Shopping Therapy

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Εγώ πήρα απ' τη Ρόδο διάφορα αναμνηστικά για τους δικούς μου, και πήρα για μένα έναν ιππότη για το γραφείο μου, μια μινιατούρα Jack Daniel's και έναν zippo Jack Daniel's.

Γυρισαμε απο την 5ημερη;;;;;:D
Ελπιζω να τα περασες υπεροχα στην Ροδο φιλε Βασιλη.
Η οποια θα επαναλαβω για 1000στη φορα ειναι ενα νησι στο οποιο θα ηθελα να ζησω καποτε και για παντα....:redface::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ναι σήμερα γύρισα... Και πέρασα όντως υπέροχα και επίσης ξενερώνω που γύρισα και.... κλπ :P

Κι εμένα μου άρεσε πολύ η Ρόδος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μια πορτοκαλί μπλούζα κοντομάνικη με σουρωμένους ώμους, πολύ όμορφη! :):happy:
Επίσης πήρα τις υπέροχες σοκολάτες Lila Pauser :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμμμ.. εκείνος ο Χόντος που λέγαμε.. μου έφαγε 80? :D

Τραγικός απολογισμός: ένα λιπ γκλος, δύο ρουζ, τρια κουτάκια με στρασάκια, σαμπουάν, δύο πινέλα, λαστιχάκια για τα μαλλιά, αφρός, είδη προσωπικά κι ένα eyeliner.. Με γεια μου! :D (ειδικά τα στρασάκια με τα οποία έχω τρέλα!:clapup:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αχμμμ.. εκείνος ο Χόντος που λέγαμε.. μου έφαγε 80? :D

Kι εγω εψαχνα τα προηγουμενα ποστ σου γεματος μανια για να βρω για ποιον χοντρο μιλας και ποιος ειναι τελικα αυτος ο χοντρος που σου εφαγε και λεφτα...:redface: :fool:
Και να λεω τωρα..."Μα καλα...για ποιον χοντρο μιλαει ρε γαμωτο κι εγω δεν τον βρισκω;"
Τι "χοντος" τι "χοντρος"....τι Λωζανη τι Κοζανη...τι ειναι ο καβουρας τι ειναι το ζουμι του...:P
Πρεπει να πιω καφε...το καταλαβατε!:redface:

Μεγια σε ολα τα παιζακια παντως!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kι εγω εψαχνα τα προηγουμενα ποστ σου γεματος μανια για να βρω για ποιον χοντρο μιλας και ποιος ειναι τελικα αυτος ο χοντρος που σου εφαγε και λεφτα...:redface: :fool:
Και να λεω τωρα..."Μα καλα...για ποιον χοντρο μιλαει ρε γαμωτο κι εγω δεν τον βρισκω;"
Τι "χοντος" τι "χοντρος"....τι Λωζανη τι Κοζανη...τι ειναι ο καβουρας τι ειναι το ζουμι του...:P
Πρεπει να πιω καφε...το καταλαβατε!:redface:

Μεγια σε ολα τα παιζακια παντως!:D


:P:P:P:P

(πρωί είναι ακόμα μωρέ.. :kissing: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χθες πηρα τα εξης:
ενα πορτοκαλί κοντομάνικο μπλουζακι με το σημα των thundercats σε γαλαζιο γυαλιστερό χρώμα
ενα δαχτυλιδι
μια στεκα υφασματινη ασπρη με πρασινωπες λεπτομερειες πολυ διακριτικες
ενα βραχιολακι ποδιου για το καλοκαιρι
μια ζωνη πλεγμενη με σατεν ροζ κορδελες και με μερικες γαλαζιες-ασπρες-ασημενιες σατεν κορδελες ακομη (αν καταλαβατε χ*στε με.. :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καγιράκι κι ευούλι μεγιές. :) ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καγιράκι κι ευούλι μεγιές. :) ^_^

Ευχαριστώ! :)

Σήμερα ψώνισα και 2 ακόμα φορέματα Rebecca Blu που τα είχε προσφορά 10? σε ένα μαγαζί που βρέθηκα για παντελώς άσχετο λόγο, και τα δύο μαύρα και τα δύο φοβερά και σε σχέδιο και σε ποιότητα!(άμα σε θέλει.. :D)


:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες που είμαι Αθήνα έχω ψωνίσει μερικά πράγματα. Ένα καταπληκτικό ανοιξιάτικο φουστάνι, σε τόνους του κόκκινου, με κεντημένα λουλουδάκια! Μια μπλούζα άσπρη καλοκαιρινή με κεντηματάκια. 2 cd, 2 βιβλία, μία τσάντα, μία θήκη για ψιλά Emily the Strange και ένα άλλο αξεσουάρ επίσης Emily, αλλά δεν ξέρω πώς λέγεται.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χτες πήρα κάτι χρυσά λεπτά βραχιολάκια κι ένα ζευγάρι χρυσά σκουλαρίκια και ένα κατακόκκινο κάπως διάφανο λιπ γκλος! :clapup:

(Με γεια underwater!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κάτι φανταστικά γυαλιά Ray Ban!! Φανταστικά, κάπως χρυσά στους φακούς, κιτρινωπά (δν ξερω πως να τα περιγράψω!)...:clapup:
Το 7ο ζευγάρι γυαλιά! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
.. ένα ζευγάρι χρυσά σκουλαρίκια

Ποιός μου τα μάτιασε κι έχασα το ένα ενώ το φορούσα; :fool::mpinelik::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
εγω μαλλον :redface::redface::redface:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άστα βρε Maggie μου.. έχω αγοράσει δεν ξέρω πόσα ζευγάρια χρυσά σκουλαρίκια.. όλα κάτι παθαίνουν κι αχρηστεύονται το πολύ την δεύτερη φορά που τα βάζω! :blink: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θελω κι εγω καινουρια γυαλια :(

Μεγεια σου μικρη maggie. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ευχαριστώωωω!! :D


Πήγα mall σήμερα και ανάμεσα στα διάφορα μπιχλιμπιδάκια και μπρελοκάκια και κάνα δυο ρούχα που πήρα, αγόρασα και μια αγελαδίτσα μικρούλα κουμπαρά σαν αυτές που έχουνε στο Σύνταγμα αλλά σε small μέγεθος :P Την πήρα δώρο στη μαμά μου και είναι στα χρώματα του ουράνιου τόξου, με ρίγες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top