• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Ρινοπλαστική

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
χαχα ναι εγω και ο κλουνει!! σε ευχαριστω παντως..!!:) ενταξη δε νιωθω και ασχημος αλλα ειναι κατι που καποιες φορες με χαλαει πανω μου... βασικα ναι την καμπουριτσα και ολο το κόκκαλο λιγο να σιδερωθεί λιγο!! και ναι ενα πολυ ελαφρυ σήκωμα αν χρειαστεί.. και ισως κ ενα πολυ μικρο στένεμα πριν το ακρορινιο..
Παιδια και απο μενα καλη χρονια σε ολους με υγεια πανω απ'ολα και πολλα χαμογελα.. και επειδη ειδα πως καποιοι διαφωνείτε καλώς ή κακώς εχω παρει την αποφαση μου αρα κρατηστε την θετικη σας ενεργεια σε περιπτωση που δε μου αρεσει η αλλαγη (που δεν το νομιζω γιατι θα ειμαι σε πολυ καλα χερια) γιατι σας ειπα πως θα ποσταρω το αποτελεσμα και αρα εσεις θα με σαπορταρετε ψυχολογικα τουλαχιστον τις πρωτες μερες :whistle:
μπραβο, ρε φιλε, πολυ χαιρομαι για σενα!!:):clapup: κ επειδη, απο ο,τι καταλαβαινω παιζει να βρεθεις στα ιδια "καλα χερια" (μου την εχουν πει κ μενα αυτη τη φραση!:hmm:) που βρεθηκα κ γω, να σαι βεβαιος πως ολα θα πανε περιφημα!!δεν υπαρχει λογος να φοβασαι για κατι!!ασε που το προβλημα σου εσενα ειναι κ μικρο!!κ μια συμβουλη...μη βιαστεις να βγαλεις συμπερασματα για το αποτελεσμα πριν περασει ορισμενος καιρος!!κι ουτε να πολυσκεφτεσαι κ να αγχωνεσαι με το παραμικρο!!αν μη τι αλλο...θα βγεις καλυτερος...χειροτερος αποκλειεται!!καλη επιτυχια, αγορινα!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_smile

Νεοφερμένος

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μπραβο, ρε φιλε, πολυ χαιρομαι για σενα!!:):clapup: κ επειδη, απο ο,τι καταλαβαινω παιζει να βρεθεις στα ιδια "καλα χερια" (μου την εχουν πει κ μενα αυτη τη φραση!:hmm:) που βρεθηκα κ γω, να σαι βεβαιος πως ολα θα πανε περιφημα!!δεν υπαρχει λογος να φοβασαι για κατι!!ασε που το προβλημα σου εσενα ειναι κ μικρο!!κ μια συμβουλη...μη βιαστεις να βγαλεις συμπερασματα για το αποτελεσμα πριν περασει ορισμενος καιρος!!κι ουτε να πολυσκεφτεσαι κ να αγχωνεσαι με το παραμικρο!!αν μη τι αλλο...θα βγεις καλυτερος...χειροτερος αποκλειεται!!καλη επιτυχια, αγορινα!!;)

για ποσο καιρο μιλας αγορινα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
για ποσο καιρο μιλας αγορινα μου?
κ γω το ιδιο αναρωτιεμαι!αλλα σιγουρα αρκετο!εγω αυριο κλεινω 1 μηνα κ ακομα η μυτη τουμπανιαζει!!κ φοβαμαι οτι θα συνεχισει:(απλως στο λεω, για να μην περασεις το αγχος που περναω κ γω!ενω απο τη μια σκεφτομαι ορθολογιστικα, απο την αλλη τα κανω πανω μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just_smile

Νεοφερμένος

Ο just_smile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
κ γω το ιδιο αναρωτιεμαι!αλλα σιγουρα αρκετο!εγω αυριο κλεινω 1 μηνα κ ακομα η μυτη τουμπανιαζει!!κ φοβαμαι οτι θα συνεχισει:(απλως στο λεω, για να μην περασεις το αγχος που περναω κ γω!ενω απο τη μια σκεφτομαι ορθολογιστικα, απο την αλλη τα κανω πανω μου!

