Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Περασε πολυ γρηγορα και ο λογος ηταν οτι ηταν ενα απο τα καλυτερα καλοκαιρια της ζωης μου..Και το βασικοτερο το τελευταιο φοιτητικο καλοκαιρι πριν χωθω για τα καλα στον ομορφο κοσμο της δουλειάς-δουλείας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Το πιστευω δεν το πιστευω, αυτό τέλειωσε... μπορώ να κάνω κάτι.
Τίποτα... τίποτα δεν έκανα, διακόπες δεν πήγα, μπάνια δεν έκανα πάνω από 8, δεν μάυρισα.... έλα πίσω καλοκαίρι :( έλα δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα...
Γιατι φευγεις; Πες μου γιατί :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
έλα πίσω καλοκαίρι :( έλα δεν πρόλαβα να κάνω τίποτα...
Γιατι φευγεις; Πες μου γιατί :mad:

Στάσου, μύγδαλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πώς περάσατε;;; Εγώ τέλεια. Φτου μας.
Αλλά να πω και κάποια κακά; Δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω, ειδικά εκ των υστέρων, αλλά ντροπή σε:

στο νέο και αγενέστατο υπάλληλο των εισητηρίων της Παροικιάς, που μας είχε να τον κοιτάμε να μιλάει στο κινητό για τα γκομενικά του, κι όταν απαιτήσαμε εισητήρια και πληροφορίες, άρχισε να φωνάζει σε έναν ιταλό στα ελληνικά "αφήστε με ήσυχο, δεν έχει λεωφορείο παρά σε μισή ώρα!!" και μας έκλεισε το πορτάκι στα μούτρα.

στον οδηγό του λεωφορείου της Σαντορίνης, που πέταξε έξω τον ιχλίμπεντιχ χωρίς καμία εξήγηση σε κάποια γλώσσα που να καταλαβαίνει, παρά του μούγκρισε στα ελληνικά και τουρκικά (!) ότι "ρε φίλε μούσκεμα είσαι, γκελ γκελ, έξω" και ξεκίνησε μ' εκείνον απορημένο απ' έξω και μένα μέσα...

στην αναμονή για ταξί στην Παροικιά. Στο τηλέφωνο δεν έρχονται, η ουρά είναι όπου να 'ναι και πολλοί απλά σε προσπερνούν γιατί βαριούνται να περιμένουν σαν εσένα μισή ώρα.

στο κρύο μέσα στο flyingcat, ακατέβατο.

στην εγκατάλειψη της παραλίας της Μονής Πρέβελης. Κάτι χίππηδες νοικιάζουν ξεχαρβαλωμένες βρώμικες ξαπλώστρες προς 3 ευρώ τη μία (!). Το ποδήλατο πάει αυξητικά αν το πάρουν πιο πολλά άτομα. Ε;;; Και: από 10 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Τελεια περασαμε. ΤΕΛΕΙΑ, ααααααχ! Παραπονα εχουμε μονο για τους βλακες ιδιοκτητες πλοιαριων και jet ski που πανε κοντα στις ακτες και τις βρωμιζουν. Α, και μερικες φορες το στιμμενο λεμονακι στο amaretto μου ηταν απλος χυμος λεμονι, αλλα δεν πειραζει. Διακοπεεεεεεεεεες. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Θέλω κι' άλλο καλοκαίρι! Θέλω παραλίες, θέλω κερασμένα σφηνάκια, θέλω ξαπλώστρες, θέλω τάβλι, θέλω χαζά κοκτέιλ, Θέλω μαύρισμα, θέλω λιώσιμο στην πλαζ, θέλω κολύμπι στα βαθιά, θέλω μεθυσμένα στοιχήματα, θέλω καράβια, θέλω θάλασσες, θέλω χαρτάκι μέχρι το πρωι, θέλω φωτιά στην παραλία, θέλω βραδινά μπάνια, θέλω να κοιμάμαι 8 το πρωί και να ξυπνάω 3 το μεσημέρι, θέλω πασκούτσι, θέλω Τρίκορφο, θέλω Νικήτη, θέλω Αρμενιστή, θέλω Πάρο!!!! ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ ΚΙ'ΑΛΛΕΕΕΕΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!!!!!!!!


