Κολώνιες και αρώματα

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
μα να μην μπορώ να βρω ένα άρωμα που να μυρίζει όμορφα και να μην κοστίζει 1279384043 ευρώ?? grargh!

το είχα ένα διάστημα! μου το είχαν φέρει δώρο στις γιορτές...πολύ καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
μα να μην μπορώ να βρω ένα άρωμα που να μυρίζει όμορφα και να μην κοστίζει 1279384043 ευρώ?? grargh!

Σε άλλο θέμα συζητάμε για αρωματοπωλείο.
Think of it. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.

Θα το δοκιμάσω,όταν τελειώσει αυτό που έχω τώρα. ^^​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Μηπως γνωριζετε κατα τυχη κατι αντρικες κολωνιες που κυκλοφορουν τελευταια κι εχουν μεσα ορμονικες ουσιες που προσελκυουν το αντιθετο φυλο?:) Θα θελα να αγορασω κατι τετοιο για δοκιμη. Μην ειναι ομως πολυ ακριβο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Χωρίς να θυμάμαι πως μου έχει προκύψει, χρόνια τώρα, ίσως απο πάντα, αλλά δε λέω ποτέ τι άρωμα φοράω. Πρώτον, για να μη μου κλέβουν τις ιδέες και δεύτερον για να βγαίνει λίγο μυστήριο. Εχει πλάκα να σε ρωτά κάποια ή κάποιος ''αχ τι ωραία μυρίζεις, τι φοράς;'' Και ν'απαντάς ''secret...'' Βεβαία εμένα αν μου μυρίσει θα ρωτήσω :P Εντάξει, το λέω στις φίλες μου μόνο :) Μόνο τελευταία με ρώτησε μία και της απάντησα γιατί βιαζόμουν να φύγω, βαριόμουν να παιχνιδίζω:redface:
Dior... είναι η κορυφή στο άρωμα. Βέβαια έχω φορέσει κατά καιρούς διάφορα και συνήθως κολλάω με ένα για πολύ καιρό, μέχρι να μου μείνει η στάμπα και να με θυμάμαι όποτε το μυρίζω. Μόλις το βαρεθώ, κολλάω με ένα νέο. Τις μυρώδιες τις συνδέω με φάσεις της ζωής και δεν ξαναγυρνάω ποτέ στις ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Χωρίς να θυμάμαι πως μου έχει προκύψει, χρόνια τώρα, ίσως απο πάντα, αλλά δε λέω ποτέ τι άρωμα φοράω. Πρώτον, για να μη μου κλέβουν τις ιδέες και δεύτερον για να βγαίνει λίγο μυστήριο. Εχει πλάκα να σε ρωτά κάποια ή κάποιος ''αχ τι ωραία μυρίζεις, τι φοράς;'' Και ν'απαντάς ''secret...'' Βεβαία εμένα αν μου μυρίσει θα ρωτήσω :P Εντάξει, το λέω στις φίλες μου μόνο :) Μόνο τελευταία με ρώτησε μία και της απάντησα γιατί βιαζόμουν να φύγω, βαριόμουν να παιχνιδίζω:redface:
Dior... είναι η κορυφή στο άρωμα. Βέβαια έχω φορέσει κατά καιρούς διάφορα και συνήθως κολλάω με ένα για πολύ καιρό, μέχρι να μου μείνει η στάμπα και να με θυμάμαι όποτε το μυρίζω. Μόλις το βαρεθώ, κολλάω με ένα νέο. Τις μυρώδιες τις συνδέω με φάσεις της ζωής και δεν ξαναγυρνάω ποτέ στις ίδιες.
Aκριβώς το ίδιο και εγώ!
Είναι γεγονός ότι μπορώ να αριθμήσω κάθε περίοδο της ζωής μου,να θυμηθώ σε τι φάση ήμουν τότε,
μόνο μυρίζοντας μια κολώνια που είχα παλιά.

Δύσκολα γυρνάω σε κολώνιες που έχω ξαναφορέσει,
για αυτό και δεν με πειράζει (προσωπικά) το να λέω ποια κολώνια φοράω ανά διαστήματα.
Εξάλλου στον καθένα μυρίζει διαφορετικά κάθε άρωμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Izabella.N

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dwsdw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Για βραδυ προτειμω αυτες:



για πρωι εχω αυτη τωρα και μου αρεσει πολυ ^^


για αντρες αγαπω Davidoff Cool Water (L)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πήρα μια της Avon, την Simply Because προχτές.
Καλή η μυρωδιά της για άνοιξη/καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Για βραδυ προτειμω αυτες:


Οι 2 πιο αγαπημένες μου!:redface:
Ειδικά με την hypnotic έχω έναν έρωτα και δεν την αλλάζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εμένα από αντρικά αρώματα μου αρέσει πολύ αυτό..

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ιδιαιτερα τωρα το καλοκαιρι που τα αρωματα και οι κολωνιες μου φαινονται too much, οι ιδανικες λυσεις για εμενα ειναι δυο. COCO CHANEL MADEMOISELLE body mist



και COCO CHANEL No.5 body lotion.


τρια χρονια μονο αυτες χρησιμοποιω. σαν αναλαφρα αρωματα. εγγυηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Η βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.


θελω να το παρω!!
ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
δωράκι από καθηγήτρια μου ^^ έχω πάθει πόρωση *.*

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
δωράκι από καθηγήτρια μου ^^ έχω πάθει πόρωση *.*


Πες σε παρακαλώ στην καθηγήτρια σου ότι μου τελείωνει το άρωμα!:P Θέλω κ εγώ!:D


Άτιμη φτώχεια...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Πες σε παρακαλώ στην καθηγήτρια σου ότι μου τελείωνει το άρωμα!:P Θέλω κ εγώ!:D


Άτιμη φτώχεια...:/:

σιγά μωρέ, σχετικά φθηνά είναι αυτά στο body shop.. εμένα μου άρεσε τόσο πολύ που θα το ξαναπάρω αν τελειώσει :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Η βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
δωράκι από καθηγήτρια μου ^^ έχω πάθει πόρωση *.*



αυτο το εχω σε κρεμα σωματος!!
μυριζει υπεροχα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καμιά δροσερή καλοκαιρινή πρόταση; Τελειώνει το άρωμά μου και δεν ξέρω τι να πάρω. Σκεφτόμουν κάποια της Nina Ricci, αλλά είναι πολυφορεμένες γενικά. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top