Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μόνο τις απόκριες, αν η στολή μου ήταν η σταχτοπούτα στο παλάτι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Hi girls,
Dalian,οχι δεν θα το φορουσα για προφανεις λογους :teasing:
Αλλα και δεν θα μου αρεσε να το δω στο ποδι καποιας γυναικας.
Εκκεντρικο μεν,αλλα προτιμω κατι λιγοτερο πομπωδες .
Φευγω τωρα πριν με παρετε με τις πετρες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


Γιατί είμαι σχεδόν σίγουρη πως αν κάνεις όλ'αυτα στο πουλοβεράκι, θα γίνει στο τέλος κουβέρτα απο το ξεχείλωμα;;:P
Τα βιντεακια πολύ καλά! Αν κι εγώ ήδη το κάνω ανεξαρτήτως κρίσης, εφεύρω συνδιασμούς, ειδικά στα καλοκαιρινά ρούχα, πχ το φουστάκι-μπλουζάκι, το μπλουζάκι σε φουστάκι, το φουλάρι , λάστιχάκι για τα μαλλιά, περασμένο στον λαιμό μου κλπκλπκλπ. Μαλιστα είχα κάποτε ενα τζιν μπλε κανονικό καμπάνα. Μετά απο μερικά χρόνια έπαψε να'ναι καμπάνα κι έγινε ίσιο. Μετά απο λίγο καιρό του έκανα τα πρώτα δυο σκισίματα. Μετά το χωσα στη χλωρίνη. Το δυο σκισίματα έγιναν 5-6, κι έτσι με τον καιρό αποκτούσα ένα νέο τζιν. Οταν δε θέλω να φαίνεται το δέρμα μέσα απο τα σκισίματα-ιδίως το χειμώνα, φοράω καλσόν σε διάφορα χρώματα, αναλόγως τι φοράω απο πάνω. Αν θέλω να ροκάρω το στυλ το φοράω σκέτο και του περνάω παραμάνες στις τρύπες, κάνοντας εναλλαγές στο σχέδιό τους- άλλοτε ευθεία, άλλοτε σταυρωτά. Μαρεσει οπως καταλαβαινεις παρα πολύ όπως έγινε και ενω θα μπορούσα να το κάνω σορτς για το καλοκαίρι, δεν το πειράζω άλλο.... προς το παρόν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εγώ παίζει με σοβαρές πιθανότητες να το φόραγα. Μ' αρέσει το παπούτσι ναχει κάτι:) Και δεν λέω και όχι στα εκκεντρικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
:hmm: αρκετά αμφιλεγόμενες οι Ugg! Εγώ τουλάχιστον δεν τις προτιμώ, δεν πιστεύω ότι μου ταιριάζουν! :redface: :P

Αν και έχω ακούσει ότι είναι ζεστούτσικες ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Μπλούζα 39,95ευρώ
Φούστα 19,95ευρώ
Mαντίλι 15,95ευρώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Περα από ζέστες, οι ugg είναι και σούπερ άνετες! Νομιζω πως ξεκίνησαν και ως παντόφλες, άλλωστε. Μόνο κακό ότι δεν κάνει να βρέξεις τις δερμάτινες, ή τουλάχιστον μία το χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Προσωπικά... Τις μισώ. Απίστευτα.:sick:
Τις βρίσκω πολύ κακόγουστες. :redface:

Κι εμένα δε μου αρέσουν, τις θεωρώ αντιαισθητικές στο γυναικείο πόδι. Παρ'ολ'αυτά όμως, επευφυμώ την πρακτικότητα τους, μιας και στην Αγγλία με αυτές δεν κατάλαβα κρύο. Πριν φύγω τις αγόρασα καθαρά γι'αυτό τον λόγο, όπως και γαλοτσάκια για την βροχή και φάνηκαν και τα δύο μποτάκια εξαιρετικά λειτουργικά. Καποια άτομα τα φοράνε για συγκεκριμένο στυλ που έχει πλέον υιοθετηθεί, άλλα άτομα για πρακτικούς λόγους. Στην προκειμένη, ανήκω στη δεύτερη κατηγορία. Και στην Ελλάδα δεν κάνει τόσο κρύο, βρίσκεις αν θες και ζεστές και θηλυκές μποτούλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.




:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.










Heel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
just perfect!ενθουσιαστηκα με τα φορεματακια!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Τα φορέματα 1 κ 2, όπως κ το γκρι με το πουλί στο πλάι είναι πολύ όμορφα! Και το μαύρο της mindcircus!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss.

Δραστήριο μέλος

Ο boss. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Μύκονος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 784 μηνύματα.
Περα από ζέστες, οι ugg είναι και σούπερ άνετες! Νομιζω πως ξεκίνησαν και ως παντόφλες, άλλωστε. Μόνο κακό ότι δεν κάνει να βρέξεις τις δερμάτινες, ή τουλάχιστον μία το χρόνο.

