Διαβάζετε blogs; Μήπως γράφουν τζάμπα;

anisixos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Εγω ειμαι μπλογκερ και διαβαζω πολλα μπλογκ. Υπαρχουν παρα πολλα καλα μπλογκ και παντα βρισκω κατι ενδιαφερον και κατι που μου αρεσει.

Αν γραφουν τζαμπα; Ναι, κυριολεκτικα μονο.

Και μια και λεμε για μπλογκ, πως γινεται να διαφημισω το δικο μου εδω περα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εγω ειμαι μπλογκερ και διαβαζω πολλα μπλογκ. Υπαρχουν παρα πολλα καλα μπλογκ και παντα βρισκω κατι ενδιαφερον και κατι που μου αρεσει.

πιο ειναι το αγαπημενο σου;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Βασικα ποια ειναι η διαφορα ενος blog και ενος foroum; Παντως δεν νομιζω οτι γραφουν τσαμπα και καποια ειναι αξιολογα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Βασικα ποια ειναι η διαφορα ενος blog και ενος foroum; Παντως δεν νομιζω οτι γραφουν τσαμπα και καποια ειναι αξιολογα...
blog ειναι πιο μεγαλα τα κειμενα και στοχευουν στο να εκφρασουν μια αποψη,στο forum συνηθως για να συζυτηθει μια αποψη...αυτο τουλαχιστον εγω εχω καταλαβει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μπαίνω σε 1-2 κι εγώ, αλλά τελευταία βαριέμαι να τα διαβάζω, γιατί τα περισσότερα κείμενα είναι τεράστια σεντόνια, και απλά ρίχνω μια ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
και επαναλαμβανω την ερωτηση μου δεν εχετε να πειτε ποιο νομιζετε οτι ειναι top????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
και επαναλαμβανω την ερωτηση μου δεν εχετε να πειτε ποιο νομιζετε οτι ειναι top????
Top ως προς;
Έχουν διαφορετική θεματολογία βασικά.
Ίσως να σε ενδιέφερε αυτό το θέμα: https://www.e-steki.gr/internet-και-τοπικά-δίκτυα/αγαπημένα-ιστολόγια-blogs-59750/ (το οποίο πρέπει να αναπτυχθεί :P)

@anisixos
Στην υπογραφή σου και εδώ:
Ποιοι έχετε blog;


Kαι για να είμαι και on, δε νομίζω ότι γράφουν/γράφουμε άδικα.
Με αυτή τη λογική και οι απαντήσεις μας σε πολλά θέματα του φόρουμ θα μπορούσαν να θεωρηθούν ως άδικο γράψιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
αθλητικα,πολιτικα,rock μουσικη,καφριλικες αποψεις δεν ξερω δεν εχω στο μυαλο μου κατι συγκεκριμενο γενικα καποιο που να ειναι καλο....
Έχουν διαφορετική θεματολογία βασικά.
Ίσως να σε ενδιέφερε αυτό το θέμα: https://www.e-steki.gr/internet-και-τοπικά-δίκτυα/αγαπημένα-ιστολόγια-blogs-59750/ (το οποίο πρέπει να αναπτυχθεί :P)
οκ ναι αυτο βοηθησε,δεν ηξερα οτι υπηρχε τετοιο θεμα thanx:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ελάχιστα βλογς διαβάζω, κι αυτά όποτε θυμάμαι :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι το δικό μου το διαβάζουν πολλά παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
ναι και εγω εχω μπει αρκετες φορες αλλα λες πολλα μονο για τις υψηλόβαθμες σχολες(δδλ Ιατρικη κυριως και γενικα 18+++):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
https://greekiphoneapps.blogspot.com/

φοβερό blog ασχολείται με κριτική ελληνικών εφαρμογών Iphone Και ipad.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zelatina

Νεοφερμένος

Η Zelatina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Να και κάτι πρωτότυπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Αν κάποιος μου δώσει τη διεύθυνση του blog του σαφώς κ διαβάζω. Οπότε διαβάζω τα blogs από 4-5 γνωστούς μου τακτικά θα έλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Διαβάζω (Διάβαζα) μερικά, άλλα κάπως γνωστά, άλλα κάπως άσημα. Αλλά πάντα μ αρέσει να γυρίζω δύο περιοχές της blogosphere: Χιουμορ&Σάτυρα και Σκέψεις.