υπομονη ρε αγορινα σου εστειλα και πμ.. εχει κανει καλη δουλεια μη μασας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
υπομονη ρε αγορινα σου εστειλα και πμ.. εχει κανει καλη δουλεια μη μασας:)
ναι, κ γω αυτο πιστευω!!οπως σου ξαναπα τα πρωινα που μαι ξεπρησμενος μ αρεσω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Για όσους δεν έχουν κάνει ρινοπλαστική και θέλουν να ξέρουν πάνω κάτω πως είναι κανείς μετά την εγχείριση έχω βρει κάποια βιντεάκια απο Αμερικάνους που περιγράφουν την εμπειρία τους. Πως είναι να είσαι με τον γύψο, το πρήξιμο, τις μελανιές γύρω απο τα μάτια κτλ.

# Αυτή η κοπέλα έχει φτιάξει μια σειρά απο βίντεο απο την εμπειρία με την εγχείριση που έκανε πως ήταν κάθε μέρα που περνούσε. Στο τελευταίο βίντεο που έχει βάλει λέει ότι δεν της αρέσει η μύτη της και ότι θέλει να ξανακάνει κάποια στιγμή. Βέβαια εγώ νομίζω ότι η μύτη της είναι μια χαρά.

--> https://www.youtube.com/watch?v=LJD707RDgW8&list=UUe5pEF5t31rCRAuWb7O0atA&index=13

# Αυτή η κοπέλα τώρα όντως η μύτη της χρειαζόταν ρινοπλαστική και μετά την επέμβαση έγινε πολύ ωραία. Στο τελευταίο βίντεο όμως που έχει ανεβάσει λέει ότι η μύτη της έβγαλε ένα κοκαλάκι πάνω στην ράχη σαν αντίδραση του οργανισμού της γι'αυτό και ο γιατρός της της έκανε μια επανεπέμβαση δωρεάν γιατί το πρόβλημα παρουσιάστηκε μέσα σε ένα χρόνο. Αμερική είναι αυτή. Βέβαια εκεί οι επεμβάσεις είναι πολύ ποιο ακριβές απ'ότι εδώ. Η πρώτη κοπέλα πλήρωσε περίπου $ 11,000 αν θυμάμαι καλά.

--> https://www.youtube.com/watch?v=vmXVULK3yj0&list=PLFA439EEF453D9ECA
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Μία ακόμα συμβουλή για αυτούς που σκέφτονται να κάνουν ρινοπλαστική! Όταν βλέπετε φωτογραφίες απο το πριν και το μετα ΜΗΝ αρκείστε μονο σε φωτογραφίες που δείχνουν το προφίλ.
Για παράδειγμα όταν κάποιος έχει μία μύτη με καμπούρα και στην μετά φωτογραφία δείχνει την μύτη να είναι ίσια και ωραία δεν σημαίνει ότι το ανφάς είναι καλό. Ο λόγος, όταν ο γιατρός κόβει την καμπούρα και δεν φτιάχνει μετά την πυραμίδα της μύτης, η μύτη θα φαίνεται πλατιά στο ανφάς. Δεν θα έχει κορυφή δηλαδή. Και αυτό δεν το καταλαβαίνει κανείς αν δει μόνο φωτό απο το προφίλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Μία ακόμα συμβουλή για αυτούς που σκέφτονται να κάνουν ρινοπλαστική! Όταν βλέπετε φωτογραφίες απο το πριν και το μετα ΜΗΝ αρκείστε μονο σε φωτογραφίες που δείχνουν το προφίλ.
Για παράδειγμα όταν κάποιος έχει μία μύτη με καμπούρα και στην μετά φωτογραφία δείχνει την μύτη να είναι ίσια και ωραία δεν σημαίνει ότι το ανφάς είναι καλό. Ο λόγος, όταν ο γιατρός κόβει την καμπούρα και δεν φτιάχνει μετά την πυραμίδα της μύτης, η μύτη θα φαίνεται πλατιά στο ανφάς. Δεν θα έχει κορυφή δηλαδή. Και αυτό δεν το καταλαβαίνει κανείς αν δει μόνο φωτό απο το προφίλ!
να σε ρωτησω κατι, κ γενικοτερα οποιος γνωριζει...αν εισαι κανα μηνα μετα την επεμβαση κ στον υπνο σου γυρνας μπρουμυτα κ η μυτη ακουμπαει πανω στο μαξιλαρι, οχι ομως πολυ εντονα, υπαρχει περιπτωση να στραβωσει?εμενα ειναι κατι που μου συμβαινει αθελα μου οταν κοιμαμαι χωρις να το συνειδητοποιω κ φοβαμαι πολυ μη τη χαλασω η την κανω να φαινεται λοξη!!ρε παιδια, ποτε εχει δεσει εντελως, ωστε να μην υπαρχει τετοιος κινδυνος κ κυριως το ακρορινιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Κοίταξε πρέπει να περάσει αρκετός καιρός για να δέσει η μύτη σου. Περίπου 2-3 μήνες για να αρχίσει να δένει καλά η μύτη σου. Καλό θα ήταν πάντα να προσέχεις όμως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lemi

