Το δικό σου ταλέντο είναι...

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να βρίζω χρυσά αυγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
Να βρίζω χρυσά αυγά.

εγώ τα βάφω κόκκινα,πρασινίζουν απτο κακό τους,καταλήγουν σαν παιδί του παναθηναικου με τν ολυμπιακο και στο τελος αυτοκτονουν......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ταλέντο;;;;
Να σφυρίζω....:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Να ειρωνεύομαι συνεχώς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφου το δίαβασα είδα οτι το έγγραψε γυναίκα. τρομάζω!


Και εγώ τρόμαξα ευχάριστα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Να μη λεω οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
To κωλοβάρεμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elepan

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αναλυτής συστημάτων και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Να ανέχομαι βλάκες, ξερόλες, ηλίθιους, τεμπέληδες, κομπλεξικούς και να πηγαίνω με τα νερά τους....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*ritαki*

Νεοφερμένος

Η Ρίτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Στον χορό! Ασχολούμαι με τον χορό από πολύ μικρή και πιστεύω πως πλέον έχω ταλέντο σε αυτό! Θα μπορούσα να χορεύω όοολη μέρα αν και πλέον δεν έχω και πολύ χρόνο... Παρόλα αυτά ο χορός είναι ότι καλύτερο για 'μένα......(!) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Στην μουσικη! Μπορω να καθομαι να παιζω κιθαρα ΟΛΗΗ μερα και στο τελος να θελω κι άλλο... Απο την ημερα που την επιασα πρωτη φορα στα χερια μου, δεν την εχω ξαναφησει, και ελπιζω α μην την αφησω ποτε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bonjovicat

Νεοφερμένος

Η Νεφελη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
:-*στην σκηνοθεσια,την σεναριογραφεια,ηθοποιια και,γενικα,οτι εχει να κανει με τον κινηματογραφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nektariosmakris

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
στα σκονακια και στις αντιγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Έχω ταλέντο στο να είμαι ατάλαντος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Να κοιμάμαι και να μην ξυπνάω ακόμα και αν βαράνε ντραμς δίπλα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
...να σκέφτομαι πάααρα πολύ για να βρω την άκρη σε ό,τι με απασχολεί και να μπερδεύομαι ακόμη περισσότερο! :blink:
μάλλον είμαι :offtopic: τελικά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.
στο να καταστρέφω/διαλύσω/χαλάσω οτιδήποτε πέσει στα χέρια μου(ή βρίσκεται σε κοντινή απόσταση) και μάλιστα το κάνω εξαιρετικά γρήγορα:devil::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Να βάζω πλυντήριο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
στο να καταστρέφω/διαλύσω/χαλάσω οτιδήποτε πέσει στα χέρια μου(ή βρίσκεται σε κοντινή απόσταση) και μάλιστα το κάνω εξαιρετικά γρήγορα:devil::rolleyes:
Εχω χαλασει 2 ολοκαινουργα κινητα (ενα σονυ και ενα νοκια) χωρις να μου πεσουν κατω μεσα σε 5 μηνες.
Δεν παιζει να με περνας στην "καταστροφη αντικειμενων σε εξαιρετικα γρηγορο χρονο"
I rule :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Το δικό σου ταλέντο είναι...


να σπάω τα νεύρα του άλλου...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Public Relations και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Οπως λεει και η κοκκινου,εχω μεγαλο ταλεντο στα χειλη,εχω αυτο που δεν εχουν οι αλλοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top