Βρείτε τι κόμμα είστε

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δε το θεωρώ αξιόπιστο,παρόλα αυτά δε μου έβγαλε κάτι που δεν ήξερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Μη ανησυχείς lovακι... θα πάρουμε και το άλλο το παλικάρι λίγο πιο πάνω που τον έβγαλε κέντρο από ότι είπε και θα κάνουμε ένα νέο κόμμα οι 3 μας. :P

Oι κεντρωοι θα νικησουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
καλά το τεστ είναι λίγο για τον π...ο
με έβγαλε συριζαίο ρεφορμιστή , έλεος

κι εμένα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Εμένα με έβγαλε
Χριστιανοδημοκρατία και κέντρο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ασχετο- κοιτουσαμε με φιλη τα κομματα που υπαρχουν, το ξερατε οτι υπαρχει κομμα ψαραδων και κυνηγων;;;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
όχι αλλά μόλις το μάθαμε από εσένα!!~!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Το κομμα των κυνηγων ειναι σιγουρα αρκετα γνωστο :P δεν κανω πλακα ανεφρεται συχνα σε τετοιες συζητησεις απο δημοσιογραφους.Τωρα για ψαραδες δεν ξερω,ειναι μαλλον απομιμιση των κυνηγων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Εγώ βγήκα κάτι ανάμεσα σε κέντρο και κοινωνικό φιλελευθερισμο ... Ωραία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Yo guyz, παιζουμε βελάκια;
Ξεκινώ πρώτος.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Camouflage

Νεοφερμένος

Ο Camouflage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 51 μηνύματα.

Jeanjean

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο John αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 182 μηνύματα.
χμμμ αριστερά!Ανεπαρκείς και ανακριβείς οι ερωτήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:redface:: Προτιμώ να ξέρω, τι κόμμα δεν είμαι, με τίποτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
:redface:: Προτιμώ να ξέρω, τι κόμμα δεν είμαι, με τίποτε!

:redface:: Πάντως βασικά και "στρατηγικά" είμαι, με όλες εκείνες τις πολιτικές δυνάμεις, που θα είχαν στην προμετωπίδα του προγράμματος τους και για άμεση μετεκλογική εφαρμογή των διαδικασίων διεκδίκησης των "γερμανικών αποζημιώσεων"!!! Όλα τ' άλλα είναι επιστημονικά "μπαρμπούτσαλα, περί της σωτηρίας της χώρας"! Βάλτες θα γίνουμε: είτε με την "εκμετάλλευση των κοιτασμάτων" είτε εισοδηματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Κέντρο;;;;; Εγώ...;;;:worry::worry::worry:

υγ. άκυρο το τεστ!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εμένα μα έβγαλε αριστερά προς στην πλευρα του ΣΥΡΙΖΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εμένα μα έβγαλε αριστερά προς στην πλευρα του ΣΥΡΙΖΑ.

Όσο αριστερά και να σε βγάλει το τεστάκι, στον κώλο θα σαι πάντα ΛΑΟΣ (θυμήσου εκείνο το ποστ:P).

Κρυφο-φασιστοανάρχα της πρωκτικής οδού, την πίσω πόρτα ένα πράγμα θα τη γιάνει, η νίκη στη ΔΗΣΥ, στη Ντόρα Μπακογιάννη!!:slourp:

Κάτσε κάτσε... έχω κι άλλα...

Την πίσω πόρτα τη βρίσκω και τη χάνω, ψήφος στη Δράση με Στέφανο Μάνο.

Περίμενε, δεν τελείωσα...

Από πίσω γερά, με Αντώνη Σαμαρά!

Κάτσε ρε Σύριζα, μη φεύγεις... έχω κι άλλο:

Στην πίσω πόρτα λες πως δε θα μπεί άντρα χέρι, γι αυτό και όλοι ρίχνουμε ΛΑΟΣ Καρατζαφέρη!

Σου σπάσανε τα νεύρα... ξέρω, αλλά υπάρχει και καλύτερο...

Κι απ' το πολύ το πρωκτικό, παθαίνουν όλες σοκ, μα η υπέροχη το γλύτωσε με ψήφο στο ΠΑΣΟΚ...


ή....

