Σημερινοί άντρες και προσωπική φροντίδα

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
οντως αυτο ειναι αληθεια τους αντρες τους εχει γραμενους...λεει μαλακιουλες

Εδώ που τα λέμε και εγώ θα τους είχα ψιλογραμμένους τους ανδρες,διότι ενα αρσενικό να κάθεται να ασχολείται τόσο πια εξονυχιστικά με την μύτη του σαν γυναικούλα, ε δεν είναι νορμάλ.
Πολύ ξενέρα και εντελώς αντισεξουαλικό.Άλλο η γυναίκα που ξεψειρίζει τα πάντα επάνω της αλλα και ο άνδρας πια? Το δικαιολογώ μόνο σε περίπτωση λειτουργικού προβλήματος της μύτης.
Επίσης καλό θα ήταν να το παίζουμε έξυπνοι και νταήδες στην πρώτη εγχείριση και όχι πια μετά αφού την πατήσουμε!
Σορρυ st αλλα είσαι πολύ μπερδεμένος,μας λες οτι δεν θες να χαλάσεις το προφίλ αλλα δεν σου αρέσει το αμφάς,μα τι να το κάνεις το προφίλ το ωραίο όταν το αμφάς έχει πρόβλημα, με στραβά ρουθούνια και τέτοια?Είναι προτιμότερο να έχεις καλύτερο αμφάς παρά προφιλ νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εδώ που τα λέμε και εγώ θα τους είχα ψιλογραμμένους τους ανδρες,διότι ενα αρσενικό να κάθεται να ασχολείται τόσο πια εξονυχιστικά με την μύτη του σαν γυναικούλα, ε δεν είναι νορμάλ.
Πολύ ξενέρα και εντελώς αντισεξουαλικό.Άλλο η γυναίκα που ξεψειρίζει τα πάντα επάνω της αλλα και ο άνδρας πια? Το δικαιολογώ μόνο σε περίπτωση λειτουργικού προβλήματος της μύτης.

Απαράδεκτο να υποτιμάς τόσο το φύλο σου (μας). :down:
Μετά γκρινάζετε που σας θεωρούν κατώτερες. Μόνες σας το προκαλείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Απαράδεκτο να υποτιμάς τόσο το φύλο σου (μας). :down:
Μετά γκρινάζετε που σας θεωρούν κατώτερες. Μόνες σας το προκαλείτε

lol.Πως υποτιμώ το φύλο μας δηλαδή?Όταν λεω οτι συμπεριφέρεται σαν γυναικούλα όποιος άνδρας ασχολειται με την μύτη του συνέχεια? Το γυναικούλα αυτό υπονοεί?lol
Εγω τουλάχιστον δεν θα μπορούσα να κοιτάξω ερωτικά εναν ανδρα που ασχολείται με την μύτη του τοσο εξονυχιστικά!
Πότε δεν γκρίνιαξα οτι με θεωρεί κάποιος άνδρας κατώτερη,και όσοι το κάνουν αυτό τους θεωρώ αμόρφωτους.

P.S.Έχουμε φαγωθεί να αποδείξουμε οτι είμαστε ανώτερες και βλέπουμε τους ανδρες σαν εχθρούς και σαν ανταγωνιστές μας, είναι ανωτερότητα όλο αυτό?
Μήπως πρέπει πια επιτέλους να καταλάβουμε που είμαστε ανώτερες και που όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
lol.Πως υποτιμώ το φύλο μας δηλαδή?Όταν λεω οτι συμπεριφέρεται σαν γυναικούλα όποιος άνδρας ασχολειται με την μύτη του συνέχεια? Το γυναικούλα αυτό υπονοεί?lol
Εγω τουλάχιστον δεν θα μπορούσα να κοιτάξω ερωτικά εναν ανδρα που ασχολείται με την μύτη του τοσο εξονυχιστικά!
Πότε δεν γκρίνιαξα οτι με θεωρεί κάποιος άνδρας κατώτερη,και όσοι το κάνουν αυτό τους θεωρώ αμόρφωτους.