Νεοφερμένος

Η lemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ποιους γιατρούς έχεις επισκεφτεί? Αν αναφέρεις ονόματα απλά βάλε τα αρχικά τους γιατί απαγορεύεται να γράφεις ολόκληρο όνομα.

Εχω παει στο [....] οπου τον απεριψα κατευθειαν..Μετά πήγα στον [...] που κ αυτος δυστυχώς δε μου γέμισε το μάτι αν και βλέπω αρκετα καλά σχόλια εδώ για τη δουλειά του. Στη συνέχεια πήγα στον [...] (μάλλον σ αυτόν θα καταλήξω) ήταν ο μόνος που ασχολήθηκε
μαζί μου αρκετά κ ίσως κ γι αυτό έκατσα κ έψαξα παραπάνω για τη δουλειά του και τέλος επισκεφθηκα και τον [...] που και αυτός ήταν ευγενέστατος αλλά μάλλον θα τον απορρίψω και αυτόν λόγω του ότι προτιμάω να μπω με εναν γιατρό (ωρλ με εξειδίκευση στην πλαστική) παρά με 2... Πείτε μου κ εσείς τη γνώμη σας ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Violet_V

Νεοφερμένος

Η Violet_V αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εχω παει στο [....] οπου τον απεριψα κατευθειαν..Μετά πήγα στον [...] που κ αυτος δυστυχώς δε μου γέμισε το μάτι αν και βλέπω αρκετα καλά σχόλια εδώ για τη δουλειά του. Στη συνέχεια πήγα στον [...] (μάλλον σ αυτόν θα καταλήξω) ήταν ο μόνος που ασχολήθηκε
μαζί μου αρκετά κ ίσως κ γι αυτό έκατσα κ έψαξα παραπάνω για τη δουλειά του και τέλος επισκεφθηκα και τον [...] που και αυτός ήταν ευγενέστατος αλλά μάλλον θα τον απορρίψω και αυτόν λόγω του ότι προτιμάω να μπω με εναν γιατρό (ωρλ με εξειδίκευση στην πλαστική) παρά με 2... Πείτε μου κ εσείς τη γνώμη σας ..


Πως είναι η μύτη σου και θέλεις να την αλλάξεις? Πέρα απο αισθητικό κομμάτι υπάρχει κάποιο λειτουργικό πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

techgirl

Νεοφερμένος

Η techgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Είσαι θεά !!!!!!!!! 1ον γιατι ησουν (προ πλαστικης) και εισαι (πλέον πολυ περισσότερο) όμορφη!!!!! (να σε χαίρεται ο μέλλον σύζυγος σου!!) 2ον γιατι εβαλες φωτο !!!!! 3ον γιατι κατι ξεφυγε σιγουρα στο κοκκαλακι αλλα κατα ταλλα μπορεις να πεις οτι ειναι καλυτερη απο την αρχικη ακομα κ με το κοκκαλακι να πεταει.. συμφωνεις?? χωρις να λεω οτι ηταν σωστος φυσικα!! και απο οτι βλεπω απο τις τελευταιες φωτο εκανε τελεια δουλειά ο γιατρος με τη χρηση του υαλουρονικου.. αυτο ποιος γιατρος ηταν και ποσο σου κοστισε ? για να ακούγονται και τα καλά!!! Σε ευχαριστω

έκανες και λίγο υαλουρονικο στα χείλη? Αν ναι σου παει πολύ πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lemi