Εμπρός λαέ, μη σκύβεις το κεφάλι, η μόνη δίοδος είναι η πίσω πόρτα πάλι!


Αλλά εσύ εκεί... ΣΥΡΙΖΑ... να μη μπορώ να βγάλω ομοιοκαταληξία... Σύριζα, όλη τη νύχτα έκλανα, καθόμουν και το μύριζα... Βλέπεις; Σιχαμένο είναι... Ντροπή σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Όσο αριστερά και να σε βγάλει το τεστάκι, στον κώλο θα σαι πάντα ΛΑΟΣ (θυμήσου εκείνο το ποστ:P
Valder νομίζεις ξεχνιέται εκείνο το ποστ????:P

Κρυφο-φασιστοανάρχα της πρωκτικής οδού, την πίσω πόρτα ένα πράγμα θα τη γιάνει, η νίκη στη ΔΗΣΥ, στη Ντόρα Μπακογιάννη!!:slourp:
Κάτσε κάτσε... έχω κι άλλα...

Την πίσω πόρτα τη βρίσκω και τη χάνω, ψήφος στη Δράση με Στέφανο Μάνο.

Περίμενε, δεν τελείωσα...

Από πίσω γερά, με Αντώνη Σαμαρά!

Κάτσε ρε Σύριζα, μη φεύγεις... έχω κι άλλο:

Στην πίσω πόρτα λες πως δε θα μπεί άντρα χέρι, γι αυτό και όλοι ρίχνουμε ΛΑΟΣ Καρατζαφέρη!

Σου σπάσανε τα νεύρα... ξέρω, αλλά υπάρχει και καλύτερο...

Κι απ' το πολύ το πρωκτικό, παθαίνουν όλες σοκ, μα η υπέροχη το γλύτωσε με ψήφο στο ΠΑΣΟΚ...


ή....

Εμπρός λαέ, μη σκύβεις το κεφάλι, η μόνη δίοδος είναι η πίσω πόρτα πάλι!


Αλλά εσύ εκεί... ΣΥΡΙΖΑ... να μη μπορώ να βγάλω ομοιοκαταληξία... Σύριζα, όλη τη νύχτα έκλανα, καθόμουν και το μύριζα... Βλέπεις; Σιχαμένο είναι... Ντροπή σου!
Τα νεύρα δεν μου σπάσανε γιατί έχω πεθάνει στο γέλιο!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:
Ένα κ ένα ήταν όλα σου!Πραγματικά πολύ εμπνευσμένα!!χαχαχαχα!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Φοβερό τεστ με έβγαλε αυτό που είμαι "Koινωνικός Φιλελευθερισμός"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μου έβγαλε ότι ιδεολογικά ανήκω στο χώρο της αριστεράς. Έτσι όπως το βλέπω εγώ βέβαια, είναι σαν να με έχει κάπου ανάμεσα στο κέντρο και στ' αριστερά. Περισσότερο θα έλεγα ότι είμαι στο κέντρο.
Ντάξει, υπάρχουν και μερικά θέματα που δεν τα έχω ψάξει ακόμη... οπότε ναι, είμαι στο κέντρο με μια τάση προς τα αριστερά. Γράφω και με τ' αριστερό άλλωστε, οπότε είναι γενικό το κακό.
Χωρίς πλάκα τώρα πραγματικά θεωρώ ότι τα περισσότερα από αυτά που πρεσβεύουν τα αριστερά κόμματα είναι σωστά και ότι ο κόσμος θα ήταν πολύ καλύτερος αν εφαρμόζονταν... αλλά κατά πόσο είναι εφικτά όλα αυτά; Αυτό είναι ένα πολύ μεγάλο θέμα... γι' αυτό κέντρο και πάλι κέντρο!! Παντού και πουθενά!! :P

View attachment 43439
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Τι κεντρο,τι αριστερα,τι δεξια....ΤΙΠΟΤΑ.Μας εχουν καταστρεψει ολους.δεν υπαρχει θεμα ιδεολογίας,θέμα ανεργίας και ανέχειας υπάρχει.(μου ρθαν στο μυαλο τα σημερινα κομματοσκυλα,γ@μω το μυαλό τους, γ@μω....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top