Πόσοι από σας είστε χωρίς σύντροφο;

Ποια η κατάσταση σας σε σχέση με το παραπάνω ερώτημα:

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 218)
  • Είμαι σε σχέση και είμαι καλά.

    Ψήφοι: 70 32.1%
  • Είμαι σε σχέση και δεν είμαι καλά.

    Ψήφοι: 10 4.6%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω χρόνο.

    Ψήφοι: 6 2.8%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δεν έχω διάθεση δέσμευσης αυτή την περίοδο.

    Ψήφοι: 24 11.0%
  • Δεν είμαι σε σχέση επειδή δε με ενδιαφέρει κάποιος.

    Ψήφοι: 49 22.5%
  • Είμαι ο deadhead_pirate

    Ψήφοι: 6 2.8%
  • Δεν εχω σχέση γιατι δεν βρίσκω / δεν με θέλουν (μπακούριον το κοινόν)

    Ψήφοι: 53 24.3%

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Τελικά πόση σημασία έχει η εξωτερική εμφάνιση στο αν κάποιος θα έχει σύντροφο ή οχι;Βλέπεις κοπέλες οι οποίες όπου και να πάνε θα υπάρξει τουλάχιστον ένας(και λίγα λέω δηλαδή)που θα τις προσεγγίσει με σκοπό να τις "ρίξει" και άλλες οι οποίες ενώ είναι κι αυτές εξίσου ωραίες εμφανισιακά δεν τις πλησιάζουν σχεδόν ποτέ.Το βλέπω κι από την παρέα μου αυτό δηλαδή.Έχω μια φίλη η οποία όπου πάμε τραβάει όλα τα βλέμματα και άλλες φίλες οι οποίες προσωπικά μου φαίνονται πιο όμορφες και δεν τις κοιτάει και πολύς κόσμος.Σίγουρα σε μια σχέση δεν είναι η εμφάνιση που μετράει αλλά σε πρώτη φάση παρατηρείς και σε τραβάει το 'περιτύλιγμα" του άλλου.Είναι περίεργο το όλο πράγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Εμείς το κάνουμε να είναι περίεργο...ενώ είναι τόσο απλό! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Εννοείται ότι δεν χρειάζεται ή δεν πρέπει να είναι ταυτόσιμη.Αυτό που λέω είναι ότι η δική μου η ζωή επηρεάζεται σε ένα βαθμό από αυτή των συνομιλήκων μου και γενικότερα από ολόκληρο το κοινωνικό μου περιβάλλον.:/:

Ειναι κριμα να χανεις τον ερωτα! Γιατι πιστευεις δεν εγινε μεχρι τωρα? Δε σ αρεσε κανενας ή κομπλαρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ειναι κριμα να χανεις τον ερωτα! Γιατι πιστευεις δεν εγινε μεχρι τωρα? Δε σ αρεσε κανενας ή κομπλαρεις?


Να σου πω την αλήθεια έχω καταλάβει ότι είμαι πολυ απαιτητική με τους ανθρώπους και γενικά στη ζωή μου.Εχουν υπάρξει φορές που κάποιος έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον για εμένα (όχι πολλές βέβαια) αλλά επειδή εμένα δεν με τράβαγε καθόλου ούτε ερωτικά ούτε καν φιλικά φυσικά δεν ανταποκρίθηκα.:worry:

Επιπλέον είμαι της άποψης ότι για να αγαπήσεις ένα άνθρωπο πραγματικά πρέπει να τον γνωρίζεις αρκετά καλά.Δηλαδή να έχει υπάρξει στο παρελθόν ένα διάστημα στο οποίο θα έχουμε χρόνο να γνωριστούμε,να γίνουμε φίλοι μετά ίσως και να εξελιχθεί σε κάτι παραπάνω.

Είμαι μάλλον απο τις κοπέλες που περιμένουν το ''πρίγκιπα'' που απ ότι φαίνεται κάπου χάθηκε στον δρόμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosAsi

Δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 781 μηνύματα.
Δεν ειναι απολυτο αυτο,προσωπικα δεν το εχω συναντησει κ πολυ.Και θα σου πω γιατι.Η αγαπη ειναι ενα πολυ προχωρημενο σταδιο.Ειναι ενας ωριμος Ερωτας.Ο Ερωτας ειναι ενα μικρο παιδι που παιρνει το τοξο του και τοξοβολει και οταν υπαρξει ο ερωτας ,αυτος ο ερωτας μπορει να ωριμασει και να γινει αγαπη.Οποτε μην ψαχνεις την αγαπη κοιτα στα ματια που σου δειχνουν τον ερωτα.Ο ερωτας ειναι το κλειδι,ο ερωτας μας κινει ολους.Ασε την αγαπη,ειναι κατι πολυ ωριμο και το οποιο δεν ξερουμε καν αν υπαρχει.Ο ρομαντισμος γενικα δεν ειναι και οτι καλυτερο και γενικα ο συναισθηματισμος μας κανει και λιγο φασιστακια.Εγω προτεινω το ερωτα για τωρα να δες κ αυτο!
https://www.youtube.com/watch?v=PNouhsseTA4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια έχω καταλάβει ότι είμαι πολυ απαιτητική με τους ανθρώπους και γενικά στη ζωή μου.Εχουν υπάρξει φορές που κάποιος έχει εκδηλώσει ενδιαφέρον για εμένα (όχι πολλές βέβαια) αλλά επειδή εμένα δεν με τράβαγε καθόλου ούτε ερωτικά ούτε καν φιλικά φυσικά δεν ανταποκρίθηκα.:worry:

