Shopping Therapy

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω πολύυυυυυυυυυυυ καιρό να πάω για ψώνια.. το νέο σπίτι δεν είναι κοντά στα μαγαζιά και που να τρέχω.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ πάλι πέρασα από τα Ζάρα... αλλά εκνευρίστηκα με τα παντελόνια τους!!!

Οπότε περιορίστηκα σε δύο μπλουζάκια μακώ, ένα άσπρο με ένα λεοπαρδότιγρο και ένα πολύχρωμο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ένα υπέροχο μαγιώ 2 όψεων, ένα διακοσμητικό νεραϊδούλα και συγκαταλέγω στα ψώνια μια φούστα χακί λινή που μου έφερε η μαμά μου.:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Α τωρα ειδα το θεμα αυτο...:redface:

Σημερα καθοτι ειναι Κυριακη , τα μαγαζι ειναι κλειστα...αλλα προχθες εκανα μια βολτουλα στα μαγαζια και πηρα ενα παντελονι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
Εγώ αν πω ότι το τελευταιο πράγμα που αγόρασα ήταν ένα case της coolermaster???:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάλι ψώνισα ένα μοβ τοπάκι από την ..Κόρινθο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγψ ψωνισα την προηγουμενη πεμπτη 2 μπλουζακια και ενα συνολο φουστας τοπ για πιο καλο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Κσινούργιο μαγιουδάκι, καινούργιο άρωμα, καινούργια ενυδατική κρέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
2 κενούριες τσάντες 2 ζευγάρια παπούτσια 4 μπλούζες 1 τζίν 3 υφασμάτινα, σκιές μέικ άπ, μολίβια κραγιών, εσώρουχα, σκουλαρίκια, δαχτυλίδια , ιδικές κρέμες για τα μαλιά, κρέμα για απολέπηση, αλυσίδακια για πόδια και χέρια νυχτυκά και δεν θυμάμε τι άλλο, κόλησα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αναστηθηκε η αγορα της Ροδου :P
Πηρα 3 μπλουζακια να βρισκονται, δε μ'αρεσε κανενα τζην και τσαντιστηκα, και σε λιγο θα παω να παρω κατι παπουτσια..(3 δεν κλεινει η αγορα σημερα? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ένα ζευγάρι μαύρες πλατφόρμες τέλειες, μια κατσαρόλα και μερικά πράγματα για την κουζίνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Εισητήριο για Rockwave, 1η και 3η Ιουλίου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
πήρα κάτι εσώρουχα hello kitty ντοινκ



τι χαζό που είμαι δλδ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Α, και αυτήν την μπλούζα την οποία είχα παραγγείλει απ' το net.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Λοιποοοον, εγω επιτελους πηρα σταρακια που τα λιμπιζομουνα εδω και καιρο, δυο t-shirts(ενα κοντομανικο, ενα μακρυμανικο) και ενα περιεργο μεσατο ζακετακι-πουκαμισακι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Εισητήριο για Rockwave, 1η και 3η Ιουλίου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ποσο παει το μαλλι???

Αντε σε καλη μερια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
2 κραγιόν και 1 σκιά από την Avon (τα φέρνει μια κοπέλα στην δουλειά) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Kαλα μιλαμε...να δω ποτε θα συνηθισω την μουτσουνα (ομορφη μουτσουνα ε!) του Τeo στο avatar σου!!!!!!:mad: :P


Eτοιμος ημουν να απαντησω "Τι τα θες τα κραγιον και τις σκιες ρε Hunter???":worry: :| :P
χαχαχαχαχαχα

Βασιλη πολυ ωραια η μπλουζα!;)
Για τα εισητηρια δεν λεω τιποτα γιατι ζηλευω!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαλα μιλαμε...να δω ποτε θα συνηθισω την μουτσουνα (ομορφη μουτσουνα ε!) του Τeo στο avatar σου!!!!!!:mad: :P


Eτοιμος ημουν να απαντησω "Τι τα θες τα κραγιον και τις σκιες ρε Hunter???":worry: :| :P
χαχαχαχαχαχα

Ε, δικαιολογούνται σαν δώρο μόνο!

:P:P:P:P

(Που να τον δεις να οδηγεί το αμάξι μου που εχει πίσω ένα λευκό μικρό μπλουζάκι που γράφει "Νέα, αλλά ωραία"! :bleh: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
(Που να τον δεις να οδηγεί το αμάξι μου που εχει πίσω ένα λευκό μικρό μπλουζάκι που γράφει "Νέα, αλλά ωραία"! :bleh: )

να θυμηθω να το βγαλω αυτο αυριο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top