P.S.Έχουμε φαγωθεί να αποδείξουμε οτι είμαστε ανώτερες και βλέπουμε τους ανδρες σαν εχθρούς και σαν ανταγωνιστές μας, είναι ανωτερότητα όλο αυτό?
Μήπως πρέπει πια επιτέλους να καταλάβουμε που είμαστε ανώτερες και που όχι?
Όταν αποκαλείς τις γυναίκες γυναικούλες που ξεψειρίζουν τα πάντα πάνω τους και θεωρείς μειωτικό για έναν άντρα να το κάνει αυτό, ουσιαστικά υποτιμάς το φύλο σου.

Τέσπα, είμαστε και εκτός θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Όταν αποκαλείς τις γυναίκες γυναικούλες που ξεψειρίζουν τα πάντα πάνω τους και θεωρείς μειωτικό για έναν άντρα να το κάνει αυτό, ουσιαστικά υποτιμάς το φύλο σου.
Για μια γυναίκα δεν είναι μειονέκτημα να ξεψειρίζει τα πάντα επάνω της αλλα για εναν ανδρα είναι.
Θα σου άρεσε να έχεις εναν δίπλα σου και να ασχολείται με τα ρουθούνια του η με τις τρίχες μες την μύτη η στο στήθος του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Για μια γυναίκα δεν είναι μειονέκτημα να ξεψειρίζει τα πάντα επάνω της αλλα για εναν ανδρα είναι.
Θα σου άρεσε να έχεις εναν δίπλα σου και να ασχολείται με τα ρουθούνια του η με τις τρίχες μες την μύτη η στο στήθος του?
Ναι, γενικά μου αρέσει και ο άντρας να νοιάζεται για την εμφάνιση του και να μην είναι σαν βρωμερός βλάχος.
Οκ, δεν θα το θεωρούσα πρόβλημα να μην ασχολείται σε τέτοιο βαθμό, αλλά ούτε και το να ασχολείται το θεωρώ πρόβλημα (εκτός αν ξερω γω είχε καταλήξει να μπορεί να συζητήσει μόνο γι'αυτό, αλλά αυτό θα ήταν εξίσου αντιερωτικό και σε γυναίκα). Γενικά πιστεύω ότι όσο λιγότερους τέτοιους διαχωρισμούς κάνουμε, τόσο το καλύτερο. Τις περισσότερες φορές, αν το καλοσκεφτείς, προκύπτει ότι είναι και περιττοί. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
Ναι, γενικά μου αρέσει και ο άντρας να νοιάζεται για την εμφάνιση του και να μην είναι σαν βρωμερός βλάχος.
Δεν είναι βρωμερός βλάχος αυτός που δεν ασχολείται εξονυχιστικα με την εμφάνιση του.Άλλο ο κομπλεξικός που κολλάει στην λεπτομέρεια και άλλο ο άνδρας που προσέχει την εμφάνιση του.
αλλά ούτε και το να ασχολείται το θεωρώ πρόβλημα
Εγω το θεωρώ πρόβλημα σορρυ, και εντελώς αντιερωτικό ακόμα και να μην συζητάει συνέχεια για αυτό.
Γενικά πιστεύω ότι όσο λιγότερους τέτοιους διαχωρισμούς κάνουμε, τόσο το καλύτερο. Τις περισσότερες φορές, αν το καλοσκεφτείς, προκύπτει ότι είναι και περιττοί.
Κάποιες φορές πρέπει να υπάρχουν κάποιοι διαχωρισμοί διότι δεν σημαίνει οτι επειδή είμαστε ίσοι ότι είμαστε και όμοιοι. :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

swamps

Δραστήριο μέλος

Η swamps αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 560 μηνύματα.
καλή μου swamp.... το δικό μου θέμα ειναι οτι είμαι απο επαρχία και έχω καπωσ μπερδευτεί στην επιλογη ιατρού.. αλλα και πάλι σκέφτομαι οτι δεν πρέπει να κολλάμε τοσο στην συμπεριφορά αλλα στο αποτέλεσμα.. τι να το κανωεγώ αν μου μιλάει μεσ το συσ και το σας και μου κάνει μια μύτη πεπόνι????
Δεν διαφωνώ.Συνήθως αυτοί που μιλάνε με το σεις και με το σας όπως λες,είναι αυτοί που θέλουν να φάνε λεφτά και ειδικά αυτοί που παιρνουν τηλέφωνα και παρακαλάνε να χειρουργηθείς
Το αποτέλεσμα μετράει σίγουρα,αυτό όμως δεν σημαίνει οτι πρέπει και ο γιατρός να είναι και εντελώς αγενής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Δεν είναι βρωμερός βλάχος αυτός που δεν ασχολείται εξονυχιστικα με την εμφάνιση του.Άλλο ο κομπλεξικός που κολλάει στην λεπτομέρεια και άλλο ο άνδρας που προσέχει την εμφάνιση του.

