Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,835 μέλη και 2,410,779 μηνύματα σε 75,037 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 448 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 15:13, 02-06-17:

Ευχαριστώ, κορίτσια! Το μαύρο, κατά την ταπεινή μου γνωμη, είναι η ιδανική επιλογή για το μακό ύφασμα.

Υ/Γ Τέτοιου τύπου ασύμμετρα φορέματα -όπως αυτό που αγόρασα- συνδυάζονται πολύ καλά με δικτυωτό καλσόν σε μπεζ ή μαύρο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 02-06-17 στις 20:53.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jon Snow. (Valar Morghulis)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Valar Morghulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Jon Snow. Winter is Coming έγραψε: στις 20:57, 11-06-17:

ευχαριστώ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 793 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 09:52, 05-07-17:

Εωνησάμην εχθές ταύτην την παγκάλην παντελόνα, αφενός επειδή μου άρεσε πολύ, αφετέρου γιατί βαριέμαι να ξυρίζω κάθε μέρα τα πόδια μου.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Garist

Δραστήριο Μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

O Garist έγραψε: στις 09:59, 05-07-17:

Ποια ειναι η γνωμη σας για τις αντρικες εσπαντριγιες;θελω να παρω τωρα το καλοκαιρακι αλλα φοβαμαι πως θα φαινονται...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,152 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 10:22, 05-07-17:

εγώ πριν 2 μέρες ψώνησα αυτή τη μπλούζα, αυτή τη φούστα κι αυτό το τσαντάκι. αλλά οι φωτογραφίες τα αδικούν πολύ, από κοντά είναι καλύτερα
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 793 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 10:48, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από paopaopao
Ποια ειναι η γνωμη σας για τις αντρικες εσπαντριγιες;θελω να παρω τωρα το καλοκαιρακι αλλα φοβαμαι πως θα φαινονται...
be bold and do it αφού σου αρέσουν. 8)
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 494 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 11:17, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από paopaopao
Ολος ο γυναικειος πληθυσμος στα ποδια σου
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη έγραψε: στις 12:30, 05-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotis econ
Ολος ο γυναικειος πληθυσμος στα ποδια σου
Υπερβολή
Προσωπικά δε μου αρέσουν γενικότερα οι εσπαντρίγιες σε κανένα από τα δύο φύλα. Απλώς το δικό μου σκεπτικό όταν πρόκειται να φορέσω κάτι το οποίο δεν είμαι 100% σίγουρη αν είναι ωραίο, είναι ότι το φοράω τελικά και βλέπω αν μου κάνει. Αυτό προτείνω και στο παλικάρι από πάνω!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 977 μηνύματα.

H Alireza έγραψε: στις 20:29, 09-07-17:

Χαιρετώ τον κόσμο της μόδας! Χθες πήρα αυτό εδώ, μετά από καιρό και ενόψει εκπτώσεων. Δεν είναι πολύ κιουτ;;;
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  9391310505_2_1_1.jpg
Εμφανίσεις:  20
Μέγεθος:  239,6 KB  
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,103 μηνύματα.

H alcyone έγραψε: στις 20:40, 09-07-17:

Και κιούτ και ελεγκάν.
Με γειές και καλοφόρετο!
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,763 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 20:50, 09-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από Alireza
Χαιρετώ τον κόσμο της μόδας! Χθες πήρα αυτό εδώ, μετά από καιρό και ενόψει εκπτώσεων. Δεν είναι πολύ κιουτ;;;

Τέλειο!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 20:52, 11-07-17:

Λοιποοοοόν μπαίνω και εγώ στο θέμα! Αγόρασα λοιπόν και εγώ κάπου πρόσφατα ένα ολόσωμο σορτς σαν αυτό που δείχνει η εικόνα και το βρίσκω πολύ άνετο και στυλάτο για το καλοκαίρι. Πως το βρίσκετε?
Επίσης αγόρασα και ένα lace shorts κάτι σαν αυτό
αλλά δεν έχω ιδέα με τι μπλούζα να το συνδυάσω Έχετε μήπως καμιά ιδέα? *θα εκτιμούσα την βοήθειά σας*
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alcyone

Τιμώμενο Μέλος

H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,103 μηνύματα.

H alcyone έγραψε: στις 21:30, 11-07-17:

Με γειές! Πολύ όμορφα, καλή επιλογή και πιστεύω οτι θα τα χαρείς και τα δυο
'Οσο για το τι μπλούζα ταιριάζει με το lace shorts, μπορείς άνετα με ένα απλό crop top, ή t-shirt, ακόμα και με πουκάμισο.
Δες μερικές ιδέες:

Extra tip:Αν επιλέξεις τη μονοχρωμία πάνω-κάτω, ένα αέρινο διάφανο χρωματιστό κιμονό από πάνω θα το συμπληρώσει, δίνοντάς του ένα ξεχωριστό στιλ
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H Imagine01 έγραψε: στις 22:31, 11-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από alcyone
Με γειές! Πολύ όμορφα, καλή επιλογή και πιστεύω οτι θα τα χαρείς και τα δυο
'Οσο για το τι μπλούζα ταιριάζει με το lace shorts, μπορείς άνετα με ένα απλό crop top, ή t-shirt, ακόμα και με πουκάμισο.
Δες μερικές ιδέες:

Extra tip:Αν επιλέξεις τη μονοχρωμία πάνω-κάτω, ένα αέρινο διάφανο χρωματιστό κιμονό από πάνω θα το συμπληρώσει, δίνοντάς του ένα ξεχωριστό στιλ
Σε ευχαριστώ πολύ! Ωραία ιδέα το πουκάμισο με το σορτς ότι πρέπει για μια μέρα με λίγο αέρα και για τον Αύγουστο που μας έρχεται.. (αν έχει αέρα βέβαια). Αααα πολύ ωραία η ιδέα με το κιμονό, θα δοκιμάσω το look. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και για τις ωραιες σου ιδεές !
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,763 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 22:42, 11-07-17:

Έχω και εγώ ένα παρόμοιο σορτς, τα crop tops φορεμένα μαζί με σορτς είναι ωραία εφόσον δεν τονίζουν παρα πολύ το μπούστο ή την κοιλιά γιατί μετά είναι όλα έξω. Εγώ το φοράω με ένα έντονο πορτοκαλί αμάνικο μπλουζάκι που έχω Φυσικά και δεν έχει αλλά σχέδια πάνω, είναι μονόχρωμο πορτοκαλί γιατί αλλιώς με τη δαντέλα του σορτς θα έκανε πολλή φασαρία. Αλλά αν θες πιο ήρεμα χρώματα, φαντάζομαι ότι το άσπρο ή η μονοχρωμια θα δείχνουν καλά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 11-07-17 στις 22:57.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Imagine01

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Imagine01 έγραψε: στις 15:10, 12-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Έχω και εγώ ένα παρόμοιο σορτς, τα crop tops φορεμένα μαζί με σορτς είναι ωραία εφόσον δεν τονίζουν παρα πολύ το μπούστο ή την κοιλιά γιατί μετά είναι όλα έξω. Εγώ το φοράω με ένα έντονο πορτοκαλί αμάνικο μπλουζάκι που έχω Φυσικά και δεν έχει αλλά σχέδια πάνω, είναι μονόχρωμο πορτοκαλί γιατί αλλιώς με τη δαντέλα του σορτς θα έκανε πολλή φασαρία. Αλλά αν θες πιο ήρεμα χρώματα, φαντάζομαι ότι το άσπρο ή η μονοχρωμια θα δείχνουν καλά.
Ναι όντως, τα αμάνικα μπλουζάκια ταιριάζουν πολύ με τα lace shorts, τους δίνουν μια έξτρα λεπτομέρεια πράγμα που τονίζει το look και το κάνει πιο "elegant" για το καλοκαίρι, με άλλα λόγια "You look on fleek" 8) Αν και πιστεύω ότι το lace shorts, δεν θέλει έντονα χρώματα για να το συνδυάσεις μιας και που το σορτς δείχνει από μόνο του ωραίο χωρίς κανένα ιδιαίτερο χρώμα, αλλά ωραία ιδέα μου ακούγεται. Θα το δοκιμάσω και αυτό.. (Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση )
Παράθεση

Alma Libre (Κατσαρόλα)

Επιφανές Μέλος

H Κατσαρόλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,236 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 14:13, 13-07-17:

Είπα να τολμήσω κι εγώ να πάρω lace shorts φέτος και πήρα ένα παρόμοιο με αυτό της φωτογραφίας (λίγο πιο μακρύ και με πιο μικροσκοπικά λουλούδια).

Παράθεση

whitelioness (Porcupine)

Περιβόητο Μέλος

H Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.

H whitelioness any pathetic cuties out there? έγραψε: στις 00:27, 25-07-17:

χμμμ μηπως οι ψηλες του στεκιου μπορειτε να με βοηθησετε?
πηγα να κοιταξω τζιν σε staff and co (ειπα να παω ολα για ολα σε αυτες τις εκπτωσεις) κι ολα δεν μου καλυπταν τον αστραγαλο
τα ιδια συμβαινουν γενικως σε zara και pullandbear, ενα h&m ειχα βρει πριν καιρο αλλα ελεγα να παρω κατι που ειναι περισσοτερο τζιν και λιγοτερο ελαστικο.
εχει κανεις καμια ιδεα?
Κράτα το
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 21:19, 31-07-17:

Πήρα αυτό με 6,95 ευρώ. Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η γραμμή και το σκούρο μπλε είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Είναι ακριβώς όπως το θέλω και σε σούπερ τιμή. Θα το φοράω και το φθινόπωρο με το μπλε μπολερό μου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 31-07-17 στις 21:23.
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,606 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 21:33, 31-07-17:

Αρχική Δημοσίευση από BLUE SEA

Πήρα αυτό με 6,95 ευρώ. Μου αρέσει πάρα πολύ αυτή η γραμμή και το σκούρο μπλε είναι το αγαπημένο μου χρώμα. Είναι ακριβώς όπως το θέλω και σε σούπερ τιμή. Θα το φοράω και το φθινόπωρο με το μπλε μπολερό μου.
Πλάκα κάνεις; Μόνο τόσο;;;
Καλέ στείλε μου πμ από που το πήρες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 22 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    alcyone, blue_butterfly, Ιππολύτη

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους