Piercings

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Όχι με βελόνα. Δακρύζεις αντανακλαστικά όμως.

Κατάλαβα...Άντε να δούμε πότε θα το πάρω απόφαση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tropical

Νεοφερμένος

Ο tropical αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Προσωπικά δε μου αρέσουν καθόλου σε κανένα σημείο. Μου φαίνονται αντιαισθητικά και επομένως δεν έχω σκεφθεί ποτέ να κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petros.Nikw

Νεοφερμένος

Ο petros.Nikw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
τέλεια είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Καλησπερα στο forum,πριν κανα μηνα εκανα τρυπα στο αριστερο αυτι .Οι γονεις μου το πηραν αρκετα καλα και δεν μου ειπαν σχεδον τιποτα! Τωρα ομως σκεφτομαι να κανω και μια τρυπα στο δεξι αυτι ετσι ωστε να φοραω δυο μαυρες ατσαλιενες ταπες! Ειναι λιγο too much ομως? Εσας ποια ειναι η γνωμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εμενα προσωπικά δεν θα μαρεσε κάποιος φιλος μου ή γνωστός μου έχει δυο τρύπες στο αυτί. Η μια ειναι αρκετή, άλλωστε αγόρι είναι όχι κορίτσι. Αν και σε μερικούς λόγω του προσώπου τους μπορει να τους πηγαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Εμενα προσωπικά δεν θα μαρεσε κάποιος φιλος μου ή γνωστός μου έχει δυο τρύπες στο αυτί. Η μια ειναι αρκετή, άλλωστε αγόρι είναι όχι κορίτσι. Αν και σε μερικούς λόγω του προσώπου τους μπορει να τους πηγαίνει.

Εγω λεω για μια στο δεξι και μια στο αριστερο οχι 2 σε στο ενα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εγω λεω για μια στο δεξι και μια στο αριστερο οχι 2 σε στο ενα !

Βασικα αυτο εννοούσα η λαθος διατύπωση φταίει και για την λαθος κατανόηση. Ποτέ δεν ξερεις ομως αν θα σου πηγαίνει ή´ οχι μέχρι να το κάνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ούτε εμένα μ' αρέσει..Το βρίσκω υπερβολή!Ούτε αυτές οι τάπες που λες μ' αρέσουν..Είδα τις προάλλες έναν που είχε τάπες και στα δύο αυτιά και ενώ ήταν ωραίο παιδί πιστεύω ότι χαλούσαν το σύνολο!Προσωπικά μ' αρέσουν τα κρικακια στα αγόρια.
Όμως γούστα είναι αυτά.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intefina

Δραστήριο μέλος

Η Ιδιαίτερη Περίπτωση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 621 μηνύματα.
Συμφωνώ! Όσο ωραίος και εμφανίσιμος να είναι ο άλλος τρύπες και στα δύο αυτιά δε μ' αρέσουν..έχω δει δηλαδή δε φαντάζομαι απλώς..τώρα τάπες τι να πω; αν σ' αρέσουν κάντο αλλά δεν είναι στα γούστα μου :/::P
Πάντως αν το θες και αισθάνεσαι άνετα κάνε κι άλλη τρύπα..μη σ' απασχολούν οι γνώμες μας..αν είσαι σίγουρος ότι σ' αρέσει δε θα πρέπει να σε νοιάζει και θα υποστηρίξεις αυτό το στυλ κιόλας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
θα πάω σύντομα για septum και με έχει καταφάει η αγωνία:jumpy:

το μόνο πράγμα που με ψιλοανυσηχεί είναι έχω γαλλική μύτη (δηλ. "κοιτάζει" λίγο προς τα πάνω) και επειδή με ενδιαφέρει να το κρύβω (κλικ here) σε κάποιες περιστάσεις σκέφτομαι πως ίσως φαίνεται εξαιτίας της μύτης μου. τι πιστεύετε;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
θα πάω σύντομα για septum και με έχει καταφάει η αγωνία:jumpy:
το μόνο πράγμα που με ψιλοανυσηχεί είναι έχω γαλλική μύτη (δηλ. "κοιτάζει" λίγο προς τα πάνω) και επειδή με ενδιαφέρει να το κρύβω (κλικ here) σε κάποιες περιστάσεις σκέφτομαι πως ίσως φαίνεται εξαιτίας της μύτης μου. τι πιστεύετε;:hmm:
Ο λόγος που θέλεις να το κρύβεις από τους γονείς σου είναι;...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ο λόγος που θέλεις να το κρύβεις από τους γονείς σου είναι;...:confused:
κυρίως για κάποιους "περίεργους" :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
κυρίως για κάποιους "περίεργους" :)
Αα,οκ. Καταλαβαίνω..:)
Εξαρτάται το σκουλαρίκι εγώ νομίζω πάντως.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αα,οκ. Καταλαβαίνω..:)
Εξαρτάται το σκουλαρίκι εγώ νομίζω πάντως.;)
η μόνη λύση για να το διαλευκάνω είναι να το δοκιμάσω. υπομονή :jumpy:

επίσης, ξέρετε αν χρειάζεται να είσαι άνω των 18 για piercing; με τους γονείς μου δεν βολεύει να πάω, αλλά άμα είναι ΤΟΣΟ αναγκαίο παίρνω την μάνα μου τηλ. εκεί μπροστά ξέρω γω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
η μόνη λύση για να το διαλευκάνω είναι να το δοκιμάσω. υπομονή :jumpy:
επίσης, ξέρετε αν χρειάζεται να είσαι άνω των 18 για piercing; με τους γονείς μου δεν βολεύει να πάω, αλλά άμα είναι ΤΟΣΟ αναγκαίο παίρνω την μάνα μου τηλ. εκεί μπροστά ξέρω γω :P
Αναλόγως τον πίρσερ. Εγώ πχ στη μύτη,ούτε τηλ πήρα ούτε με τη μάνα μου πήγα.Βέβαια εγώ είχα πάει σε κοσμηματοπωλείο.
Όσες φίλες μου έχουν κάνει σε χείλος είτε πήγαν με κάποιον γονέα,ή σε βάζει και τον παίρνεις τηλ μπροστά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Αναλόγως τον πίρσερ. Εγώ πχ στη μύτη,ούτε τηλ πήρα ούτε με τη μάνα μου πήγα.Βέβαια εγώ είχα πάει σε κοσμηματοπωλείο.
Όσες φίλες μου έχουν κάνει σε χείλος είτε πήγαν με κάποιον γονέα,ή σε βάζει και τον παίρνεις τηλ μπροστά του.
σοβαρά;:confused: δεν ήξερα πως όντως γίνεται, έτσι το είπα. κομπλέ πάντως. σ'ευχαριστώ πολύ :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitraKapa

Νεοφερμένος

Η DimitraKapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ξερετε αν μπορει να ξαναγινει τρυπα στο ιδιο σημειο που υπηρχε αλλα ειχα βγαλει το σκουλαρικι για κανα χρόνο κ εκλεισε? Για αφαλο μιλαω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Για αφαλό δεν ξέρω αλλά μια φίλη μου που είχε τρύπα στη μύτη και της έκλεισε 2 φορές πήγε και ξαναέκανε. Τώρα αν εείναι το σημείο που το επιτρέπει δεν είμαι σίγουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν το επιτρέπει το σημείο,αλλά σίγουρα μπορεί να πονέσει λιγάκι παραπάνω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αφού έχει επουλωθεί γιατί να πονέσει παραπάνω; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top