Εγω το θεωρώ πρόβλημα σορρυ, και εντελώς αντιερωτικό ακόμα και να μην συζητάει συνέχεια για αυτό.

Κάποιες φορές πρέπει να υπάρχουν κάποιοι διαχωρισμοί διότι δεν σημαίνει οτι επειδή είμαστε ίσοι ότι είμαστε και όμοιοι. :yes:
Πρόβλημα θα θεωρούσα να ασχολείται περισσότερο απ'ότι εγώ :)
Το να ασχολείται το ίδιο ή λιγότερο θα ήταν άδικο να το θεωρήσω πρόβλημα, διότι θα σήμαινε ότι κρίνω με 2 μέτρα και 2 σταθμά. Από τη στιγμή που έχω δει ότι εγώ θέλω να ασχολούμαι τόσο (όχι ιδιαίτερα πολύ θεωρώ) για Χ,Υ λόγους, δεν μπορώ να μην δικαιολογήσω τουλάχιστον τους ίδιους και στον άλλο, χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει ότι το απαιτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frizstyler

Νεοφερμένος

Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 121 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
τα προτυπα αυτα εχουν περασει,γιατι καποιους συμφερει.μας εχουν περασει οτι το μονο που μετραει για να σε εκτιμουν οι αλλοι ,ειναι το ποσο περιποιημενος εισαι.ειναι η ιδια ακριβως διαδικασια που εχουν προ πολλου περασει στις γυναικες.ολοκληρες βιομηχανιες επωφελουνται πισω απο αυτη την κουλτουρα.
για 'μενα ειναι ξεφτυλα αυτο το πραγμα.αμα δω αντρα να κανει τετοιες βλακειες,θα τον κραξω με την πρωτη ευκαιρια.
ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.αμα το μυαλο δεν προοδευει,οσο και να ψαξεις να βελτιωσεις τα υπολοιπα για να γινεις πιο επιθυμητος,το ιδιο θα εισαι για 'μενα.μαλιστα,μπορει και να χειροτερεψεις για μενα.η εμφανιση ειναι το καταφυγιο εκεινου που δεν εχει τιποτα αλλο να επιδειξει.
η ομορφια ειναι το "νους υγιης εν σωματι υγιει".αυτον τον ανθρωπο εκτιμω εγω.κι αυτο προσπαθω να ακολουθω.δε βαζω αρωματα,ουτε φτιαχνω τα μαλλια μου.το μονο καλλυντικο που χρησομοποιω ειναι η χτενα!δεν πλενομαι καθε μερα το καλοκαιρι για να το παιζω πεντακαθαρος.
και η ξαδερφη μου,(αλλη πειραγμενη κι αυτη)μου λεει συνεχεια "γιατι δε βαζεις αποσμητικο","γιατι δε πλενεσαι καθε μερα","γιατι δεν ντυνεσαι ωραια"?
μωρη δεν πα να!!!αυτο εχουμε καταντησει.ο ενας να κοιταει τον αλλο,κι απο προοδο τιποτα.η μερα που η ανθρωποτητα θα ξεφυγει απο το τρυπακι του
"φαινεσθαι",και προχωρησει στο "ειναι",θα ειναι το εφαλτηριο της προοδου

