Τι θα κάνατε αν το αγόρι σας, σας έλεγε ότι έχει πάει με τραβεστί;

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ελα φιλε πες την αληθεια εχεις λερωμενη την φωλια σου :P :look::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
Γενικος κανονας ειναι οτι το ερωτικο παρελθον του καθενος ειναι.... παρελθον.
Τουτεστιν δεν αφορα νεους συντροφους στο βαθμο βεβαια που δεν εχει να κανει με την ερωτικη τους ζωη.
Στην τελικη η μιση ελλαδα γενικα μιλωντας εχει παει με τραβεστι καποτε στη ζωη του, (δεν χρειαζεται να το μαθει ολος ο ντουνιας αυτο) τι σημαινει αυτο?

Για να μην με ρωτησετε,
το εχω κανει και αυτο, και δεν εχω κανενα λογο να ντραπω και οποιος ξενερωνει
ειναι δικο του θεμα και οχι δικο μου. Οπως δεν κρινω επιλογες αλλων που κανανε στη ζωη τους ετσι δεν αφορουν και οι επιλογες οι δικες μου που εκανα στη ζωη μου.

Τελος κακως ο κοσμος κρυβεται ενοχα για οτι εχει κανει στη ζωη του μηπως φαει διαπομπευση, εκτος αν εκρινε οτι η τοτε επιλογη ειναι λαθος, αλλα δεν νομιζω...
Οι πιο πολλες ενοχες στη ζωη μας υπαρχουν γιατι δηθεν θα μας κρινουν οι Χ γυρω μας αρνητικα. Ετσι αναπαραγουμε ενα ατερμονο ανοικτο κυκλο ο οποιος λειτουργει σαν σπειρωμα μεσα μας με αποτελεσμα να μας τρωει ολο και απο λιγο.
Μην φοβαστε τι θα πουν οι γυρω σας, ειτε θα σας αποδεχτουν για οτι ειστε στη ζωη οποτε θα εχετε κοσμο διαμαντι διπλα σας ειτε θα σας χλευασουν και αυτο σημαινει οτι κανατε λαθος επιλογη..... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
αγαπητέ φίλε threadsetter ΚΡΑΖΕΙ από χιλιόμετρα ότι έχεις πάει με τραβεστί που είχε πέος και θες να κόψεις γυναικείες αντιδράσεις. Για να μιλήσω λοιπόν συγκεκριμένα, προτείνω σε κάποια υποψήφια κοπέλα σου να μην το αναφέρεις. Οπως θα κατάλαβες ήδη το 80% (για να μην πω παραπάνω) θα ξενέρωνε σεξουαλικά στην καλύτερη και θα σε χώριζε στη χειρότερη.
Αν έχω πέσει έξω τότε καλού κακού ας πω και την άποψή μου στο γενικό θέμα. Προσωπικά, ως γυναίκα, θα αμφισβητούσα τον 'προσανατολισμό' του. Για ποιο λόγο θα ήθελε να πάει κάποιος με τραβεστί με τη δικαιολογία ότι 'οι γυναίκες δε γουστάρουν πρωκτικό σεξ'? Ελπίζω να μην ακούγεται μόνο σε μένα περίεργο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psychologist

Διάσημο μέλος

Ο Psychologist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Προσωπικά, ως γυναίκα, θα αμφισβητούσα τον 'προσανατολισμό' του.

Καλά εσύ ως γυναίκα ''αμφισβήτησε'' τον προσανατολισμό του.Newsflash όμως, κάποιος άντρας που είναι ασφαλής με τη σεξουαλικότητα του αμφιβάλω if he would even bat an eyelid επειδή εσύ ή οποιαδήποτε γυναίκα αμφισβητούσε τον προσανατολισμό του όποιος και να ήταν αυτός.

Πάντως εγώ στο φτερό θα πήγαινα με ένα σεξουαλικά θελκτικό transgender άτομο και θα το έλεγα άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πικάπα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πικάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
είναι όντως ξεκάθαρο πως ο author προσπαθεί να κόψει γυναικείες αντιδράσεις μουχοχοχο!:P
Πάντως θα πω και 'γω την άποψή μου, αν μου 'λεγε κάτι τέτοιο θα πάθαινα αρκετό σοκ (το μανάρι:P).... αυτό γιατί μου φαίνεται πολύ ιδιαίτερο να έχεις την ικανότητα να γουστάρεις και άντρες και τρανς κ'απ'όλα και ! (μιλώντας πάντα για τρανς που είναι γυναίκες και όχι crossdressers και τέτοια)
Ίσως ξενέρωνα λίγο στην ιδέα, αλλά κάνει το θέμα πιο "challenging" ρε φίλε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Τον σταυρό μου κι εμετό
Ελπίζω να μη μου τύχει

χαχαχαχα:clapup::clapup:
Τέλειοο:P
Το έθεσες τέλεια...
Και εγώ μια τέτοια αντίδραση πιστεύω θα είχα...Μαζί βέβαια και το τρέξιμο χιλιόμετρα μακριάααα του:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
μπορει να πηγε και να μην το ηξερε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Θα χαιρόμουνα γιατι καταρχας για να μου το πει παει να πει πως δεν ειναι κομπλεξικος σε οτι εχει να κανει με το σεξ !!! Σε δευτερη φαση πιστευω πως ειναι οκει ενας ανθρωπος να εχει εμπειριες και να πειραματιζεται!!! Επίσης προκειται για τρανς-γυναικες !!