Επιπλέον είμαι της άποψης ότι για να αγαπήσεις ένα άνθρωπο πραγματικά πρέπει να τον γνωρίζεις αρκετά καλά.Δηλαδή να έχει υπάρξει στο παρελθόν ένα διάστημα στο οποίο θα έχουμε χρόνο να γνωριστούμε,να γίνουμε φίλοι μετά ίσως και να εξελιχθεί σε κάτι παραπάνω.

Είμαι μάλλον απο τις κοπέλες που περιμένουν το ''πρίγκιπα'' που απ ότι φαίνεται κάπου χάθηκε στον δρόμο. :P

Εισαι απαιτητικη με τους ανθρωπους και θα απογοητευεσαι. Παντως ειναι λογικο να νιωθεις καπως που δεν εχεις προχωρησει εν σχεσει με τις φιλες σου, δεν ειναι κατι παραλογο ο προβληματισμος αυτος. Εσενα σου αρεσε καποιο αγορι ολα αυτα τα χρονια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Παιδια, εγω μια εποχη που ημουν για πολυ καιρο ελευθερη-αν εξαιρεσουμε ραντεβουδακια της πλακας και φλερτακια επιβεβαιωσης- περνουσα πολυ σουπερ! Εποχη που ξεχνουσα το κινητο, χωρις να δινω αναφορα ποτε και πουθενα, εξηγησεις. Στην καρα-εντελως-κοσμαρα μου. Ο,τι μου καρφωνοταν το εκανα! Ασχολιομουν αποκλειστικα με την παρτη μου, με τις βολτες μου, εβγαζα τρελα λεφτα που δεν ειχα τι να τα κανω και στα ξαφνικα με εβρισκες σε κανενα αεροδρομιο να κανω ταξιδια αναψυχης, με τις σπουδες μου, με την δουλεια μου- δουλευα τοσο πολυ που ξεχνουσα ποσο δουλευω κι οταν τελειωνα εβγαινα μεχρι ξημερωματα! Με τις φιλες μου περνουσα γαμω τις φασεις, ξενυχτια, γλεντια, κεφια, χαβαλε, γκομενοτσαρκες κι ολα αυτα που κανει μια ελευθερη κοπελα.

Βεβαια...οι στιγμες που περνω σημερα με τον Ανθρωπο μου ειναι ασυγκριτες... η ευτυχια και ορεξη που μου δινει η σχεση μου για εξελιξη ειναι ασυγκριτη. Η υπαρξη αγαπης δε συγκρινεται με καμμια φαση στη ζωη τελικα... Εχω εχω γεννηθει να μοιραζομαι. Ετσι ολοκληρωνομαι. Το χω καταλαβει πια!.. Γιατι ενω περνουσα τοσο τελεια ελευθερη, παντα κατι ελειπε... δεν ηταν αισθητο, αλλα ορισμενες στιγμες ηταν πολυ εντονη η αναγκη να μοιραστω οσα εχω βιωσει. Τα αποθεματα αγαπης που λεμε... Βεβαια δεν ημουν αδυναμη ή ανασφαλής. Απλως, με επιανε μια ελαφρια μελαγχολια... Λενε οτι ''μελαγχολια ειναι η αγαπη που δεν ξοδευεται'', καπως ετσι ενιωθα κι εγω καμμια φορα... Εκεινες τις στιγμες ομως κατι αλλο αποσπουσε την προσοχη μου, μια τσαντα ας πουμε στη βιτρινα ή ενα τηλ απο τη φιλεναδα - να κλεισω τραπεζι στα μπουζουκια για το βραδυ;- ή ένα νέο πρότζεκτ στη δουλειά κι έτσι αυτομάτως ξεχνιόμουν!

