Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,713 μέλη και 2,404,243 μηνύματα σε 74,726 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 578 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κατοικίδια

Τί ζωάκι έχετε;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 87)
γάτα
32
36,78%
σκύλος
39
44,83%
ψάρι
8
9,20%
παπαγάλος
4
4,60%
άλλο είδος πτηνού
5
5,75%
χάμστερ
1
1,15%
κουνέλι
8
9,20%
ινδικό χοιρίδιο
3
3,45%
χελώνα
3
3,45%
ιγκουάνα
0
0%
φίδι
1
1,15%
άλλο είδος ερπετού
0
0%
αράχνη
1
1,15%
άλλο είδος εντόμου
0
0%
άλλο
1
1,15%
δεν έχω κατοικίδιο
13
14,94%

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 20:51, 20-06-05:

Ένα topic για τους μικρούς μας φίλους!
Οι απαντήσεις τύπου "ναι, τον/ην αδερφό/ή μου, "τη μαμά μου" κτλ
αποκλείστηκαν για ευνόητους λόγους!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 20:53, 20-06-05:

Έχω ένα σκύλο διασταύρωση Χάσκι/Λυκόσκυλο. Το αποτέλεσμα ειναι τέλειο!

Respect στον σκύλο μου.

Δυστυχώς όμως είναι στα τελευταία του και πρέπει σύντομα να ψάξω για καινούργιο...
-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 20:54, 20-06-05:

ʼντε, να κάνω την αρχή.
Το δικό μου "παιζάκι" το βλέπετε όλοι στα αριστερά του post αυτού!
Είναι η Μόντυ (Μοντίνι-Μοντάκι-Μοντινάκι, κ.ά!! )
είναι σκυλάκι (για όσους δεν κατάλαβαν), κοριτσάκι, 1,5 έτους,
γκριφόν-κανίς-γιορκσάιρ και πολλά πολλά άλλα που μόνο η μαμά του γνωρίζει
και ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!
Είναι αγαπησιάρικο και όμορφο, η καλύτερη παρέα μες στο σπίτι!
I am in love!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 20:55, 20-06-05:

Εχω, έχω... στην αρχή είχα ένα σκύλο, μετά βρήκαμε στον δρόμο ένα νεογέννητο γατάκι που παραλίγο να το πατήσει αυτοκίνητο, μετά ένα άλλο ετοιμοθάνατο (που #το σώσαμε τελικά) και τέλος ένα σκυλάκι επίσης ετοιμοθάνατο που έζησε και αυτό. Ναι, ναι ότι βρίσκουμε πληγωμένο-άρρωστο-μοναχούλι το μαζεύουμε! (Υποπτεύομαι ότι κάπως έτσι βρήκαμε και τον αδερφό μου!!!!)
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 20:56, 20-06-05:

Εγω στο σπίτι στην Αθήνα έχω μια γάτα που μοιάζει με σκύλο και εναν σκύλο που μοιάζει με αγελάδα (λόγω κιλών ). Είναι γούτσου όμως και τα δυο. Και λίγο γέρικα, 11 και 12 αντίστοιχα αν θυμάμαι καλά...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 20:57, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini
γκριφόν-κανίς-γιορκσάιρ και πολλά πολλά άλλα που μόνο η μαμά του γνωρίζει
RESPECT
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini έγραψε: στις 20:59, 20-06-05:

Είναι από σόι το μωράκι μου!!
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 06:27, 21-06-05:

το παιδι μου το λένε Μπούμπη και είναι ένα basset hound...κοιμάται κάθε μέρα από τις 12 την νύχτα μέχρι την άλλη μέρα στις 6 το απόγευμα ... τον λατρεύω γιατι είναι το ποιο ήρεμο κατοικιδιο της γης και γιατι δεν είναι το σκυλάκι που οτι και να του κάνεις σ'αγαπάει αντιθέτως θυμώνει, κρατάει μούτρα και διεκδικεί τα δικαιώματα του
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 08:20, 21-06-05:

Ωχ λοιπό αρχίζουμε έχω
3 σκυλιά
9 γάτες
4 χρυσόψαρα
2 μαύρα ψάρια(κογκολέζους νομίζω τα λένε ή καπώς έτσι)
1 χελωνάκι
1 καναρίνι(δυστυχώς όλη την μέρα κελαηδάει)
κουνελάκια
παπάκι
Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 14:13, 21-06-05:

Εγώ όταν εμενα ακόμα με τη μητέρα μου είχα μια γάτούλα ονόματι Ζαν που τώρα είναι 11 ετών ρατσας Τσιντσιλα απο τότε που ήταν 2 μηνών! Τώρα την έχει η μανα μου. Εχουν περάσει και εποχές που είχα και 5 γάτες στο σπίτι (λόγω οικογένειας της Ζαν )
Γενικά λατρεύω τις γάτες, είναι πολύ γουτσου-γούσου!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:37, 21-06-05:

Έχω ένα σκυλάκι....κανίς τεριέ αλλά γμτ είναι γριούλα...14 η δικιά σου 8) και 2 χρυσοψαρα σε γυάλα που λέει και το γνωστό άσμα!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:48, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Ωχ λοιπό αρχίζουμε έχω
3 σκυλιά
9 γάτες
4 χρυσόψαρα
2 μαύρα ψάρια(κογκολέζους νομίζω τα λένε ή καπώς έτσι)
1 χελωνάκι
1 καναρίνι(δυστυχώς όλη την μέρα κελαηδάει)
κουνελάκια
παπάκι
Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιο
Σίγουρα υπάρχουν pet shop με λιγότερα ζώα απο αυτα που έχεις. Πως τον λένε τον ζωολογικό σου κήπο είπες? Το παπάκι σου είναι 100 η 125 ?
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:10, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Σίγουρα υπάρχουν pet shop με λιγότερα ζώα απο αυτα που έχεις. Πως τον λένε τον ζωολογικό σου κήπο είπες? Το παπάκι σου είναι 100 η 125 ?
Μπορεί να έχω ξεχάσει και κανενα
Παπάκι με την έννοια αυτή έχουμε 100 αλλά δε το οδηγάω
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:13, 21-06-05:

Εχω ενα rottweilerακι των Κρονο! Ειναι πανεμορφος το καμαρι μου. Βεβαια ειναι μονο 4 μηνων ακομα...
μολις παει 1-2 χρονων ο Κρονος θα παρω και μια θυλικια rottwelerινα!
Και καμια γατα περσιας δεν θα με χαλουσε αλλα εχουν πολυ τριχα...
Και κανα παπαγαλακι μπορει να παρω...

Ρε παιδια μηπος με τον να παρω ενα σκυλακι με επιασε πολυ η φιλοζωηα μου;
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 02:14, 22-06-05:

Εγώ έχω αυτόν..
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Renamed.JPG
Εμφανίσεις:  211
Μέγεθος:  13,6 KB  
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini έγραψε: στις 21:24, 23-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain

Εγώ έχω αυτόν..
Τι κουκλί!!!!!!! Να... σου ζήσει!!
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 21:31, 23-06-05:

Ευχαριστώ
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 22:14, 23-06-05:

Εγώ έχω εναν παραλία σκύλο διαστάυρωση τεριέ με δαλματίας... όλοι οι άλλοι τον φωνάζουν Μπρούνο και εγώ Φίγκο... μαντέψτε... μόνο εμένα ακούει... χιχιιχιχιχιιχιχιχιιχ
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 07:56, 24-06-05:

προσπαθώ να βάλω την φώτο του παιδιού μου αλλα δεν τα καταφέρνω....
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 11:40, 24-06-05:

ζατί καλέ;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους