Τι θα θέλατε να γίνετε πραγματικά στη ζωή σας;

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Επαγγελματίας πιανίστας, αλλά... για να σπουδάσεις μουσική σ'αυτή τη χώρα (σωστά) πρέπει να είσαι ο πρωθυπουργός της χώρας και να σου τρέχουν από παντού. :D Κατά τ'άλλα, μ'αρέσει πάρα πολύ η Ψυχολογία που έχω επιλέξει κιόλας! Άντε να δούμε και με τις ισοπεδωτικές αλλαγές του "Αθηνά" τι θα γίνει, όμως, γιατί αν μας συγχωνεύσουν με Κοινωνιολογία και Κοινωνική Ανθρωπολογία... ούτε αυτό δε θα μπορέσω να γίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ο καλυτερότερος!


Για όσους δεν καταλαβαίνουν, εδω

Πλακα πλακα, παντα ονειρευομουν να ημουν σαν τον γουολτερ.. Σαν την Ολιβια βασικα, που ειναι και FBI :clapup::clapup::clapup:

Στο θεμα μου τωρα, καταρχην ότι και να κανω θα ήθελα να πάω Ιταλία, Ρωμη... Να δουλεψω σε μια πολύ μεγαλη εταιρία, και εκει ναι, μαλλον θα ηθελα κατι τετοιο, σ στυλ Olivia Danam, ή και Astrid δεν με χαλαει καθολου... Να παντρευτω με εναν ελληνα (ααα σε αυτο το θεμα είμαι κάθετη!) και να κανω παιδακια γουτσου γουτσου... :D:D:D Μετα αφού θα έχω μία πολυτελή ζωη και πολύ money φυσικα, θα πηγαινω ελλαδα 4-5 φορες τον χρονο (μην ξεκοψουμε κιολας!) Αυτα....

ΑΑΑ, επισης θα ηθελα να παιζω κιθαρα σε ενα συγκροτημα... Ενα μεγαλο συγκροτημα... Ξες να μην ειμαι και ο ΝΟ1 σταρ, απλα να ειμαι εκει...

Αχχχχ όνειρα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κομμώτρια. Α και χοντρή. Χοντρή κομμώτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θα θελα να γινω συγγραφεας,ζωγραφος και σκηνοθετρια και να εχω ενα σπιτι στο οποιο θα δουλευω και θα ειναι στην μεση του πουθενα σε ενα δασος με πολλα πολλα ελατα,βουνα, χιονι και ομιχλη
επισης θα ηθελα να εχω μαγαζακι με διαφορα παλια ειδη,βιβλια με ξορκια και μαγικα φιλτρα στην Ναρνια ή σε ενα σκοτεινο χωριο σαν αυτο στην ταινια "the village"
οκκ γελαστε ελευθερα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Κομμώτρια. Α και χοντρή. Χοντρή κομμώτρια.

Αλήθεια, δεν μπορώ να σε φανταστώ χοντρή κομμώτρια :laugh::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ειδικά το χοντρή:D:P, με τίποτα
άντε το κομμώτρια, ναι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
παραγωγός ταινιών...ή κριτικός κινηματογράφου ή σκηνοθέτης! βασικά κάτι που έχει να κάνει με ταινίες και κινηματογράφο!:inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
ερευνητρια


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
συγγραφέας!και το έχω βάλει κιόλας στο πρόγραμμα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Θα ήθελα πάρα πολύ να γίνω αρχαιολόγος!

Να μου δινόταν η ευκαιρία να πάω στην Ασία και στην Αίγυπτο, να μελετήσω την ιστορία τους και να ανακαλύψω πράγματα...! Ειδικά στην Αίγυπτο, να πέρναγα χρόνια να μελετάω.Μεγάλη αγάπη η ιστορία :redface:
Πάντα θα είναι το όνειρο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Θα ήθελα πάρα πολύ να γίνω αρχαιολόγος!

Να μου δινόταν η ευκαιρία να πάω στην Ασία και στην Αίγυπτο, να μελετήσω την ιστορία τους και να ανακαλύψω πράγματα...! Ειδικά στην Αίγυπτο, να πέρναγα χρόνια να μελετάω.Μεγάλη αγάπη η ιστορία :redface:
Πάντα θα είναι το όνειρο μου!

