Σημερινοί άντρες και προσωπική φροντίδα

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
για συμπληρωση χαρακτηρων:D

για τον ιδιο λογο που εγω προτιμω τις καθαρες και μοσχομυριστες και τακτοποιημενες γυναικες!:D

ειναι η ελξη των αντιθετων!:)

η βρωμα ελκεται απο την καθαριοτητα,,ειναι ο νομος της φυσης..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν της έλειπε αυτό το στοιχείο του χαρακτήρα (είναι στοιχείο χαρακτήρα αυτό; ) θα μπορούσαν να το εφαρμόσουν μόνες τους χωρίς να βάλουν μπελά( =άνδρα) στο κεφάλι τους. :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μα πώς θα καθαριστει ο βρωμυλος?
θα παρει μια γυναικα που θα τον ωθει στην καθαριοτητα!:D

παραδεχτητε το καθαρες μοσχομυριστες γυναικες:)
γουσταρετε εμας τους βρωμυλους!:hehe::hehe::hehe:

αλλωστε γουρουνια δεν μας λετε?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
χαχαχα,μαγκα φροντισε αυτο να μην το συνειδητοποιησεις με το δυσκολο τροπο,λιγο πριν αποδημησεις απο "φυσικα",κατα τα αλλα, αιτια!(το "λιγο πριν αποδημησεις απο "φυσικα" αιτια",με την καλη εννοια το ειπα.δεν ειμαι gangster) :hehe:

Καταρχάς είναι εμφανές ότι δε μιλάμε με το ίδιο στυλάκι, αλλά σου επιτρέπω να με λες μάγκα γιατί πάντα γουστάρω οι άνθρωποι να λένε την αλήθεια, ειδικά όταν αυτή τονίζει το υπαρκτό μου γίγνεσθαι μέσα σ' αυτόν τον κυβισμό ανελέητης εκστατικότητας (και μπόλικου τσένταρ) που ζούμε εν μέσω κρίσης (στα πατατάκια Tsakiris και στα προϊόντα Tsakiris Mallas)


Κατα δεύτερον... Εγώ δεν αποδημώ, ούτε εις Κύριον, ούτε εις Διάβολον. Εδώ θα κάτσω να τα κάνω στους ανθρώπους τσατάλια τα νεύρα.

Κατά τρίτον... Περιστρέφεις τη συζήτηση γύρω από τη μαστούρα ή μου φαίνεται; Κι αν ναι, με ποιό εφαλτήριο;

Κατα Ματθαίον... Και ο Ιησούς επορεύθ...οχι άστο, αυτό θα μας το εξηγήσει ο worshipperjesus.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
μα πώς θα καθαριστει ο βρωμυλος?
θα παρει μια γυναικα που θα τον ωθει στην καθαριοτητα!:D

παραδεχτητε το καθαρες μοσχομυριστες γυναικες:)
γουσταρετε εμας τους βρωμυλους!:hehe::hehe::hehe:

αλλωστε γουρουνια δεν μας λετε?:D

Αυτο...ποιος σου το ειπε;;Δεν ξερω τι γυναικες εχεις γνωρισει..αλλα μια καθαρη γυναικα..να εισαι σιγουρος οτι απεχθανεται εναν βρωμικο αντρα...ελεος..τι συζηταμε τωρα;; τα αυτονοητα;;:crazy::crazy::crazy:..
Μην τρεφεις τετοιες ελπιδες..νορμαλ γυναικα...δεν καταδεχεται βρωμικο αντρα..τελος..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μα πώς θα καθαριστει ο βρωμυλος?
θα παρει μια γυναικα που θα τον ωθει στην καθαριοτητα!:D

παραδεχτητε το καθαρες μοσχομυριστες γυναικες:)
γουσταρετε εμας τους βρωμυλους!:hehe::hehe::hehe:

αλλωστε γουρουνια δεν μας λετε?:D
Εχμ ναι, μας κατάλαβες. :redface::P
Ειδικά αυτό το ''παραδεχτείτε το'' με σκοτώνει. Λες να παραδεχτούμε κάτι που σου λέμε πως δε μας ελκύει/αρέσει μόνο και μόνο επειδή έτσι (θέλεις να) πιστεύεις.
Anyway, βλέπω πως δεν προσφέρεσαι για σοβαρή συζήτηση οπότε το αφήνω εδώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Άγγελε έβλεπες εγκλήματα; :P Αλέκος for ever ρεεεεεεεε

-Στους πόσους βαθμούς κάνεις μπάνιο;
-35-40 γιατί γαριάζω

-Άλατα θες;
-Έχω στο σβέρκο

-Θα σου δώσω ένα μποξεράκι του άντρα μου να αλλάξεις
-Δεν θέλω θα φορέσω το ίδιο

https://www.youtube.com/watch?v=B82rhs4c6fg&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Αυτο...ποιος σου το ειπε;;Δεν ξερω τι γυναικες εχεις γνωρισει..

καμια..
γιαυτο λεω..:hehe::hehe::crazy:
α,,ωστε λετε αυτο να εφταιγε που τρεχαν να σωθουν οταν τις πλησιαζα?:worry::slourp:


Άγγελε έβλεπες εγκλήματα;

Όχι..
ειμαι αυτοδίδακτος:popcorn:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frizstyler

Νεοφερμένος

Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 121 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
καλα ,μιλαμε παρατηρω τα σχολια και ο αγγελος σας παιζει τελευταια οπως θελει εκμεταλλευομενος την φανατισμενη για τα προϊοντα περιποιησης κουλτουρα σας!δεν ντρεπεστε να απαντατε κιολας?αν παρατηρησετε τις αντιδρασεις σας,μπορει να καταλαβετε περι τινος κολληματος μιλαμε!ρε ξυπνηστε!αμα δε σκεφτεστε την υγεια σας που πληττεται απο τη μανια με την υγιεινη,σκεφτειτε τουλαχιστον το περιβαλλον!ειστε σοβαρες/ροι?ολη μερα μπανια για να νιωθετε φρεσκαρισμενοι?
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΑΠΕΡΙΣΚΕΨΙΑ.Η ΕΥΔΑΠ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ 100%,ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΤΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,355 μηνύματα.
Αν η καθαριοτητα ειναι φανατισμος...τον προτιμω..απο το να ειμαι βρωμικη...:crazy::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frizstyler

Νεοφερμένος

Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 121 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
valder,ασ' τα φιλοσοφικα.αν δεν θες να καταλαβεις την εννοια της καλλιεργειας του σωματος,δεν αξιζει η συζητηση.τουλαχιστον η λεξη σκαπετης ξερεις τι σημαινει?αμα δεν εχεις δουλεψει σκαπετη,δεν καταλαβαινεις την εννοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,841 μηνύματα.
valder,ασ' τα φιλοσοφικα.αν δεν θες να καταλαβεις την εννοια της καλλιεργειας του σωματος,δεν αξιζει η συζητηση.τουλαχιστον η λεξη σκαπετης ξερεις τι σημαινει?αμα δεν εχεις δουλεψει σκαπετη,δεν καταλαβαινεις την εννοια

Σε παρακαλώ, διαφώτισέ με!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
δεν επιβαλλεται τοσο δηλαδη ωστε να τον γ@μησουν?:worry::confused:

Huh? Δεν είναι τόσο επιβεβλημένο το καθημερινό μπάνιο σε αυτή την περίπτωση εννοώ.