και θα παρεις κατι που δεν μπορεις να το φορεσεις οποτε βρεξει, και που παραλληλα φορευτε χειμωνα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
και θα παρεις κατι που δεν μπορεις να το φορεσεις οποτε βρεξει, και που παραλληλα φορευτε χειμωνα ?
Κοίτα, δεν βρέχει συχνά... και από την άλλη είναι τόσο ζεστές κ άνετες,,, ειδικά αν πρέπει να περπατάς πολύ. Έχεις ενα πόιντ βέβαια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδιά.... αυτό που απεχθάνομαι είναι τα παπούτσια με μύτη :eek: τα βρίσκω αντιαισθητικά.. μια φορά πήγα σε ένα κατάστημα παπουτσιών για να αγοράσω ένα ζευγάρι γόβες... το φόρεμά μου έιναι χρυσό και έψαχνα παπούτσια να το συνδυάσω... "έχω το κατάλληλο ζευγάρι για σένα! θα ξετρελαθείς! οι γόβες που θα σου δείξω είναι ό,τι πρέπει για την περίπτωση σου!", είπε η καταστηματάρχισσα. Ανοίγει παιδια ένα ντουλάπι και βγάζει απο μέσα ένα ζευγάρι χρυσές γόβες με μια μύτη... δλδ τι μύτη να πω... μυτόγκα! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κι εμένα δε μου αρέσουν, τις θεωρώ αντιαισθητικές στο γυναικείο πόδι. Παρ'ολ'αυτά όμως, επευφυμώ την πρακτικότητα τους, μιας και στην Αγγλία με αυτές δεν κατάλαβα κρύο. Πριν φύγω τις αγόρασα καθαρά γι'αυτό τον λόγο, όπως και γαλοτσάκια για την βροχή και φάνηκαν και τα δύο μποτάκια εξαιρετικά λειτουργικά. Καποια άτομα τα φοράνε για συγκεκριμένο στυλ που έχει πλέον υιοθετηθεί, άλλα άτομα για πρακτικούς λόγους. Στην προκειμένη, ανήκω στη δεύτερη κατηγορία. Και στην Ελλάδα δεν κάνει τόσο κρύο, βρίσκεις αν θες και ζεστές και θηλυκές μποτούλες

Μη γενικεύεις καλή μου mind. :cold: Ρώτα και μερικούς που έχουν εμπειρία από ελληνικά βουνά με απίστευτο ψόφο. Τα -25 της Φλώρινας να σου θυμίσω μόνο, δε χρειάζεσαι κάτι άλλο. :P

Μην είμαι οφφ. :pfff: Δεν είδα καμία συζήτηση για το red carpet των Oscars! Ποια ήταν καλύτερη και ποια η χειρότερη εμφάνιση για εσάς;

Δεν μπορώ να διαλέξω τα δικά μου αγαπημένα, ξετρελάθηκα με τη Gwineth και την αυστηρή τουαλέτα της από τον Tom Ford, εντυπωσιάστηκα από τη Natalie Portman και τη Dior που διάλεξε από τελείως άλλη εποχή, όπως και από τη Michelle Williams με την τόσο χαριτωμένη και girly εμφάνισή της! Να πω κι άλλες; :whistle: Li Bingbing και φυσικά η Rooney Mara που έμοιαζε αιθέρια μέσα στο δημιούργημα του οίκου Givenchy.

Πραγματικά κακοντυμένες δεν είδα, δε με έφτασαν να πω ιου δηλαδή, αλλά σίγουρα δε μου άρεσε καθόλου η Penelope Cruz. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Seniorita.Irene

Νεοφερμένος

Η Seniorita.Irene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν είδα καμία συζήτηση για το red carpet! Ποια ήταν καλύτερη και ποια η χειρότερη εμφάνιση για εσάς;

Δεν μπορώ να διαλέξω τα δικά μου αγαπημένα, ξετρελάθηκα με τη Gwineth και την αυστηρή τουαλέτα της από τον Tom Ford, εντυπωσιάστηκα από τη Natalie Portman και τη Dior που διάλεξε από τελείως άλλη εποχή, όπως και από τη Michelle Williams με την τόσο χαριτωμένη και girly εμφάνισή της! Να πω κι άλλες; :whistle: Li Bingbing και φυσικά η Rooney Mara που έμοιαζε αιθέρια μέσα στο δημιούργημα του οίκου Givenchy.

Πραγματικά κακοντυμένες δεν είδα, δε με έφτασαν να πω ιου δηλαδή, αλλά σίγουρα δε μου άρεσε καθόλου η Penelope Cruz. :redface:

H Penelope Cruz δεν με φάνηκε τόσο χάλια, απλά αυτό το άτονο μπλε δεν της πήγαινε τόσο. Ως μελαχροινή μπορούσε να βάλει ένα σωρό άλλα εντυπωσιακά χρώματα.
Κακοντυμένες πάντως μου φάνηκαν η Jennifer Lopez, η Angelina Jolie πολύ αδύνατη για το συγκεκριμένο φόρεμα και της Meryl Streep φαινόταν λίγο φτηνιάρικο το ύφασμα.
Μπορώ να πω ότι μ'άρεσε πάρα πολύ τo καυτό κόκκινο της Diane Kruger, αλλά και η Nina Dobrev, η Milla Jojovich, άντε και η Selena Gomez :P

https://uk.eonline.com/photos/gallery.jsp?galleryUUID=4656#172422
https://uk.eonline.com/photos/gallery.jsp?galleryUUID=4602
https://uk.eonline.com/photos/gallery.jsp?galleryUUID=4614
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top