Νεοφερμένος

Η lemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Η μύτη μου ειναι λεπτή αλλα αρκετά μεγάλη στο προφίλ ..Επίσης εχει κ την καμπούρα που την κάνει να φαίνεται ακόμα μεγαλύτερη . Πέρα απ
Αυτά έχω και λειτουργικο πρόβλημα διοτι το διάφραγμα μου ειναι στραβό ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairoy

Νεοφερμένος

Η Mairoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εχω παει στο ...... οπου τον απεριψα κατευθειαν..Μετά πήγα στον ......κ που κ αυτος δυστυχώς δε μου γέμισε το μάτι αν και βλέπω αρκετα καλά σχόλια εδώ για τη δουλειά του. Στη συνέχεια πήγα στον ....(μάλλον σ αυτόν θα καταλήξω) ήταν ο μόνος που ασχολήθηκε
μαζί μου αρκετά κ ίσως κ γι αυτό έκατσα κ έψαξα παραπάνω για τη δουλειά του και τέλος επισκεφθηκα και τον Μπουκ που και αυτός ήταν ευγενέστατος αλλά μάλλον θα τον απορρίψω και αυτόν λόγω του ότι προτιμάω να μπω με εναν γιατρό (ωρλ με εξειδίκευση στην πλαστική) παρά με 2... Πείτε μου κ εσείς τη γνώμη σας ..

Λοιπον Λενι μου εγω πηγα στον .... και ειμαι τρισευτυχισμένη! εχει περιπου 3 εβδομάδες που έκανα την επέμβαση. Θέλω να τονίσω πως ο ...... οντως δεν γεμιζει το ματι στην αρχη γιατι ειναι ετσι ο χαρακτήρας του και δεν μιλάει πολύ..(και εγω οταν πηγα για επισκεψη σκέφτηκα Θεέ μου που πηγα΄!) αλλα μιλήσαμε για αρκετη ωρα και καταλαβα οτι ο ανθρωπος ειναι απλα τρομερος επαγγελματιας και μιλαει με την δουλεια του! Μην ξεχνας πως άπειρος κοσμος πηγαινει στον ...... για δευτερες επεμβασεις (που ειναι παααρα πολυ δυσκολο και δεν ειναι σαν την πρωτη επεμφαση) επειδη δεν ειναι ικανοποιούμενοι απο το αποτέλεσμα. Αλλα και πάλι είναι εντελώς δικό σου θεμα..απλα προσεχε με την επιλογη σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

lemi

Νεοφερμένος

Η lemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Λοιπον Λενι μου εγω πηγα στον [...] και ειμαι τρισευτυχισμένη! εχει περιπου 3 εβδομάδες που έκανα την επέμβαση. Θέλω να τονίσω πως ο ....... οντως δεν γεμιζει το ματι στην αρχη γιατι ειναι ετσι ο χαρακτήρας του και δεν μιλάει πολύ..(και εγω οταν πηγα για επισκεψη σκέφτηκα Θεέ μου που πηγα΄!) αλλα μιλήσαμε για αρκετη ωρα και καταλαβα οτι ο ανθρωπος ειναι απλα τρομερος επαγγελματιας και μιλαει με την δουλεια του! Μην ξεχνας πως άπειρος κοσμος πηγαινει στον [...] για δευτερες επεμβασεις (που ειναι παααρα πολυ δυσκολο και δεν ειναι σαν την πρωτη επεμφαση) επειδη δεν ειναι ικανοποιούμενοι απο το αποτέλεσμα. Αλλα και πάλι είναι εντελώς δικό σου θεμα..απλα προσεχε με την επιλογη σου!

Απλά πέρα απ το θέμα συμπεριφοράς διάβασα και πολλα Παράπονα για τη δουλειά του στο συγκεκριμένο blog χωρίς να θέλω να πω κατι για τη δουλειά που έκανε σε σένα . Σήμερα επισκέφθηκα τον [...] συζητησημος άνθρωπος αλλα δεν βρίσκω τπτ για τη δουλειά του στο Internet ... Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί ... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mairoy

Νεοφερμένος

Η Mairoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Απλά πέρα απ το θέμα συμπεριφοράς διάβασα και πολλα Παράπονα για τη δουλειά του στο συγκεκριμένο blog χωρίς να θέλω να πω κατι για τη δουλειά που έκανε σε σένα . Σήμερα επισκέφθηκα τον Τ. συζητησημος άνθρωπος αλλα δεν βρίσκω τπτ για τη δουλειά του στο Internet ... Δεν ξέρω έχω μπερδευτεί ... :(

