Αλυσίδα Αγάπης για την Ελπίδα

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
να απαντησεις θελω Βικη μου, γιατι θα πεινω με την απορια........

Δεν θέλω να γίνω κακιά μέρα που είναι :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Δεν θέλω να γίνω κακιά μέρα που είναι :whistle:
να μου λυσεις την απορια απο κοντα τοτε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Και ο στόχος ποιος είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για τους στόχους του μπορείς να διαβάσεις εδώ ή στο φυλλάδιο που ανέβασε ο Γιάννης.

Πάντως απορώ γιατί μερικοί προσπαθείτε να βρείτε αρνητικά από αυτήν την προσπάθεια; Δλδ προτιμάτε να δίνετε money στο δρόμο σε αγνώστους που ούτε ξέρετε τι είναι και τι ακριβώς θέλουν να κάνουν; Και στην τελική το mega δεν κάνει ελεημοσύνη, με ελεημοσύνη δεν πρόκειται πότε κάτι βελτιωθεί

Anyway! Εγώ πραγματικά χαίρομαι όταν βλέπω τέτοιες προσπάθειες και προσπαθώ να δώσω και εγώ το πετραδάκι μου.
Εύχομαι το e-steki μελλοντικά σε κάποια παρόμοια προσπάθεια να μπορέσει να δώσει κάτι παραπάνω από τα 100? που έδωσε σήμερα στο mega! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
WOW!! Μπράβο e-steki! :thumbsup:
Πάνο :kissing:
Λία :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Γουάου, γιατί δε το είπατε βρε; :P
Μπράβο και πάλι μπράβο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
και σε εμας σημερα κυκλοφωρησε ενα ΜΕΜΟ που ελεγε εαν θελει το προσωπικο του ομιλου να συνεσφερει, και αποτι ξερω ΟΛΟΙ (150+ ατομα) εδωσαν η με τον ενα τροπο η με τον αλλον.

επισης η δοικηση εδωσε ενα ταληρακι ζεστο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Anyway! Εγώ πραγματικά χαίρομαι όταν βλέπω τέτοιες προσπάθειες και προσπαθώ να δώσω και εγώ το πετραδάκι μου.
:clapup::clapup::clapup:

Θέλω να συγχαρώ τα μέλη του ε-στέκι που δήξανε την ανθρωπιά τους (δεν έχει καθόλου σημασία το ποσό) σε αυτή την φανταστική προσπάθεια που έγινε για τα παιδιά…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τελικά πόσα μαζέυτηκαν χτές;

Να πώ για τα παιδιά στο στέκι που αξίζουν συγχαρητίρια για αυτό που έκαναν για τα παιδιά

Μπράβο και πάλι μπράβο:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Για τους στόχους του μπορείς να διαβάσεις εδώ ή στο φυλλάδιο που ανέβασε ο Γιάννης.

Πάντως απορώ γιατί μερικοί προσπαθείτε να βρείτε αρνητικά από αυτήν την προσπάθεια; Δλδ προτιμάτε να δίνετε money στο δρόμο σε αγνώστους που ούτε ξέρετε τι είναι και τι ακριβώς θέλουν να κάνουν; Και στην τελική το mega δεν κάνει ελεημοσύνη, με ελεημοσύνη δεν πρόκειται πότε κάτι βελτιωθεί

Anyway! Εγώ πραγματικά χαίρομαι όταν βλέπω τέτοιες προσπάθειες και προσπαθώ να δώσω και εγώ το πετραδάκι μου.
Εύχομαι το e-steki μελλοντικά σε κάποια παρόμοια προσπάθεια να μπορέσει να δώσει κάτι παραπάνω από τα 100? που έδωσε σήμερα στο mega! :(


Ποια 100 € έδωσε το Mega?????

Χθές το ποσό έφτασε στις 2 το πρωί στα 9.700.000 € και συνεχίζεται και σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ποια 100 ? έδωσε το Mega?????


Εύχομαι το e-steki μελλοντικά σε κάποια παρόμοια προσπάθεια να μπορέσει να δώσει κάτι παραπάνω από τα 100? που έδωσε σήμερα στο mega!

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.



ααααααααααααα! :whistle:

Μπράβο παιδιά, μπράβο Λια μπράβο Πάνο, τώρα το κατάλαβα! :redface:

Για εμένα πιο πολύ μετράνε τέτοιες προσφορές απο το 1.000.000 του Αβραμόπουλου :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Πόσα έχουν μαζευτεί;

Το κράτος έχει χρέη, το να κάνει κάτι τέτοιο θα του στοιχίσει πολύ καταρχάς θα πρέπει να πληρώσει κανάλι ή να θυσιάσει τα έσοδα από την ΕΡΤ. Όμως αν μια ιδιωτική επιχείρηση στήσει σωστά ένα τέτοιο σκηνικό θα μπορεί να έχει και κέρδος :) Και στην τελική το mega απλώς χάνει τα έσοδα που θα είχε σήμερα :). Αυτό το μήνα δλδ το πολύ πολύ να έχει περιορισμένα έσοδα
Σωστά όλα αυτά, μόνο που το κράτος, έχει την υποχρέωση να το κάνει, ο ιδιώτης όμως όχι. Θα το κάνει μόνο επειδή το θέλει, ή επειδή θα επενδύσει σε αυτό.
εγω ενα πραγμα θελω να ξερω και μονο.

το εκκατομυριο που εταξε ο Αβραμοπουλος, ΠΟΥ θα το βρει;

Από τον κρατικό προϋπολογισμό.

Για τους στόχους του μπορείς να διαβάσεις εδώ ή στο φυλλάδιο που ανέβασε ο Γιάννης.

Πάντως απορώ γιατί μερικοί προσπαθείτε να βρείτε αρνητικά από αυτήν την προσπάθεια; Δλδ προτιμάτε να δίνετε money στο δρόμο σε αγνώστους που ούτε ξέρετε τι είναι και τι ακριβώς θέλουν να κάνουν; Και στην τελική το mega δεν κάνει ελεημοσύνη, με ελεημοσύνη δεν πρόκειται πότε κάτι βελτιωθεί

Anyway! Εγώ πραγματικά χαίρομαι όταν βλέπω τέτοιες προσπάθειες και προσπαθώ να δώσω και εγώ το πετραδάκι μου.
Εύχομαι το e-steki μελλοντικά σε κάποια παρόμοια προσπάθεια να μπορέσει να δώσει κάτι παραπάνω από τα 100? που έδωσε σήμερα στο mega! :(
Ποιος μίλησε για αρνητικά;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ποιος μίλησε για αρνητικά;:confused:
Από πολλούς πήρα την αίσθηση ότι προσπάθησαν να υποτιμήσουν την προσπάθεια με έμμεσο τρόπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
εγω ενα πραγμα θελω να ξερω και μονο.

το εκκατομυριο που εταξε ο Αβραμοπουλος, ΠΟΥ θα το βρει;

Incoming e-mail
From : avramopoulos@ypurgeio-oeo.com
To : Hunter@xafra.com

Subject : Ksilosou

Dear hunter,
i have made a m@l@kia is you can be so kind to put some money in the following account thank you
i have only 15 euros and i have them for diplopita souvlakia sto can i borrow 1 mil?

Thank you

Πέρα απο την πλάκα έχουν συγκεντρωθεί πάνω απο 11.000.000! €
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
φσσσ!!! Αλήθεια πότε σταματάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Και εγω ταλαιπωρήθηκα να στείλω.
Χαίρομαι που είχε τόση ανταπόκριση, ακόμα και από το φόρουμ.
Μπραβο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top