'Εχετε πέσει ποτέ θύμα κλοπής;

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Έχετε πέσει ποτέ θύμα κλοπής? προσωπικά αρκετές φορές.. :'(
Ελάτε να μοιραστούμε ,τις όχι και τόσο ευχάριστες,εμπειρίες μας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μπααα
ποτέ μέχρι τώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τον Απρίλιο μου έκλεψαν το πορτοφόλι μέσα στο οποίο είχα πασο, ταυτότητα, εισητήριο για να φυγω Αθήνα σε 2 μέρες, κάρτα για το ΑΤΜ, 60 ευρώ και διάφορες κάρτες απο σουπερμάρκετ. Ειδικά η ταυτότητα με παίδεψε πολύ να ξαναβγάλω και είχα ρίξει το κλάμα της ζωής μου εκείνη τη μέρα. Το καλό ειναι ότι παρ'οτι το είχα στην ίδια τσεπούλα δεν μου πήραν κινητό, που άξιζε και πολύ περισσότερο συνολικά (Nokia 7610). Τυχερή μες την ατυχία μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
μια φορα ειμουν μονη για 15 μερες Αθηνα...ειχα ξεσαλωσει μηλαμε...ενα μεσημερι παω να μπω σπιτι και το κλειδι μου γυριζε ανεξελεγκτα...τα παιξα... μας ειχαν ανοιξει το σπιτι ευτυχως δεν εκλεψαν ταυτοτητες διαβατηρια κτλ ουτε κοσμηματα της μαμας μου, ουτε το discman μου που ηταν στο χωλ και φωρτιζε, πηραν ομως τα 500 ευρω που μου χε δωσει ομπαμπας μου για ψωνια :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω πέσει θύμα κλοπής αλλά έχω τύχει σε ληστεία να καταλάβω εγώ πως είναι κλέφτες μέσα στο σπίτι. Θα τη γράψω άλλη στιγμη γιατί βαριέμαι τώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ναι δυστιχος ανοιξανε το σπιτι μου πριν 2 χρονια (μενς μονη μου)αλλα δεν πιραν τιποτα αφου μολις το ειχα παρει αλλα μου εσπασαν τα μεσα μου χτυπισαν το σκυλακι μου και το κουλο????ειχαν κανει σετακι ολα μου το εσωρουχα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21 :
ναι δυστιχος ανοιξανε το σπιτι μου πριν 2 χρονια (μενς μονη μου)αλλα δεν πιραν τιποτα αφου μολις το ειχα παρει αλλα μου εσπασαν τα μεσα μου χτυπισαν το σκυλακι μου και το κουλο????ειχαν κανει σετακι ολα μου το εσωρουχα :(

Εδώ μιλάμε για ανώμαλους κλέφτες :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ναι αστα να πανε ειχα τρομαξει πολυ τοτε .....δεν ειθελα να το πω σε κανεναν πιρα το 100 αλλα μην σου πω οτι δεν ειρθε καν :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21 :
ναι αστα να πανε ειχα τρομαξει πολυ τοτε .....δεν ειθελα να το πω σε κανεναν πιρα το 100 αλλα μην σου πω οτι δεν ειρθε καν  :mad:

λογικό είναι είναι πολύ ανατριχιαστική εμπειρία είναι αλλιώς να την ζεις και αλλιώς να την λες στον άλλον :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μου είχανε κλέψει πέρισυ το πορτοφόλι και στεναχωρήθηκα πολύ γιατί είχα πράγματα συναισθηματικής αξίας μέσα :/. μετά από 2 βδομάδες μου την έπεσαν δυο τοξικομανείς με σουγιάδες στο δρόμο για να μου πάρουν το κινητό. αφού απομακρύνθηκαν καμμια 20αριά μέτρα με ξαναφώναξαν για να μου το επιστρεψουν επειδή δεν ήταν έγχρωμο (το siemens S35 ειχα)! μου ζήτησαν και συγγνώμη :rofl:...
πριν δυό χρόνια μπήκαν κλέφτες στο σπίτι μας από τη μια μπαλκονόπορτα στο σαλόνι, τη μοναδική μέρα που την ξεχάσαμε ξεκλείδωτη, που σημαίνει ότι μάλλον μας επισκέπτονταν κάθε μέρα για να τσεκάρουν... έβλεπα και τηλεόραση μέχρι αργά εκείνο το βράδυ :'(. βούτηξαν τον χαρτοφύλακα του μπαμπά μου, ο οποίος είχε πράγματα σημαντικά για τη δουλειά του και ελάχιστα χρήματα. τον βρήκαμε το άλλο πρωί στο άλσος! είναι τρελοί αυτοί οι κλέφτες :hehe:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
μετά από 2 βδομάδες μου την έπεσαν δυο τοξικομανείς με σουγιάδες στο δρόμο για να μου πάρουν το κινητό. αφού απομακρύνθηκαν καμμια 20αριά μέτρα με ξαναφώναξαν για να μου το επιστρεψουν επειδή δεν ήταν έγχρωμο (το siemens S35 ειχα)! μου ζήτησαν και συγγνώμη :rofl:...

