Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Οι ugg είναι απαίσιες :P
Στο θέμα μας, εμένα με ζεσταίνουν αρκετά μπότες, όχι ουγκ, αλλά που από μέσα μοιάζουν, έχουν αυτό το γούνινο πράγμα.

Εγώ τις λατρεύω τις Ugg. Τις θεωρώ τέλειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Γούστα είναι αυτά:)


ή αλλιώς περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πείτε κάνα καλό και κυρίως ΖΕΣΤΟ παπούτσι. (Οι ugg δεν είναι του στυλ μου :P)

Μα να μη μ'αρεσουν κι εμενα καθολου αυτα τα παπουτσια!! Τα ugg. Και δε θα μου ταιριαζαν ουτε εμενα. Μποτακια ή μποτες κοιταξε με επενδυση μεσα. Κι εγω θελω να βρω για ενα ταξιδι που θα κανω οπου θα χει μειον βαθμους οποτε ειναι απαραιτητες οπωσδηποτε.

Τα δερματινα Τζιλντα ειναι κρυουλιαρικα. Ειναι κυριως ποιοτητα απο αποψη αντοχης στο χρονο και μοστρα γιατι συνηθως ειναι ομορφο το δερμα. Κατα τα αλλα, δεν ειναι για κρυο. Υπαρχουν και κατι μποτες Εμμα με γουνακι στο πανω μερος αλλα εμενα δε μαρεσουν. Επισης ριξε μια ματια σε παπουτσια για τα χιονια, σε μαγαζια με ορειβατικα και σκι. Αλλα ειναι αθλητικου στυλ, δεν ειναι για βολτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Τα δερματινα Τζιλντα ειναι κρυουλιαρικα. Ειναι κυριως ποιοτητα απο αποψη αντοχης στο χρονο και μοστρα γιατι συνηθως ειναι ομορφο το δερμα. Κατα τα αλλα, δεν ειναι για κρυο.

Αλήθεια? Δεν το ξερα :(


Αυτό το στυλ μου αρέσει πάααρα πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μα να μη μ'αρεσουν κι εμενα καθολου αυτα τα παπουτσια!! Τα ugg. Και δε θα μου ταιριαζαν ουτε εμενα. Μποτακια ή μποτες κοιταξε με επενδυση μεσα. Κι εγω θελω να βρω για ενα ταξιδι που θα κανω οπου θα χει μειον βαθμους οποτε ειναι απαραιτητες οπωσδηποτε.

Υπαρχουν και κατι μποτες Εμμα με γουνακι στο πανω μερος αλλα εμενα δε μαρεσουν. Επισης ριξε μια ματια σε παπουτσια για τα χιονια, σε μαγαζια με ορειβατικα και σκι. Αλλα ειναι αθλητικου στυλ, δεν ειναι για βολτα.
εμένα με αρέζει ματς μπέτερ το βιντατζοστυλάκι! Οπότε λέτε για κάνα μποτίνι με επένδυση από μέσα; Οι ugg δεν είναι πως δε μ αρέσουν καθόλου, αλλά εκτός από συνηθισμένες και βαρετές (:P), είναι και άλλη φάση... πιο τρέντουλο.

Όχι mind, οι κανονικές μπότες με το γουνάκι δε μου λένε τπτ. Δεν είναι καθόλου του γούστου μου μα ούτε και του στυλ μου :P Θα το κοιτάξω και θα ενημερώσω...

Θενκ γιού κορτσούδιαμ' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Να σας πω, τώρα που μπήκε το κρυουλάκι άρχισα πάλι εγώ τα δικά μου. Έχω θέμα με τα ποδαράκια μου, τα οποία κάθε χειμώνα παγώνουν έστω και με λίγη ψύχρα. Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα και αν ναι, πως τη παλεύει; :P

Πείτε κάνα καλό και κυρίως ΖΕΣΤΟ παπούτσι. (Οι ugg δεν είναι του στυλ μου :P)

Εγώ έχω κάτι μπότες O'neill και πραγματικά δεν νιώθω κρύο. Είναι εγγύηση. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κορίτσια, έχετε pinterest? Αν όχι, να κάνετε για να κολλήσετε ακόμα περισσότερο με την μόδα. :P

