Αλλαγή στις διευθύνσεις των σελίδων

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όπως θα παρατηρήσετε, πλέον οι διευθύνσεις των θεμάτων, κατηγοριών, χρηστών κτλ στο forum είναι πιο εύκολα κατανοητές και αντικατοπτρίζουν το περιεχόμενο τους.

Πχ, το λινκ για το προφιλ μου παλιότερα ήταν www.e-steki.gr/member.php?u=179
τώρα είναι www.e-steki.gr/user/Subject+to+change

Η διεύθυνση της κατηγορίας Μουσική παλιότερα ήταν www.e-steki.gr/forumdisplay.php?f=65
ενώ τώρα είναι www.e-steki.gr/e-steki/πολιτισμός/τέχνες/μουσική

Η διεύθυνση του παρόντος θέματος ήταν https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=75592
ενώ τώρα είναι https://www.e-steki.gr/σημαντικές-ανακοινώσεις/σύντομο-downtime-σήμερα-23-φεβρουαρίου-75592

Φυσικά οι παλιές διευθύνσεις δουλεύουν ακόμη κανονικά και ανακατευθύνουν στη σωστή περιοχή του site.

Παράλληλα, θα δείτε διάφορες ακόμη βελτιώσεις, όπως πχ:

- Το επόμενο και προηγούμενο θέμα είναι πλέον με τίτλο:
prev-next-title.png

- Όταν γράφετε λινκ για κάποιο θέμα σε ποστ, ο τίτλος του υπάρχει σε tooltip (ισχύει ΚΑΙ για τα παλιά links)
Τέστ: Πέρνα το ποντίκι σου από πάνω μου

- Θα παρατηρήσετε διάφορες άλλες μικροβελτιώσεις καθώς περιηγείστε στο site, αλλά ας τις αφήσω για έκπληξη. :)

Όπως αντιλαμβάνεστε, πρόκειται για μια αρκετά μεγάλη αλλαγή, και είναι πιθανό τις πρώτες μέρες να υπάρξουν προβλήματα (bugs). Θα παρακαλούσα να τα αναφέρετε, είτε εδώ είτε στο bug tracker, αφού πρώτα κάνετε μια στοιχειώδη έρευνα αν κάποιος τα έχει αναφέρει ήδη.

---- Παλιό πόστ ----​
Θα υπάρξει σύντομη διακοπή αύριο (technically σήμερα, 23 φεβρουαρίου) για εγκατάταση νέων δυνατοτήτων. :)
Εκτιμώ ότι το downtime θα υπάρξει κατά το μεσημεράκι και αν όλα πάνε καλά δεν θα κρατήσει πάνω από 30 λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κάνει να ρωτήσουμε ποιες είναι αυτές οι νέες δυνατότητες, ή είναι έκπληξη; :panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κάνει να ρωτήσουμε ποιες είναι αυτές οι νέες δυνατότητες, ή είναι έκπληξη; :panwkatw:
Έκπληξη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Θαύμα!
Επανήλθε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εγινε πολυ πιο ωραιο και πολυ πιο ευκολο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Το τσατ χρειάζεται μετάφραση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Έγινε πιο γρήγορο ή μου φαίνεται;
Και μόνο αυτό να συμβαίνει άξιζε τον κόπο και είναι πολύ καλό αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δε ξέρω για τους άλλους πάντως εμένα μου εμφανίζει πολλά προβλήματα.
Όταν πάω να ποστάρω μου βγάζει μια λευκή κενή σελίδα και πρέπει να ξαναμπώ στο τόπικ για να τσεκάρω αν μπήκε ή όχι το ποστ.
Επίσης δε μπορώ να βάζω θετικές Ο.ο
Πατάω το κουμπάκι για την θετική και φορτώνει πολλή ώρα και στο τέλος τα παίρνω και το κλείνω.:/:

χα σόρρυ που τα είπα δω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δε ξέρω για τους άλλους πάντως εμένα μου εμφανίζει πολλά προβλήματα.
Όταν πάω να ποστάρω μου βγάζει μια λευκή κενή σελίδα και πρέπει να ξαναμπώ στο τόπικ για να τσεκάρω αν μπήκε ή όχι το ποστ.
Επίσης δε μπορώ να βάζω θετικές Ο.ο
Πατάω το κουμπάκι για την θετική και φορτώνει πολλή ώρα και στο τέλος τα παίρνω και το κλείνω.:/:

χα σόρρυ που τα είπα δω :'(
Και εμενα το ιδιο κανει:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Εγώ δε κατάλαβα διαφορές.
Όλα καλά μου δουλεύουν.

Ακόμη και το παπί πήρε μπροστά με τη μία!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Όσοι αναφέρετε προβλήματα, θα βοηθούσε πολύ να αναφέρετε και τι browser/έκδοση χρησιμοποιείτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα με το chat διορθώθηκε.

Θα ερευνήσω τα υπόλοιπα σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μπορείτε να μου πείτε σε τι browser/έκδοση υπάρχει το πρόβλημα με τις ψήφους;
Το δοκίμασα και σε Chrome και σε Firefox 4 και δεν μπορώ να το αναπαράγω. Έχω και παλιότερους Firefox να δοκιμάσω, αλλά είπα να ρωτήσω πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Όσοι αναφέρετε προβλήματα, θα βοηθούσε πολύ να αναφέρετε και τι browser/έκδοση χρησιμοποιείτε.
Mozilla Firefox (τελευταια εκδοση) και το προβλημα υπαρχει πιο πολυ στο θεμα σκεψεις... Επισης στο θεμα σκεψεις δεν μπορω να δω και ποιος βαζει θετικες...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Και εγω με μοτζιλα..και εχω προβλημα.Και σε εμας δεν φορτωνει ψηφους.Επισης με τα εμοτικονς προβλημα.Οταν πατησεις τα περισσοτερα..δεν σου βγαζει τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ναι... Και εμενα εχει αυτο το προβλημα... Οταν παταω καταχωρηση απαντησης, δεν φορτωνει και το παταω και 2η φορα και μετα μου βγαζει λευκο το παραθυρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πρόβλημα με τη γρήγορη απάντηση διορθώθηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Το προβλημα με τις ψηφους παντως διορθωθηκε..:D..για την γρηγορη απαντηση τι εννοεις..με τα εμοτικονς;Ναι..τωρα μολις εκανα δοκιμη..και δουλευουν..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Εγω συνεχιζω να εχω προβλημα με τους ψηφους στο συγκεκριμενο θεμα...:/: Τα εμοτικονς ειναι μια χαρα τωρα!:D Και η γρηγορα απαντηση ειναι οκ!

ΑΚΥΡΟ: Στο Chat n fun εχει προβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι κάποιο πρόβλημα ή θα γίνει σταδιακά, αλλά σε εμένα δεν έχουν αλλάξει όλες οι διευθύνσεις των σελίδων. Μόνο 3 παρατήρησα να έχουν όντως αλλάξει.

Μπαίνω από Chrome.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top