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
μου είχανε κλέψει πέρισυ το πορτοφόλι και στεναχωρήθηκα πολύ γιατί είχα πράγματα συναισθηματικής αξίας μέσα :/. μετά από 2 βδομάδες μου την έπεσαν δυο τοξικομανείς με σουγιάδες στο δρόμο για να μου πάρουν το κινητό. αφού απομακρύνθηκαν καμμια 20αριά μέτρα με ξαναφώναξαν για να μου το επιστρεψουν επειδή δεν ήταν έγχρωμο (το siemens S35 ειχα)! μου ζήτησαν και συγγνώμη :rofl:...
πριν δυό χρόνια μπήκαν κλέφτες στο σπίτι μας από τη μια μπαλκονόπορτα στο σαλόνι, τη μοναδική μέρα που την ξεχάσαμε ξεκλείδωτη, που σημαίνει ότι μάλλον μας επισκέπτονταν κάθε μέρα για να τσεκάρουν... έβλεπα και τηλεόραση μέχρι αργά εκείνο το βράδυ :'(. βούτηξαν τον χαρτοφύλακα του μπαμπά μου, ο οποίος είχε πράγματα σημαντικά για τη δουλειά του και ελάχιστα χρήματα. τον βρήκαμε το άλλο πρωί στο άλσος! είναι τρελοί αυτοί οι κλέφτες :hehe:.


γιατί νομίζω πως ελκύεις τους κλέφτες?? :hmm: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
μήπως τελικά είσαι εσύ ο γκαντέμης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πριν 2 χρόνια ανέβαινα στη σχολή και μέσα σε ένα υπερπηγμένο λεοφωρείο μέσα από την ΚΛΕΙΣΤη θηκη της κλειστής τσαντας μου πήραν το πορτοφόλι!!! Μέσα 2 πιστωτικές, 3 καρτες ανάληψης αλλα ευτυχώς γα μένα χωρίς καθόλου λεφτά. Και να σκεφτεί κανείς ότι είχα νεύρα γιατί γυρνούσα από τη δουλειά και δεν με είχαν πληρώσει όπως περίμενα!!! :(

Το πιο σπαστικό ήταν η όλη διαδικασία ακύρωσης καρτών ....α, και βέβαια ότι επειδή ακολουθούσε σαβ/κο και ήμουν άφραγκη αναγκάστηκα να δανειστώ από όλον τον κόσμο για να περάσουν οι μέρες και μετά, μέχρι να έρθουν οι κάρτες έπρεπε να στήνομαι σε ουρές για να βγάλω λεφτά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Όχι ευτυχώς. :)

Ζω και σε σχετικά μικρή πόλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χμμμ για να σκέφτώ....
Λοιπον....
1) ένα 106 rallye του αδερφού μου το είδαμε να φεύγει μπροστά στα μάτια μας απο τον 3ο όροφο
2) Ένα suzuki jimny της μητέρας μου, βρέθηκε μετά απο λίγους μήνες (πάλι καλά)
3) Ένα Peugeot 306 cabrio! πρίν απο λίγους μήνες της μαμάς και αυτο.
Το jimny συνδιάστηκε με διάρηξη κιόλας, μπήκαν στο σπίτι της μάνας μου και πήραν λεφτά, κάρτες και τα κλειδιά του αυτοκινήτου
Αυτά, δεν πειράζει υγεία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Χμμμ για να σκέφτώ....
Λοιπον....
1) ένα 106 rallye του αδερφού μου το είδαμε να φεύγει μπροστά στα μάτια μας απο τον 3ο όροφο
2) Ένα suzuki jimny της μητέρας μου, βρέθηκε μετά απο λίγους μήνες (πάλι καλά)
3) Ένα Peugeot 306 cabrio! πρίν απο λίγους μήνες της μαμάς και αυτο.
Το jimny συνδιάστηκε με διάρηξη κιόλας, μπήκαν στο σπίτι της μάνας μου και πήραν λεφτά, κάρτες και τα κλειδιά του αυτοκινήτου
Αυτά, δεν πειράζει υγεία!  :)

Να ποιος είναι ο γκαντέμης :tongue: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
έχετε σκεφτεί να αρχίσετε να χρησιμοποιείτε τα μέσα μαζικής μεταφοράς :rofl:;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ω ΝΑΙ!!! φίλε μου είσαι το #1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Είχε μπει ενας παλιά στο πατρικό μου σπίτι οταν έμενα εκει και επειδή τον πήρα χαμπάρι και ξύπνησα , πρόλαβε και πήρε μόνο τη μια κάλτσα μου και τα παπούτσια μου και την τσάντα του αδερφού μου :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top