Btw, μου έλειψε η ελεύθερη γραφή:(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Διαβάζω μερικά, από άτομα που δεν τα ξέρω αλλά μου φαίνονται αστεία. Το δικό μου το έχουν διαβάσει όσοι ενδιαφέρονται για ρινοπλαστική, αλλά δεν ασχολούμαι πιά καθόλου όπως είχα υποσχεθεί. Επίσης έχω και 2-3 φίλων που προσπάθησα να τα διαφημίσω κάπως σε άλλους μπας και πάρουν μπρος, αλλά κι αυτοί βαρέθηκαν και σταμάτησαν. Ο μοναδικός γνωστός μου που βγάζει λεφτά από μπλόγκ και έχει πολλούς επισκέπτες, είναι ένας που συγκεντρώνει δωρεάν πράγματα, διαγωνισμούς, κλπ.
Καλή ιδέα για μπλογκ είναι κάτι που σε ενδιαφέρει, είναι εξειδικευμένο και δεν έχει μεγάλο ανταγωνισμό (π.χ. μοντελισμός στην Ελλάδα ή κάτι τέτοιο). Εκεί θα έβρισκες όλους τους άλλους "καμμενους" και θα είχε νόημα να ασχολείσαι γιατί θα υπήρχε συμμετοχή. 'Η ακόμα καλύτερα, αν μπορείς να κάνεις αστείο σχολιασμό, να άνοιγες κάτι χιουμοριστικό και πρωτότυπο. Ολα αυτά που κλέβουν από 9gag, damnlol, κλπ είναι βλακείες, αλλά έχουν κοινό που βαριέται να ψάχνει μόνο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει ποτέ ολόκληρο μπλογκ, και δεν έχω παρακολουθήσει ποτέ τακτικά κάποιο blog. Δεν έχω το χρόνο, και πολλά είναι πολύ εγωκεντρικά για τα γούστα μου. :) Ωστόσο, είμαι συνδρομήτρια στις σελίδες Facebook κάποιων bloggers, και διατηρώ μία εικόνα του τι ανεβάζουν...
Θα διαβάσω πιο προσεκτικά κάποια ανάρτηση σε μπλογκ αν είναι μαγειρική, ωστόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Δεν διαβάζω blogs.
Και αναρωτιέμαι, για αυτούς που βγάζουν τα εσώψυχα τους στα blogs, είναι ωραίο να δημοσιεύεις και να μοιράζεσαι τα πάντα με κάποιους άσχετους στο net;
Εγώ προσωπικά δεν θα έφτιαχνα ποτέ blog, γιατί δεν έχω την υπομονή να ασχοληθώ, και μπορεί να περάσουν και 3 μήνες, και να μην έχω γράψει τίποτα, επειδή δεν έχω έμπνευση, κλπ, ενώ για να έχεις αναγνώστες, πρέπει να είσαι δραστήριος. Κατά την γνώμη μου, καλύτερα να τα γράφεις σε ένα τετράδιο ή σε αρχεία στο pc, γιατί κάποια πράγματα τα κρατάς μόνο για σένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Διαβάζω μπλογκ και πολλές φορές ενημερώνομαι από αυτά. Πολλά από αυτά βέβαια είναι αναξιόπιστα και στηρίζονται σε παραφιλολογίες και ανυπόστατες ειδήσεις οπότε μόλις το καταλάβω, σταματώ να μπαίνω στο συγκεκριμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alonel

Νεοφερμένος

Η alonel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Μήπως γράφουν τζάμπα;

ναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top