Θελω ομως να πω, πως καθε φαση της ζωης, εφοσον ειναι επιθυμητη-πανω απολα- ειναι πολυ ωραια!
Τα χαλια μαυρα ειναι να θες καποιον και να σαι μπακουρι ή να σαι με καποιον και να μην εισαι χαρουμενος...
Αυτα τα εζησα πολυ νεοτερη για λιγο ευτυχως διάστημα κι ούτε που θέλω να τα θυμάμαι! :D

Φυσικα, ολα μεσα στην ζωη ειναι και καλο ειναι ολα να τα ζουμε, γιατι πως αλλιως θα διαμορφωσουμε εικονα για το τι θελουμε και το ποιοι ειμαστε και να μαθουμε να διαχειριζομαστε και δυσκολες καταστασεις;
Εμπειριες ειναι αυτα and i like them! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εισαι απαιτητικη με τους ανθρωπους και θα απογοητευεσαι. Παντως ειναι λογικο να νιωθεις καπως που δεν εχεις προχωρησει εν σχεσει με τις φιλες σου, δεν ειναι κατι παραλογο ο προβληματισμος αυτος. Εσενα σου αρεσε καποιο αγορι ολα αυτα τα χρονια?


Eίχαν υπάρξει φορές που ένιωσα μια περίεργη,ξαφνική και σχετικά δυνατή έλξη για κάποια αγόρια που όμως πραγματικά κράτησε μερικές ημέρες χωρις βέβαια να συμβεί κάτι (γιατί πέρα απ τα υπόλοιπα είμαι και ντροπαλή :redface:) .Αλλά γενικά η κατάσταση είναι κάπως έτσι μέχρι τώρα :



Και όχι μόνο στο σχολείο μου.ΠΑΝΤΟΥΥ :P
Ελπίζω τώρα που θα αλλάξω παραστάσεις ως φοιτήτρια θα γνωρίσω περισσότερα και πιο ''ενδιαφέροντα'' άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μυρτω εισαι κλειστος ανθρωπος γενικοτερα? Εσωστρεφης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μυρτω εισαι κλειστος ανθρωπος γενικοτερα? Εσωστρεφης?

Δεν θα έλεγα εσωστρεφής απλά πάντα είχα μια δυσκολία στο να εκφράζω είτε με λόγια είτε με πράξεις αυτά που αισθάνομαι.Αλλά αυτό δεν λέει κάτι θεωρώ.Πολλοί άνθρωποι είναι έτσι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ναι πραγματι ειναι πολλοι ανθρωποι ετσι, αλλα αυτοι οι ανθρωποι ισως δυσκολευονται λιγααακι παραπανω στο να συναπτουν σχεσεις, φιλικες κοκ.
Πιστευω πως αυτος που θα σου βγαλει την αναγκη, που θα σου κανει το κλικ, θα ειναι καποιος που θα σε ξεκλειδωσει, θα σε κανει να δεις τα πραματα απο μια αλλη σκοπια, καποιος που θα ασχοληθει πραγματικα μαζι σου. Δεν εισαι η γυναικα-τυπος διεκδικητικος-κυνηγος. Προφανως και ψαχνεις τον πριγκηπα, αλλα θα ειναι καποιος ολτερνατιβ, ενας διαφορετικος απο εσενα. Κατα τη γνωμη μου, αφεσου ανοιχτη στις κοινωνικες συναναστροφες και η τυχη καποια στιγμη θα σου χαμογελασει. Εκει φροντισε να το απολαυσεις. Δεν εχει ερθει η ωρα σου ακομα. Πιστευω ειναι φυσιολογικο!
Οσο για τους αλλους, ειναι λαθος να τους δινεις την απολυτη προσοχη και να παιρνεις μεσα σου οσα σου λενε, διοτι κι αυτοι δεν ξερεις σε τι φαση βρισκονται. Μπορει δλδ μερικες φιλεναδες σου να εχουν κανει σεξ και να ηταν μια μπουρδα τελικα κι εσυ που θα χεις κατα τη γνωμη τους καθυστερησει, να εχεις να θυμασαι μια ζωη. Θελω να πω, η ζωη ειναι δικη σου και το γεγονος οτι δεν κανεις οσα κανει η μαζα, ειναι προς τιμην σου. Ομως να εισαι ανοιχτη στις γνωριμιες, να μην κλεινεσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Road Runner

Νεοφερμένος

Ο Road Runner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν θα έλεγα εσωστρεφής απλά πάντα είχα μια δυσκολία στο να εκφράζω είτε με λόγια είτε με πράξεις αυτά που αισθάνομαι.Αλλά αυτό δεν λέει κάτι θεωρώ.Πολλοί άνθρωποι είναι έτσι. :)

