Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά;

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά?Σας έχει τύχει?Αν ναι..πείτε κατι γι'αυτό...Που,πως,πότε,πως εξελίχθηκε...? :redface: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Ναι! Και τις δυο φορές που ερωτεύτηκα έτσι έγινε!!! :inlove: Και όλα ξεκίνησαν τόσο υπέροχα γιατί ήταν αμοιβαίο! :inlove: Ήταν όπως στις ταινίες... :inlove:
Slow motion, καμπάνες κτλ.... :inlove: Και φυσικά κτέληξαν χάλια!!! :devil: Έτσι δεν γίνεται πάντα όταν δεν ξέρεις τον άλλο καλά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κain

Νεοφερμένος

Ο Κain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Axxxx....
Φυσικα και πιστευω και μαλιστα εχει αποδειχτει και οτι ομορφοτερο-σημαντικοτερη μεχρι τωρα στην ζωη μου! ;)
Πριν χρονια εκανα παρτυ για τα χριστουγεννα (ετσι μο ειχε ερθει να κανω), και περιμενα τους καλεσμενους.
Σημειωση, μια ζωη τα παρτυ τα συνδοργανωνα με αλλους φιλους και μια ζωη σπιτι και φαι εβαζα εγω...Αυτοι εβαζαν τα ποτα, τα οποια ηταν τοσο σκαρτα που στο τελος εβγαινα και επαιρνα αλλα... :hehe: (Οχι οτι ξεπενταριζομουν και καθαριζα 2μερες καθε φορα...)
Αnyway, σε καποια φαση περιμενα εναν πολυ καλο φιλο(Τεό) να ερθει.
μου ειχε πει οτι θα εφαιρνε και μια φιλη του μαζι.
Εγω του ειπα "φυσικα"!Κανενα προνβλημα.
Με το που χτυπησαν το κουδουνι μεχρι να παω να ανοιξω ειχαν ηδη παει 3 φιλοι μου να ανοιξουν.
Οποτε εγω ημουν τεταρος στη σειρα...(κατι σαν το σταρ ΄λλας οταν ειναι στη σειρα :P)
Μολις μπαινει ο Τεό, ερχετε να με χαιρετησει αφηνωντς την φιλη του πισω.
Με χαιρεταει χωρις να πει το ονομα μου, και μετα απο λιγο ερχετε διστακτικα η Βασια κοντα του και του λεει "Τεό ποιο ειναι το παιδι που κανει παρτυ να τον ευχαριστησω που με καλεσε;Μπερδευτηκα με ολους αυτους...." :lol:
Μολις μα συστηνει και την βλεπω καλλιτερα εμεινα αγαλμα.... :jumpy:
Με το που μου δινει το χερι της και της λεω Μαριος χαρηκα και μου απανταει "Χαρηκα Μαριο-ολοι ελεγαν "Μαριε"-, κοντεψαν να μου πεσουν τα δοντια! :hehe:
Με το που μου ηρθε η "μυρωδια" της, (οχι το αρωμα αλλα η μυρωδια γενικα) , και αισθανυηκα την αυρα της, τοτε ηταν που τα γονατα μου χορευαν ζειμπεκικο απο το τρεμουλο...
Τελικα ολα πηγαν καλα, αν και τα φτιαξαμε μετα απο μηνες (αν και παραλιγο να χασουμε ο ενας τον αλλο πριν τα φτιαξουμε απο μαμακιες), και απο τοτε μεχρι τωρα ειμαστε μαζι... :inlove:
Και ασ ειμαστε χωριοα τον περισσοτερο καιρο...  :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ναι φυσικά πιστεύω. Την πρώτη φορά ειδικά έβλεπα αστεράκια και τέτοια :inlove: :rofl:
όμως κρατάει λίγο και η προσγείωση τις περισσότερες φορές είναι ανώμαλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Με την δευτερη ματια μετράει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τον είδα τον ήθελα εδώ και τώρα,με ήθελε εδώ και τώρα...μετά από ένα χρόνο χωρίσαμε με άσχημο τρόπο....εσύ τα ξέρεις με λεπτομέριες κουμπάρα μου  :'(  :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Προτείνω να ανοίξουμε τον ΣΚΑΚΕ (σύλλογος από κάμενες κεραυνοβόλου έρωτος)
Θα έχει επιτυχία πάντως!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
εσύ τα ξέρεις με λεπτομέριες κουμπάρα μου  :'(  :redface:

