Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το Σεξ όπου και αν γίνετε είναι υπέροχο αρκεί να υπάρχει ενθουσιασμός και από τους δύο ή τρείς ή τέσσερις και πάει λέγοντας!:P



τις προάλλες παντως, και οι 50 ξενερώσαμε,
γιατί είχαμε παιξει στοιχημα Ελλάδα -Ρωσία διπλο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Όχι ακόμα αλλά θέλω να κάνω σε
1) παλιό εγκαταλελειμμένο τραίνο που έχω σταμπάρει
2)Σε ταράτσα ή μπαλκόνι οικοδομής
3)Στη παραλία του εξοχικού μου...ξέρω ακριβώς που μαζεύει και που δεν μαζεύει κόσμο
4)Σε σπηλιά
5)Στο σινεμά
6)Στο μπαλκόνι του σπιτιού μου
7)(λίγο δύσκολο αλλά) σε ένα ξέφωτο
8)Σε μια από τις ψηλότερες κορυφές του Διονύσου βράδυ που θα φαίνεται κάτω η Νέα Μάκρη φωτισμένη μέχρι το πρωί που θα ανατείλει ο ήλιος πάνω από την Ευβοια(και εκεί έχω σταμπάρει μέρος)
9)Σε ένα λιβάδι
10) Δίπλα σε ποτάμι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apep

Νεοφερμένος

Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Στον περιφραγμένο χώρο έξω από το...κοτέτσι παρέλειψες, πριν σε κάνουν κρασάτο με χυλοπίτες! :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Κάποιες φορές. Έχει και αυτό τη δική του ομορφιά. Δεν εννοώ δημόσια, αλλά σε μέρη που δεν υπήρχε περίπτωση να μας δει κάποιος ξένος.
1) Κλασικά στη θάλασσα, είτε στην παραλία είτε μέσα στο νερό. Μέρα σε ερημικό λιμανάκι όπου πηγαίναμε με το βαρκάκι μου ή νύχτα μόνοι σε παραλία δίπλα στο camping.
2) Στο αυτοκίνητο κυρίως προκαταρκτικά άντε μερικές φορές στοματικό. Μια μόνο φορά κανονικά, όταν έξω έβρεχε Νιαγάρες, οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να μας δει κανένας.
3) Σε δάσος μια φορά σε λυκειακή ηλικία. Δεν γινόταν αλλιώς, δεν κρατιόμασταν.
4) Το σπίτι μου έχει εσωτερική αυλή και ένα μέρος της δεν είναι ορατό στον έξω κόσμο. Το έχουμε σκεφτεί, αλλά το θεωρήσαμε χαζό να κάνουμε κάτι εκεί, ενώ σε 5 μέτρα ήταν το δωμάτιό μου.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
ναι το έχω κάνει σε διάφορα μέρη αλλά το πιο ακραίο ήταν κατά τη διάρκεια ελεύθερης πτώσης από αεροπλάνο όταν πήγαινα γυμνάσιο, ντάξει έφταιγε και αυτή η άτιμη η αδρεναλίνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitris_SM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Λιγο κοινοτυπο αλλα μονο σε παραλια εχω κανει σεξ οσον αφορα εξωτερικους χωρους.Πλακα ειχε αλλα ημουν λιγο ανησυχος μην μας δει κανεις..παρολο που ηταν ''ερημικη'' η παραλία.Σε αυτοκινητο μονο προκαταρκτικα..δεν με βολευει ιδιαιτερα :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Γουατ ιζ γιουρ προμπλεμ γουιθ παμπλικ σεξ;

Για να πω και την άποψη μου λοιπόν, έχει την δικιά του φάση να φοβάσαι μην σε δει κανείς, θεωρώ. Είναι διαφορετικό το feeling και ανεβαίνει και η αδρεναλίνη ποιό γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το προαλιο πιανεται;; ΤΕΛΕΙΑ,ΤΕΛΕΙΑ,ΤΕΛΕΙΑ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cody

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Cody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 958 μηνύματα.
Στο γήπεδο?! Εκεί που πλακώνονται οι γαύροι και οι βάζελοι, βγείτε κάτω στο γρασίδι και κάντε -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Επειδή έπεσε πολύς ύπνος στο φόρουμ είπα να γκουργκουλεψω τα νεκρά θρεντ.
Το σχολείο πιάνεται για εξωτερικός χώρος;
Αν όχι, στο προαύλιο του σχολείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Επειδή έπεσε πολύς ύπνος στο φόρουμ είπα να γκουργκουλεψω τα νεκρά θρεντ.
Το σχολείο πιάνεται για εξωτερικός χώρος;
Αν όχι, στο προαύλιο του σχολείου.

Μέσα στο σχολείο πιάνεται για εσωτερικός χώρος. Έξω από το σχολείο πιάνεται για εξωτερικός. Το σχολείο φαντάζομαι λειτουργεί όπως το περιβάλλον εργασίας σε μεγαλύτερους. Συνεπώς αν σε ρωτήσει κανείς μπορείς να πεις ότι έχεις κάνει σεξ στη δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στρατόπεδο εν ώρα περιπόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σας γάμησε κανας λοχίας;

Όχι αν και είχα αρκετές προτάσεις ειδικά όταν λούφαρα. Ανθυπολοχαγός ήταν η κύρια. Φρέσκια από την σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όχι αν και είχα αρκετές προτάσεις ειδικά όταν λούφαρα. Ανθυπολοχαγός ήταν η κύρια. Φρέσκια από την σχολή.

Ήσουν σκληρός καριόλης φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήταν διαταγή δεν μπορούσα να αρνηθώ. Το έκανε ως εκδίκηση προς στον γκόμενό της που μάλλον την είχε κερατώσει και ήταν κι αυτός στο ίδιο στρατόπεδο υπολοχαγός. Εγώ απλά βρέθηκα στο σωστό μέρος την κατάλληλη στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ήταν διαταγή δεν μπορούσα να αρνηθώ. Το έκανε ως εκδίκηση προς στον γκόμενό της που μάλλον την είχε κερατώσει και ήταν κι αυτός στο ίδιο στρατόπεδο υπολοχαγός. Εγώ απλά βρέθηκα στο σωστό μέρος την κατάλληλη στιγμή.
Τύχη βουνό και τους πλανήτες σε αρμονία με τον ήλιο σου είχες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τύχη είναι όταν η προετοιμασία συναντά στην ευκαιρία. Δεν βρέθηκα τυχαία στο κατάλληλο μέρος την σωστή στιγμή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Σε παραλία, μέσα στη θάλασσα, σε σοκάκι νησιού, σε τρένο είναι τα πιο τρέλα μου. Μια φορά έκανα σεξ στο αυτοκίνητο ( τι πρωτότυπο!) ώσπου βλέπουμε 2 τυπουσ Να πηγαίνουν στο δίπλα αμάξι. Ρίχνουν μια μπουνιά στο τζαμί, κλέβουν κάτι ρούχα, γυαλιά ηλίου και έφυγαν κύριοι. Μας έπιασε ένα σοκ. (Αυτά σε μια πιο νεανική ηλικία, στη φάση που είμαι δεν θα δοκίμαζα τίποτα νέο που να εμπεριέχει ρίσκο.) Έχω γίνει ξενερωτη δεν είμαι για πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ να ρωτήσω τι συμβαίνει τελευταία στο στέκι και όλα τα θέματα είναι τέτοιου περιεχομένου; Μας έπιασε η άνοιξη; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top