Φωτογραφίες που τραβήξαμε

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Madame Tussaud's Museum


PC280312.jpg

PC280315.jpg

PC280316.jpg

8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Big Ben

PC300413.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κέρμιτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Κέρμιτ.JPG
    Κέρμιτ.JPG
    228.8 KB · Εμφανίσεις: 122

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

On air!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.

Ένα περιστέρι στο λιμάνι της Αίγινας.

Αύριο φεύγω για διακοπές περίπου μια βδομάδα (νωρίς φέτος, αλλά για να προλάβουν να φύγουν και οι άλλοι συνάδελφοι - και μια βδομάδα μόνο, λόγω κρίσης).
Ελπίζω να επιστρέψω με αρκετές φωτογραφίες από τα Δωδεκάνησα, εκεί πηγαίνω κάθε χρόνο.
Θα έχω και ένα μικρό λάπτοπ φέτος μαζί μου, με όχι όμως και τόσο καλή οθόνη, και θα μπαίνω πότε-πότε στο στέκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.

Ένα περιστέρι στο λιμάνι της Αίγινας.

Αύριο φεύγω για διακοπές περίπου μια βδομάδα (νωρίς φέτος, αλλά για να προλάβουν να φύγουν και οι άλλοι συνάδελφοι - και μια βδομάδα μόνο, λόγω κρίσης).
Ελπίζω να επιστρέψω με αρκετές φωτογραφίες από τα Δωδεκάνησα, εκεί πηγαίνω κάθε χρόνο.
Θα έχω και ένα μικρό λάπτοπ φέτος μαζί μου, με όχι όμως και τόσο καλή οθόνη, και θα μπαίνω πότε-πότε στο στέκι.
Καλες διακοπες & καλη ξεκουραση Δημητρη !!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Από την τελευταία διεθνή γυμνή ποδηλατοδρομία στη Θεσσαλονίκη:

Bikers-and-the-Dog.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Μάρω στέκομαι στην τελευταία φωτογραφία... η οποία νομίζω είναι κι η μόνη που μπορεί να σταθεί ως φωτογραφία (αναφέρομαι σε εσένα κι μόνο, που νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοώ)

Μου αρέσει αρκετά. Είναι απο τις φωτογραφίες που ξυπνάνε με εκπληκτικό τρόπο θύμισες απο χωριό, παιδικά χρόνια... δεν ξέρω ίσως φταίει οτι έχω συνδέση έντονα τα παιδικά μου χρόνια κι την ξεγνιασιά τους με τα υπέροχα καλοκαίρια εκείνης της εποχής.

Γωνιά απο το σπίτι του καθενός μας στο χωριό, φώς απο το χωριό του καθενός μας... "καθαρό"...

Το μόνο που δεν μου κάθεται καλά προσωπικά είναι το κάθετο κάδρο. Θα προτιμούσα ίσως δύο ξεχωριστά τετράγωνα. Η ένα κάθετο 6Χ7 χωρίς τον κουρτινόδρομο.
Στα πλην η παραμόρφωση:redface:

Πολύ καλή προσπάθεια:thumbsup:

Παρακάτω σου παραθέτω την δική μου τετράγωνη "άποψη" σε λίγο πειραγμένο έγχρωμο κι σε α/μ. Μην με παρεξηγείς έχω ένα κόλημα με το τετράγωνο φορμά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • _MG_9858 copy.jpg
    _MG_9858 copy.jpg
    208.3 KB · Εμφανίσεις: 94
  • _MG_9858bw.jpg
    _MG_9858bw.jpg
    170.9 KB · Εμφανίσεις: 106

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Liakoura μπέρδεψες τα θέματα. :P Εδώ αναρτούμε εικόνες για τις οποίες δεν θέλουμε κριτική έτσι ώστε να μην φέρνουμε κανέναν σε δύσκολη θέση.
Όποιος θέλει να σχολιαστεί η φωτογραφία του, ή να λάβει δημόσια συμβουλές, συμφωνήσαμε πως θα το κάνει στο αντίστοιχο θέμα: Κριτική για τις φωτογραφίες μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το μόνο που δεν μου κάθεται καλά προσωπικά είναι το κάθετο κάδρο. Θα προτιμούσα ίσως δύο ξεχωριστά τετράγωνα. Η ένα κάθετο 6Χ7 χωρίς τον κουρτινόδρομο.
Στα πλην η παραμόρφωση:redface:

Πολύ καλή προσπάθεια:thumbsup:

Παρακάτω σου παραθέτω την δική μου τετράγωνη "άποψη" σε λίγο πειραγμένο έγχρωμο κι σε α/μ. Μην με παρεξηγείς έχω ένα κόλημα με το τετράγωνο φορμά.

