[Γυναίκες] Αγαπημένα Καλλυντικά

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
+1 (και είναι κατάμαυρη!)

καλε πειτε μας κι εμας ποια ειναι αυτη η μασκαρα και ποσο κανει... :)

κρεμα προσωπου: μονο aquasource της biotherm σε gel.. οποια αλλη και να δοκιμασα δεν μου εκατσε καθολου καλα..

επισης, τα φανταστικά μου mac πινελακια σκιών!!! τελεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μασκαρα--> μόνο body shop τη διαφανή.... εχω μακριές και μαυρες βλεφαρίδες και απλά το έχω πάρει για να μου τις ξεμπερδεύει..

λιπ γκλος--> maybeline

σκιές--> seventeen, αν και θέλω να ερχίσω τις mac

κρέμα σώματος και προσώπου--> ότι να'ναι

καθαριστικό προσώπου--> για το βράδυ ένα πράσινο της avene, για να ξεβαφτώ bepanthol

αυτά... δεν βάφομαι συχνά... οποτε δεν έχω τι άλλο να γράψω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα δω στο σπίτι ακριβώς και θα σου πω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
δεν βρήκα κάποιο σαιτ της mac που να πουλάνε προιόντα στην ελλάδα.... βρήκα ένα παγκοσμίως αλλά μετά από 1΄ μου σβήνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλέ έχει κατάστηματα mac. Ξέρω για Γλυφάδα κι Ερμού σίγουρα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
μωρέ σάιτ λέω... για καταστήματα και εγώ ξέρω... στην κηφισιά και ερμού... απλά βαριέμαι να πάω σήμερα και απλά ηθελα να δω λίγο τα προιοντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
www.maccosmetics.com ζανινακι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αυτό είχα βρει αλλά μου βγάζει σφάλμα και με διώχνει... τεσπα... θα πάω σε καποιο κατάστημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αληθεια; :hmm:εγω ειμαι ολη μερα σημερα εκει μεσα και δεν μου εχει βγαλει σφαλμα... :confused:

τι να πω...

-------------------------------------

ερωτηση: ξερετε αν υπαρχει καμια καλη κολλα νυχιων; για φυσικα νυχια, οχι για ψευτικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν αλλαζω με ΤΙΠΟΤΑ, σε ΚΑΜΙΑ περιπτωση και για ΚΑΝΕΝΑ λογο:

-Μασκαρα Chanel-Inimitable
-Make up Christian Dior-Pure Light
-Ρουζ Bourjouis
-Κρεμα ημερας Avene-Hydrance Optimale Legere

Καθαριστικο προσωπου επισης δεν το αλλαζω με ΤΙΠΟΤΑ (Nuxe-Reve de miel) αλλα δεν κυκλοφορει στην Ελλαδα οποτε ισως τσαμπα το αναφερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Να πω την αμαρτία μου δε βάφομαι πολύ αλλά θα πω τι δεν αλλάζω πλέον:
  • Καθαριστικό Avene κλασικά
  • Κρέμα ημέρας Galenic
  • Ρουζ Βourjois σε μορφή κρέμας
  • Κραγιόν της Max-Factor αυτά από που δε φεύγουν, με εκνευριζει να φεύγουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η μασκαρα που ελεγα ειναι η Estee Lauder Magnascopic. Φοβερή, δεν την αλλάζω με καμία! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Η μασκαρα που ελεγα ειναι η Estee Lauder Magnascopic. Φοβερή, δεν την αλλάζω με καμία! ;)

θενξ.. ;) :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Η μασκαρα που ελεγα ειναι η Estee Lauder Magnascopic. Φοβερή, δεν την αλλάζω με καμία! ;)

Δεν θυμαμαι εαν ειπες... κολλαει τις βλεφαριδες η no?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τπτ καλέ! :bigarmhug

Δεν είπα αν κολλάει τις βλεφαρίδες ιο-ιο μου. Μάλλον προς το τις κολλάει τείνω, αλλά την έχω και καιρό και παίζει να μη θυμάμαι καλά! Πάντως τις μακραίνει και τις κάνει ΚΑΤΑΜΑΥΡΕΣ! (δεν έχω βρει άλλη μάσκαρα να τις κάνει τόσο μαύρες!) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αναλυτική κατάσταση των mac σκιουλών μου, με σειρα προτεραιότητας:
Pigment Old Gold
Pink Freeze
Swish
Swimming
Parfait amour
Club
Bitter
Orange
Chrome Yellow

Εχω ήδη βαλει τον εαυτο μου σε διαθεση και διαδικασία να αγορασει και τα εξής (παλι με σειρα προτεραιοτητας):
Pigment Golden Olive
Pigment Teal
Pigment Tan
καθώς επίσης και τη μάσκαρα που μου ειπε το kajirάκι..

