Το νυφικό των ονείρων σας....

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
πιστεψε με πολλες δινουν και παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Και γιατί να το αγοράσει και να μην το νοικιάσει; Τι θα το κάνει μετά το γάμο; Θα κάθεται να το καμαρώνει; Μόνο χώρο θα πιάνει.
Εκτός και αν είναι σε στυλ φόρεμα, που μπορεί να το φορέσει και σε άλλες περιστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πάτε καλά? 1000 ευρώ για να νοικιάσει ένα φόρεμα? Που ζείτε?
Μετά αναρωτιόμαστε γιατί υπάρχει κρίση. Τι να πω...
Εκτός κι αν μιλάμε για ψωνάρες που θέλουν ντε και καλά να φορέσουν την νέα δημιουργία του τάδε γκει σχεδιαστή που είδαν στο sex & the city.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Προσωπικά μίλησα γενικά και όχι για την συγκεκριμένη περίπτωση που σίγουρα συμφέρει να το αγοράσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ίσως κάτι τέτοια να φορούσα. :redface:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Κυρά Vampi δεν έχετε γράψει εδώ; :P
Αν γυρνούσε η γη ανάποδα και γινόταν κάτι τέτοιο τότε θα ήταν κάποιο απλό κοντό αέρινο άσπρο φόρεμα (ή και μπεζ).
Με ένα πολύ γρήγορο κοίταγμα πχ τίποτα τέτοιο (αλλά άσπρο/μπεζ)



Και βέβαια θα είμασταν μόνο οι δυο μας και 5 φίλοι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
αυτο μονο για νησι κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.




Αχ πότε θα παντρευτώ..! :inlove:
Note to self: Για σύνελθε, σαν να παραέγινες ρομαντική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Πολύ υπερπαραγωγή δεν είναι αυτο????? Θα κοστίζει όσο ένα σπίτι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα κοστίζει όσο ένα σπίτι!!
παντως για αντισκηνο κανει
εγω θα εμενα απο κάτω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
γνωστη μου εραψε προσφατα νηφικο σε μια σχεδιαστρια με 500ευρω. ελεγε οτι αν νοικιασει θα παει μεχρι και 1000ευρω ενω τωρα εδωσε λιγοτερο, σχεδιαστηκε για την ιδια και θα το χει στη ντουλαπα της για παντα και ηταν και τελειο

Θα μπορουσες να μας πεις σε ποια σχεδιάστρια?????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
γλυκια μου δεν εχω ιδεα. απ οτι καταλαβα ηταν φιλη/γνωστη του γαμπρου που ηξερε οτι το κανει με 500, δε ξερω ουτε ονομα ουτε που μπορει να το βρεις αλλα υποθετω αν ψαξεις στο διαδυκτιο ολο και κατι θα βρεις αντιστοιχο :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πολύ υπερπαραγωγή δεν είναι αυτο????? Θα κοστίζει όσο ένα σπίτι!!
$1500 καινούριο, $1000 μεταχειρισμένο.

Τόσο εξώπλατα δεν θα έβαζα εκτός κι αν ήταν πριβε ο γάμος...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klara!!

Νεοφερμένος

Η klara!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
πραγματι! παραειναι ξωπλατο και προκλητικο ειδικα το 1ο,το 2ο πιστευεω πρεπει να εισαι πολυ ψηλη και πολυ αδυνατη για να το βαλεις

να ρωτησω και κατι ομως. ξερουμε οτι το εθιμο λεει οτι πληρωνει ο γαμπρος καποια εξοδα κ καποια οι κουμπαροι τα γενικα του γαμου εννοω, αυτο γινεται και σημερα? δηλαδη το θεωρω λιγο υπερβολη με τη κατασταση που επεικρατει θα επρεπε ο καθενας να πληρωνει για το γαμο του και το νηφικο του ακομα και θρησκευτικος να ειναι ο γαμος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
γλυκια μου δεν εχω ιδεα. απ οτι καταλαβα ηταν φιλη/γνωστη του γαμπρου που ηξερε οτι το κανει με 500, δε ξερω ουτε ονομα ουτε που μπορει να το βρεις αλλα υποθετω αν ψαξεις στο διαδυκτιο ολο και κατι θα βρεις αντιστοιχο :/:

Ευχαριστώ πολύ. Μωρέ ψάχνω να βρω κάποια σχεδιάστρια που να μου χει πει κάποιος ένα καλο λόγο, να μην πάω έτσι κουτουρού και βγει βλακεία. Αλλά 500€ είναι κάτι λογικό, κάτι άλλες τιμές που ακούω... Κουφαίνομαι.


Από αυτά μου αρέσει το πρώτο, το δεύτερο μου θυμίζει κουρτίνα. Όμως και το πρώτο παραέχει την πλάτη ανοιχτή. Θα με σφάξει ο αρραβωνιαστικός! :P

$1500 καινούριο, $1000 μεταχειρισμένο.

Όμως μου είπαν ότι όταν το παίρνεις μεταχειρισμένο, συνήθως στο δίνουν γαριασμένο και πρέπει να το πας στο καθαριστήριο και αυτο κοστίζει πολύ. Οπότε ίσως συμφέρει περισσότερο να το αγοράσεις.


-----------------------------------------------------------------------------
Κορίτσια, για αυτές που βρήκαν κάτι ωραίο και θέλουν και μπορούν να το αγοράσουν, υπάρχει μια νέα μόδα που είναι κάπως ενδιαφέρουσα. Πάνε μετά το γάμο το ζευγάρι, την άλλη μέρα, και φωτογραφίζονται καλλιτεχνικά, και στην ουσία καταστρέφουν το νυφικό. Δηλαδή μπαίνουν με αυτό στη θάλασσα, το τσουβαλιάζουν, το σκίζουν κτλ. Αν και ακούγεται λίγο περίεργο, οι φωτογραφίες είναι κάπως ιδιαίτερες. Πατήστε στο google "Trash the dress" και θα δείτε.
Βασικά δεν ξέρω αν είναι νέα μόδα η παλιά, εγώ τώρα το πήρα χαμπάρι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Ωραίες οι φωτογραφίες, αλλά εγώ με την τσιφουτιά μου θα πάθαινα νευρικό κλονισμό αν έβλεπα ενα μισθό να καταστρεφόταν έτσι. :eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ωραίες οι φωτογραφίες, αλλά εγώ με την τσιφουτιά μου θα πάθαινα νευρικό κλονισμό αν έβλεπα ενα μισθό να καταστρεφόταν έτσι. :eek::eek:

Και όχι μόνο αυτό, θα πρεπε να πληρώσεις και τον φωτογράφο αδρά για να σου κάνει αυτή τη φωτογράφηση.
Γιατί όπως καταλαβαίνεις, η φωτογραφίες "Trash the dress" κοστίζουν έξτρα και μάλιστα ακριβά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lilla My

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Lilla My αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Πολύ υπερπαραγωγή δεν είναι αυτο????? Θα κοστίζει όσο ένα σπίτι!!
Έχει πολλές λεπτομέρειες, ναι, αλλά υπερπαραγωγή με την έννοια νυφικό-τούρτα δεν είναι. Ποτέ δε φανταζόμουν, ότι θα μου άρεσε κάποιο νυφικό σε τέτοιο στυλ, τόσο ρομαντικό δηλαδή, αλλά αυτό το βρίσκω όμορφο. :) Και η τιμή δεν είναι εξωφρενική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top