Αγαπητέ μου αρέσει πάρα πολύ η "παραλλαγή" σε τετράγωνο κάδρο. Η έγχρωμη. Κάτι με χαλούσε στην κάθετη. Σ'ευχαριστώ! ;) (Θα την δοκιμάσω στο μεγάλο αρχείο)

Η α/μ δεν μου αρέσει. Νομίζω πως χάνει πάρα πολύ.


@Isiliel: Έχεις δίκιο. Ωστόσο, δεν με πειράζει η κριτική του Ηλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
@Isiliel: Έχεις δίκιο. Ωστόσο, δεν με πειράζει η κριτική του Ηλία.
Γι' αυτό και δεν την αφαίρεσα. Ωστόσο είναι υποχρέωσή μου να διευθετήσω θέματα που αφορούν τις συζητήσεις και σας ζητώ να σεβαστούμε όλοι τον διαχωρισμό ώστε να μπορεί ο καθένας να παραθέσει τις φωτογραφίες του, είτε εδώ απλά για να τις δούμε, είτε στο άλλο θέμα για σχολιασμό και κριτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
agia triada.jpg

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Επειδή δεν ξέρω ποιες να επιλέξω για να βάλω, here, my deviant art account. Εκεί έχω αυτές που θεωρώ τις καλυτερες μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
πως μπορω να βαλω καιτις δικες μου φωτογραφιες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Παράθεση εικόνων:

Υπάρχουν δύο τρόποι παράθεσης εικόνων:

  • Ως εξωτερικό link από άλλη σελίδα
  • Ως συνημμένο, από τον υπολογιστή σας
Εξωτερικό link φωτογραφίας: Εάν έχετε βρει κάποια εικόνα στον παγκόσμιο ιστό που θέλετε να μοιραστείτε με τους υπόλοιπους χρήστες του φόρουμ, θα πρέπει να αντιγράψετε καταρχάς τη διεύθυνσή της. Πατώντας δεξί κλικ επάνω στην εικόνα, ανατρέχουμε στην επιλογή:
Copy Image location (για Internet Explorer και Firefox)
Copy Image Address (για Opera και Safari)
Copy Image URL (για Google Chrome)
Με αυτή την ενέργεια έχουμε αντιγράψει την διεύθυνση που παραπέμπει απευθείας στην εικόνα.
Επιστρέφοντας τώρα στο μήνυμά σας, για να την παραθέσετε δεν έχετε παρά να πατήσετε το εικονίδιο
και να επικολλήσετε (με δεξί κλικ και paste), τη διεύθυνση που συλλέξατε παραπάνω. Η εικόνα θα παρουσιαστεί μέσα στο post σας, στη θέση που είχατε τον κέρσορα κατά την εισαγωγή της.
Συνημμένο, από τον υπολογιστή σας Για να ανεβάσετε μια εικόνα που έχετε στον υπολογιστή σας, θα πρέπει να πατήσετε το εικονίδιο
. Στο παράθυρο που θα σας ανοίξει, από την επιλογή "Μεταφορά αρχείου από τον Η/Υ" πατώντας browse, εντοπίζετε την εικόνα στον υπολογιστή σας και πατάτε "Ανέβασμα". Αφού ολοκληρωθεί η διαδικασία, κλείνετε το παράθυρο διαχείρισης συνημμένων. Η εικόνα θα προστεθεί ως συνημμένο, στο τέλος του μηνύματός σας.
Aν δεν ανεβαίνουν πάνε στο https://imageshack.us/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο προσπάθησα να κάνω στην προηγούμενη σελίδα και δεν ανοίγει τώρα καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάτι τέτοιο προσπάθησα να κάνω στην προηγούμενη σελίδα και δεν ανοίγει τώρα καθόλου
Για το imageshack λες;
Την κάνεις upload εκεί και εδώ κάνεις επικόλληση το forum code/url/δεθυμάμαιπωςτο λέει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
φωτογραφιες χθεσινες απο ορεινη Κορινθια.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top