παντως, μην παρετε τη μασκαρα της biolife, χθες μου τη δωσανε δωρο (σε κανονικο μεγεθος) στα χοντος και δεν μου αρεσε ιδιαιτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soraya

Νεοφερμένος

Η Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
τα αγαπημενα μου ειναι
μασκαρα Diorshow
μολυβι ματιων clinique
κρεμα ημερας Αge fitness power 2
lip gloss Chanel - Levres Scintillantes
conditioner μαλλιων Κορρε με μαστιχα

επισης δεν αλλαζω τα πινελα MAC, ειναι αθανατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Αναλυτική κατάσταση των mac σκιουλών μου, με σειρα προτεραιότητας:
Pigment Old Gold
Pink Freeze
Swish
Swimming
Parfait amour
Club
Bitter
Orange
Chrome Yellow

Εχω ήδη βαλει τον εαυτο μου σε διαθεση και διαδικασία να αγορασει και τα εξής (παλι με σειρα προτεραιοτητας):
Pigment Golden Olive
Pigment Teal
Pigment Tan
καθώς επίσης και τη μάσκαρα που μου ειπε το kajirάκι..

παντως, μην παρετε τη μασκαρα της biolife, χθες μου τη δωσανε δωρο (σε κανονικο μεγεθος) στα χοντος και δεν μου αρεσε ιδιαιτερα
αυτά τα pigment είναι οι σκιές σε σκόνη που είναι σε ένα βαζάκι??? πόσο κοστίζουν και πόσο κρατάνε?
θέλει τα ειδικά πινέλα της μακ για να τα βάλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
τα δικά μου σταθερά αγαπημένα (αν κ δε βάφομαι πολύ γενικά) :
1) make up της biotherm SENSE
2) μάσκαρα μαύρη της L'Oreal lash architect
3) μολύβι ματιών μαύρο της Lancaster (το πιο μαλακό από όλα όσα έχω δοκιμάσει)
4) lip gloss Dior Addict Ultra gloss
αυτά είναι τα καθημερινά κ τα βασικά μου.

Γτ δε λέμε κ αγαπημένα αρώματα? π.χ. εγώ φοράω εδώ κ 4 χρόνια το Moschino i love love που είναι σαν το Light Blue D&G.
Επίσης θέλω να αναφέρω κ την κορυφαία κρέμα σώματος (ειδικά για το καλοκαίρι) The Body Shop Body Butter με άρωμα καρύδα. (στη στρογγυλή συσκευασία)

(πολύ ωραίο θέμα κορίτσια, btw) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αυτά τα pigment είναι οι σκιές σε σκόνη που είναι σε ένα βαζάκι??? πόσο κοστίζουν και πόσο κρατάνε?
θέλει τα ειδικά πινέλα της μακ για να τα βάλεις?

ναι ζανινακι ειναι αυτες στο μεγαλο -σχετικα- βαζακι.. κοστιζουν 25 γιούρος το ένα αλλα δεν τελειωνουν ΠΟΤΕ.. :P κοινως, εχει πολυ μεγαλη ποσοτητα μεσα και χρειαζεται πολυ λιγη για να κανεις το μακιγιαζ που σου αρεσει.. ;) φαντασου εγω εχω ενα μεχρι στιγμης -τωρα εχω μπανισει ακομα 2 για να παρω- και το εχω αποπερισυ και ακομα δεν εχει κουνηθει καθολου το υψος του προιοντος στο κουτακι.. και τη βαζω αρκετα, δεν ειναι να πεις οτι δεν τη βαζω.. ;) επισης, νομιζω οτι δεν ειναι απαραιτητα τα πινελα της mac για να τη χρησιμοποιησεις αλλα ειναι γεγονος οτι τα πινελα αυτα ειναι ΦΟΒΕΡΑ!!! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top