Shopping Therapy

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω αγορασα τις ασημενιες μπαλαρινες. Εχουν και φιογκο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Εγω αγορασα τις ασημενιες μπαλαρινες. Εχουν και φιογκο!:D

Καλά αυτή η μόδα με τις μπαλαρίνες....Γκρρρρρρρ!!!:/:
Μα τι τους βρίσκετε???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Καλέ είναι υπέροχες! Σαν τις μπαρέτες! Εγώ έχω 6 ζευγάρια :P


Μεγειά io io :clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καλά αυτή η μόδα με τις μπαλαρίνες....Γκρρρρρρρ!!!:/:
Μα τι τους βρίσκετε???:P

Είναι ωραίες βρε! Εγώ μόνο 1 ζευγάρι έχω που είναι τέλειες, αλλά λόγω (έλλειψης) ύψους δεν το φοράω πολύ.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Καλέ είναι υπέροχες! Σαν τις μπαρέτες! Εγώ έχω 6 ζευγάρια :P


Μεγειά io io :clapup::clapup::clapup::clapup:

Βρε μπλιαχ είναι!:P
Και απ'οτι έχω συζητήσει με φίλους μου,σε πολύ λιγους άντρες αρέσουν!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Α, εμενα μ αρέσουν πάντως :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πήγα mall σήμερα και ανάμεσα στα διάφορα μπιχλιμπιδάκια και μπρελοκάκια και κάνα δυο ρούχα που πήρα, αγόρασα και μια αγελαδίτσα μικρούλα κουμπαρά σαν αυτές που έχουνε στο Σύνταγμα αλλά σε small μέγεθος :P Την πήρα δώρο στη μαμά μου και είναι στα χρώματα του ουράνιου τόξου, με ρίγες!
Maggie μεγιές, μεγιές. ^_^ [smilie=8,30,17]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ευχαριστω!


Επίσης μου πήραν οι γονείς μου κάτι καινούρια σκουλαρίκια, πολύ όμορφα και η μαμα μ ένα κοκαλάκι για τα μαλλιά από Hondo :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Βρε μπλιαχ είναι!:P
Και απ'οτι έχω συζητήσει με φίλους μου,σε πολύ λιγους άντρες αρέσουν!:P

Γι' αυτό κι εγώ, αν κι έχω ψύχωση με τα παπούτσια, δεν έχω ούτε ένα ζευγάρι μπαλαρίνες! :D (βασικά μπαίνω να αγοράσω μποτάκια φλατ και ΠΑΝΤΑ καταλήγω με γόβες ή ψηλοτάκουνα πέδιλα.. :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ σε λίγο πάω να πάρω κάτι μαύρες τζιν γόβες που είδα χτες (εκτός αν μου φανούν πολύ άβολες όταν τις δοκιμάσω ή δεν έχουν στο νούμερο μου).
Αλήθεια ξέρετε με τι συνδυάζονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Εγώ σε λίγο πάω να πάρω κάτι μαύρες τζιν γόβες που είδα χτες (εκτός αν μου φανούν πολύ άβολες όταν τις δοκιμάσω ή δεν έχουν στο νούμερο μου).
Αλήθεια ξέρετε με τι συνδυάζονται;
με τζιν! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
αν έχεις ανοιχτόχρωμο τζιν και το βάλεις με σκουρα μπλούζα πιστεύω θα ταιριάζουν οι γοβίτσες σου. όμως παίζει ρόλο και η ποιότητα του τζιν της γόβας.
τι να σου πω.... και εγώ δεν ασχολούμαι και πολύ με αυτά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ιδού οι γόβες που αγόρασα (ναι τις αγόρασα τελικά :D) ώστε να μπορείτε να απαντήσετε πιο εμπεριστατωμένα!
Πάντως με στενεύουν, αλλά αν έπαιρνα το επόμενο νούμερο (38 ) μπαινοβγαιναν. Ελπίζω με τον καιρό να ανοίξουν. Μου άρεσαν τόσο πάνω μου που δεν μπόρεσα να μην τις πάρω παρ'ότι δεν ήταν άνετες (άλλωστε ποιές μυτερές ψηλοτάκουνες γόβες είναι άνετες; ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • mygoves.jpg
    mygoves.jpg
    203.6 KB · Εμφανίσεις: 161

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
άψογες!!!
μεγιάαααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
α με υγεία
ωραίες είναι.... να δω πόσο θα αντέξουν τα πόδια σου, αν σε στενεύουν:P
βλέπω το πήρατε και το ποτήρι από τα starbucks .... ΆΨΟΓΟ ΚΑΙ ΑΥΤΌ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ για τα μεγιά, αλλά εγώ τις έβαλα για να μου πείτε με τι συνδυάζονται :P
@zanin: Του Πάνου είναι, το είχε πάνω στο γραφείο και βαρέθηκα να το κόψω με photoshop :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ωωωωω!! Μεγεια μεγειά!! Υπέροχες! :D

Και η κούπα βλέπω Φανταστική!!! :clapup: Είναι το μεγαλύτερο μέγεθος?!!
Θέλω κι εγώωωωωω :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Thanks Maggie. Μήπως ξέρεις και με τι συνδυάζονται/με τι δεν πρέπει με τπτ να τις φορέσω;
Η κούπα είναι στο μέγεθος grande, όχι Venti :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Α, άρα και πάλι είναι μεγαλούτσικη!! :clapup:

Για μενα ειναι μια υπέροχη γόβα που μπορείς να τις φορέσεις με οτιδήποτε εκτός από κολάν... Με κολάν εμένα μου φαίνεται βλαχιά :P:/:


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top