το θεμα ειναι η καλλιεργεια το σωματος,οχι το στολισμα του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,008 μηνύματα.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
τα προτυπα αυτα εχουν περασει,γιατι καποιους συμφερει.μας εχουν περασει οτι το μονο που μετραει για να σε εκτιμουν οι αλλοι ,ειναι το ποσο περιποιημενος εισαι.ειναι η ιδια ακριβως διαδικασια που εχουν προ πολλου περασει στις γυναικες.ολοκληρες βιομηχανιες επωφελουνται πισω απο αυτη την κουλτουρα.
για 'μενα ειναι ξεφτυλα αυτο το πραγμα.αμα δω αντρα να κανει τετοιες βλακειες,θα τον κραξω με την πρωτη ευκαιρια.
ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ.αμα το μυαλο δεν προοδευει,οσο και να ψαξεις να βελτιωσεις τα υπολοιπα για να γινεις πιο επιθυμητος,το ιδιο θα εισαι για 'μενα.μαλιστα,μπορει και να χειροτερεψεις για μενα.η εμφανιση ειναι το καταφυγιο εκεινου που δεν εχει τιποτα αλλο να επιδειξει.
η ομορφια ειναι το "νους υγιης εν σωματι υγιει".αυτον τον ανθρωπο εκτιμω εγω.κι αυτο προσπαθω να ακολουθω.δε βαζω αρωματα,ουτε φτιαχνω τα μαλλια μου.το μονο καλλυντικο που χρησομοποιω ειναι η χτενα!δεν πλενομαι καθε μερα το καλοκαιρι για να το παιζω πεντακαθαρος.
και η ξαδερφη μου,(αλλη πειραγμενη κι αυτη)μου λεει συνεχεια "γιατι δε βαζεις αποσμητικο","γιατι δε πλενεσαι καθε μερα","γιατι δεν ντυνεσαι ωραια"?
μωρη δεν πα να!!!αυτο εχουμε καταντησει.ο ενας να κοιταει τον αλλο,κι απο προοδο τιποτα.η μερα που η ανθρωποτητα θα ξεφυγει απο το τρυπακι του
"φαινεσθαι",και προχωρησει στο "ειναι",θα ειναι το εφαλτηριο της προοδου

το θεμα ειναι η καλλιεργεια το σωματος,οχι το στολισμα του
1. Και τι ακριβώς κάνεις εσύ για την καλλιέργεια του πνεύματος σου και την ...πρόοδο της ανθρωπότητας;
2. Άλλο καλλωπισμός, άλλο καθαριότητα. Το να βρωμας επειδή δεν πλένεσαι συχνά και δεν βάζεις αποσμητικό είναι απλώς αηδία, όχι κάποια ...στάση ζωής.
3. Το ένα δεν αποκλείει το άλλο. Μπορούν κάλλιστα να σε ενδιαφέρουν και τα δύο. Δεν σημαίνει ότι επειδή θα προσέχεις την εμφάνιση σου θα είσαι τούβλο κατά τα άλλα.
4. Να υποθέσω δηλαδή ότι κι εσένα οι γυναίκες που σε τραβάνε είναι βρώμικες και απεριποίητες; (including μες την τρίχα, γιατί φυσικά και η αποτρίχωση, περιποιηση είναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frizstyler

Νεοφερμένος

Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 121 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
1. Και τι ακριβώς κάνεις εσύ για την καλλιέργεια του πνεύματος σου και την ...πρόοδο της ανθρωπότητας;
2. Άλλο καλλωπισμός, άλλο καθαριότητα. Το να βρωμας επειδή δεν πλένεσαι συχνά και δεν βάζεις αποσμητικό είναι απλώς αηδία, όχι κάποια ...στάση ζωής.
3. Το ένα δεν αποκλείει το άλλο. Μπορούν κάλλιστα να σε ενδιαφέρουν και τα δύο. Δεν σημαίνει ότι επειδή θα προσέχεις την εμφάνιση σου θα είσαι τούβλο κατά τα άλλα.
4. Να υποθέσω δηλαδή ότι κι εσένα οι γυναίκες που σε τραβάνε είναι βρώμικες και απεριποίητες; (including μες την τρίχα, γιατί φυσικά και η αποτρίχωση, περιποιηση είναι)
1.διαφορα.γιατι ρωτας?
2.ποιος σου ειπε οτι δεν πλενομαι και δεν ειμαι καθαρος?
3,4.δεν ειπα κατι τετοιο,ειμαι υπερ του απλου καλλωπισμου αλλα οχι τις ανασφαλεις,παθητικες υπερβολες που ανεφερα.
5.τις περιμενα τις περιφρονητικες απαντησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Οι γυναίκες λόγω κοινωνίας επιβάλλεται να είναι ολοκάθαρες και πιο προσεκτικές στην εμφάνιση ενώ οι άντρες να είναι περισσότερο χύμα. (αυτο όμως δεν σημαίνει ότι είναι βρώμικοι )