Όπως λεει η πλειοψηφία, δε χρειάζεται να νιώθεις ούτε αμηχανία, ούτε κομπλεξ!.
Δε σημαίνει απολύτως τίποτα, κ ούτε εχεις χασει...το τρένο...όποτε εσύ θέλεις προχωράς το αν το έκανες πέρσι ή το κάνεις φέτος δεν αλλάζει τίποτα....απεναντίας η ωριμότητα που αποκτάς θα είναι γενικά υπέρ σου στις σχέσεις...
Καλά κάνεις κ έχεις απαιτήσεις για τον άνθρωπο που θέλεις να έχεις δίπλα σου, κ έτσι να παραμείνεις, κ να μην κάνεις "έκπτωση" σε αυτό...
Απλά θα βάλω μόνο μια μικρή παράμετρο...ο άνθρωπος που θα πάς για εναν καφέ...θα τον συμπαθήσεις κ θα αποφασίσεις να δοκιμάσεις να κάνεις κάποια σχεση μαζί του, ...δε σημαίνει κ οτι θα είναι...ο σύντροφος της ζωής σου!...
Μπορείς σε 1-2 μήνες που πχ καταλάβεις οτι δεν ειναι ακριβώς αυτό που ψάχνεις, να τερματίσεις τη σχέση κ να πας στον επόμενο....
Γιατί απο απόσταση...δεν μπορείς να γνωρίσεις τον άλλον πραγματικά..μεσα απο τη σχέση θα καταλάβεις αν αξίζει την εμπιστοσύνη κ την αγάπη σου ή όχι...

Εγώ δεν μπορω να απαντησω επι της ουσίας στο ερώτημα γιατί αυτή τη στιγμή...είμαι κ δέν είμαι σε σχέση...και γενικά είναι μπερδεμένη κατάσταση...μάλλον είμαι δεσμευμένος...'η...θεωρητικά τουλάχιστον..σίγουρα είμαι!!!..πρακτικά όμως......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Όπως λεει η πλειοψηφία, δε χρειάζεται να νιώθεις ούτε αμηχανία, ούτε κομπλεξ!.

Συμφωνώ σε όλα, αλλά ιδιαίτερα στο παραπάνω. Δεν νιώθω κόμπλεξ, επειδή αυτή την περίοδο είμαι μόνη μου. Σε τελική ανάλυση, σ' αυτή τη φάση της ζωής μου δεν έχω την ψυχική διάθεση να κάνω σχέση και δεν αισθάνομαι την ανάγκη να απολογηθώ γι' αυτό.:eek: Τη σχέση την κάνεις, όταν το επιθυμείς κι όχι για τα μάτια του κόσμου. Ο κόσμος κάτι θα βρει να πει για οποιαδήποτε επιλογή μας!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.


Αυτό... τώρα αν έχεις στη ζωή σου αυτόν/ην που σε κάνει ευτυχισμένο είναι σαφώς πολύ καλύτερα και τυχεροί όσοι το ζουν. Αλλά διαφωνώ με την απελπισία των ανθρώπων και κυρίως των γυναικών να βρεθούν σε μία σχέση απλώς και μόνο για να μην είναι μόνοι τους. Ακόμη χειρότερα το να μένεις σε μία κακή σχέση για χρόνια για να μην είσαι το μπακούρι της παρέας.. Πρέπει να κάνουμε καλή παρέα με τον εαυτό μας και να αγαπάμε και τη μοναξιά μας γιατί ποτέ δεν ξέρει κανείς πως τα φέρνει η ζωή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάσια21

Νεοφερμένος

Η Νάσια21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ειμαι ελεύθερη γιατί μετα από μια γνωριμία που ειχα πριν καιρό και κράτησε κάποιους μήνες.. Κατάλαβα ότι χρειάζομαι πρωτα να γνωρισω καλύτερα τον εαυτό μου και να βρω τις ισορροπίες μου.... Το οποίο πάει πολύ καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Είμαι μόνη μου , γιατί θέλω να αγαπήσω εγώ πρώτα τον εαυτό μου , και όταν γίνει αυτό , θα κάνω και το βήμα για σχέση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Είμαι μόνη μου , γιατί θέλω να αγαπήσω εγώ πρώτα τον εαυτό μου , και όταν γίνει αυτό , θα κάνω και το βήμα για σχέση :)


Πολύ καλό και συνειδητοποιημένο αυτό, μόνο πρόσεξε μην "βολευτείς" σε αυτή την κατάσταση (με την έννοια ότι θα σταθεροποιηθείς συναισθηματικά) και μετά διστάζεις να κάνεις το βήμα λόγω comfort zone...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ολες θελετε να μαθετε τον εαυτο σας;

Μη κλεινεστε στο καβουκι σας σε τετοιες ηλικιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
καλά το κάνουν τα κορίτσια.
https://youtu.be/Af-jZUR3ua0
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 719211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ολες θελετε να μαθετε τον εαυτο σας;

Μη κλεινεστε στο καβουκι σας σε τετοιες ηλικιες...



Κάτι τέτοιοι χαλάνε την κοινωνία. Καλά κάνει και προστατεύει τα ήθη και αυτά που πρεσβεύει η θρησκεία μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top