Nip/Tuck

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε ειναι... απλα το διασκεδαζουν που και που τα καημενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dracula82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 290 μηνύματα.
καλε ειναι... απλα το διασκεδαζουν που και που τα καημενα.

Ναι.. ξέρει να δείχνει το ενδιαφέρον της για το παιδί της έμπρακτα... :D

Μιλάμε λύθηκα στα γέλια εκεί που ο πρεζάκιας έκοβε το πρόσωπό του στο καθρέπτη, με αυτό το ηλίθιο ύφος. Πολύ γελιο μιλάμε-όλα τα λεφτά. λολ :D :D

-Άντε 2 ωρίτσες ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ξερετε τι σημαινει nip tuck αλήθεια; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι, για πες καγι!

παιδια το σημερινο με εκνευρισε... με την τυφλη...
δε πα να γ@μηθει κι αυτος κι η ομορφαδα του! σιχτιρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
εγω τα βρισκω ολα ετοιμα....:P

ναι ε? ποσο χειροτερα πια να περιμενομεν... τσ τσ τσ...
παντως αν και πτωμα, ανυπομονω για το σημερινο που μας ειπες εσυ αδεσποτακι οτι θα ναι... περιεργο!

Το πιο περίεργο μάλλον είναι το τελευταίο αυτού του κύκλου. Εκεί πραγματικά τα είδα όλα, είναι κάτι σχετικά απρόβλεπτο, για μένα τουλάχιστον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μαλιστα, αντε να δουμε. απεχει πολυ ακομα το τελευταιο?
η μαλακια ειναι οτι εχει αρχισει και το βλεπει και η μαμι μου και φρικερνει η γυναικα με αυτα που βλεπει το βλασταρι της!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν απέχει και πάρα πολύ (μάλλον την άλλη βδομάδα θα το δείξει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αφηνω τη φαντασια μου ελευθερη και δε μπορω να σκεφτω κατι ΤΟΣΟ παρατραβηγμενο πια... αν δε σου ειναι δυσκολο, σποιλιαρισε με με πμ... αλλα μη μου τα ξερασεις ολα, απλα βαλε μου μια φυτιλια, να σκεφτω! η μσν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
οχι, για πες καγι!

παιδια το σημερινο με εκνευρισε... με την τυφλη...
δε πα να γ@μηθει κι αυτος κι η ομορφαδα του! σιχτιρ.

εμένα πάλι μου τη δίνει που τη μια είναι απίστευτο καθίκι, την άλλη βγάζει έναν πολύ καλό εαυτό και μετά πάλι τσουπ! καθίκιιιιι.. όπως και να'χει όμως, είναι πολύ μανάρι..!!! :inlove: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Mπά'σταντ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμένα πάλι μου τη δίνει που τη μια είναι απίστευτο καθίκι, την άλλη βγάζει έναν πολύ καλό εαυτό και μετά πάλι τσουπ! καθίκιιιιι.. όπως και να'χει όμως, είναι πολύ μανάρι..!!! :inlove: :redface:


xm...καπως ετσι ειναι...:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

naaaaaaaaaaah
just man :P

είδα το χτεσινό επεισόδιο (ας είν καλά το μωρό και οι καούρες που με κρατάνε σε αγρυπνία :P)
αυτό που μου έβγαλε εμένα ο τύπος πάντως είναι ότι είναι "απλά" ένα τρομοκρατημένο αγοράκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
naaaaaaaaaaah
just man :P

είδα το χτεσινό επεισόδιο (ας είν καλά το μωρό και οι καούρες που με κρατάνε σε αγρυπνία :P)
αυτό που μου έβγαλε εμένα ο τύπος πάντως είναι ότι είναι "απλά" ένα τρομοκρατημένο αγοράκι...

Μην τον καλυπτεις επειδη ειναι ωραιος!! Φαντασου να ηταν υπερασχημος και να εκανε τα ιδια..πφ, γυναικες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Μην τον καλυπτεις επειδη ειναι ωραιος!! Φαντασου να ηταν υπερασχημος και να εκανε τα ιδια..πφ, γυναικες :P

μπα δεν τον θεωρώ ωραίο... δεν είναι καθόλου του στύλ μου αυτός ο τύπος :P
γενικά οι καλοξυρισμένοι άντρες με το πρόσωπο με γωνίες και τετράγωνο θεληματικό πηγούνι, απέχουν μακράν απ το τι μου αρέσει :P
(Είμαι Baby face fan εγώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δεν ειναι το τρομοκρατημενο αγορακι που το βιαζε ο παππουλης του χωριου-μη μασατε λεμε, ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΙΙΙΙΙΚΙ :|:P
Καλα, κανετε ο,τι θελετε, ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΙΠΑ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Δεν ειναι το τρομοκρατημενο αγορακι που το βιαζε ο παππουλης του χωριου
αχααχαχαχαχχα, πόσο μέσα έπεσες:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
αχααχαχαχαχχα, πόσο μέσα έπεσες:D:D:D

θες να πεις ότι είναι ο βιαστής του παππούλη του χωριού? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θες να πεις ότι είναι ο βιαστής του παππούλη του χωριού? :P
θέλω να πω ότι στον παππούλη δε του σηκώνεται πια:P τι λέτε μωρέ?:P

άφησα υπονοούμενο για το παρελθόν του κρίστιαν...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
νι το κατάλαβα το υπονοούμενο....:P
άλλωστε στο χτεσινό επεισόδιο είπε ότι έχει υποστεί σεξουαλική κακοποίηση όταν ήταν μικρός :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top