Ήμουν σαφής πιστεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αστροφεγγιά

Νεοφερμένος

Η αστροφεγγιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
θέλω κι άλλο καλοκαίρι, θέλω μόνο καλοκαίρι. "... ο χειμώνας με σκοτώνει..."
θέλω ένα Σ/Κ με το μωρό μου, στο Καμάρι του Πηλίου, να πίνουμε τα ποτάκια μας στο ωραιότερο καλοκαιρινό μπαράκι, φτιαγμένο μέσα στο βράχο. να ψαρεύουμε και να περιμένουμε τον ήλιο να βγει μέσα από τη θάλασσα!!! και για να συμφωνήσω με τους προηγούμενους:
ΘΕΛΩ ΚΙ ΑΑΑΑΑΑΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΕΕΣ............:hug::kissing::hug::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ξέρω, είναι ακόμα χειμώνας...
Αλλά, τι ξέρετε για Σάμο; Κατ' αρχήν, κάηκε όντως ολόκληρη;
Το λέω γιατί θέλει να πάει ένας φίλος και πριν ψάξω για ταβέρνες και ξενοδοχεία, θέλω να του πω αν θα 'ναι μαύρη ή πράσινη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εγω Χαλκιδική και Αλεξανδρούπολη... Κ πάλι καλα να λεω ..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κανείς; Ιδέες; Ή και για την ιδέα Αθήνα-Πόρος-Ύδρα και μετά Φολέγανδρος; Για ξένο ζευγάρι λέμε πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κανείς; Ιδέες; Ή και για την ιδέα Αθήνα-Πόρος-Ύδρα και μετά Φολέγανδρος; Για ξένο ζευγάρι λέμε πάντα.

Πολύ καλή ιδέα. Και τα Κουφονήσια σκέψου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Thanx! :) Ποιος ξέρει τιπς, κανα ταβερνάκι, καμία πανσιόν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Ξέρω, είναι ακόμα χειμώνας...
Αλλά, τι ξέρετε για Σάμο; Κατ' αρχήν, κάηκε όντως ολόκληρη;
Το λέω γιατί θέλει να πάει ένας φίλος και πριν ψάξω για ταβέρνες και ξενοδοχεία, θέλω να του πω αν θα 'ναι μαύρη ή πράσινη...
Αν μιλαμε για ξενο ζευγαρι σιγουρα δεν μπορει να ειναι 1η, 2η, 3η επιλογη.
Πρασινη ειναι ! ευτυχως!
Ειναι πολυ ιδιαιτερο μερος και παρά το μεγεθος της εχει λιγες επιλογες.
Κρυες θαλασσες, με βοτσαλωτες παραλιες οι περισσοτερες. Καλο φαγητο και νυχτερινη ζωη σχεδον ανυπαρκτη. Βεβαια για 4-5 μερες ωραια ειναι. Ισως θα μπορουσε συνδυαστει με τη Χιο που για μενα ειναι ταξιδι οχι μονο στο χωρο αλλα και στο χρονο :):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ ευχαριστώ! Γιατί είχα ακούσει ότι είναι κατάθλιψη, με τα καμμένα. Μα, δεν είχε καεί μεγάλο μέρος του νησιού;;
Μάλλον δε θα πάνε τελικά εκεί, αλλά έχεις καμία πρόταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koulis3

Νεοφερμένος

Ο Koulis3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Σκεφτομαστε φετος με την παρεαουας να παμε διακοπες στην Ιο.Οποιος εχει καποια αποψη ή εχει παει εκει παρακαλω ας πει κατι ή ας προτεινει κανενα ξενοδοχειο:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Εγω λεω να μεινω εδω που ειμαι με τους φιλους μου.Ετσι κι αλλιως η παραλια διπλα ειναι,που να τρεχω τωρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το καλοκαίρι είναι εδώ, έχει φτάσει, καλέ μας χαιρετάει και ακόμα αυτό το θέμα είναι νεκρό! Γιατί;;;;

Εγώ θα πάω φέτος στην Νάξο!!!!! :D:D:D:D:D
Έχει πάει κανένας; Πως είναι; Έχει ωραίες παραλίες;

Πείτε, πείτε, πείτε!!!! :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Είχα πάει πιο παλιά αλλά δεν είχα δει πολλά. Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι έχει φανταστικά ορεινά χωριά, πολύ αέρα και τέλειο παγωτό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είχα πάει πιο παλιά αλλά δεν είχα δει πολλά. Αυτό που ξέρω όμως είναι ότι έχει φανταστικά ορεινά χωριά, πολύ αέρα και τέλειο παγωτό! :D


Πάλι θα τιμήσουμε το Waffle House!!!! :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑΑΑΑ!!! :wall::wall::wall::wall::wall::wall::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top