Συναυλία Jan Garbarek

Lawnmower man

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
"Έξι χρόνια μετά την τελευταία του εμφάνιση στη χώρα μας, ο JanGarbarek επιστρέφει με το κουαρτέτο «JAN GARBAREK GROUP», για δύο εμφανίσεις: Τρίτη 10 Ιουλίου στο Θέατρο Λυκαβηττού και Τετάρτη 11 Ιουλίου στο Θέατρο Γης, στη Θεσσαλονίκη."


Υπάρχει κανείς που έχει αποφασίσει να πάει; Έγώ το σκέφτομαι αν και είναι σχετικά ακριβό το εισητήριο (45?). Είναι κανείς που είχε πάει στην προηγούμενη να μας πεί αν άξιζε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν ειχα παει γιατι τοτε δε τον ηξερα, αλλα με ενδιαφερει ! Θενκς για την ειδηση !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Άσχετο, αλλά εγώ στους James θέλω να πάω, αλλά... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κι αυτοι θαρθουν ; Δε σταματησαν να δουλευουν αυτοι ;
Και το "αλλα" ποιο ειναι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Κι αυτοί... :clapup: Στο Fly Beyond Festival (Νομίζω 18/7)

Ξαναγεννήθηκαν.!!!!

Το "αλλά" είναι ότι το εισιτήριο θα κάνει 60 ευρώ
και ότι δεν έχω με ποιον να πάω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σορυ ρε παιδια, τα 45 και τα 60 ευρω σας φαινονται πολλα; Για δειτε τιμες το rockwave...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,860 μηνύματα.
Κι εγώ "ψήνομαι" άγρια! :)

Θυμάμαι στα 17, το 1991, είχε έρθει ο Egberto Gismonti και παρουσίασε το δίσκο "Infancia". Τσουχτερό ήταν και τότε το εισητήριο για την εποχή του αλλά.....16 χρόνια πέρασαν και αυτή τη συναυλία ακόμα τη θυμάμαι!

Λυκαβητός είναι, αν δεν βρέχει, αξίζει με χίλια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το Rockwave δεν εχει 1-2 καλλιτεχνες την ημερα.

Το "αλλά" είναι ότι το εισιτήριο θα κάνει 60 ευρώ
και ότι δεν έχω με ποιον να πάω
Ε πληρωνεις και το δικο μου και παμε μαζι ! Κι ετσι δε θα δωσεις 60 ευρω !

Δεν επεισα ε ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Το Rockwave δεν εχει 1-2 καλλιτεχνες την ημερα.

(Για φετος) Την πρωτη μερα Robert Plant, Europe και Chris Cornel, για τους δυο πρωτους θα πανε οι περισσοτεροι, και θα δωσουν το λιγοτερο 50, για να ειναι πολυ μακρια απο την σκηνη, αρα και να βλεπουν μονο απο τις οθονες. Την Δευτερη μερα Heaven And Hell (Black Sabbath ουσιαστικα), Dream Theater, Iced Earth, Anathema και Kinetic. Εκει μαλιστα, ειναι και φθηνο το εισιτιριο (ιδιες τιμες με την πρωτη μερα). Την Τριτη μερα ομως, Metallica, My Dying Bride, mastodon και Dirt Spawn Disease, ειναι 60 το φθηνοτερο, και ειναι ακριβοτερα για τους Metallica και μονων, και εκτος απο τους metalllica αντε να παει κανεις για τους My Dying Bride, τις αλλες δυο μπαντες δεν νομιζω να πληρωσει κανεις τοσα για να τις δει....
και μιν ξεχναμε, θα παιζουν στο teravibe, το οπιο ειναι τεραστιο, οποτε το φθηνο εισιτιριο ειναι πολυ πιο πισω απο τα φθηνα σε αλλες συναβλιες.
Και δεν νομιζω να μην εχουν καπια μπαντα support σε αυτην την συναβλια... Εδω φερνουν τον Παπακωνσταντινου στην Ροδο και εχει Support....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Σορυ ρε παιδια, τα 45 και τα 60 ευρω σας φαινονται πολλα; Για δειτε τιμες το rockwave...

Αυτό που λές δεν είναι αντεπιχείρημα για τις τιμές των 60 ευρώ... :confused: Δεν ξέρεις ο άλλος πόσα μπορεί να διαθέσει, τι μισθό παίρνει, αν έχει άλλες εκκρεμότητες που πρέπει πρώτα να καλύψει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Το Rockwave δεν εχει 1-2 καλλιτεχνες την ημερα.

Ε πληρωνεις και το δικο μου και παμε μαζι ! Κι ετσι δε θα δωσεις 60 ευρω !

Δεν επεισα ε ; :P

Η παρέα σου είναι ανεκτίμητη... Τα 60 Ευρώ είναι λίιιιιιιγα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top