έχεις δικιο που εχεις τις αμφιβολίες σου αλλα αν το σκεφτεις καλα ολοι θα εχουν μια κακη εμπειρια για τον γιατρο τους. Ολες οι μυτες ειναι διαφορετικες οποτε καθε χειρουργειο ειναι διαφορετικο. Αυτο που εχω καταλαβει απο εδω μεσα ειναι πως μερικοι πηγαν στον γιατρο με την ελπιδα να τους κανει γαλλική μυτη που σαφως και δεν γινεται γιατι σε μερικους θα ηταν απλα αστειο. Στην θεση σου θα πηγαινα σε ολα τα σαιτ απο αυτους που ενδιαφερεσαι και θα εβλεπα την δουλεια τους. Εγω σου λεω για τον ΣΚ γιατι εγω δεν ειχα ιδεα για γιατρους απο εδω μεσα τον εμαθα και πραγματικα εμεινα τερμα ευχαριστημένη. Πηγαινω και συχνα πλεον για καθαρισμους και βλεπω και τους υπολοιπους που ειναι ευχαριστιμενοι και το κυριοτερο..βλεπω ομορφες φυσικότατες μυτες οχι σαν κατι φιλες μου που εχουν κανει τις μυτες τους σε κατι αλλους γιατρους και φαινεται τερμα πειραγμενη και ψεύτικη. Το θεμα ειναι να πας σε εναν γιατρο που σου εκπέμπει εμπιστοσύνη και σου κανει το ΚΛΙΚ.

Επισης θελω να τονισω σε ολους πως οταν πηγαινετε για πλαστικη ΠΡΕΠΕΙ να ειναι πρωτα ορηλας και μετα πλαστικος!γιατι εχω φιλες που πηγαν σε πλαστικους και τους φτιάξανε λιγο το εξωτερικο της μυτης και το μεσα το εκαναν χειροτερα!η αναπνοη τους χειροτερευσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lemi

Νεοφερμένος

Η lemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
έχεις δικιο που εχεις τις αμφιβολίες σου αλλα αν το σκεφτεις καλα ολοι θα εχουν μια κακη εμπειρια για τον γιατρο τους. Ολες οι μυτες ειναι διαφορετικες οποτε καθε χειρουργειο ειναι διαφορετικο. Αυτο που εχω καταλαβει απο εδω μεσα ειναι πως μερικοι πηγαν στον γιατρο με την ελπιδα να τους κανει γαλλική μυτη που σαφως και δεν γινεται γιατι σε μερικους θα ηταν απλα αστειο. Στην θεση σου θα πηγαινα σε ολα τα σαιτ απο αυτους που ενδιαφερεσαι και θα εβλεπα την δουλεια τους. Εγω σου λεω για τον ΣΚ γιατι εγω δεν ειχα ιδεα για γιατρους απο εδω μεσα τον εμαθα και πραγματικα εμεινα τερμα ευχαριστημένη. Πηγαινω και συχνα πλεον για καθαρισμους και βλεπω και τους υπολοιπους που ειναι ευχαριστιμενοι και το κυριοτερο..βλεπω ομορφες φυσικότατες μυτες οχι σαν κατι φιλες μου που εχουν κανει τις μυτες τους σε κατι αλλους γιατρους και φαινεται τερμα πειραγμενη και ψεύτικη. Το θεμα ειναι να πας σε εναν γιατρο που σου εκπέμπει εμπιστοσύνη και σου κανει το ΚΛΙΚ.

Επισης θελω να τονισω σε ολους πως οταν πηγαινετε για πλαστικη ΠΡΕΠΕΙ να ειναι πρωτα ορηλας και μετα πλαστικος!γιατι εχω φιλες που πηγαν σε πλαστικους και τους φτιάξανε λιγο το εξωτερικο της μυτης και το μεσα το εκαναν χειροτερα!η αναπνοη τους χειροτερευσε!