δεν ειπα να ειμαστε βρωμιλοι,αλλα δεν μπορω να ειμαι και σαν και σενα πχ με τα δεκαπεντε αφρολουτρα..
θα το λατρευα αυτο για μια γυναικα..αλλα θα μας θελατε πραγματικα ετσι?:confused::hmm:
αν εισαι υπερκαθαρος αλλωστε,,πώς θα νιωσεις αυτην την απιστευτη θηλυκη καθαρη αυρα της γυναικας?:D
τη λατρευω..:redface:
Αναρωτιέμαι ρε γαμώτο, είναι τόσο ανώτερο επίπεδο σκέψης το απλούστατο "Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι αυτό που σου αρέσει εσένα σε μια καθαρή γυναίκα δεν αρέσει και στις γυναίκες;"

το ξερεις οτι τα σαμπουαν και τετοια καθε μερα καταστρεφουν το δερμα και τις ιδιοτητες του,δημιουργουν προβληματα στα μαλλια,και διαφορα συνηθισμενα προϊοντα καλλοπισμου μπορει να αλλοιωσουν ακομα και το dna?οι δερματολογοι λενε οτι μπανιο δεν πρεπει να κανουμε με λιγοτερη συχνοτητα απο 2 μερες,εκτος αν υπαρχει λογος.το οτι πηγες μεχρι το περιπτερο και ψιλοϊδρωσε η μασχαλη δεν ειναι λογος για μπανιο,παρα μονο για ελαφροκωληδες που σιχαινονται τον εαυτο τους.αλλα βεβαια,οι εταιρειες απο που θα βγαζουν λεφτα?ξερω οτι τωρα που τα λεω αυτα η ιδεολογια καποιων δεν αλλαζει,αφου δεν αλλαξε ουτε σε ατομα που τους το ειπα στα ισια,αν και δεν μπορουσαν να μου δωσουν σοβαρη απαντηση.
Πρώτον, όπως ειπώθηκε, υπάρχουν ειδικά προιόντα καταλληλότερα για καθημερινή χρήση.
Δεύτερον, μην περιμένεις σοβαρή απάντηση σε αστήριχτα πράγματα. Λινκ για τις εν λόγω έρευνες που το λένε αυτό οι δερματολόγοι έχεις;

Α ρε frizstyler, γελάω όσο σκέφτομαι ότι κάποια στιγμή θα κάνεις σεξ (γιατί να έχεις κάνει ήδη χλωμό το κόβω) και θα αναρωτιέσαι γιατί η κοπέλα σου δεν σου κάνει στοματικό. Και θα αρχίσεις να σκέφτεσαι ότι μάλλον δεν της αρέσει γενικότερα, ενώ η εξήγηση θα είναι πολύ πιο απλή απ'ότι θα φαντάζεσαι :lol:

Άγγελε, από τη στιγμή που έχεις παραδεχτεί ακόμα και σε αυτό το θέμα ότι η μόνη σεξουαλική εμπειρία που έχεις είναι ...από την τηλεόραση και από ράδιο-αρβύλες άλλων, αποδέξου επιτέλους ότι δεν ξέρεις καλύτερα από τις γυναίκες τι προτιμάμε και άνοιξε τα μάτια σου μπας και μάθεις τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άγγελε, από τη στιγμή που έχεις παραδεχτεί ακόμα και σε αυτό το θέμα ότι η μόνη σεξουαλική εμπειρία που έχεις είναι ...από την τηλεόραση και από ράδιο-αρβύλες άλλων, αποδέξου επιτέλους ότι δεν ξέρεις καλύτερα από τις γυναίκες τι προτιμάμε και άνοιξε τα μάτια σου μπας και μάθεις τίποτα.

καλα ντε!;)
μη βαρας και συ:)

εγω ειπα να μην κανουμε υπερβολες ακομα και στην καθαριοτητα.


