Track of the Day

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ethismenos

Νεοφερμένος

Ο ethismenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 103 μηνύματα.

Ismini!

Νεοφερμένος

Η ισμηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=TDo5wlIpPOE
ο,τι και να κανω παλι δεν σε φτανω..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Whole Lotta Love
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

https://www.youtube.com/watch?v=V3PwHmynTfs


El amor es algo bello que estropeas sin darte cuenta.
Te di mi vida entera, mis besos y ahora te alejas.
¿Qué quieres de mí?
¿Qué quieres que yo haga más por tí?
Todo el amor que yo tenía te lo di.
¿Qué quieres de mí?
¿Qué quieres de mí?

Vete, Me has hecho daño.
Vete, Estás vacío.
Vete, Lejos de aquí.
Vete, Con tus mentiras.
Vete, Me has hecho daño.
Vete, Lejos de aquí.

Recuerdo aquellos días en que tu por mí vivías.
Destruíste ese amor que te di con ilusión.
Confiaba en tí, yo pensaba que era todo para tí.
Y, ahora, te alejas sin decirme un adiós.
¿Qué quieres de mí?
¿Qué quieres de mí?​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Πες μου τι έκανα λάθος στην σχέση μας
και ξαφνικά έχεις πάψει να μ' αγαπάς
μια ευκαιρία ζητώ
να μου δώσεις
να επανορθώσω εγώ
σε παρακαλώ

Μωρό μου bye bye bye
αλλο η καρδιά μου δε σε πάει
τώρα έναν άλλον αγαπάει
και σαν τρελή γι' αυτόν χτυπάει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.
all i need is love....:worry:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
και μιας και λεμε για αγαπη...

https://www.youtube.com/watch?v=oca1vPwbeIg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Φαντάσου Λία, να ερωτευτείς (όχι εσύ, γενικολογώ) κάπου μεταξύ πληκτρολογίου και ποντικιού..... κατάντια, ούτε στον katapino δεν αξίζει τέτοια τύχη :hehe:

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.


El amor es algo bello que estropeas sin darte cuenta.
Te di mi vida entera, mis besos y ahora te alejas.
¿Qué quieres de mí?
¿Qué quieres que yo haga más por tí?
Todo el amor que yo tenía te lo di.
¿Qué quieres de mí?
¿Qué quieres de mí?​

Vete, Me has hecho daño.
Vete, Estás vacío.
Vete, Lejos de aquí.
Vete, Con tus mentiras.
Vete, Me has hecho daño.
Vete, Lejos de aquí.​

Recuerdo aquellos días en que tu por mí vivías.
Destruíste ese amor que te di con ilusión.
Confiaba en tí, yo pensaba que era todo para tí.
Y, ahora, te alejas sin decirme un adiós.
¿Qué quieres de mí?

¿Qué quieres de mí?​
Ερωφιλη....για μας τους μη -αλλα wonna be ..εστω-ισπανοφωνους ,θα εκανες τον κοπο να μεταφρασεις τα lyrics στα ελληνικα αυτου του ομορφου ταγουδιου...Ξερω υπαρχουν και οι αυτοματες μεταφρασεις αλλα δεν εμπιστευομαι την ακριβεια τους....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Η αγάπη είναι κάτι όμορφο που το καταστρέφεις χωρίς να το συνειδητοποιείς
Σου έδωσα τη ζωή μου όλη, τα φιλιά μου και τώρα φεύγεις.
Τι θέλεις απο μένα;
Τι θέλεις να κάνω παραπάνω εγώ για σένα;
Ολη την αγάπη που είχα στην έδωσα
Τι θέλεις απο μένα;
Τι θέλεις απο μένα;

Φύγε,
με έχεις πληγώσει
Φύγε,
είσαι κενός
Φύγε,
μακριά από δω
Φύγε,
με τα ψέματά σου
Φύγε,
με έχεις πληγώσει
Φύγε,
μακριά από δω

Θυμάμαι εκείνες τις μέρες που ζούσες για μένα
Κατέστρεψες εκείνη την αγάπη που σου έδωσα με όνειρα (; )
Σε εμπιστευόμουν, πίστευα πως ήμουν τα πάντα για σένα
Και, τώρα, φεύγεις χωρίς να πεις ένα γεια
Τι θέλεις από μένα;


Τι θέλεις από μένα ;​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Όμορφη Πόρτα - Φοίβος Δεληβοριάς


https://www.youtube.com/watch?v=RsKNQO23VMU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από _daemon_
Φαντάσου Λία, να ερωτευτείς (όχι εσύ, γενικολογώ) κάπου μεταξύ πληκτρολογίου και ποντικιού..... κατάντια, ούτε στον katapino δεν αξίζει τέτοια τύχη :hehe:


Δεν θέλω ....λυπημένα χαμόγελα!!!!! Ο katapinos είναι ένας φανταστικός (για φαντάσου vik vik) χρήστης του διαδικτύου, που καταπίνει τις αρετές των άλλων, κάτι σαν τον Mίστερ Γκρέϊ, στην ταινία του Lawrence Kasdan, DREAMCATCHER!
Δημιουργώντας μια ηλεκτρονική περσόνα που "ψάχνει" απεγνωσμένα idol (ax τι μου θύμισες, ένα παλιό μου nick.... axxxxxxx) να γατζωθεί επάνω του! Συνήθως τα καταφέρνει.... ;)