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
σωστοοςς:D

αν βρουν οι γυναικες ανδρα που ειναι τοσο μανιακος με την καθαριοτητα οσο αυτες..
να υποψιαστουν..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frizstyler

Νεοφερμένος

Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 121 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Πως καλλιεργείται ένα σώμα;:confused:
χαχαχα,μαγκα φροντισε αυτο να μην το συνειδητοποιησεις με το δυσκολο τροπο,λιγο πριν αποδημησεις απο "φυσικα",κατα τα αλλα, αιτια!(το "λιγο πριν αποδημησεις απο "φυσικα" αιτια",με την καλη εννοια το ειπα.δεν ειμαι gangster) :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
σωστοοςς:D

αν βρουν οι γυναικες ανδρα που ειναι τοσο μανιακος με την καθαριοτητα οσο αυτες..
να υποψιαστουν..;)

Γιατί, αν είναι καθαρός ένας άντρας (ή μανιακός με την καθαριότητα) δεν μπορεί να κάνει σεξ με μια γυναίκα; Ή προτιμά τους άντρες; Δεν παράγει οιστρογόνα η καθαριότητα Άγγελε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γιατί, αν είναι καθαρός ένας άντρας (ή μανιακός με την καθαριότητα) δεν μπορεί να κάνει σεξ με μια γυναίκα; Ή προτιμά τους άντρες; Δεν παράγει οιστρογόνα η καθαριότητα Άγγελε... :P
σου βαλα θετικη ψηφο γιατι σε συμπαθω..
αλλα ξερεις πολυ καλα τι λεω..;)

και δεν μιλαω για ακροτητες..αλλα για δειγματα χαρακτηρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάντως ξέρω πολλούς άντρες που κάνουν μπάνιο κάθε μέρα ή και 2 φορές τη μέρα και διόλου ομοφυλοφιλικές τάσεις δεν έχουν. Άλλωστε, ειδικά αν έχεις βλέψεις για σεξ, το μπάνιο κάθε μέρα επιβάλλεται, ανεξαρτήτως φύλου.

Άγγελε, όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Δεν θα είναι και η πρώτη φορά.

Και αφού αρχίσαμε τις γενικεύσεις, ας κάνω κι εγώ μία που τουλάχιστον έχει λογική βάση: Όποιος άντρας δεν πλένεται κάθε μέρα, είτε είναι αγ@μητος (άρα δεν επιβάλλεται τόσο), είτε η κοπέλα του είναι μπάζο (όχι απαραίτητα εμφανισιακά) και ανέχεται τη μπίχλα του λόγω τραγικών συμβιβασμών που έχει κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Και αφού αρχίσαμε τις γενικεύσεις, ας κάνω κι εγώ μία που τουλάχιστον έχει λογική βάση: Όποιος άντρας δεν πλένεται κάθε μέρα, είτε είναι αγ@μητος (άρα δεν επιβάλλεται τόσο), είτε η κοπέλα του είναι μπάζο (όχι απαραίτητα εμφανισιακά) και ανέχεται τη μπίχλα του λόγω τραγικών συμβιβασμών που έχει κάνει.
δεν μιλησα τοσο για το μπανιο..
αλλα και για την παραπερα προσωπικη περιποιηση..(και υπαρχουν πολλααα παραπερα εκτος του απλου μπανιου..)αλλο ενα γυναικειο μπανιο με 15 αφρολουτρα και λοσιον,,και ειδικα σαμπουαν κλπ..και αλλο ενα απλο μπανιο με ενα απλο σαμπουαν πχ..
και οποιος(α) καταλαβε (ή δεν θελει να καταλαβει)καταλαβε..

το μπανιο,αυτο καθαυτο.εναι και λογω καταστασεων,,συχνα,πχ ενας που δουλευει στα τσιμεντα(ή τρεχει ολη μερα στους δρομους της πολης με καυσαεριο)..θα πλενεται και καθε μερα αν χρειαστει..

Όποιος άντρας δεν πλένεται κάθε μέρα, είτε είναι αγ@μητος (άρα δεν επιβάλλεται τόσο)
δεν επιβαλλεται τοσο δηλαδη ωστε να τον γ@μησουν?:worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top