για να κανω ερωτα με γυναικα ,σιγουρα θα πλυθω..;)
αλλωστε αυτο ειναι και δειγμα ερωτευμενου..
αν πλενεται και αλλαζει σωβρακο συχνα την εχει δαγκωσει τη λαμαρινα:hehe::hehe::yahoo:


Huh? Δεν είναι τόσο επιβεβλημένο το καθημερινό μπάνιο εννοώ.
αυτο ακριβως λεω και εγω.
διακρινω μια μικρη αλλαγη πλευσης?:worry:;)


Δεύτερον, μην περιμένεις σοβαρή απάντηση σε αστήριχτα πράγματα. Λινκ για τις εν λόγω έρευνες που το λένε αυτό οι δερματολόγοι έχεις;
καλα το εχω δει και με τα χερια μου ή της μανας μου,,οταν πλενεσαι πχ με τα πιατα με σαπουνι συνεχεια φθιρονται τα χερια σου,ψιλοδερματιτιδες κλπ..τα σαπουνια κλπ θελουν μετρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
για να κανω ερωτα με γυναικα ,σιγουρα θα πλυθω..;)
Ενώ αν ήταν να κάνεις έρωτα με άντρα δεν θα πλενόσουν; :P

αλλωστε αυτο ειναι και δειγμα ερωτευμενου..
αν πλενεται και αλλαζει σωβρακο συχνα την εχει δαγκωσει τη λαμαρινα:hehe::hehe::yahoo:
Το θέμα είναι ότι δεν μπορείς πάντα να ξέρεις πότε θα γίνει ώστε να πλυθείς και είναι και ξενέρωτο να το προσχεδιάζεις. Αν δηλαδή σου κάνει έκπληξη κι εσύ είσαι μες τη μπίχλα τι θα πεις; Και να την πείσεις να κάνετε μαζί μπάνιο, τι γίνεται μέχρι να μπείτε στο ντους;

αυτο ακριβως λεω και εγω.
διακρινω μια μικρη αλλαγη πλευσης?:worry:;)
Αναφερόμουν στην περίπτωση που κάποιος δεν είναι ενεργός σεξουαλικά και είπα ότι δεν είναι ΤΟΣΟ επιβεβλημένο σε αυτή την περίπτωση, όχι ότι δεν είναι καθόλου. Άλλωστε το ένα φέρνει το άλλο: Αν οι γυναίκες καταλαβαίνουν ότι δεν πλένεσαι συχνά, ε μην περιμένεις να σε γουστάρουν κιόλας.

καλα το εχω δει και με τα χερια μου ή της μανας μου,,οταν πλενεσαι πχ με τα πιατα με σαπουνι συνεχεια φθιρονται τα χερια σου,ψιλοδερματιτιδες κλπ..τα σαπουνια κλπ θελουν μετρο..

Μα τώρα σοβαρολογείς; Τι σχέση έχει το σαπούνι για τα πιάτα; Προφανώς και αυτό δεν κάνει καλό στο δέρμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μα τώρα σοβαρολογείς; Τι σχέση έχει το σαπούνι για τα πιάτα; Προφανώς και αυτό δεν κάνει καλό στο δέρμα!
και για το απλο κρεμοσαπουνο λεω..οταν πλενω πολυ συχνα τα χερια μου.μπορει να ερεθιστουν..
με οποιοδηποτε σαπουνι ισχυει αυτο..χημικες ουσιες ειναι,,θελουν μετρο χρησης..
η υπερκαθαριοτητα και απολυμανση φερνει το ιδιο κακο συχνα με τη βρωμα.και αυτο το λενε συχνα επιστημονες..

Ενώ αν ήταν να κάνεις έρωτα με άντρα δεν θα πλενόσουν;
όχι,,εκει θα ενωναμε τις μπιχλες μας..:hehe::hehe:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
και για το απλο κρεμοσαπουνο λεω..οταν πλενω πολυ συχνα τα χερια μου.μπορει να ερεθιστουν..
με οποιοδηποτε σαπουνι ισχυει αυτο..χημικες ουσιες ειναι,,θελουν μετρο χρησης..
η υπερκαθαριοτητα και απολυμανση φερνει το ιδιο κακο συχνα με τη βρωμα.και αυτο το λενε συχνα επιστημονες..