Οκ...Let's talk about...bags! Το αγαπημένο μου θέμα! :happy:









Λάουρα, πες μας που θα βρούμε τέτοιες τσάντες στην Ελλάδα; Ή σε online shop; :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

αααααααχχχ! Όταν την είχα δει την είχα ερωτευτεί... αλλά μόλις είδα και τιμή έφαγα χυλόπιτα! :bye:
ό,τι πιο όμορφο έχω δει σε satchel! Νομίζω είναι τόσο πολύ... εγώ! :redface: :cry_x:

click :(

και γενικά vintage bags

υγ. ευτυχώς όλες οι τιμές είναι προσιτές :angelnot:

Εγώ έχω κάτι μπότες O'neill και πραγματικά δεν νιώθω κρύο. Είναι εγγύηση. ;)
Αν δε σου κάνει κόπο πόσταρε κάνα λινκ να δω! Θενκ γιού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Αυτός ο μικρός φάκελος Chanel έχει 2.500?
Έλα τώρααα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έμμα, γιατί μου θύμισες πόσο πολύ θέλω να πάρω μια (δυο, τρεις, δέκα, είκοσι) καινούρια τσάντα; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κορίτσια, έχετε pinterest? Αν όχι, να κάνετε για να κολλήσετε ακόμα περισσότερο με την μόδα.

Οι τσάντες φοβερές. Τέλειες. Τι είναι το pinterest???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το δεύτερο είναι υπέροχο*-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Λοιποον,
Εχω να πάω σε ένα γάμο την άλλη βδομάδα και θα βάλω ένα μάυρο φόρεμα με δαντελωτό ντεκολτε, μαυρο-ασημί μπολερό και μαύρες γόβες. Η ερώτηση μου είναι τι καλσόν να βάλω? Μαύρο, στο χρώμα του δέρματος, στο ηλιοκαμμένο χρώμα, σκέτο ή με σχέδια? :hmm:
Είδα σήμερα κάτι ωραία με διακριτικά δαντελέ λουλούδια αλλά μήπως θα είναι υπερβολικό πάνω-κάτω δαντέλα?
Για πείτε... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Απορρίπτουμε αρχικά τα "στο χρώμα του δέρματος, στο ηλιοκαμμένο χρώμα". Γενικά μισώ αυτά τα χρώματα. Καλύτερα να' χεις γυμνό πόδι, παρά να βάλεις καλσόν στο χρώμα του δέρματος. Δε φαίνεται ωραίο.
Ή μαύρο, ή τίποτα. Αν και λόγω καιρού θα σου έλεγα να βάλεις μαύρο μη ξεπαγιάσεις, αλλά θα γίνει λίγο χειμωνιάτικο, άσε που θα' χεις και το μπολερό από πάνω και θα φαίνεσαι "μπουκωμένη". Εσύ ξες όμως.

Τώρα το καλσόν με σχέδιο θα δώσει άλλη νότα στο σύνολο, αλλά θεωρώ θα' ναι too too too much με το μαύρο-ασημί μπολερό + το ντεκολτέ ξέρωγω.
Θα ήταν ωραίο σε ένα απλό μαύρο φόρεμα χωρίς καμία λεπτομέρεια και χωρίς άλλα συν που κάνουν μπαμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
εγώ θα σου έλεγα να μην βάλεις καλσόν...
Εάν όμως θέλεις να βάλεις για να μην κρυώνεις βάλε κάτι που να ταιριάζει στον τόνο του δερματός σου και να μην είναι γυαλιστερό. Αφού είναι κάπως φορτωμένο το σύνολο , καλύτερα το κάτω μέρος να είναι πιο απλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Το δεύτερο είναι υπέροχο*-*

Επειδή άρεσαν οι επιλογές μου, επέστρεψα:



Και η κυρία που το φοράει, δεν είναι καμιά τυχαία! Γι' αυτό προσοχή! :pfff:



Αυτό είναι για πολύ ειδικές περιστάσεις:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top