Nip/Tuck

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Ο κερατάς είναι ο Σον :P
Και εγώ τον ομορφάντρα θέλω.. έχει κορμί φιδίσιο που θέλω να του το κάνω ίσιο! :redface::P

πιο γυμνασμενος ειναι ο σον καλε, καθολου παρατηρητικη δεν εισαι.
απλα ο αλλος εχει το κατι που θελειςεεεεεεε το κατι που θελουμε! εεεε...το κατι που θελετε ρε παιδι μου, εγω το χω αυτο που θελω λεμε!!!!!

(μπουκιτσσσσαμουεσυυυυ!)

Εμενα μου φαινεται τοσο ομορφος που κατανταει ξενερωτος (μπαδεγουει πως τον λενε; ).
Βεβαια αν μου την επεφτε μαλλον θα το σκεφτομουν. :P

ε εισαι παλαβη εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Επειδη δε θα βγαλουμε ακρη με τα κερατιατικα, ΑΥΤΟΝ-->https://z.about.com/d/tvdramas/1/0/K/E/nip-jonhensley.jpg λεμε κινεζακι. Του ομορφαντρα γιος δεν ειναι(μ'αυτος δε ζειιιιι γονατιστος ειναι του ομορφαντρα γιοοος, ειναι του οοοομορφαντρα γιοος); Εχει αλλο γιο ο κερατας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το κινεζικο υποτιθεται οτι ηταν του σον, αλλα τελικα ειναι του ομορφαντρα και το μαθανε ολοι και σκοτωθηκανε γιαυτο κοπανιουνται στις μπαλκονοπορτες τωρα, με πιανς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ είμαι ακόμα στην αρχή, δεν έχω δει την αποκάλυψη πως είναι γιος του. Btw σαν να έχει κάνα σύνδρομο δεν είναι αυτός; :blink:

Gio αμα στην πέσει ο Κρίστιαν, επειδή είσαι καλυμμένη τέκνο μου, μη ξεχάσεις την φιλενάδα σου, νι; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
το κινεζικο υποτιθεται οτι ηταν του σον, αλλα τελικα ειναι του ομορφαντρα και το μαθανε ολοι και σκοτωθηκανε γιαυτο κοπανιουνται στις μπαλκονοπορτες τωρα, με πιανς?

Ναι πιδιμ, επειδη ειπε η καγιρα οτι τον γιο τον λενε Ματ και το κινεζακι δεν ξερει πως, ενω μαλλον κινεζακι=Ματ, γι'αυτο ρωτηξα.
Και σταματα επιτελους να σποιλεριαζεις, δε βλεπεις υπαρχουν ακομη πιο ασχετοι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εγώ είμαι ακόμα στην αρχή, δεν έχω δει την αποκάλυψη πως είναι γιος του. Btw σαν να έχει κάνα σύνδρομο δεν είναι αυτός; :blink:

Gio αμα στην πέσει ο Κρίστιαν, επειδή είσαι καλυμμένη τέκνο μου, μη ξεχάσεις την φιλενάδα σου, νι; :P
αχαχχαχα! καλα παλαβο εισαι ρε? θα κανουμε ενα τριο ολο τρελα. τελεια και Αβλα.
σορι που δε θα συμμετεχεις..:( :P
....
next time ;)



πσ. ναι, κινεζακι ειναι ο ματ! ναι καλε, περιεργος ειναι, το ξερατε οτι ειναι 30 χρονων? ελεος. χαλια ειναι παντως. πως δγιαολο τετοια μαμα και τετοιοι μπαμπαδες να βγαλανε τετοιο εκτρωμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
πσ. ναι, κινεζακι ειναι ο ματ! ναι καλε, περιεργος ειναι, το ξερατε οτι ειναι 30 χρονων? ελεος. χαλια ειναι παντως. πως δγιαολο τετοια μαμα και τετοιοι μπαμπαδες να βγαλανε τετοιο εκτρωμα..


Ε όχι και χάλια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΛΟΛ!!!!! συμφωνω με το το πτωμα της νυφης:P

αντε παμε να το δουμε λογικα αρχιζει τωραααα~!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ. αυτο το επεισοδιο ειναι φρικη!
ακου εκει να μου πετσοκοψει τον καλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
ΕΛΕΟΣ. αυτο το επεισοδιο ειναι φρικη!
ακου εκει να μου πετσοκοψει τον καλο!

Το επόμενο είναι ακόμα πιο φρίκη πίστεψέ με :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η πιο καλη σκηνη ειναι αυτη που τον πετσοκοβανε, να του μεινει κανα σημαδακι να σπασει την ομορφιλα :P
Κατα τ'αλλα με τους γονεις και την καθηγητρια πολλη βαρεμαρα..παλι καλα που αναψαν τα αιματα στο τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Το επόμενο είναι ακόμα πιο φρίκη πίστεψέ με :D


omg!!! αν και πολυ κουρασμενη θα πρεπει να το δω μαλλον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
αχ και πού να δείτε παρακάτ, τι σας περιμένει. θα χάσκετε ωσάν χάνοι στη τιβί:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γμτ, για τον τρίτο κύκλο δεν υπάρχουν υπότιτλοι.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πού ψάχνεις για υπότιτλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Online καλέ, που αλλού; ;) Άμα θες πιο πολλές ινφο, μόνο μσν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Online καλέ, που αλλού; ;) Άμα θες πιο πολλές ινφο, μόνο μσν :)
Μπες πρώτα:P

(απαγορεύονται και τα σάιτς με υπότιτλους?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εγω τα βρισκω ολα ετοιμα....:P

ναι ε? ποσο χειροτερα πια να περιμενομεν... τσ τσ τσ...
παντως αν και πτωμα, ανυπομονω για το σημερινο που μας ειπες εσυ αδεσποτακι οτι θα ναι... περιεργο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
Η πιο καλη σκηνη ειναι αυτη που τον πετσοκοβανε, να του μεινει κανα σημαδακι να σπασει την ομορφιλα :P
Κατα τ'αλλα με τους γονεις και την καθηγητρια πολλη βαρεμαρα..παλι καλα που αναψαν τα αιματα στο τελος!

Γαμότο δεν τον πετσόκοψε πολύ αυτός ο ηλ****ς ο πρεζάκιας... Κάτι γραντζουνιές που θα γιάνουν. Πλάκα πλάκα πολύ φάση το χτεσινό-περιμένω το σημερινό. Φάση και εκεί που η 40ρα μάνα φίλησε το γιό της. :P :P Λέτε να μην είναι η βιολογική του μάνα? Γιατί αν είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top