Πρώτον, ακόμα κι αυτό εξαρτάται από το σαπούνι. Υπάρχουν πιο απαλά σαπούνια.
Δεύτερον, προφανώς η υπερβολή βλάπτει. Το καθημερινό μπάνιο όμως δεν είναι υπερβολή, είναι κάτι που κάνει ο περισσότερος κόσμος (ιδίως στο εξωτερικό είναι πάρα πολύ συνηθισμένο το "I'm going to take a shower"). Υπερβολή ας πούμε θα ήταν να κάνει κάποιος 5 ντους τη μέρα.

Επίσης, ναι, ειδικά στα μακριά μαλλιά δεν είναι καλό να λούζονται κάθε μέρα. Ούτε εγώ είμαι υπέρ του καθημερινού λουσίματος, ούτε οποιοσδήποτε κομμωτής έχω ρωτήσει. Αλλά άλλο το λούσιμο και άλλο η καθαριότητα του υπόλοιπου σώματος. Μπορείς κάλλιστα να κάνεις ντους χωρίς να λούσεις τα μαλλιά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ποιος ειναι ο τραγουδιστης που βρωμαει?

Ο Μασχάλης!:P


τι να κανουμε..εγω τουλαχιστον δεν ειμαι Εγγλεζος..παντως στην Αγγλια που λες πχ τα σπιτια απο οτι ακουω και βλεπω ειναι πολυ πιο βρωμικα απο τα ελληνικα..απλα το αναφερω..

και η υπερβολικη καθαριοτητα,σχετιζεται με αυξημενες αλλεργιες,που περιεργως δεν υπαρχουν στις τριτες χωρες που ειναι μες στη βρωμα και η Δυση ειναι γεματη με αυτες,,ειδικα η Αγγλια αμερικη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
τι να κανουμε..εγω τουλαχιστον δεν ειμαι Εγγλεζος..παντως στην Αγγλια που λες πχ τα σπιτια απο οτι ακουω και βλεπω ειναι πολυ πιο βρωμικα απο τα ελληνικα..απλα το αναφερω..

και η υπερβολικη καθαριοτητα,σχετιζεται με αυξημενες αλλεργιες,που περιεργως δεν υπαρχουν στις τριτες χωρες που ειναι μες στη βρωμα και η Δυση ειναι γεματη με αυτες,,ειδικα η Αγγλια αμερικη..
Ναι, οι άγγλοι δεν είναι ψυχωτικοί με την καθαριότητα του σπιτιού όπως οι Έλληνες (ιδίως οι Ελληνίδες). Είναι πεντακαθάροι όμως σε αυτά που μετράνε: Την προσωπική τους υγιεινή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ναι, οι άγγλοι δεν είναι ψυχωτικοί με την καθαριότητα του σπιτιού όπως οι Έλληνες (ιδίως οι Ελληνίδες)
ώωωπααα..ψυχωση με την καθαριοτητα?πια ψυχωση ειναι χειροτερη?με το κορμι μας ή με το σπιτι μας?και αν ειναι βρωμικο το σπιτι μας δεν αναγκαζομαστε να πλενομαστε συχνοτερα?


(εχω δει το How clean is your house και στο Kitchen nightmare περιπτωσεις που στην Ελλαδα θα ειχε μπουκαρει το υγειονομικο και τα τσαντίρια πιο καθαρα απο αυτα ειναι..!


μην πω οτι στην αγγλια δεν εχουν διπλες μπαταριες βρυσης οπως εδω ,αλλα εχουν ξεχωρες κρυο και ζεστο και πλενονται με στασιμο νερο στο νυπτηρα?
πολυ καθαρο αυτο.για να μην πω για την καθαριοτητα των γαλλων..πηγε η αδελφη μου Γαλλια και συχαθηκε!μες στη μουχλα και τη βρωμα

τι πολιτισμο εχουμε ,χωρις καθαρο σπιτι?:worry:;)
εισαι εναντια στην καθαριοτητα?:confused:

να βλεπουμε καθαρα τα πραγματααα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top