;
Multiple votes are allowed. Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 143)
  • Nova

  • Cosmote

  • Vodafone

  • Άλλη (παρακαλώ διευκρινίστε)

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Εγω θα ηθελα να ρωτησω κατι αλλο...(Ο Ο.Τ.Ε. δημοσια επιχειρηση ειναι ακομη??????????)
Εγω ειμουν στον Ο.Τ.Ε. και πηγα στην forthnet!
Εκανα καλα αραγε???
315 ευρω το χρονο-απεριοριστο ιντερνετ-απεριοριστα τηλεφωνα(μονο σε σταθερα)

Όχι φίλε ο ΟΤΕ είναι ιδιωτικότατος και γερμανικός (λέγε με Deutsche Telekom)

Κοίτα είναι γεγονός ότι δεν συμπαθώ τη Forthnet. Καφενείο στο Λογιστήριό της (ζητάει δήθεν χρέη για προπληρωμένες συνδέσεις 6ετίας), καφενείο και στην απόδοσή της. Αν τα χρειάζεσαι όμως τα λεφτά που γλυτώνεις από τον ΟΤΕ, τότε οκ. Εγώ στη θέση σου δε θα πήγαινα ούτε με 1 Ευρώ το χρόνο εκεί.

Wind .. απο ΟΤΕ. Νταξ παλεύεται !!

Νταξ, Seabone έχεις κι εσύ με το εξωτερικό... Θα πέσουν τρελά partehhh άμα πέσει. Γενικά να ξέρετε η Wind συγχρονίζει πιό χαμηλά στην ίδια γραμμή απ' ότι κάθε άλλος πάροχος. Δηλαδή εκεί που με ΟΝ θα έπιανες 16 Mbit, με Wind θα πιάσεις 13-14.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Dida~

Δραστήριο μέλος

Η Μυστικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Νταξ, Seabone έχεις κι εσύ με το εξωτερικό... Θα πέσουν τρελά partehhh άμα πέσει. Γενικά να ξέρετε η Wind συγχρονίζει πιό χαμηλά στην ίδια γραμμή απ' ότι κάθε άλλος πάροχος. Δηλαδή εκεί που με ΟΝ θα έπιανες 16 Mbit, με Wind θα πιάσεις 13-14.
Tέλεια !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Έμεις έχουμε εδώ και δυόμιση χρόνια Cyta. Μια χαρά είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
φορθνετ εχω και ειμαι μια χαρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Όντως συμφέρει και εγω forthnet θα βαλω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

talismans

Νεοφερμένος

Ο talismans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 98 μηνύματα.

Τα τελευταία 3 χρόνια έχω ΟΝ και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος, και από ταχύτητες (ότανκατέβαζα τουλάχιστον ) πήγαινε σφαίρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
ΟΤΕ έχω... και ποτέ μου δεν είχα κανένα παράπονο είτε με τη σύνδεση είτε με την εξυπηρέτηση...

Μένω σε περιοχή όπου δεν υπάρχει δίκτυο για άλλες εταιρείες...οπότε μόνο για ΟΤΕ ξέρω!

Θα έβαζα ευχαρίστως HOL γιατί έχω Vodafone... Ωστόσο είμαι πολύ ευχαριστημένος από τον ΟΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Παλαιότερα όσο ήμουν φοιτητής είχα forthnet.
Στο πατρικό που είμαι τώρα έχουμε HOL.
Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος,πολύ καλές ταχύτητες και στο download και στο upload.
Και τα disconnects,σχεδόν ανύπαρκτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
για φοιτητες απο αποψη τιμης θα προτεινα cyta...
και γενικα σαν ταχυτητα και disconnects δεν ακουω και πολλα παραπονα σε αντιθεση με εμενα που εχω connx...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Απολειφάδι

Νεοφερμένος

Ο Απολειφάδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ΟΤΕ connx έχουμε κι εμείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τρελό deal. Διπλασιάσαμε την ταχύτητα με επιβάρυνση μόλις +1 φράγκο τον μήνα. :D
Η αναβάθμιση έγινε εντός μόλις 10 λεπτών από όταν έδωσα την παραγγελία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Δυστυχώς εδώ στο χωριό που μένω μόνο ο κλέφτης ο ΟΤΕ με καλύπτει και αναγκαστικά έχω αυτόν. Κοστίζει 15 ευρώ το μήνα πιό πολύ από τη HOL που έχει πατέρας μου και έχω καθημερινά disconnect. Οταν πρωτοέβαλα internet το 2006 με otenet, πάλι χάλια ήταν. Ειχε συνέχεια προβλήματα και ήταν πανάκριβο (και τα άλλα ήταν ακριβά τότε αλλά όχι τόσο). Περιμένω πως και πως να μετακομίσω και να βάλω HOL!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Έχουμε δοκιμάσει πάααααρα πολλές εταιρίες και τελικά γυρίσαμε πάλι στον ΟΤΕ..μπορεί να είναι ο μόνος που έχει πάγιο αλλά ότι και αν συμβεί θα έρθει κάποιος να σε βοηθήσει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

technomaniac

Νεοφερμένος

Ο technomaniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αυτή την στιγμή είμαι με Wind Double Play απόλυτα ικανοποιημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Αυτή την στιγμή είμαι με Wind Double Play απόλυτα ικανοποιημένος

Σίγουρα είναι πολύ οικονομικό-με 17 ευρώ το μήνα θα έχω απεριόριστο ιντερνετ και δύο ώρες σταθερά...Μια χαρά...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aledjo

Νεοφερμένος

Ο aledjo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
αν και εχω περασει απο σχεδον ολες τις εταιριες, τωρα ειμαι στη wind και ειναι η χειροτερη απ'ολες....
η καλυτερη ειναι ο οτε αλλα ο πιο ακριβος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω παράπονο από τη Wind ...Τη χειροτερη εμπειρία ήταν με τη Vivodi-που για να μου βάλουν γραμμή (στο κέντρο της Αθήνας) ήρθαν 7!!! φορές, γιατί δεν φέρναν ποτέ ψηλή σκάλα για να φτάσουν το κουτί, πάροτι το τόνιζε στο report του o κάθε τεχνικός που ερχόταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Έχω ΟΤΕ, αλλά μπορεί σύντομα να πάω σε forthnet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evavar

Νεοφερμένος

Η Evavar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Προσωπικά δεν έχω παράπονο από τη Wind ...Τη χειροτερη εμπειρία ήταν με τη Vivodi-που για να μου βάλουν γραμμή (στο κέντρο της Αθήνας) ήρθαν 7!!! φορές, γιατί δεν φέρναν ποτέ ψηλή σκάλα για να φτάσουν το κουτί, πάροτι το τόνιζε στο report του o κάθε τεχνικός που ερχόταν...

Χα χα! Κι εμένα η Vivodi ηταν η χειρότερη! Κι εγώ τώρα Wind έχω, μέχρι στιγμής καλά τα πάει και είναι οικονομική σε σύγκριση με την Conn-X που είχα...Αν προκύψει κάτι θα ενημερώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Χα χα! Κι εμένα η Vivodi ηταν η χειρότερη! Κι εγώ τώρα Wind έχω, μέχρι στιγμής καλά τα πάει και είναι οικονομική σε σύγκριση με την Conn-X που είχα...Αν προκύψει κάτι θα ενημερώσω.

καλά σε σχέση με vivodi (αλλά και Οτε που είχα προ-vivodi) η wind είναι θεά, δεν το συζητώ...Και από άποψη εξυπηρέτησης πελατων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top