τραβεστι ή τρανσεξουαλ?

ουσιαστικα, δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα, προκειται για τρανς γυναικες, τα γεννητικα σου οργνανα δεν καθοριζουν το φυλο σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yohanna

Νεοφερμένος

Η yohanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αυτό που θα προβλημάτιζε εμένα είναι ότι συνήθως οι τρανσέξουαλ έχουν ενεργητικό ρόλο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
χμμμ...δηλαδη αμα πηγαινε ενας αντρας με μια τρανσεξουαλ θα νομιζατε οτι ειναι γκει η και εγω δεν ξερω τι?Με το στραπον θα ειχατε το ιδιο θεμα ?ο αντρας θα πρεπει μονο να δινει και η γυναικα να δεχεται?τι ακριβως σας πειραζει ?οτι η τρανσεξουαλ εχει πεος και εσεις δεν εχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Γενικά μας πειράζει κάπως να ξέρουμε ότι έχει πάει με πολλές και αν κάποιες ήταν τρανσέξουαλ, μας προβληματίζει γιατί ίσως να νιώσουμε ότι μας "λείπει" κάτι που ίσως να θέλει. Ασε που αυτή η ομάδα φημίζεται για kinky sex και πάλι μπορεί να νιώσουμε μειονεκτικά ή ακόμα και να φοβηθούμε για αρρώστειες.
Να στο θέσω αλλιώς, αν η κοπέλα σου είχε πάει με τρανσέξουαλ, πως θα σου φαινόταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gt1212

Νεοφερμένος

Ο gt1212 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αν είχα αγόρι σημαίνει ότι δε θα είχα πρόβλημα :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πλαστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrhstoszzn

Νεοφερμένος

Ο xrhstoszzn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γενικά μας πειράζει κάπως να ξέρουμε ότι έχει πάει με πολλές και αν κάποιες ήταν τρανσέξουαλ, μας προβληματίζει γιατί ίσως να νιώσουμε ότι μας "λείπει" κάτι που ίσως να θέλει. Ασε που αυτή η ομάδα φημίζεται για kinky sex και πάλι μπορεί να νιώσουμε μειονεκτικά ή ακόμα και να φοβηθούμε για αρρώστειες.
Να στο θέσω αλλιώς, αν η κοπέλα σου είχε πάει με τρανσέξουαλ, πως θα σου φαινόταν?

τρανσεξουαλ αντρα?αμα εμοιαζε πολυ αντρας ισως να μην ειχα τοσο πολυ προβλημα,αλλα εχεις δικιο ετσι που εθεσες την ερωτηση ειναι καπως περιεργο η αληθεια ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Οχι ότι θα τον ήθελα παρθένο, αλλά δεν θέλω να σκέφτομαι ότι έχουν περάσει αρκετές από το κρεβάτι του.
ελα ρε γιατι αν εχει παει με πολλες
θα δειχνει οτι ξερει τι κανει
οτι εχει εμπειριιιιααα:D:redface::redface::P

ουσιαστικα, δεν υπαρχει και μεγαλη διαφορα, προκειται για τρανς γυναικες, τα γεννητικα σου οργνανα δεν καθοριζουν το φυλο σου :)
τελικα ομως τι καθοριζει το φυλο
το μυαλο?
τα γεννετικα οργανα ?
μηπως ειναι εντελως βιολογικο το ζητημα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
τελικα ομως τι καθοριζει το φυλο
το μυαλο?
τα γεννετικα οργανα ?
το dna..:)

και γεννετικα κανεις ακομα δεν εχει αλλαξει φυλο απο οτι ξερω

γιαυτο και οι τραβεστυ λεγονται τραβεστυ και οχι γυναικες ή αντιστοιχα ανδρες..

γιατι παραμενουν γεννετικα το προηγουμενο φυλο,,που μοιαζει ομως εξωτερικα με το επομενο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
το dna..:)

και γεννετικα κανεις ακομα δεν εχει αλλαξει φυλο απο οτι ξερω

γιαυτο και οι τραβεστυ λεγονται τραβεστυ και οχι γυναικες ή αντιστοιχα ανδρες..

γιατι παραμενουν γεννετικα το προηγουμενο φυλο,,που μοιαζει ομως εξωτερικα με το επομενο:worry:
οχι ρε αγγελε αλλο εννοω
αν καποιος π.χ νιωθει αντρας ενω ειναι γυναικα
ειναι θεμα μυαλου? ειναι βιολογικο ? ειναι κοινωνικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
θεμα μυαλου ειναι

καταλαβαινω τι λες

αλλα απο τη στιγμη που το σωμα του τα κυτταρα του δεν συμφωνουν με το μυαλο του

εχει σοβαρο προβλημα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
τελικα ομως τι καθοριζει το φυλο
Η παρουσία χρωμοσώματος Y. Τελεία. Εάν αναφέρεσαι στο "μυαλό", δώσε πρώτα τον δικό σου ορισμό Άντρας/Γυναίκας, για να ξέρουμε σε τι πλαίσιο αναφερόμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top