Γι αυτό μην μελαγχολείς γλυκό μου αγόρι, όλα μέσα στην ζωή είναι, και η ρημάδα ξεμπροστιάζεται άσχημα πλέον με την τεχνολογία!!!! Ας τον συμπονέσουμε μαζί λοιπόν τον φανταστικό μας katapino, εμείς οι πραγματικοί χρήστες, katalinos & daemon! :D

Πάρε και άσμα μιας και με έφερες στο τρακ, θα το αφιέρωνα άνετα στον Έντμουντ αλλά χάθηκε τον τελευταίο καιρό, λες να τρέχει για το μοιροκάματο κι αυτό το βασανισμένο ; :worry:


.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Δεν θέλω ....λυπημένα χαμόγελα!!!!! Ο katapinos είναι ένας φανταστικός (για φαντάσου vik vik) χρήστης του διαδικτύου, που καταπίνει τις αρετές των άλλων, κάτι σαν τον Mίστερ Γκρέϊ, στην ταινία του Lawrence Kasdan, DREAMCATCHER!
Δημιουργώντας μια ηλεκτρονική περσόνα που "ψάχνει" απεγνωσμένα idol (ax τι μου θύμισες, ένα παλιό μου nick.... axxxxxxx) να γατζωθεί επάνω του! Συνήθως τα καταφέρνει.... ;)

για καταπινο δε γνωριζω μιστερ, αλλα καταλινο εχουμε στη διαδυκτιακη μας παρεα και σιγουρα ειναι αν οχι το πιο αγαπητο, ενα απο τα πιο αγαπητα μελη της παρεας. κατι που νομιζω για σενα ισχυει το αντιθετο. αληθεια, πως ειναι να μη σε συμπαθει κανεις?:hmm: α ξεχασα. εχεις και εσυ το νεανικο κοινο σου.:redface: σχωρα με μεσιε. δε ξερω τι καταπινετε εσεις μεσιε, παντως ο καταλινος, με το "λυπημενο" του χαμογελο νομιζω οτι προσπαθει να καταπιει το (ανυπαρκτο) χιουμορ σας.

Πάρε και άσμα μιας και με έφερες στο τρακ, θα το αφιέρωνα άνετα στον Έντμουντ αλλά χάθηκε τον τελευταίο καιρό, λες να τρέχει για το μοιροκάματο κι αυτό το βασανισμένο ; :worry:
προφανως ο εντμουν εχει σοβαροτερες δουλειες απο το να ασχολειται με τον καθε πικραμενο σενα φορουμ. :look:


ωραιος ο νοτης, ξερεις οτι ειναι και η αδυναμια μου! :D



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
για καταπινο δε γνωριζω μιστερ, αλλα καταλινο εχουμε στη διαδυκτιακη μας παρεα και σιγουρα ειναι αν οχι το πιο αγαπητο, ενα απο τα πιο αγαπητα μελη της παρεας. κατι που νομιζω για σενα ισχυει το αντιθετο. αληθεια, πως ειναι να μη σε συμπαθει κανεις?:hmm: α ξεχασα. εχεις και εσυ το νεανικο κοινο σου.:redface: σχωρα με μεσιε. δε ξερω τι καταπινετε εσεις μεσιε, παντως ο καταλινος, με το "λυπημενο" του χαμογελο νομιζω οτι προσπαθει να καταπιει το (ανυπαρκτο) χιουμορ σας.

......προφανως ο εντμουν εχει σοβαροτερες δουλειες απο το να ασχολειται με τον καθε πικραμενο σενα φορουμ. :look:

Aαααααααα ώστε όλα είναι θέμα συμπάθειας-αντιπάθειας και παρέας/κυκλωμάτων (για εσένα) τελικά; ;)
Ax βρε vik vik μου πίστεψε με, το ευκολότερο πράγμα είναι να κάνεις ανθρώπους, ενίοτε και....ζώα να σε συμπαθήσουν! :D
Εξαρτάται φυσικά από το ΠΟΣΟ ανάγκη το έχεις ΑΥΤΟ! Παρεμπιμπτόντως, κι εγώ το κάνω πότε πότε, κακά τα ψέματα, αλλά με μια (μικρή) διαφορά! Μόλις διαπιστώσω ότι ....πέτυχα τον στόχο μου, κάνω τραβέρσο ανάποδο, και προσπαθώ να πετύχω το αντίθετο!

Μην βιαστείς να πεις πως παίζω με τα συναισθήματα των άλλων, για θα πέσεις (πάλι) σε ατόπημα! :whistle:

Αυτά, και σχώρα με αν σου βάζω δύσκολα! :/:

Δυο παρατηρήσεις, και ποστάρω άσμα κατάλληλο για την περίσταση...... Γιατί χαρακτήρισες πικραμένο τον katalino μας, συσχετίζοντας τον με την απουσία του σοβαροαπασχολημένου Έντμουντ μας, και δεύτερον, αυτό το πορτοκαλί πολύ kitsch, δεν σου πάει καθόλου!
:lol:


ΥΓ Κοινό (μου) είπες; Παίζουμε....θέατρο εδώ μέσα και δεν το είχα καταλάβει; :confused:

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top