Έτσι το φανταζόμασταν όλοι . Αν και στην πρακτική εφαρμογή ,είναι ατελείωτο σκάψιμο και ξεσκόνισμα κάτω απο θανατηφόρο ήλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Έτσι το φανταζόμασταν όλοι . Αν και στην πρακτική εφαρμογή ,είναι ατελείωτο σκάψιμο και ξεσκόνισμα κάτω απο θανατηφόρο ήλιο :P

Εμένα με συναρπάζει, πάραυτα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Σκηνοθέτης. Όχι σε τεράστιες παραγωγές απαραίτητα αλλά όχι και μόνο indie, θα μου άρεσε να γυρίζω μία ταινία άνα δύο χρόνια και να ήμουν writer-director. Μετά θα μπορούσα να ανοίξω και μια εταιρεία παραγωγής που θα βοηθούσε και νέους σεναριογράφους-σκηνοθέτες-δημιουργούς να ξεκινήσουν στον χώρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Θα ήθελα να ζω σε ένα όμορφο χωριουδάκι στο εξωτερικό (προς Ολλανδία), το οποίο θα έχει δίπλα του ένα μικρό ποταμάκι και πολύ πολύ πράσινο γύρω γύρω. Να έχω ένα όμορφο σπιτάκι με σοφίτα και μια υπέροχη, γλυκειά, τρυφερή και αγαπημένη οικογένεια με τα παιδιά της να τρέχουν ανέμελα μαζί και να κυλιούνται στο χορταράκι. :happy: :inlove:
Όχι όπως το φαντάζομαι αλλά και πάλι κάτι λέει!

Συμβιβάζομαι και στην Ελλάδα παρ' όλα αυτά :P Έχει και αυτή ωραία μέρη να ζήσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Επιχειρηματιας, τι επιλεγομενο να παρω; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Χορεύτρια..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το σημαντικοτερο ειναι για μενα, να μπορεις. Να θελεις και να μπορεις. Κι αν συμβουν αυτα, τοτε πραγματοποιουνται και τα ονειρα σου.

Χορεύτρια..:redface:

Και γιατι δεν εγινες; Ειναι αργα λες; Μια σχολη ισως σε προωθουσε εστω μεχρι εκει που μπορεις να φτασεις! Εκτος αν αλλαξες γνωμη στο μελλον..

Θα ήθελα να ζω σε ένα όμορφο χωριουδάκι στο εξωτερικό (προς Ολλανδία), το οποίο θα έχει δίπλα του ένα μικρό ποταμάκι και πολύ πολύ πράσινο γύρω γύρω. Να έχω ένα όμορφο σπιτάκι με σοφίτα και μια υπέροχη, γλυκειά, τρυφερή και αγαπημένη οικογένεια με τα παιδιά της να τρέχουν ανέμελα μαζί και να κυλιούνται στο χορταράκι. :happy: :inlove:
Όχι όπως το φαντάζομαι αλλά και πάλι κάτι λέει!

Συμβιβάζομαι και στην Ελλάδα παρ' όλα αυτά :P Έχει και αυτή ωραία μέρη να ζήσεις!
Και ειναι τοσο δυσκολο να το κανεις; Δε ζητας πολλα, τιποτα δε Ζητας. Υπαρχουν αλλοι που ακοπα ζητουν τον ουρανο με τα αστρα. Νεα εισαι, αν το θελεις πραγματικα, θα το κανεις! Αλλα περιμενε λιγο ακομα, ισως μεγαλωνοντας σου φυγει ή αντιθετως σου κατσει περισσοτερο σαν ιδεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ψυχολόγος και μέχρι τα 35....
μετά να πάω να ζήσω στην εξοχή με τον άντρα μου και να γράφω............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Και ειναι τοσο δυσκολο να το κανεις; Δε ζητας πολλα, τιποτα δε Ζητας. Υπαρχουν αλλοι που ακοπα ζητουν τον ουρανο με τα αστρα. Νεα εισαι, αν το θελεις πραγματικα, θα το κανεις! Αλλα περιμενε λιγο ακομα, ισως μεγαλωνοντας σου φυγει ή αντιθετως σου κατσει περισσοτερο σαν ιδεα.

:) Μπορω να πω πως με ενθαρυνες λιγο!!:)
οντως δεν εινα κατι απιαστο, αλλα μου ερχετε δυσκολο να αφησω ολους τους συγγενεις μου εδω και να φυγω προς τα ξενα :worry:
Θα περιμενω οπως λες και εσυ να μεγαλωσω ομως, γιατι μπορει να αλλαξω γνωμη είτε για τους συγγενεις ειτε για το πως ονειρευομαι την ζωη μου είτε και για τα δυο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top