Ισως να έχω γίνει κι εγω πολυ περίεργη μετα απο τόσους γιατρούς που επισκέφθηκα ...Αυριο θα πάρω την τελική μου απόφαση και αν όλα πανε καλα την επόμενη βδομάδα θα μπω χειρουργείο ...Το μόνο που μένει ειναι να καταλήξω με ποιον...Σε ευχαριστώ πολυ πάντως για τις πληροφορίες ! Με βοηθάει αυτο το blog γιατι είμαι απίστευτα αγχωμένη για το αποτέλεσμα... Ελπίζω να πανε όλα καλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mairoy

Νεοφερμένος

Η Mairoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ισως να έχω γίνει κι εγω πολυ περίεργη μετα απο τόσους γιατρούς που επισκέφθηκα ...Αυριο θα πάρω την τελική μου απόφαση και αν όλα πανε καλα την επόμενη βδομάδα θα μπω χειρουργείο ...Το μόνο που μένει ειναι να καταλήξω με ποιον...Σε ευχαριστώ πολυ πάντως για τις πληροφορίες ! Με βοηθάει αυτο το blog γιατι είμαι απίστευτα αγχωμένη για το αποτέλεσμα... Ελπίζω να πανε όλα καλα! :)

Ελπίζω να πάρεις την σωστή επιλογή..:) εγώ τώρα είμαι 3 εβδομάδες μετά το χειρουργείο και νιώθω σαν να μην χειρουργήθηκα ποτέ. Έχω και 2 φίλες που μόλις είδαν την καινούρια μου μύτη αποφάσισαν πως και αυτές θέλουν καν κάνουν πλαστική (όντως έχουν θέμα με την μύτη και λειτουργικό αλλα και αισθητικο) και θα πάνε στον .... Η επιλογή του γιατρού σου είναι καθαρά δικό σου θέμα απλά μην κολλάς στην συμπεριφορά του γιατρού - όπως σου είπα και νωρίτερα και εγω επειδή διάβασα εδώ μέσα τι έλεγαν μερικοί για την συμπεριφορά του ..... είχα φοβηθεί. Πήγα εκεί όμως - όντως ήταν λιγομίλητος στην αρχή αλλά μετά λέγαμε αστεία και μου έλυσε ό τι απορία είχα. Κοίτα την δουλειά του κάθε γιατρού πριν κάνεις την επιλογή σου (και μην διαβάζεις τα αρνητικά σχόλια εδώ μέσα το έχω ψάξει και οι μισοί είναι εδώ και να κάνουν δυσφήμιση (ειδικά στον ....- αυτό κάτι δείχνει!). Τον ...τον έχω δει τουλάχιστον 10 φορές από τότε που χειρουργήθηκα και έχω να σας πω πως τον έχω αγαπήσει πραγματικά, είναι χρυσός άνθρωπος που ακόμα και μετά από 3 χειρουργεία (γιατί τόσα έχει την ημέρα) αν τον χρειάζεσαι θα τρέξει να σε βοηθήσει. Μην κολλάτε στις πρώτες εντυπώσεις όταν πρόκειται για ένα τόσο σοβαρό θέμα όπως η λειτουργικη ρινοπλαστικη . Good Luck!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Κι εγώ στον ...... χειρουργήθηκα και έχω ακριβώς την ίδια άποψη.
Δεν έχει την καλύτερη συμπεριφορά του κόσμου, αλλά η δουλειά του είναι καλή.
Και φτιάχνει φυσικές μύτες... :)

(Απλά δεν φτιάχνει τις πολύ λεπτές, τις γαλλικές τις λίγο σηκωμένες. Αν κάποιος θέλει τέτοια μύτη (και καλά κάνει αν τη θέλει), να μην πάει στον ...... ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Eiffelaki

Νεοφερμένος

Η Eiffelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Γεια σας, ειμαι κι εγω απο τις πρόσφατα εγχειρισμενες. Βρίσκομαι στην 48η μέρα απο την επέμβαση (ενάμιση μήνα μετα δηλ).. Επειδή έχω διαβάσει πολλά απο τα σχόλια κάποιων που εγχειριστηκαν 2 & 3 χρόνια πριν, θα παρακαλούσα να μας μεταφέρουν την τωρινή εικόνα τους (αφού πλέον έχουν παρέλθει τόσοι μήνες). Ολα αυτά τα πρηξιματα που ανήσυχουσαν οτι δεν θα φύγουν, έφυγαν τελικά; Και ποσος καιρός χρειάστηκε μέχρι να υποχωρήσουν τελείως; Ποτε πήρε η μύτη το τελικό σχήμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top