Εμ εγω τα ξέρω καλά κουμπάρα  :P Και εσυ βέβαια ξέρεις την δική μου περίπτωση... Και το πόσο με ταλαιπωρεί ακόμα και τώρα  :/ 

Συμπέρασμα: Όμορφο πράγμα ο έρωτας με την πρώτη ματιά,αλλά συνήθως κρατάει μόνο για εκείνες τις στιγμές η χαρά,άντε και λίγες παραπέρα,επειδή πριν καν γνωρίσεις τον άλλο..Την έχεις πατήσει μαζί του και οδηγείσαι σε λάθη... Λάθος συμπεράσματα..! :/

Ακόμα...Σίγουρα ένας έρωτας με την πρώτη ματιά...Μας συγκλονίζει πιο πολύ απο τους άλλους και συνήθως κρατάει μέσα μας περισσότερο,επειδη εμέις κανουμε το λάθος να τον βλέπουμε σαν...μαγικό δώρο να το πω? :worry:

Και καλά να πάθουμε  :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι συμφωνούμε στο ότι ενώ αρχίζει υπέροχα καταλήγει σε δράματα!!! Καμένες ειμαστε όλες βρε κοριτσιά?!??! :hmm: :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι συμφωνούμε στο ότι ενώ αρχίζει υπέροχα καταλήγει σε δράματα!!! Καμένες ειμαστε όλες βρε κοριτσιά?!??!  :hmm: :mad17:

Ακριβώςςςςςςςς....Νομίζω ότι η κουμπάρα μου με κάκυψε απόλυτα :/ :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι συμφωνούμε στο ότι ενώ αρχίζει υπέροχα καταλήγει σε δράματα!!! Καμένες ειμαστε όλες βρε κοριτσιά?!??! :hmm: :mad17:

Ε δεν καταλήγει και πάντα σε δράμα ! Εμένα τα τελευταία 4 χρόνια παραμένει σαν να ξαναζώ εκείνο το βραδύ που την πρωτοείδα και είχα μείνει ακούνητος επί 5 λεπτά και την κοιτούσα στα μάτια … :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μία φορά ερωτευθηκα με την πρ'ωτη ματιά αλλά δεν έγινε τπτ...ο τύπος ήταν παντρεμένος και δεν το σκέφτηκα καν 2η φορά...πόνεσε πολύ όμως γιατί είμουν και πιτσιρίκι σχετικά και νόμιζα οτι δεν θα μπορούσα να ερωτευθώ ξανα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Χμμμ,ναι,χαλαρα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Φυσικά! :inlove:
Και άμα είναι κανείς τυχερός, μπορεί να ζήσει τις καλύτερες στιγμές της ζωής του, ξεκινώντας από αυτή τη μοιραία ματιά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
Προτείνω να ανοίξουμε τον ΣΚΑΚΕ (σύλλογος από κάμενες κεραυνοβόλου έρωτος)
Θα έχει επιτυχία πάντως!!  ;)

Ναιιιιιιιιιιι! :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Κain :
Καλα μονο εγω εχω καλες εμπειριες; :hmm:
Και κατι αλλο γιατι ειναι τοσο σημαντικο αν καεις απο τον κεραυνοβολο ερωτα.
Το ιδιο δεν ποναει αν καεις και απο τον αλλο...(τον "βαθμιαιο") :worry:

Συμφωνώ απόλυτα!
Είμαι κι εγώ "παθούσα", με την πολύ πολύ καλή έννοια όμως! :)

Και ο έρωτας, όταν είναι να πληγώσει, θα πληγώσει και το πώς ξεκίνησε δεν έχει την παραμικρή σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κain

Νεοφερμένος

Ο Κain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Καλα μονο εγω εχω καλες εμπειριες; :hmm:
Και κατι αλλο γιατι ειναι τοσο σημαντικο αν καεις απο τον κεραυνοβολο ερωτα.
Το ιδιο δεν ποναει αν καεις και απο τον αλλο...(τον "βαθμιαιο") :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini :
Και ο έρωτας, όταν είναι να πληγώσει, θα πληγώσει και το πώς ξεκίνησε δεν έχει την παραμικρή σημασία.

Σε αυτό θα συμφωνήσω...

ΥΓ: btw καλως ήρθες στο e-steki!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
ΥΓ: btw καλως ήρθες στο e-steki!! :thumbsup:

Ευχαριστώ πολύ!
Πολύ καλή δουλειά!! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Το έχω πάθει και γι αυτό πιστεύω :)

Καλώς ήλθες Iris_Didini :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top